Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Polstarek vs pen ring a ...
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/10/2009 :  15:20:16  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

Chtel bych podekovat Pajovi za lootnuti upgradu na pen brejlicky /kdyz mel v teamu na eastu gimpa bez pen upgradu/ - aby si z nich mohl udelat polstarek.

Snad nezbejva nez pajovi poprat at ho brzy vyrobi a v nejblizsi dobe nasadi... Dekujeme pajo, chceme byt vsichni jako ty!



Nerad bych zasiral takovy pekny topic, jako jsou dekovacky.

Diky Anpe, byl to takovy muj predcasny darek k mim dnesnim narozeninam.
Polstarek uz je vyrobeny, upgradnul jsem to hned po lootu, bo tesne pred raidem jsem koupil 2 zakladni polstarky od frooba za 2mil (chtel jsem mu udelat radost)

Mame tu jedno dilema. Je hezke od spoluhracu bidovat na neco co chteji ostatni? Ma vetsi vahu pen ring pro gimpa na lvl 208 nebo polstarek? Ma cenu takovy pen ring 6b?! Nebo byste za neho vic jak 2pts nedali?

PS: jen vcerejsi raid trval 100+ min, tzn minimalne 10pts (edit: 85min tzn 8,5pts)


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul



Edited by - paja2000 on 27/10/2009 13:56:55

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 26/10/2009 :  15:25:19  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
Coze polstarek za 5 pts?? Nejaky levny, asi reaktivuju kurna!


buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 26/10/2009 :  15:32:15  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
Ty se tu snazis obhajit lootnuti? Dyt my ti ten polstarek pajo prejeme.

edit: ps: hlavne by to chtelo vic farmarskejch instanci na 90minut a tedy 10pts na raidu! nebo mi tam neco nesedi?

Edited by - AnpetuWi on 26/10/2009 15:34:09
Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 26/10/2009 :  15:37:25  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

Ty se tu snazis obhajit lootnuti? Dyt my ti ten polstarek pajo prejeme.

edit: ps: hlavne by to chtelo vic farmarskejch instanci na 90minut a tedy 10pts na raidu! nebo mi tam neco nesedi?



Chytil se!


buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 26/10/2009 :  15:52:36  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

Ty se tu snazis obhajit lootnuti? Dyt my ti ten polstarek pajo prejeme.


Ale nee, jen bych znal i nazor ostatnich. Ja vim, ze ty mi ho prejes, ale vis co, ne vsichni mohou byt tak vstricni jako ses ty.

quote:
Originally posted by AnpetuWi
edit: ps: hlavne by to chtelo vic farmarskejch instanci na 90minut a tedy 10pts na raidu! nebo mi tam neco nesedi?


Tohle jsem nejak nepochopil :( Prosim o vysvetleni.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 27/10/2009 :  04:55:43  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by AnpetuWi

Chtel bych podekovat Pajovi za lootnuti upgradu na pen brejlicky /kdyz mel v teamu na eastu gimpa bez pen upgradu/ - aby si z nich mohl udelat polstarek.

Snad nezbejva nez pajovi poprat at ho brzy vyrobi a v nejblizsi dobe nasadi... Dekujeme pajo, chceme byt vsichni jako ty!


Taky bych chtel Pajovi podekovat. Pen ring je hovadina, dobre ze Paja chrani gimpy od plytvani bodu na kraviny.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 27/10/2009 :  07:32:39  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
Koukam, ze je anpe furt stejnej hnidopich! Gz pajo!

btw pajo!


co se stane?

a, zmenej se pravidla raidu

b, dostane banana /z nejakeho jineho duvodu, ktery nejspis ani v pravidlech neni/

c, dostane kick z cza



AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 27/10/2009 07:34:16
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  09:44:48  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
dostane kick z orgu je spravne reseni
Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 27/10/2009 :  10:19:28  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

dostane kick z orgu je spravne reseni



zajimave, prejes mu loot ale z orgu ho kiknes :)
(nelezis ted ty v lecebne?)

edit: WTP nabira!

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999

Edited by - petrpets on 27/10/2009 10:22:00
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 27/10/2009 :  10:36:24  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

dostane kick z orgu je spravne reseni


A ja myslel, ze mi to od srdce prejes ... tim myslim, ten polstarek, ne kick. :((

Anpe prosim objasni mi to s tema farmerskejma instancema na 90min, ja to stale nechapu.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

garbis
New Member

485 Posts

Posted - 27/10/2009 :  11:12:23  Show Profile Send garbis a Private Message  Reply with Quote
Podle me je naprosto v poradku, ze si na to Paja bidnul. Neni to ani porpve, ani naposled, co polstar zvitezil nad ringem.

To, ze je nekdo low level, ho neopravnuje k naroku na loot za min bid.

Jestli nekdo, kdo chce polstar, prenecha loot nekomu jinemu, kdo potrebuje pen ring, tak to je prima, pokud to ale neudela, tak nevidim sebemensi duvod se do nej navazet. Muj nazor.

AO: Lithi, Karinoman, Garbis atd.
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  12:31:29  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by garbis

Podle me je naprosto v poradku, ze si na to Paja bidnul. Neni to ani porpve, ani naposled, co polstar zvitezil nad ringem.

To, ze je nekdo low level, ho neopravnuje k naroku na loot za min bid.

Jestli nekdo, kdo chce polstar, prenecha loot nekomu jinemu, kdo potrebuje pen ring, tak to je prima, pokud to ale neudela, tak nevidim sebemensi duvod se do nej navazet. Muj nazor.



mluvis tu o tech stejnejch polstarcich /yesdrop/ ktere si muzes v pripade nutnosti kdykolivek pujcit v orgu?
Go to Top of Page

petrpets
Moderator

1941 Posts

Posted - 27/10/2009 :  12:52:05  Show Profile Send petrpets a Private Message  Reply with Quote
haha
Co si muzes pucit tak na to ted radeji nebidovat!
A to se dali na pujcovnu ted nekdy, ze najednou je to problem?
Doted si kazdej bidoval na polstare jak chtel ne?

Kdyz uz sme u toho porovnavani itemu. Pen ring je porad jen upgrade na item kterej muzes v klidu nosit. Jasne, jak nasadis item kerej neswapnes tak uz je to o necem jinem. Ale napriklad s engim se da po pen behat uplne v klidu bez ringu/brejli.

buuu, ja nenacaruju nove nano ® axel999
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  13:05:57  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
popravde jsem si nikdy nevsiml ze by se bidovalo na polstarky kdyz se vedelo ze je tam nekdo bez upgradu.

z meho pohledu vidim to same jako kdyz revi bidoval na jathos.
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 27/10/2009 :  13:13:58  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

popravde jsem si nikdy nevsiml ze by se bidovalo na polstarky kdyz se vedelo ze je tam nekdo bez upgradu.

z meho pohledu vidim to same jako kdyz revi bidoval na jathos.


Ano, normalne se na s35 bidovalo hlava nehlava a nikoho nezajimalo, zda to ma na polstare/ring

Ale no tak, prirovnavat me k looterovi revimu, ktere mel vsechno aniz by to nekdy pouzil ... to si snad ani ja nezaslouzim, ne?

BTW porad se ti zda 6pts za vec, kterou dle tveho nazoru potrebuje moc? Myslim si, ze by to i Octovi bylo trapny, ze ma takovou vecicku za 2pts.

PS: znovu te prosim o vysvetleni 90min 10pts farm raidu, mozna si to prehlidl



AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  13:15:03  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
podivej se do pm, uz ti tam nejakou dobu ta odpoved visi
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 27/10/2009 :  13:56:03  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

podivej se do pm, uz ti tam nejakou dobu ta odpoved visi


Jo, tak ... Ja jsem to nepochopil, jak si to myslel a hledal jsem tam neco co v tom nebylo, jako ze raidu ktere trvaji 90min je malo a tudiz ziskat 9b je problem, ale ono je to ouplne jinak!

czaraid = 10min = 1pt
apf42 = 90min = 9pts

raid unpause - v sektoru pri vybehu
raid stop - pri ac down, nebo kicku ze sektoru

Tudiz, me tvrzeni, ze raid trval 100+ min je chybne zacoz se vsem omlouvam. Ja vychazel z toho, ze jsem videl na botu raid is running 112min (nebo neco podobneho), ale ono je to tak, ze za apf42 muze byt max 9pts, bo mame 90min nano, ktere umoznuje zustat v sektoru

Jdu upravit prvni post! I kdyz edit button se snazim nepouzivat :(


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:04:48  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by garbis

Podle me je naprosto v poradku, ze si na to Paja bidnul. Neni to ani porpve, ani naposled, co polstar zvitezil nad ringem.

To, ze je nekdo low level, ho neopravnuje k naroku na loot za min bid.

Jestli nekdo, kdo chce polstar, prenecha loot nekomu jinemu, kdo potrebuje pen ring, tak to je prima, pokud to ale neudela, tak nevidim sebemensi duvod se do nej navazet. Muj nazor.


Po zralé úvaze to bumpnu, pač to je pravda.

Faktem ale taky je, že jistá míra ohledu vůči lowbíkům bez endgame maina by měla být a je to i v zájmu orgu.

A v tomhle konkrétním případě ovšem já znám řešení!!! Musíme dát nějaký s35!!!!

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:14:53  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
jeste si nekdo mysli ze je spravne lootnuti polstarku nez upgradu? Docel ame prekvapujete, nebo s vami fakt nekdo huste vytentockovaval, za posledni dva roky co navstevuju apfka jsem to nikdy nevidel, oba si na ty pripady pamatujete... Vim, nemuzu po vas chtit presnej pripad kdy se tomu tak stalo, pac to se v hlave udrzet neda, ale vy to vite ze se to tak delo, deje a dit bude porad, sory asi hraju jinou hru... u nas je vsechno tak krasne ruzove a vsichni jsou na sebe hodni...
a esly si nekdo mysli ze bude z prdele zvysovat bid a pak kdyz to neklapne obhaji polstarek, no to potes... kdyz se an to zpetne divam tak to tam mozna vidim, ta dobrovolnost paji kdy rikal, omg dyt me mohl prebidnout /vsichni jsme cetli pajovo myslenky a rikali si, pajo, dyt ty chces dat jen pet... nj neni to o zkazenosti lidi ve hre, neni...
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:19:39  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
35 bych rozhodně dal, dneska mi chybělo 10 sta na symb!
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  14:37:01  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
to uz jinde jsme to zas jina vesnice, vsadim se zes urco zapomnel na ringy! endurance napriklad! :)
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 27/10/2009 :  15:20:11  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

jeste si nekdo mysli ze je spravne lootnuti polstarku nez upgradu? Docel ame prekvapujete, nebo s vami fakt nekdo huste vytentockovaval, za posledni dva roky co navstevuju apfka jsem to nikdy nevidel, oba si na ty pripady pamatujete... Vim, nemuzu po vas chtit presnej pripad kdy se tomu tak stalo, pac to se v hlave udrzet neda, ale vy to vite ze se to tak delo, deje a dit bude porad, sory asi hraju jinou hru... u nas je vsechno tak krasne ruzove a vsichni jsou na sebe hodni...


Jednoducha pomoc pro tebe, rekni tojemu at ti posle logy z czaraidu, podivej se na raid history, pak se podivej na bid history ... Podle toho kdo bidoval se da odhadnout na co to pouzil. (podtrhuji odhadnout)

quote:
Originally posted by AnpetuWi
a esly si nekdo mysli ze bude z prdele zvysovat bid a pak kdyz to neklapne obhaji polstarek, no to potes... kdyz se an to zpetne divam tak to tam mozna vidim, ta dobrovolnost paji kdy rikal, omg dyt me mohl prebidnout /vsichni jsme cetli pajovo myslenky a rikali si, pajo, dyt ty chces dat jen pet... nj neni to o zkazenosti lidi ve hre, neni...


Mam sem postnout to co jsme resili na czaraidu?

!auction start pen ring
ja: /tell czaraid !bid 5
Paja is leading with 2pts auction will end ...
octo: /tell czaraid !bid 5
Paja is leading with 5pts auction will end ... (z hlasky leading with 5pts muze ten co biduje odvodit, ze predchozi ucastnik aukce dal svuj bid taktez 5pts - pokud by dal vic, byla by hlaska leading with 6pts)
Octo: Tak se tema polstarkama treba udav!!! (nebo neco v tom smyslu ;p)

Nikde samozdrejme neni psano, ze bych bid nezvysil treba na 10, 20, nebo 30, ale je to vzdy otazka kolik je clovek ochotny za urcitou vec utratit. Z toho, ze Octo bidnul jen 5pts plyne, ze proste pro neho pen ring nemel v tu danou situaci vetsi hodnotu. A ruku na srdce, kdo z vasich mainu mel na 208 lvl pen ring a povazoval to na tomto lvlu jako must have vec? (vynecham omezujici podminku za 2pts ;p)

quote:
Originally posted by Octopuss

35 bych rozhodně dal, dneska mi chybělo 10 sta na symb!


Huh? jakou souvislost ma s35 a 10pts ve sta?
Mimochodem nebyl si vcera na misi, kdyz se melo jit apfko, ktery bylo ohlaseny pred zacatkem vasi mise?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 27/10/2009 :  15:40:36  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
staci mi ze me to nepobourilo nikdy predtim, coz je pro me zaruka ze se tak nikdy nestalo...


vim co jsme resili... nemluvi to vubec o nicem, leda ze bys tim chtel priznat ze jsi jen zertoval a zvysoval bid

s35 10 sta - radeji nechci ani slyset tu souvislost :)
Go to Top of Page

garbis
New Member

485 Posts

Posted - 27/10/2009 :  16:31:49  Show Profile Send garbis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

35 bych rozhodně dal, dneska mi chybělo 10 sta na symb!


Lol, takze nakonec jsi ten upgrade na polstar vlastne chtel i ty?

AO: Lithi, Karinoman, Garbis atd.
Go to Top of Page

garbis
New Member

485 Posts

Posted - 27/10/2009 :  16:35:38  Show Profile Send garbis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi
s35 10 sta - radeji nechci ani slyset tu souvislost :)

tohoto jsem si nevsiml, sorry Anpe

AO: Lithi, Karinoman, Garbis atd.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 27/10/2009 :  23:41:04  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
nějak vám kucí přes to drama chybí smysl pro humor a ironii :P
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 28/10/2009 :  01:13:52  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000
...
Mimochodem nebyl si vcera na misi, kdyz se melo jit apfko, ktery bylo ohlaseny pred zacatkem vasi mise?



no kua to byl a jeste s par dalsima! Asi nechce nic z apf...!
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 28/10/2009 :  14:36:17  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
Mel bych reaktivovat na polstarek

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight

Edited by - Drizzt on 28/10/2009 14:36:34
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 28/10/2009 :  14:37:33  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
ty si poj dpostavit vezky na spot, mas je dole
Go to Top of Page

Axarath
Moderator

443 Posts

Posted - 29/10/2009 :  17:08:58  Show Profile  Send Axarath an ICQ Message Send Axarath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AnpetuWi

popravde jsem si nikdy nevsiml ze by se bidovalo na polstarky kdyz se vedelo ze je tam nekdo bez upgradu.

z meho pohledu vidim to same jako kdyz revi bidoval na jathos.



Tak to tě vyvedu z omylu. Když jsem nutně sháněl ring na enga kvůli hotswapům a udělání velkého HHABu, tak jsem to několikrát řekl, že chci upgrade na RING a ptal se, jestli ještě někdo ho chce na ring. Nikdo nic neříkal. Výsledek byl ten, že jsem měl item za minbid cca 30b.

Fengsuei Xiberius Menthor
Go to Top of Page

EIS
Starting Member

15 Posts

Posted - 03/12/2009 :  09:23:17  Show Profile  Send EIS an ICQ Message Send EIS a Private Message  Reply with Quote
Naposledy co som s Vami bol na 35ke, tak pen ring isiel za 2x po sebe za 6-7 bodov co si pamatam. Prvy krat to vyhral uz neviem kto a druhy krat som to za 6-7 zobral ja, ked sme sa pekne bili +1 bod zakazdym.
Ja som ten pen ring chcel tak 7 bodov nebol pre mna problem.
To iste sa stalo na 28ke, ked sme isli niekomu pre belt (Axoidovi?) a Paja tusim bidol 3 body. Axoidovi sa asi 4 body zdali vela....ja by som ich v pohode dal, ked to potrebujem. 2 alebo 4 body nie je ziaden rozdiel, najma ked som bol na 42ke a tam isli plany tusim pre Anpeho za 151 bodov...

Predatoro
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 03/12/2009 :  11:33:08  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
tak levne plany jsem v zivote nemel! pod 300 bodu jsem se nikdy nedostal myslim, jen na zergu jsem je mel za 266! :)
Go to Top of Page

EIS
Starting Member

15 Posts

Posted - 03/12/2009 :  20:08:44  Show Profile  Send EIS an ICQ Message Send EIS a Private Message  Reply with Quote
No tak som si zjavne pomylil(zle zapamatal) meno ;-)

Predatoro
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 04/12/2009 :  00:22:04  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by EIS
Paja tusim bidol 3 body. Axoidovi sa asi 4 body zdali vela...



Nezdali. Nebylo to tom ze bych za to ty body nechtel dat, ale nekolik lidi nezavisle na sobe mi rikalo ze se tam neda dobehnout tak sem se nechal trochu rozhodit:)

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000