Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Ywain
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 09/09/2009 :  08:06:31  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
Ako mozno viete Ywain bude server ktory nahradi vsetky sucasne clustery a bude nan mozne transfernut chary. Ruleset bude ToA. Transfernut sa mozu aj chary z Classic serverov.

Je tu niekto kto tu da DAoC este posledne zbohom? :) Ja si myslim ze aspon za 3-6 mesiacov zabavy by to tu stalo


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 10/09/2009 :  11:42:21  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
bohuzel tam nepujde transfernout chary z pvp serveru... mozna nekdy...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 10/09/2009 :  13:07:14  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
asi se do daoc ještě jednou podívám - minimálně proto abych si zablbl s klukama z gaherisu
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/09/2009 :  12:19:15  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
tak mam vse rvr skopirovano na ywain, nove dragon questy me docela natchly pac to znamena zjednoduseni pristupu k top template (nemam cas na farmovani goldu abych si ty uzasne dropy koupil nebo je primo farmil), planujete nekdo hrat ? naslo by se par lidi na obcasnou grupu momentalne s pve cilema pozdeji i treba rvr ?
mam ruzne chary ve vsech 3 realmech


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 17/09/2009 :  21:21:02  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
Planuju, zatim jen cekam jestli neco provedou s Mordredem (udajne by mel byt v pristim patchi charcopy z rvr serveru na pvp)...
Pokud by zustal Mordred mrtvy, tak bych si klidne zahral i na Ywainu

Edited by - Havran on 17/09/2009 21:22:06
Go to Top of Page

querb
New Member

drzka

125 Posts

Posted - 18/09/2009 :  08:01:24  Show Profile  Send querb an ICQ Message Send querb a Private Message  Reply with Quote
Ty fole Nicollet power....
ale neznam kua heslo. Neznám heslo! Zase nakopat do prdele ty zasrany americky bastardy.

Ticho leci
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 18/09/2009 :  11:37:06  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
coze coze? Daoc nejak oziva? Co se deje? Sloucili vsechny servery do jednoho nebo co? Ze bych aktivnul?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 18/09/2009 :  12:04:03  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

coze coze? Daoc nejak oziva? Co se deje? Sloucili vsechny servery do jednoho nebo co? Ze bych aktivnul?



sloucili vsechny RvR servery do jednoho, ten ma ted ve spicce i 3500 online, lidi si zas zacinaj stezovat na zerg hehe :)
ja osobne bych uvital copy hlame z pvp na rvr, protoze pro mythic je priorita rvr tak si myslim ze hrat rvr ma vetsi perspektivu nez mordred, je ale mozne ze copy na mordred zmeni situaci ale neverim tomu, imho problem mordredu je v tom ze prumerny hraci na to proste nemaji

nejake pve veci jdou ted koupit za bounty pointy ziskane v pvp/rvr navic je mozno toto predat jine postave, takze kdyz si clovek dela twinka a ma nejaky rr5+ char tak nemusi delat ML aj. pve pakarny, dale pridaly questy na momentalne top armor ve hre, levelovani uz takhle je diky ruznym bonusum dost rychle, nejvetsi zasek pro me je vybava pro rvr/pvp coz by ted mohlo byt jednodusi

kopiruje se i classic server, lvl 50 chary dostavaji jako bonus free ML1-5, musi ale pred transferem prokecnout NPC pred vchodem ke kingovi ve hlavnim meste, jmena NPC jsou na heraldu staci se ale jen priblizit ke vchodu ke kingovi jak jste v range udela to na vas bububu (ten quest) :)

transfer charu:
novy server se menuje Ywain1-10, je jich 10 kuli tomu aby mohli lidi skopirovat vic nez 10 charu do jednoho realmu (napr kdyz maji lidi treba 11 charu v jednom realmu na ruznych serverech), jednoduse receno bylo pro ne jednodusi udelat cluster 10 virtualnich serveru nez upravit daoc login okno tak aby mohl mit clovek 100 charu v kazdem realmu na jednom serveru :) cely Ywain je vlastne jeden server takze je fuk kam si to skopirujete ja mam vse na Ywain1

lognete svuj stary RvR char, napisete /freexfer Ywain1 pokud je vse ok napise to ze mate odlognout, pokud dojde ke kolizi jmen pripoji to za vase jmeno 3 cisla a az probehne transfer mate moznost provest prejmenovani charu na nove jmeno (kdo driv prijde ten driv mele), transfer ted trva par desitek sekund max minuty (na zacatku to trvalo i hodiny)

doted bylo zakazano vytvareni charu na ywain aby meli prostor stari hraci skopirovat sve uber chary a nekdo jim nebloknul jmeno (nejprve mohli kopirovat lvl 50 atd, ted uz muzou vsichni), dnes to prepnou do stavu ze na ywainu bude mozno vytvaret nove chary a na puvodnich rvr serverech uz ne

na hru nemam moc casu a ani tomu nechci venovat vic casu nez je nutne ale obcas bych zahral kdyz by mel nekdo zajem najdete me na Ywain1:
Midgard: Aalin (rm)
- guilda Ragnarok ;)
Hibernia: Oberon (hero), Yennx (bard), Bububu (druid)
- guilda Mor do Kuli nebo Dragon Family
Albion: Superyenn (cleric), Astaleri (sorc)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 18/09/2009 12:16:09
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 18/09/2009 :  14:26:13  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
dik za info

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

macek
Starting Member

28 Posts

Posted - 18/09/2009 :  15:18:01  Show Profile  Send macek an ICQ Message Send macek a Private Message  Reply with Quote
Muhehee budeme zase dělat bordel? :-)

Weratha - 50 lvl cleric < Uhni Kurva > on Mordred
Chanari - 50 lvl theurgist < Uhni Kurva > on Mordred
Diannaic - 50 lvl shaman < Uhni Kurva > on Mordred
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 18/09/2009 :  15:30:27  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
bohuzel nemam asi na rvr zadny pouzitelny char, takze budu muset neco rychle nalevlovat - muzeme se tedy dohodnout za jaky realm bychom to prubli? Osobne bych preferoval Midgard, ale je mi to v podstate skoro jedno...

Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 18/09/2009 :  15:40:36  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
Ješte doplním info: všechny datadisky jsou teď zdarma, na accountu by jste měli mít 10dní gratis. Dragonslayer itemy by měli jít kupovat teoreticky za atlantean glass, který padá z ML mobů - tedy mělo by být celkem rychlé sehnat věci na template...
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 18/09/2009 :  15:51:09  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
co povidas ze nemas nic pouzitelnyho? A co ty chary z classiku jak sme hrali? Ja planuju rozjet toho shamana co sem mel na clasiku...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 18/09/2009 :  16:14:10  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

co povidas ze nemas nic pouzitelnyho? A co ty chary z classiku jak sme hrali? Ja planuju rozjet toho shamana co sem mel na clasiku...


no to neni l50 char, bude se muset dolevlovat...
teoreticky bych tam mel mit nekde healera, pokud chcete mit mezzera s pomalejma reflexama ;-)
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 18/09/2009 :  18:03:22  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Havran

Ješte doplním info: všechny datadisky jsou teď zdarma, na accountu by jste měli mít 10dní gratis. Dragonslayer itemy by měli jít kupovat teoreticky za atlantean glass, který padá z ML mobů - tedy mělo by být celkem rychlé sehnat věci na template...



ML a artefuckty jdou koupit za BP a jsou tradable jak jsem se jiz zminoval
realm me osobne je fuk mam vse ve vsech - preferuji hib tam toho mam nejvic ;)

Ano na Dragonslayer questy jsou treba atlantean glassy ktery padaj z ML x.10 stepu, ve vsech 3 realmech jsou vzdy BGcka a lidi to farmi vpodstate nonstop, na zacatku se farmil Talos (ML8.10) padalo znej 80 a mel repop 3minuty, kazdy char potrebuje 500 glassu (300 armor, 200 weapon quest), pak to nerfnuli pada znej ted 25 takze na nekterych realmech se zacal farmin Typhon ML7.10 ten dropuje 80 ale repop 15min.

Vyhoda je ze to dropuje vsem v BG takze nemusite vubec byt aktivni. Glassy padaj do baglu i non50 (nevim jak to je pod 40 ale nad 40 urcite otestovano), doporucuju aby jste si zatim nafarmily ty glassy ja vam pak pichnu s tema questama, jo glassy nejdou tradovat

z classiku nezapomente na free ML1-5 pro lvl 50


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 18/09/2009 :  20:53:28  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
hmm tak to zas nebude tak jednoduchy jak sem myslel Na classiku mam 3 chary lvl 39 (bard/minstrel/shaman. Na morgane mam wara 50 a asi milionvomrdesat 50tek na mordredu...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 19/09/2009 :  13:38:08  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jedine co mam na RvR je level 47 Thane. Ale pry je kdysi davno trochu boostly Takze pokud by se hralo za Midgard tak se pridam.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 19/09/2009 :  13:53:21  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jj sup tam s nim. zatim sme s havranem ve dvou Havran - healer 40 war 40 ja mam shamana 42...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 19/09/2009 :  15:53:38  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

jj sup tam s nim. zatim sme s havranem ve dvou Havran - healer 40 war 40 ja mam shamana 42...



Ok tak stahuju uz jsem nikde nenasel CDcka. vecer bych mel hrat.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Bradac
Starting Member

53 Posts

Posted - 19/09/2009 :  20:40:13  Show Profile  Send Bradac an ICQ Message Send Bradac a Private Message  Reply with Quote
hmm zajmave, uz mam stazeno, ale malej problem, na EN Vistach mi to pise ze prej nemuze najit May Documents a ze mam prej zmenit security settings :P nekdo nejakou radu???

Edited by - Bradac on 19/09/2009 21:05:28
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 19/09/2009 :  21:49:27  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bradac

hmm zajmave, uz mam stazeno, ale malej problem, na EN Vistach mi to pise ze prej nemuze najit May Documents a ze mam prej zmenit security settings :P nekdo nejakou radu???

rajt klyk a ran es adminystr8tor

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 20/09/2009 :  01:32:30  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tak atm sme 3, respektive 4. Gogo dalsi!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 20/09/2009 :  13:50:52  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
Tak login jsem si vzpomel.Jen nevim co kde vubec mam za postavy omg
Navic nejvetsi problem je cas na hrani kterej vubec nemam takze to asi necham na rijen.

RL Fishing

Edited by - Drewinek on 20/09/2009 14:03:17
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/09/2009 :  18:01:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Co tak si říct time to move on a začít hrát něco nového a nehrát tu stokrát omílanou sračku pánové? :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/09/2009 :  18:38:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Co tak si říct time to move on a začít hrát něco nového a nehrát tu stokrát omílanou sračku pánové? :)

to rika typek, co jde do aionu... no lol

MMOs failed.

Edited by - Jace on 20/09/2009 18:39:09
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/09/2009 :  18:42:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by spajdr

Co tak si říct time to move on a začít hrát něco nového a nehrát tu stokrát omílanou sračku pánové? :)

to rika typek, co jde do aionu... no lol



Furt lepší jak šampóni online
Go to Top of Page

Bradac
Starting Member

53 Posts

Posted - 20/09/2009 :  21:38:29  Show Profile  Send Bradac an ICQ Message Send Bradac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Bradac

hmm zajmave, uz mam stazeno, ale malej problem, na EN Vistach mi to pise ze prej nemuze najit May Documents a ze mam prej zmenit security settings :P nekdo nejakou radu???

rajt klyk a ran es adminystr8tor


pche to sem samozrejme zkousel, a velky prd....
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 20/09/2009 :  21:54:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
sampony online uz nehraju... opet bez MMO

MMOs failed.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 21/09/2009 :  09:21:51  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bradac

quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Bradac

hmm zajmave, uz mam stazeno, ale malej problem, na EN Vistach mi to pise ze prej nemuze najit May Documents a ze mam prej zmenit security settings :P nekdo nejakou radu???

rajt klyk a ran es adminystr8tor


pche to sem samozrejme zkousel, a velky prd....



skus si precist tohle
http://camelotherald.com/search.php?mode=s&keyword=vista&Submit.x=0&Submit.y=0


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 21/09/2009 :  12:15:13  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Hm... chlapi, DAoC je svinstvo...

"Nějak samo" se mi aktivovalo nové heslo, které jsem zapomněl.
"Nějak samo" se mi přes pattcher ty +3GB stáhly do počítače.
"Nějak samo" se mi ze zaprášeného disku vytahaly staré configy.
"Nějak samo" se mi stahlo a nainstalovalo aktuální UI.
"Nějak samo" se mi to loglo ...

... kurva! :-D

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 21/09/2009 :  12:36:28  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
welcome back sokoliku! Uz to tahej na Ywain hehe. Dotahujem 50ky za mid...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 21/09/2009 :  14:56:22  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
kdybys tradicne nemohl na ventrilo, tak jsme tam pod jmeny Sandokan a Havran
Go to Top of Page

Bradac
Starting Member

53 Posts

Posted - 22/09/2009 :  14:18:50  Show Profile  Send Bradac an ICQ Message Send Bradac a Private Message  Reply with Quote
quote:

skus si precist tohle
http://camelotherald.com/search.php?mode=s&keyword=vista&Submit.x=0&Submit.y=0



no tak prozmenu sem se ani nedostanu, po dlouhem hledani mi to napise "Could not connect" v exploreru, takze mam proste smolika. Zkousel sem vse co psali v tom patchi kde support Vist implementovali, ale nic, hral sem si i s pravama na tech imaginarnich slozkach "My Documents" co ve Vistach jsou redirectovany na Documents a proste nic....

Vytvorilo mi to tu slozku co tam psali v AppsData/Roaming/... ale zadny soubory mi to do ni nedalo, ani v Documents mi to nic neudelalo, proste se to chova divne a reinstalovat kvuli tomu moje Visty Ultimate se mi nechce...

Edited by - Bradac on 22/09/2009 14:21:27
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 22/09/2009 :  18:39:22  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bradac

quote:

skus si precist tohle
http://camelotherald.com/search.php?mode=s&keyword=vista&Submit.x=0&Submit.y=0



no tak prozmenu sem se ani nedostanu, po dlouhem hledani mi to napise "Could not connect" v exploreru, takze mam proste smolika. Zkousel sem vse co psali v tom patchi kde support Vist implementovali, ale nic, hral sem si i s pravama na tech imaginarnich slozkach "My Documents" co ve Vistach jsou redirectovany na Documents a proste nic....

Vytvorilo mi to tu slozku co tam psali v AppsData/Roaming/... ale zadny soubory mi to do ni nedalo, ani v Documents mi to nic neudelalo, proste se to chova divne a reinstalovat kvuli tomu moje Visty Ultimate se mi nechce...



could not connect ti to pise protoze mythic ted delal nejake cachry machry se serverama a herald nebezi tak jak by mel, ten odkaz je odkaz na hledani kdyz na heraldu das hledat slovo "vista" vysledek byl asi 20 topiku o tom co s vistama - skus to pozdeji az to rozchodej nebo googluj na vn, bylo tam neco o nejakych presunech tech ini souboru
visty jsem videl v zivote 2x u kamarada takze ti lepe poradit neumim :(


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 22/09/2009 18:41:06
Go to Top of Page

Bradac
Starting Member

53 Posts

Posted - 22/09/2009 :  18:52:45  Show Profile  Send Bradac an ICQ Message Send Bradac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

could not connect ti to pise protoze mythic ted delal nejake cachry machry se serverama a herald nebezi tak jak by mel, ten odkaz je odkaz na hledani kdyz na heraldu das hledat slovo "vista" vysledek byl asi 20 topiku o tom co s vistama - skus to pozdeji az to rozchodej nebo googluj na vn, bylo tam neco o nejakych presunech tech ini souboru
visty jsem videl v zivote 2x u kamarada takze ti lepe poradit neumim :(



jo taky sem na to prisel ze to nejede :P ted sme to chvili resili s Havranem, ale k nicemu sme nedospeli, i mi posilal ty slozky z AppData\Roaming i z Dokumentu, ale nic nepomohlo. Ten installer mi to tam proste nevytvori, pritom s pravama sem nic nikde nedelal, nevim, mam to asi v hajzlu a reinstalovat se mi to rozhodne nechce...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/09/2009 :  18:56:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno daoc jsem neresil, ale par tipu z vist co tak od oka...
nove M$ presunoul "My documents" do "Users" v kterem je pak klasicky user a vsechny podslozky. V "My documents" jsou pak jen linky a muzou se rozbit, resp. neco takovyho se mi stalo.
Rozhodne zkontroluj UAC, jestli je vyply, mozna bych ho na chvili zapnul abys vedel o co se vlastne pokousi pocitac. Nektery veci mi nechodili, kdyz nevyskakoval povolovaci box, takze jsem UAC zapinal.
Pokus se co nejvic toho pustit jako spravce :-).

Jinak visty jsou peknej shit obcas ;-).

no mmo
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 23/09/2009 :  09:34:18  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Mé čerstvé zkušenosti DAoC + Windows 7 jsou jen pozitivní.
Neměl jsem na disku vůbec nic.
Patcher všechno stáhnul a nainstalil - hra fungovala, stačilo se jen lognout.

Do "Users/..", kde je složka s nastavením pro DAoC, jsem přepopíroval/přepsal všechny ty "ini" atd. ze starého Windows XP disku - zachovala se /keyboard nastavení, takže jsem nemusel zkoušet své instinkty a znovuobjevovat navyklé ovládání. :-)

A nakonec doinstaloval Bob's UI. Tam byl jediný maličký problém - instalátor předpokládal existenci "LoTM" složky, kterou ale patcher při úplně čisté instalaci DAoCu nedělá, takže se UI nasypalo krapet vedle, stačilo vše přesunout.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:07:51  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
muzes neco malo napsat o bobs ui? Jedu ghosta, ale hodne sem cetl o bobs, akorat se mi to nak podle screenu nelibilo Je tam neco, co v ghost neni?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 23/09/2009 :  13:52:38  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Bob's UI je kurva-mega-pakl UIček, který má na download přes 245MB a po instalaci snad 600MB (?).

Obsahuje mraky různých nastavení a voleb do detailu, že si lze povybírat z různých kdy vydaných úspěšných UI jednotlivé elementy, které se ti líbí.

Obsahuje i částečně Ghost UI, mini-minigroupu z Ghost UI jsem tam nenašel, ale je tam jedna hodně podobná.

Několik druhů map. Velké/malé, s POI či bez...

Osobně jsem si v Options Bob's UI naklikal kombinaci skin WOW UI s červenými tlačítky s prvky Ghost UI (float health) a nějakou maličkou přehlednou minigrupu.

Mrkni na screenshoty.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 26/09/2009 :  11:06:33  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si pres wara nakoupil naky artefakty, ktery bych mohl se shamanem v template pouzit. Ale za zadnou cenu mi nejde ziskat elisyan charm. Koupil sem svitky i zapocet, ale baba mi ho proste nechce dat... Netusite v cem je problem?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 26/09/2009 :  23:41:41  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
baba placa neco o tom, ze sou i jiny artefakty a ze mam brat ty... Shaman uz nemuze pouzivat elisyan charm?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 27/09/2009 :  12:06:01  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

baba placa neco o tom, ze sou i jiny artefakty a ze mam brat ty... Shaman uz nemuze pouzivat elisyan charm?

elisyan charm?

Myslis predpokladam Eirenes(sp?) charm, ktery se dela na lavovem ostrove s charmama.

Tak ten nikdy pro shamana nebyl urcenej. Je to caster only :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 27/09/2009 :  12:31:03  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
¨dyk ho mam u shamana na mordredu, ten resistovej... Ze bych si to spatne opsal?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 27/09/2009 :  12:37:35  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ohhh no ich bin n00b!!!!
Eerie Darkness Lighting Stone tohle sem chtel

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 27/09/2009 :  13:07:01  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

ohhh no ich bin n00b!!!!
Eerie Darkness Lighting Stone tohle sem chtel

Tak ten je snad pro vsechny :)

Btw jaky pouzivas template? Jestli to neni tajny.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 27/09/2009 :  13:42:19  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zatim skladam to co mam na mordu, jajo zacatecni a pak se uvidi. Takze zadny jmeno ta templata nema, proste opisuju. Tusim ze si ji navrhoval ty tu co mam na mordu...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 29/09/2009 :  12:49:36  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
pro info, nevim ale odkud damaja ty informace ma, dokud to neuvidim v patch notes tak tomu neverim ;)

http://vnboards.ign.com/mordred_pvp/b22207/111700827


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 29/09/2009 :  12:56:34  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
bylo by to krasny, ale trochu se bojim ze daoc neni v pozici aby mel vysokou populaci jak na ywainu tak na mordu... Kazdopadne mordred je uplne jina hra/liga. Vsema 10ti bych sel tam...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 29/09/2009 :  13:08:21  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
no jinak by to opet znamenalo ze pro mythic je hlavni rvr, koneckoncu na to je cela hra stavena, tim chci rict ze udelani si ted poradne 50ky na rvr rozhodne neni spatna investice do budoucna :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000