Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 League of Legends - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 20/06/2011 :  10:58:04  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
v prubehu dne 3h+. vcera jsem hral posledni hru tesne pred puloci a fronta byla jeste porad cca 30min. 5min urcite ne po cely vikend.
btw to bylo serverama, protoze fronta neni personalizovana.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 20/06/2011 :  12:33:38  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
no vsak ja tady nikde neobhajuju frontu na serveru,fronta sux,v sobotu jsme tam mel okolo poledne taky asi 3hodiny a predtim to nejelo vubec,kdyz mi to hodi "session closed" a pak 20min frontu po kazdy dohrany hre a 4lidi na me bud furt cekaj nebo si zahraju ob-jednu tak nadavam jak dlazdic :)

Ale na ten stream jsem koukal fronta nefronta,dobry t bylo...uz jsou tam i nejaky videa ze soboty

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 20/06/2011 :  19:25:47  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Btw. je pěkné, že LoL a další hry jsou stále připravované. A pár jiných neexistujících mají vlastní sekci...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/06/2011 :  14:01:21  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To je jednoduché - prozatím se nikdo nepřihlásil, že chce dané sekci dělat moderátora. Jakmile mi takový požadavek dorazí, bude to mít vlastní sekci.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/06/2011 :  14:23:47  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hlasim se o moderovani sekce League of Legends.

Dekuji.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 21/06/2011 14:24:14
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:05:02  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
no imho LOL nepotrebuje separatni sekci. o championech se tu rozepisovat nikdo nebude, obecny rady jsou k prdu a guildy v pravem slova smyslu tam nejsou. ..
muj nazor ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:09:45  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
League of Legends odebereme z připravovaných her, až bude mít mít observer mode, replaye, pauzu, detailní statistiky a možnosti pro správu klanů
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:14:27  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

League of Legends odebereme z připravovaných her, až bude mít mít observer mode, replaye, pauzu, detailní statistiky a možnosti pro správu klanů

To si asi dynty pekne dlouho pocka. Pak zjisti ze mu stejne vsechny jeho fanboy posty v ramci objektivity smazu a necham tu jen odkazy na replaye z Doty :D

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:29:36  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tak uz se dockala aspon podskupiny. gz

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:30:01  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
akorát nevím, jak tu skupinu nazvat ...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/06/2011 :  15:32:41  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

akorát nevím, jak tu skupinu nazvat ...

třeba

MOBA Games

(Multiplayer Online Battle Arena Games)

to je asi tak obecně používanej název pro tento žánr
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/06/2011 :  23:57:23  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No lol, proc si mi dal toho moderatora? Jako kozel zahradnikem jo? :D

Nech to tu moderovat isaca :)

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 22/06/2011 :  12:56:59  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
s eve se muzu rozloucit.

League of Legends v1.0.0.120 | LoL - League of Legends
http://www.leagueoflegends.com/news/league-legends-v100120

Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 22/06/2011 :  16:27:15  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
zlvasni na tom je to ze ji ponerfovali kvuli low-lvl hram,kde si lidi co to umeli zakladali novy accounty a pak to proti newbikum rulovali 50-0,ze uz ani ten oracle nepomahal

www.boiians.cz
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 23/06/2011 :  21:35:42  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
poslednich 14dni je logovani do lol docela utrpeni ..

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/06/2011 :  01:39:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
to jo, doufám, že nám k tomu Riot něco řekne, zatím je aspoň čas na studim her z Dreamhacku

poučení jak se hraje Anivie se zatím docela vyplácí

Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/06/2011 :  08:47:08  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Tak pořád se dá aspoň lognout na NA server, stačí zeditovat dva soubory...

Boiians leader

Edited by - Stirius on 24/06/2011 08:47:24
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 24/06/2011 :  09:13:35  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
jo je to s pingem 200 ale dalo se...ostatne hral jsme tam vecra 2hry,jednu jsme hrali tady se premade se Stiriem ve 4ech,vecer pak s goltharem ve 2 a v obou hrach dohromady byli jen 2 americani,jinak vsechno EU :)

Ale ten ping je znat, 200+ping znamena taky ze Katarina chcipne potom co da Shunpo do teamfightu ,predtim nez spusti ultimatku:)
davaj 550RP jako omluvu

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 24/06/2011 09:22:01
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 29/06/2011 :  12:43:45  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
na strance ve svoji signature jsem napsal nejake rady pro nove hrace v ranked hrach...nic pro ostrilene veterany

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 29/06/2011 :  14:11:00  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

na strance ve svoji signature jsem napsal nejake rady pro nove hrace v ranked hrach...nic pro ostrilene veterany

dobrý, teď ještě aby se toho někdo držel

já teď začal zkoušet Annie a to mně přijde jako dobrej hrdina na opuštění elo hell, na tý urovni si magic resist kupují jen tanci a člověk tak může dávat instanty prakticky komukoliv kdo má nějakej damage v druhym teamu
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1278 Posts

Posted - 03/07/2011 :  22:38:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=260932

Go to Top of Page

kertin
Starting Member

32 Posts

Posted - 05/07/2011 :  07:15:03  Show Profile  Send kertin an ICQ Message Send kertin a Private Message  Reply with Quote
Už jste viděli, co se stalo na US serveru?:)...žádný fake
http://imageshack.us/photo/my-images/196/lolrating.png/
http://imgur.com/a/jvltV#DBgJq
obzvláště druhý obrázek je velmi zajímavý
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/09/2011 :  00:29:19  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
zajímavý, tým co byl třetí na The International v Dota2 switchnul do League of Legends

Professional DotA team, Scythe.SG, joins League of Legends ...

Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 02/09/2011 :  08:29:30  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

zajímavý, tým co byl třetí na The International v Dota2 switchnul do League of Legends

Professional DotA team, Scythe.SG, joins League of Legends ...

Soude podle fotografie se jedna o Americky tym :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 02/09/2011 :  09:43:12  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Mno jo, a to se divím, protože přece žádní pros to nehrají, protože to je low a jedou radši DoTu a HoN, ne? Teda aspoň to tady pořád někdo tvrdí

Boiians leader
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000