Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 Klient + nejnovější patch
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lyrick
Starting Member

4 Posts

Posted - 13/03/2009 :  18:46:35  Show Profile Send Lyrick a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

už je tomu možná 2 roky, co jsem hrál 2x trial EVE a v té době mě hra dost zaujala, nicméně v té době bylo velké množství MMORPG které jsem ještě chtěl vyzkoušet a udělat si o nich obrázek. Teď zpětně si uvědomuji, že EVE byla jedna z těch nejpropracovanějších a tak jsem si včera řekl že to nainstaluju, dám ještě jeden trial a pak si zaplatím full account.

Jenže ejhle - na CD mám vypáleného nějaké starého classic clienta, o kterém jsem se dočetl že byl zrušen a nahrazen verzí Premium, takže i kdybych chtěl, prostě to nejde opatchovat.

No a proto se obracím sem s prosbou o pomoc. Vzhledem k mému velmi limitovanému připojení (co se týče přenesených dat) si nemůžu dovolit stahovat aktualního 2GB klienta. Proto se ptám - našel by se tu někdo z Prahy s možností vypálit mi klienta s nejnovějším patchem na DVD a umožnil mi znovu si zahrát tuto skvělou hru? Teď si tak říkám, vlastně ten člověk ani nemusí být z Prahy, není to žádný nelegální software, takže počítám není problém zaslat to na dobírku na moje náklady?

Každopádně se budu těšit na odpověď, věřím, že se tam někdo takový, alespoň jeden jediný človíček, najde :)

Díky!

Lyrick
Starting Member

4 Posts

Posted - 25/03/2009 :  20:09:10  Show Profile Send Lyrick a Private Message  Reply with Quote
Mno nic, tak to třeba vyjde příští rok..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 25/03/2009 :  22:39:46  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nikto ti neporadil?

mozem sa pripadne spytat v hre, ci tam niekto taky nie je

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lyrick
Starting Member

4 Posts

Posted - 26/03/2009 :  08:21:25  Show Profile Send Lyrick a Private Message  Reply with Quote
Už jsem přestal věřit že se někdo ozve, ale pokud můžeš, zkus to prosím, vážně bych si to zase rád zahrál. Díky.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/03/2009 :  10:06:16  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
neznam pripojeni pres ktery nejde stahnout 2GB .. leda bys to stahoval nekde pres mobil v roamingu ... to proste stahni a hraj

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/03/2009 :  10:12:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
dial - up ?

lastfm
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/03/2009 :  10:38:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a na tom je problem stahnout 2GB? :) .. pres co to pak bude hrat? .. a to jeste nekdo pouziva?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Lyrick
Starting Member

4 Posts

Posted - 26/03/2009 :  15:10:30  Show Profile Send Lyrick a Private Message  Reply with Quote
Pokud vas to teda zajima, mam wi-fi. Je to sice 2Mbps a ping neni az tak hrozny na to ze to je wi-fi (obvykle 300-600 ms), problem je ale v limitu, ktery je 1GB na mesic, coz je jen o par set MB vic nez to, co stahuji kazdy mesic kvuli praci. Pokud bych to mel stahovat na pokracovani, stahoval bych to priblizne 3-5 mesicu, protoze kdyz prekrocim limit, z 2Mbps je razem 32 kbps. Ano, samozrejme to neni vhodne pripojeni na hrani jakekoliv online hry, ale i presto na to moje par hodinove zahrani mi to staci.

Tot vse, pokud se mi to nepodari sehnat pres nekoho, pravdepodobne mam tedy smulu. Jediny kamarad co znam co to hral uz s tim skoncil a clienta smazal. EVE mi prislo jako jedna z nejlepsich her co sem kdy zkusil a proto sem si to chtel zase zahrat. V soucasnosti je ale mou jedinou nadeji toto forum. Pokud mi teda nemuzete pomoci, zdrzte se prosim rad typu "to proste stahni a hraj" - kdybych mohl, uz bych to davno udelal a neobtezoval lidi tady.
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 26/03/2009 :  15:30:49  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Mrkni jeste sem http://eveonline.mapnet.cz/eve/index.php?act=idx treba tam nejakyho cajzla najdes.

EvE
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/03/2009 :  16:01:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ozvi se mi na icq, vypalit to neni problem, kdyz si proto v pracovni dobe prijdes na vinohrady

35-385-681

lastfm
Go to Top of Page

Jadugar
Starting Member

23 Posts

Posted - 26/03/2009 :  16:42:07  Show Profile  Send Jadugar an ICQ Message Send Jadugar a Private Message  Reply with Quote
nebo chodov
291783098
Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 14/04/2009 :  11:40:39  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
a nebo si sedni nekam do inet kavarny a stahuj :)


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000