Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 League of Legends - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/03/2011 :  10:42:14  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ano a proto je nesmyl říkat, že je jedna hra lepší nebo horší, protože každému vyhovuje jiný styl odpočinku.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  11:23:16  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Ano a proto je nesmyl říkat, že je jedna hra lepší nebo horší, protože každému vyhovuje jiný styl odpočinku.

S tím souhlasím. Každá hra je trochu jiná, obě jsou dobré.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 27/03/2011 :  13:48:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

kertin
Starting Member

32 Posts

Posted - 27/03/2011 :  15:29:26  Show Profile  Send kertin an ICQ Message Send kertin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...

Štve tě to hodně, že je tam LoL a ne HoN?: )Hlavně neříkej, že neštve, něco tě hlodá určitě : ))
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  15:41:49  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:

Do WCG se hry nominuji na základě hlasování veřejnosti. A je to převážně asijská událost. Proto jsou taky nominovány hry jako Crossfire nebo Special Force, které v evropě skoro nikdo nezná.

EDIT: HoN v Asii až na Japonsko ani nejde legálně sehnat. Funguje tam na nějaké podivné verzi Gareny se souhlasem S2Games.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 27/03/2011 15:45:39
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 27/03/2011 :  17:35:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kertin

quote:

Štve tě to hodně, že je tam LoL a ne HoN?: )Hlavně neříkej, že neštve, něco tě hlodá určitě : ))

Tak mně osobně to nemá proč štvát, protože skillově takové úrovně nedosahuji (a to ani kdybych hrál LoL). Příjde mi to však směšné a jelikož se nacházíme v diskuzním prostoru, tak s tím neváhavě vylezu na povrch a sdělím ostatním co si o tom myslím.
Kar-Chee: o to víc mě zaráží, že vyhrála "fun" hra nad "pg" hrou. Já měl WCG za PG událost.

Takže HoN failuje v global dostupnosti co ? A já si myslel, že je to kvůli F2P.

REVOLUTION

Edited by - Shatteren on 27/03/2011 17:42:44
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/03/2011 :  14:49:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tím se to vysvětluje, League of Legends je už defakto Asijská hra

Edited by - Isac on 28/03/2011 15:03:06
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:26:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
lol ma proste vic priznivcu no .. proto to bude na WCG ... vsechny ty hry tam jsou sracky :) jen je hraje hodne lidi

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/03/2011 :  17:10:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak vlastne muzeme byt radi, ze na WCG je nakonec lol misto HoN nebo doty :D. To lol se tam vlastne nakonec hodi nejvic. :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 28/03/2011 17:10:38
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 30/03/2011 :  20:59:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=Ck6uEBge3i4

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/03/2011 :  21:23:15  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ten typek ma dar od boha. Takhle dobre trollovat chce fakt dedication nebo talent.

I am the real deal guiz.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 31/03/2011 :  12:26:38  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja se divim ze athene uz davno neni v televizi,asi proste nechce..kazdopadne videa skouklo 263 milionu lidi,tim by strcil do kapsy leckterou televizni stanici...a toci to sam doma se starou a kamosem :)je to chytrej kluk

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 31/03/2011 :  14:50:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
j, některý ty videa jsou fakt zábavný

i ten jeho web je dobrej
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/04/2011 :  19:44:20  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
What do you get when you put Shen and Annie in the same lane?

Shenanniegans.

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/04/2011 :  23:23:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a to je co?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 12/04/2011 :  10:17:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zní to jak fotbalovej team

REVOLUTION

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  10:42:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no snad vám to nebudu překládat / vysvětlovat

asi to není vtip pro vás :]
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 12/04/2011 :  11:55:06  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
no kazdopadne mi to pripomelo ze se mi tam na tu anicku asi pul roku prasi a nehral jsem ji :) a pritom neni az tak spatna,hned si ji zahraju..ted ma vyjit nejakej dalsi firemag
a shen uz neni co bejval,co ponerfovali sunfire cape tak ze se nestackuje,tak uz je dobrej tak akorat na ty stity...muj nejoblibenejsi tank zustava amumu a nejsilnejsi tank je podle me Mundo....MUNDO MUNDO!

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:39:50  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Annie je taková na hraně, má sice dost solidní burst damage a aoe stun, jenže zrovna u AP hrdinů je těžká konkurence, Kassadin, Malzahar, Anivia, Ryze jsou určitě lepší ...

Shen je stále hodně dobrej, určitě teda lepší jak Mundo, ten je spíš takovej off tank a do teamový hry si určitě hodí míň jak Shen
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:45:28  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Annie jsem teď párkrát hrál. Pořád je to fajn, asi 3x na mě vylítl Kennen v kuličce, dostal prásk stun a za 5 sekund byl mrtvý. Každý jeho pokus

Faktem ale je, že z mé strany je největší zabiják Kassadin. Proto se taky často v Ranked banuje.

A teď se často hraje i Leblanc. Jsem se včera nasral a koupil ji. Přijde mi podobná Kassovi, jump, burst damage, jump pryč.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:50:44  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
LeBlanc má takový svoje období někde mezi 5-12 levelem, kdy má fakt obrovskej burst damage, ale nepomatuju si, že by v late game dělala nějakej problém, v tom je Kassadin lepší.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 12/04/2011 :  16:13:27  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
Shen je stále hodně dobrej, určitě teda lepší jak Mundo, ten je spíš takovej off tank a do teamový hry si určitě hodí míň jak Shen

ja nechci do tyhle debaty moc zabredavat,protoze by to bylo nekonecny,ale me osobne se zda mundo silnejsi proste:) shenova sila byla v Sunfire capu,ktery si pred nerfem koupil 3 a AOE tauntu (ikdyz s malym range)..mundo zacina bejt po 30ty minute nesmrtelnej,druhej sunfire cape ma zabudovanej v sobe (stejne jako amumu),a nekdy okolo 40ty minuty uz je fakt hroznej,kolikrat bezi nekoho ulovit pres 4 veze az k nexusu a vrati se zpatky,hroznej proste :)
kazdej ma nekoho koho nema rad,ja to spis beru podle toho jak moc mi je spatne kdyz se divam na ten loading screen...jak vidim munda obvykle mi je hodne spatne :) Shen se da..hodne lidi se boji Rámuse,ale ten me nechava chladnym,nevim proc...asi proti nemu hraju dobry hrdiny...

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  16:27:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak rozhodně to záleží na složení teamu, navíc třeba Shena bych v solo queue nehrál, Munda jo

Shen má obrovskou sílu v tý svojí ultimatce, dokáže přečíslit vyrovnanej souboj, a je to snad nejlepší hrdina na split push

v banu na ranked hrách teda končí dost často, asi ne náhodou Mundo se přeci jen dá omezit spoustu věcma, Ignite, Katarina, Fortune atp...
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 12/04/2011 :  18:02:43  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
jaky je vas nazor na Xin Zhaa?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 12/04/2011 :  18:19:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

jaky je vas nazor na Xin Zhaa?

Zejtra dostane menší nerf, ale když ho zahraješ dobře, je to slušnej pick. Můžeš s nim junglit nebo jít na duo lajnu, kde na 3. levlu můžeš dát docela lehce first blood. Nebo pokud je na midu Ashe, tak ji tam můžeš rozsekat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000