Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 DOMINION
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Antis
Starting Member

29 Posts

Posted - 30/11/2009 :  11:16:35  Show Profile Send Antis a Private Message  Reply with Quote
Tak uz zitra ... kua, to uteklo ...

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 01/12/2009 :  10:15:32  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
no uvidime jak se zmeni suverenity.Faktem je, ze cena je pomerne vysoka, mohlo by to i zafungovat.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 01/12/2009 10:16:16
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 01/12/2009 :  17:38:12  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno nevim,cena uz ted neni tak hrozna(snizili to),ovsem problem je ze ty updaty jsou sice nektere hodne "prebostly" (military anomalky) ,ale az tak od lvl 4-5 suverenity...A neverim tomu ze tudle suverenitu udela nekdo jiny nez zavedeny top ali pripadne renteri.. Cili pro nas maly corpy/ali zase nic)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 02/12/2009 :  09:08:49  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nezaslouzite si :) mate FW :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 07/12/2009 :  09:06:55  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Mno nevim,cena uz ted neni tak hrozna(snizili to),ovsem problem je ze ty updaty jsou sice nektere hodne "prebostly" (military anomalky) ,ale az tak od lvl 4-5 suverenity...A neverim tomu ze tudle suverenitu udela nekdo jiny nez zavedeny top ali pripadne renteri.. Cili pro nas maly corpy/ali zase nic)


se hold s nekym musite spojit, nebo plakat dal:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 07/12/2009 09:07:21
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/12/2009 :  19:52:28  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno ja nebrecim,jen jsem doufal v mirnejsi podminky.Snad se casem zavede neco podobneho i v NPC nule.Zrovna kvuli tomudlek nekomu do chomoutu lezt nehodlame

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/12/2009 :  22:51:05  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Omluvte nooba, mohl by mi někdo vysvětlit hlavní změny které v EvE v Dominionu nastaly ?

Tuším, že se mluvilo o podpoře "menšího" PvP a PvP v high secu.

Kdy se bude chodit po stanicích ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 09/12/2009 :  14:29:33  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tj nejaka uchylka tech co se vybodli na wow ne? ptat se furt na nejaky posrany chozeni po stanicich...

hlavni zmena ktera probehla ted je ze je jinaci system ziskavani sov. Driv se to delali pres posy, ted je system takovej ze sov drzi takova stavba ve vesmiru. Pri jejim sestreleni aliance straci sov a ziskava ta kera ju tam opetovne postavi.

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 10/12/2009 :  22:55:31  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
EVE Online: Dominion Report
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/14/feature/3819/EVE-Online-Dominion-Report.html

Letmo

1. změna systému suverenity v jednotlivých systémech, již neni nutné stavit v systému nákladný POS ( Player Owned Structure ) ale stačí tam anchornout Territorial Control Units (TCU) a ubránit systém 12 hodin před případnými nájezdníky.
1b. po ubránění TCU korporace postaví Infrastructure Hub "and start to cultivate their new home using the new Infrastructure system"
1c. zabíjením pirátských NPC, těžbou asteroidů a ostatními actavi se zvedá military a Industrial level korporace v systému a Hubu se otvírají sloty pro upgrady, např Pirate Detection Networks, nebo Survey Arrays.

2. předělané fleet menu a přidaná funkce Fleet Finder něco jako LFG v jiných mmo.

3. upgradnutý in-game browser

4. předělaný in-game mail client

5. upgrade grafiky hvězd a planet

6. změny ve statech lodí, přidány nové navy lodě za loyatly pointy

7. změny ve výbavě capital shipek, titánksý doomsday weapon už neni zřejmě bomba která zničí vše živé, ale smrtelným paprskem na jeden target (think Death Star from Return of the Jedi) "Doomsday is already making its presence felt as incredibly useful anti-capital ship too"

8. Mother Ships byly přejměnované na Super Carriers a mohou nyní používat nové anti-capital ship Fighter Bombers

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 10/12/2009 23:24:06
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 10/12/2009 :  23:21:44  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
8. bod zatim neni

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 14/12/2009 :  10:06:05  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
ty bombri byli docela dobry, co sem na to koukal na testu.Ted zase zdegradovali[respektive vratili] madru na drahej spaz.Cena pomer vykon je celkem tristni.Napred vsichni fnukaj ze je slaba.Tak z ni udelaj pouzitelnou lod a to je zase moc silna.Jsem zvedavej co sni udelaj.
Myslim, ze ted neni problem jit do nuly.Chce to mozna chvili pockat az se to ustali, ale najde se dost mist kde je ted velmi volno.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 14/12/2009 :  12:33:58  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno otazka je kdo bude nekde v dupe v nule delat suverenitu,mesice si ji pestovat a zaplati hodne isk aby to konecne dostal na dobrou uroven.A pak se tam bridgne par desitek PL v BS titanem a rozkope ti babovicky.... A nerikej ze k tomu nemaji duvod,udelaj to uz jen proto aby se pobavili...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 14/12/2009 :  13:22:41  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
nj ja bych to taky udelal:]Nicmene i to se muze stat.Tak ale kdyz to nezkusis tak to nezjistis.A nebo pak smrdet v npc nule, nebo se k nekomu prisrat.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/12/2009 :  14:48:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ono to neni zadna sranda ted cachrovat se sov...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 23/12/2009 :  10:35:34  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mi někdo popsat jak fungují ty milice ? ( Militia Office )

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 23/12/2009 10:35:59
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/01/2010 :  10:44:23  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Tak jakoze new dominion patch se opravdu poved.Dva pady za dva dny.Vcera jsem ve fightu targetoval 10-20sekund proste paradicka a pak rollback, obcas mi pride ze atlasaci snad podplacej ccp:]
Jinak hezky ste zrusili plka.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/01/2010 :  10:45:30  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Mohl by mi někdo popsat jak fungují ty milice ? ( Militia Office )


nu nikdy jsem milice nehral.Ale myslim si, ze se pridas k nejake strane a zu tu proste bojujes o systemy v empiru.Je to moje domenka:]Nikdy jsem to nehral.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/01/2010 :  10:57:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
copak lagy.. ty ne neva ale nektery ty bugy tj sila.

Bylo na case, jeste goony a budu moct klidne spat :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 24/01/2010 :  11:04:59  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
hehe mno ty uz budou vetsi orisek, ale nejsou nijak uzasny.Ted kdyz zmenili titany tak se aspon da neco delat.
Nas pekne tepou atlasaci s petama ze dvou stran, asi chtej nase technicium:]Az se zbavime tedlech prasat tak si taky oddychnu:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Georgis
Starting Member

5 Posts

Posted - 26/01/2010 :  20:39:44  Show Profile  Send Georgis an ICQ Message Send Georgis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by M.C warior

Mohl by mi někdo popsat jak fungují ty milice ? ( Militia Office )


nu nikdy jsem milice nehral.Ale myslim si, ze se pridas k nejake strane a zu tu proste bojujes o systemy v empiru.Je to moje domenka:]Nikdy jsem to nehral.



Hodně o FW je v Evelopedii:
http://wiki.eveonline.com/wiki/Factional_Warfare
A tady je mapa FW:
http://dl1.eve-files.com/media/corp/VeriteFW/FWinfluence.png
Caldari teď docela drtí Gallente

Taky jsem FW nikdy nehrál, ale myslím že by to mělo být tak, že v systému v high secu je control bunker a na něj je napojená combat zone, což je systém někde v low secu, kde je určitý počet FW dungeonů, což jsou anomálky, které musí útočící strana vyprobovat a zabrat (musí po určitý čas v anomálce vydržet a obránci + FW NPC se jim v tom snaží zabránit). Pokud útočníci obsadí dostatečný počet dungeonů a ubrání je, odemkne se control bunker v high secu a po rozstřílení bunkeru na strukturu je systém obsazený a při příštím downtimu dojde ke změně occupancy. Obránci se ještě při střílení do bunkeru můžou pokoušet zabrat dungeony zpátky a přepnout control bunker zpátky do invulnerable.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 27/01/2010 :  00:29:22  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
omg takhle prosrat delve to je moc, tam je to zaklety proste:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/01/2010 :  16:28:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
haha, taky myslim ze delve je proklety. nicmene at gooni trpi :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000