Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 League of Legends - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/03/2011 :  12:54:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Annoncer v HoN je vostry jak britva...

http://www.youtube.com/watch?v=OTgYM4ksRgg

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/03/2011 :  16:54:04  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Annoncer v HoN je vostry jak britva...

http://www.youtube.com/watch?v=OTgYM4ksRgg

Tomuhle spíš břitva něco uřízla.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/03/2011 :  17:19:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
jedna hra pro pobavení

http://www.own3d.tv/video/83482/Go4LoLTournament_Team_SoloMid__TSM__vs_Team_Feed_My_Lane__FML_

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/03/2011 :  17:41:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tan ten team solidne failnul :D. Naci noobici nebo co? Treba ten udyr byl naprostej dement teda...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/03/2011 :  02:00:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=234750

trololol ?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 22/03/2011 :  16:59:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by [EG]chu
Yes, im playing league of bads, and its rly stupid

(poker=DotA >>>>>>>>>>>>>>>>> HoN >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> LoL)

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/03/2011 :  19:58:02  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no vidíš, a stejně hraje League of Legends

to by mě zajímalo, čím teď budou zastánci HoN argumentovat, když jejich nejlepší hráč hraje radši League of Legends
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 23/03/2011 :  00:02:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Třeba už ho nebaví ta shit komunita.. nebo je WCG dobrý lákadlo, u těch korejců člověk nikdy neví.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  08:56:26  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Asi ho bavi ownit lamy. :D

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 23/03/2011 :  11:38:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nebo má rád anime a LoL mu to třeba trochu připomíná

REVOLUTION

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  12:56:47  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nebo lol prave zacal hrat jeho 4letej bracha, tak tam de za nim aby ho tam ostatni decka neownili.

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/03/2011 :  14:05:23  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nebo lol prave zacal hrat jeho 4letej bracha, tak tam de za nim aby ho tam ostatni decka neownili.

to že ownovali tebe ještě neznamená, že by ownovali i jeho 4 letýho bráchu ...

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  14:50:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Bullshit.

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/03/2011 :  15:38:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Bullshit.

Na tvuj tisici post docela slaby hele

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  16:03:34  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No sem zvedavej na ten tvuj :D.

Edti: na druhou stranu sem ho aspon venoval Isacovi, ten si ho zaslouzi :D.

Edited by - Mandorallen on 23/03/2011 16:06:22
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 23/03/2011 :  17:48:00  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Prej to udelal kvuli lepsim prachum na turnajich kde se hraje LoL, protoze HoN ma jako beckova hra beckovy turnaje a tim padem i beckovy vyhry.

EvE
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 23/03/2011 :  20:15:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
HoN fail marketing

REVOLUTION

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/03/2011 :  20:59:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Me tyhle hry vubec neberou, ale jen tak z hecu jsem to zkusil a ta prezentace u HoN je fakt miles ahead pred LoL. Hlavne narazim na interface a podobny kraviny, gameplay jako totalni noob nemam moznost porovnat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 23/03/2011 :  21:24:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mně příjde že HoN má i lepší engine.

REVOLUTION

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 23/03/2011 :  21:50:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Me tyhle hry vubec neberou, ale jen tak z hecu jsem to zkusil a ta prezentace u HoN je fakt miles ahead pred LoL. Hlavne narazim na interface a podobny kraviny, gameplay jako totalni noob nemam moznost porovnat.

Tak zrovna interface mi přijde lepší u LoL. Možná jde o zaujatost, ale prostě si nevybavuju, že bych měl v LoL někdy problém se v čemkoliv zorientovat. Tim myslim i item shop. Zatimco v HoN sem první hru absolutně nevěděl co kde koupit, ani ve druhý hře jsem neměl nejmenší tušení. V HoN jsem občas dal nějakej kill, aniž bych věděl proč, pak jsem umřel, taky jsem moc nevěděl proč, prostě takovej maglajz. Samozřejmě jde o zvyk, ale když mám tenhle typ her jen jako doplněk k MMO, tak si vyberu logicky tu, který je zdarma a od začátku mi přijde přívější a přehlednější.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2733 Posts

Posted - 23/03/2011 :  22:57:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
U HoN mi přišlo na začátku nějak těžší rozeznat kdo je se mnou v teamu a kdo proti a ani nevím čím to bylo, ale teď bez problému

REVOLUTION

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/03/2011 :  08:12:30  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
A kdy už ta hra vyjde? A docela se těším i na Fallen Earth, zatím o tom kluci dobře mluví. Ale pořád nevím, kdy vyjde, když je to pořád v Připravovaných hrách. Nevíte?

(Nechcete tohle subforum sakra přejmenovat?)

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  11:59:47  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Jace

Tak zrovna interface mi přijde lepší u LoL. Možná jde o zaujatost, ale prostě si nevybavuju, že bych měl v LoL někdy problém se v čemkoliv zorientovat. Tim myslim i item shop. Zatimco v HoN sem první hru absolutně nevěděl co kde koupit, ani ve druhý hře jsem neměl nejmenší tušení. V HoN jsem občas dal nějakej kill, aniž bych věděl proč, pak jsem umřel, taky jsem moc nevěděl proč, prostě takovej maglajz. Samozřejmě jde o zvyk, ale když mám tenhle typ her jen jako doplněk k MMO, tak si vyberu logicky tu, který je zdarma a od začátku mi přijde přívější a přehlednější.

No tak HoN je sice min newbie friendly a ze zacatku trva zjistit co a jak kupovat, nicmene to je dany tim, ze vychzi z doty. Lol ma koncept trosku jinej a vse je tam jak pro dementy, lehky a srozumitelny a to od interface az po slozitost hry samotne. Proto, ale lol taky vubec nevede statistiky, ktery uz lepsi hraci sledujou. V HoN kdyz se podivam na tve statistiky tak hned vim, jesli si noob, feeder, jestli umis farmit a lasthitovat, jestli umis deny, jestli hrajes spis carry a jak, nebo hrajes support a vidim, ze nekupujes wardy atd. atd. atd. Proste v HoN mas plno statistik a moznost replay, ktery se pro hrani na vyssi urovni uz dost hodi.

Pro me osobne absolutni sok, ze hra jako lol bude na WCG, kdyz nema ani zakladni spectator mody atd. Ostatne proto byly taky videa z posledniho turnaje takovej fail. Navic komentator u hry lol nema poradne ani o cem mluvit a hodnotit prubeh hry, protoze vi kulovy kdo jak farmi kolik ma EPM nebo GPM a bylo to ostatne i videt pri tech poslednich videich. Komentar se omezil pouze na omg, omg nice fight, great kill, nice escape atd. Sem tam zahlasil jak je dulezity ziskat modrej buff + par nakejch obecnejch kecu, ktery zna i dement s 500 ELO. V dote a HoN schopnej komentator dokaze predpovedet prubeh hry ze statistik, ktery si jednoduse pri hre prohlizi. Sleduje GPM hard carry a podle toho si spocita v kolikate minute je schopnej nafarmit core item build, kterym pak rozhodne hru. Pripadne ti dopredu rekne, ze brzo bude gank na horni lajne a pokud ne tak bude danej team v uplne prdeli. Tohle komentator v LoL jen tezko vysleduje. Navic v lol o to ani tak moc nejde. HoN a dota je zalozena prevazne na goldech. Vse se toci kolem GPM. Pri smrti ztracis goldy coz v lol neni a proto je tam ta hra i min akcni a vetsina fightu se odehrava 5v5 kdy jeden team ceka nekde v krovicku a druhej team stoji v druhym a nekolik minut jen prebihaji a nevi kdo kdy zautocit. Takze cumis nekolik minut a nic se nedeje. V HoN je to proste diky tomu, ze stracis goldy za smrt mnohem akcnejsi protoze nejen ze tvuj enemy goldy ziska, ale zaroven ty o ty samy love prijdes. Proto se kazda smrt pocita a kdyz si nechas parkrat ganknout carry tak si proste v riti. Proto celej team hraje na svy hard carry na lajne si ho hlidaji a delaji vse pro to aby se nafarmil, neumiral a dostaval last hity. V LoL se tohle tak moc neprojevi, protoze te smrt nic nestoji. Takze je uplne jedno jestli ti zabijou carry, nebo support, nebo to aspon neboli tak jako v HoN. Tyhle drobnosti proste z lol delaji dotu pro deti. Je to plno ruznejch malickosti o ktery je lol ochuzeny, ty ale dohromady daji hru pro dementy.

Lol je nejvetsi joke WCG a osobne se na ty videa moc tesim protoze to bude neuveritelnej fail. Stacilo mi v dobe kdy sem hral sledovat zaznamy zapasu z lol. To se vedle zaznamu her z doty nebo HoN neda ani polozit. U lol umirate polovicku hry nudou, kdezto v dote nebo HoN by ste kolikrat potrebovali zaznam sledovat na 4 monitorech aby Vam neco neuniklo.

A pro isaca. Netvrdim, ze sem profik v dote a ani mozna v lol. Jde ale o to, ze zatimco v lol sem mel svoje K/D v 90ti procent zapasu nekde kolem 5-6 v HoN sem rad za 0,97K/D. Bohuzel tahle statistika neni nikde v lol sledovana, ale sam moc dobre vim jak sem hraval a v lol nebejval zadnej problem nahrat ve hre 24:3 apod. zatimco v hon mam takove skore maximalne kdyz si dam nejakou nostats noob game.

Edited by - Mandorallen on 24/03/2011 12:06:37
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  12:20:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Prej to udelal kvuli lepsim prachum na turnajich kde se hraje LoL, protoze HoN ma jako beckova hra beckovy turnaje a tim padem i beckovy vyhry.

No ze to pises zrovna ty :D. Ty kterej si koupil HoN a psal mi jak je to fakt mnohem lepsi a slozitejsi, ne jak to lol pro nooby. Pak po par hrach kde te vzdycky nekdo tezce poownil a ty si pomalu ragequitnul si se zase vratil s brekem do lol a na icq me otravoval s tim jak si ownil s karthusem.

Ty si dukazem toho, ze v lol je to z 80ti procent plny noobu.

Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 24/03/2011 :  13:08:28  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Ne, me se nechce ucit tuna novejch hrdinu a jejich schopnosti, tak si radsi obcas zahraju neco kde ty hrdiny uz znam. LoL mi dava vic zabavy za min usili, tak nemam duvod travit svuj volnej cas u HoN pro namachrovany blbecky.

EvE
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000