Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Superfast heroes !!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 10/10/2009 :  08:35:44  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Přátelé, kamarádi !

zdá se, že se mi díky velké soudržnosti místní DAoC komunity podaří během prvního týdne hraní dingnout 50.LvL ( krátká pauza na potlesk celé, místní,velmi soudržné komunitě )

A tak je čas vybavit mě a Paliase i nějakými znalostmi, které sice snaživě sosáme během ruzných mobo-genocidních akcí, ale určitě z toho část prostě nepobereme a část zapomeneme, tak by bylo fajn mít topik, kam se budem moct podívat a na něco se zeptat.

Vymyslím nějaké úvodní otázky v bodech a pak se budem případně doptávat, bude toho celkem dost, protože jou to informace, ke kterým bychom jinak přirozenou cestou dospěli během roků a měsíců hraní. Upozorňuju vás, že google umím používat taky, takže jesli mě někdo odpoví čistě v odkazech, moc vďečný mu nebudu, jde mi spíš o předané zkušenosti, připadněsamozřejmědoplněné příslušnými odkazy.

1a. vím, že krom klasického levelu, je zde ještě ML expa a PVP expa, chtěl bych přesně napsat, kolik je čeho, co to dává za bonusy atd.
1b.kde bude probíhat PvP na které se těším/e, chodí se BG, nebo budem bojovat o hrady ? budem bojvat sami, nebo máme nějakou alianci ?
1c. chtěl bych vědět na co se můžu těšit v PvE, zda máme v plánu nějaké těžké dungeony, bossíky..


2a. equip - zatím nosím to co socka dostanu a co popadá na mobo-genocidních akcích, ale předpokládám, že tu bude něco jako uber equip pro jednotlivá povolání, za kterým se budu honit což by mělo být imho zábavné. Takže bych chtěl vedět do čeho mám šanci se obléct na lvl 50 a kam pro to a případně info o nějakém uber equipu o který se pak budu následovně snažit ( doufám v nějaké pěkné dungy )
2b. viz A, ale pro Paliase, tedy savage
2c.chěl popsat staty a bonusy equipu, ono je to v DAoC trochu jinak než jinde, třeba mě překvapilo že dex je dobrá pro castery + jsou tam staty jako bone.. něco, teď přesně nevim o kterých vůbec netušim co znamenaj. Chtěl bych se v tom jasně vyznat, ať nejsem lama.
2d. zaslechl jsem na VT něco o upgradu brnení, jde to ? Něco jako enchant ?

3a. crafting - co tu jde dělat, jestli má cenu do něčeho se pouštět atd, nějsem moc craftsky založenej, ale minimálně nějaké povědomí bych o tom chtěl mít.
3b. co budu od craftů potřebovat já jako runemaster, případně Palias, tzn nějaké potiony, předpokládám, ještě něco ? Dělá to někdo v guildě ?

4a. questy - už jsem slyšel o questech které budu muset dělat kvůli ML xp, ale nevím přesně o co jde a jaké questy budu muset ( rád ) dělat, případně jaké další questy se na high levelu dělají a proč.
4.b farmení - chtěl bych vědět za co se tu na high levelu utrácejí peníze a kam se chodí farmit.

5a. PvP - jak bude fungovat grupa, respektive chci vědět co tam kdo bude plnit za roli a co na mě kdo bude řvát ..

kurňa, musim jít stěhovat babičku, dopíšu ty otázky odpoledne ! Rozpracovaný text.


https://www.facebook.com/esqgame

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 10/10/2009 :  10:19:59  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
1a. vím, že krom klasického levelu, je zde ještě ML expa a PVP expa, chtěl bych přesně napsat, kolik je čeho, co to dává za bonusy atd.

ML xp konci po dosazeni Master Levelu 10
v master levelech si kazde povolani vybira mezi 2 moznejma cestama. V kazde z nich je par novych kouzel/dovednosti
viz - http://www.camelotherald.com/section.php?id=45

PVP xp nikdy nekonci, tabulky konci nekde na ranku 12 (30mil bodu) pro srovnani za jeden solo kill je cca 1000 bodu...



1b.kde bude probíhat PvP na které se těším/e, chodí se BG, nebo budem bojovat o hrady ? budem bojvat sami, nebo máme nějakou alianci ?

pvp bude probihat v open pvp dungeonech a frontierech, kde se bojuje o veze/hrady/reliky

1c. chtěl bych vědět na co se můžu těšit v PvE, zda máme v plánu nějaké těžké dungeony, bossíky..


2a. equip - zatím nosím to co socka dostanu a co popadá na mobo-genocidních akcích, ale předpokládám, že tu bude něco jako uber equip pro jednotlivá povolání, za kterým se budu honit což by mělo být imho zábavné. Takže bych chtěl vedět do čeho mám šanci se obléct na lvl 50 a kam pro to a případně info o nějakém uber equipu o který se pak budu následovně snažit ( doufám v nějaké pěkné dungy )

tady te zvodkazuju trosku http://www.daoctemplates.net/http://www.gearbunny.com/
gear bunnyho stahni version s X.


2b. viz A, ale pro Paliase, tedy savage
2c.chěl popsat staty a bonusy equipu, ono je to v DAoC trochu jinak než jinde, třeba mě překvapilo že dex je dobrá pro castery + jsou tam staty jako bone.. něco, teď přesně nevim o kterých vůbec netušim co znamenaj. Chtěl bych se v tom jasně vyznat, ať nejsem lama.
2d. zaslechl jsem na VT něco o upgradu brnení, jde to ? Něco jako enchant ?

3a. crafting - co tu jde dělat, jestli má cenu do něčeho se pouštět atd, nějsem moc craftsky založenej, ale minimálně nějaké povědomí bych o tom chtěl mít.

na craft se asi muzes s klidnym svedomim vyprdnout. crafti sou tu klasicky. armor/weapon/fletcher/tailor/alch/spellcrafter(enchanter)/atd

3b. co budu od craftů potřebovat já jako runemaster, případně Palias, tzn nějaké potiony, předpokládám, ještě něco ? Dělá to někdo v guildě ?

Alchemist - corwin
armorcraft - bradacc
spellcraft - pilda/dorlas


4a. questy - už jsem slyšel o questech které budu muset dělat kvůli ML xp, ale nevím přesně o co jde a jaké questy budu muset ( rád ) dělat, případně jaké další questy se na high levelu dělají a proč.
4.b farmení - chtěl bych vědět za co se tu na high levelu utrácejí peníze a kam se chodí farmit.

5a. PvP - jak bude fungovat grupa, respektive chci vědět co tam kdo bude plnit za roli a co na mě kdo bude řvát ..



treba pak este neco dopisu, ted uz se mi nechce :D

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 10/10/2009 :  11:47:32  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
pro deima/MC/paliase. Ve Vasudu (vesnicka do ktere se dostanete z jordu) zadava v hospode bartender quest Melting the ice. Staci na region chatu napsat esli bezi MIT grupa - pripojit se a muzete zdarma behem chvilky udelat 15bub xp + 1.5p (1500goldu). Melting the ice je easy quest, kterej se da udelat 15x. Tusim, ze start je lvl 40...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 10/10/2009 :  13:09:06  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Master levely

- je jich celkem 10 (ML1, ML2, ML3 ...)
- kazdy master level se deli na 10 stepu (ML1.1, ML1.2, ML1.3 ...)
- kazdej class ma na vyber 2 master level cesty
- kazdej master level = 1 abilita


Takze napriklad - Jses runemaster a mas na vyber 2 cesty - Convoker nebo Stormlord. Rozhodnes se, ze pojedes Convokera (da se jednoduchym zpusobem respecnout) a udelas vsechny stepy ML1 (tedy ML1.1 az ML1.10 {MLx.10 je vetsinou nejtezsi, radoby epickej}).

Ted mas narok zajit za Arbiterem (NPC v Oceanusu za portalem) a aktivovat si prvni ML1 abilitu, pokud mas dost ML experience (u ML1 myslim neni potreba, dale uz ano).

- libovolne ML stepy muzes delat napreskacku, jak se ti zachce (/master ukazuje ktere stepy, danejch masterlevelu jsi uz udelal)
- vsechny ML stepy, popripade cele ML se daji koupit za Bounty Pointy (z pvp), takze PvE, pokud nechces, nemusis vubec delat.
- nektery ML jsou zabavny, nektere ne...
- u casteru je dobra ML4 convoker (speed warp), ML8 (britle guard- malickej pet ktery vykreje jednu melee ranu)
- u tanku je dobra ML8 battlemaster - bodyguard
- vsechny master levely (questy/stepy) jsou SPOLECNE pro vsechny cesty a classy - tedy delaji se v jedne velke grupe - battlegroupe

EDIT

- master level expa je z high level obycejnejch mobu a Bossu. (da se rovnez koupit za Bounty Pointy z pvp)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 10/10/2009 13:17:05
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 10/10/2009 :  13:30:16  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Realm Ability - Realm ranky

Level / Realm Points
1L1 - 0
1L2 - 25
1L3 - 125
1L4 - 350
1L5 - 750
1L6 - 1,375
1L7 - 2,275
1L8 - 3,500
1L9 - 5,100
2L0 - ...
2L1 - ...
...
...
5L0 - free class unikatni abilita (vetsinou dost silna)

atp. pokracuje tabulka az do 11L9 tusim.


Body se dostavaji za zabite neprate, za obranu veze/keepu, za healovani a vse co je spojene s valkou realmu.


- pasivni ability (ty nahore) maji 5 levelu a stoji 1/3/6/10/14 bodu (kumulativne)
- aktivni ability (ty v prostred) maji levely 3 a stoji 5/10/15 bodu (opet kumulativne)
- Realm Rank 5L0 unikatni ability (ty dole) jsou zadarmo a kazdej class mi jinou

http://www.camelotherald.com/realmabilities/ra.php (Realm ability vsech classu)

Pro tvuj class si muzes nahore v pravo nastavit filtr.

EDIT:

Ability se kupuji od standartniho trenera

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 10/10/2009 13:30:48
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 10/10/2009 :  14:20:33  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jeste je i 10 levelu champion expy po 50 levelu. Zacina to pokecem u kinga, jsou za to dalsi ability.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 11/10/2009 :  11:51:37  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
1c. chtěl bych vědět na co se můžu těšit v PvE, zda máme v plánu nějaké těžké dungeony, bossíky..

PVE stránka hry je poměrně bohatá, ale bojím se, že moc lidí z Ragnaroku už na ní nemá chuť/čas. Každopádně jsou tady ML1-10 raidy, champion questy s rewardem champion zbraně (lev30 a Lev40 questy - doporučuju je začít dělat již předtím, než dingnete 50), lev50 Champion quest chain (ten se určitě vyplatí udělat, a budeme ho spolu obíhat - je za něj hodně peněz a champion exp), Dragon campaing questy, atd. Co se týká bossů, tak bychom mohli vyzkoušet Dragon raid (super itemy a respec kameny), případně Tuscarian Glacier raid (epic dungeon v SI zoně, super item dropy)



5a. PvP - jak bude fungovat grupa, respektive chci vědět co tam kdo bude plnit za roli a co na mě kdo bude řvát ..

Základ je rozdělení rolí. Healer - heal+cc; shaman - interupt nepřátelských casterů a healerů + cc; melee dps classy - assist train na vybraný target; caster dps classy - assist train na vybraný target + připadný interupt.
Vybraní jedinci situačně můžou zaskočit do funkce tzv. peelera. Tj. snažit se odstavit především tanky (případně castery), kteří masí naše soft targety a healery.

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 12/10/2009 :  13:33:14  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
k tomu PvP (RvR) bych chtel dodat ze hraci si dost zakladaji na jmene guildy, koneckoncu statistiky nej guild, nej hracu atd najdes public na webu zde: http://guilds.camelotherald.com/realms/index.php?server=Ywain1

zas me oblibene odkazovani se na HoA videa, jsou to midgardani takze muzes brat konkretni inspiraci, navic hlame v tom Nexus videu je krasny strih s multi pohledama na boj (treba i od 4 jejich hracu) + komunikace z ventrila + popisky kdo je jaky class atd.. rozhodne doporucuji shlednout - jsou tam jak boje 8v8 (pri incamingu se obevi napis co to je za guildu nebo neco ve stylu "PUG" - pick up group - grupa udelana random z hracu kteri byly k dispozici (tyto grupy obycejne nejsou moc silne pac nejsou sehrane ale nekdy dokazi prekvapit) :)

HoA videa najdes zde (nahore TOP):
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=16756


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 12/11/2009 :  15:33:07  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
Pěknej přehled Banelord abilit. Snad se bude někomu hodit

http://img.photobucket.com/albums/v11/tirral/bl.jpg

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000