Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Ghornak - Hunter - Prihlaska do MDK
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ghornak
Starting Member

1 Posts

Posted - 20/03/2010 :  14:24:52  Show Profile Send Ghornak a Private Message  Reply with Quote
1. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Ghornak
WoW hraju s mensima prestavkama temer 5 let, zacinal sem jeste na Shadowmoonu a pak migrace sem.

2. Momentalne jeste par mesicu mam 24 let, a su z moravy, konkretne kousek od zlina.

3. V casech pred prvnim datadiskem jsem byl u Forged, MYTH, pak jsem presel za alianci a byl u TTH, nasledna zmena frakce na zpet na hordu. Pri poslednim datadisku jsem byl v Deathwing, nelibilo se nam vedeni gildy a tak jsme zalozili gildu WISH, ktera se bohuzel rozpadla.

4.Herni zkusenosti mam nyni v WOLTK: ICC 4/12 (to je archiev, taktiky znam ale jen na 6, zbytek studuji pres videa a clanky, TOC 10/25, OS 10/25, Onyx 10ú25, VOA 10/25, UD 10/25. Prakticky vse krome toho ICC coz je nejpodstatnejsi...

5. Momentalne jsem bez prace takze nonstop.

6.Zname v gilde? Nevim, mozna jsem byl s par lidma nejaky pug, ale rict ze nekoho znam nejspis nemuzu...

7.Hledam hlavne partu lidi kteri sou v pohode a hru si uzivaji jako ja. Chut progressovat mam a snad se mi u vas naskytne ta moznost.

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 20/03/2010 :  17:29:20  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
dneska jsme hodili par slov po chatu... armory celkem jde ted uz jen zjistit jak na tom jsi.. tento reset jiz mas save a za zkousku nic nedame tzn. az budu online tak te naberu a vemu te na raid a uvidime jestli mas potencial a nebo jsi ztraceny prebehlik....

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000