Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Lotro předplacená karta
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1742
Starting Member

19 Posts

Posted - 27/01/2009 :  18:25:43  Show Profile Send 1742 a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,

vzhledem k tomu, že (ač nechápu proč) je kategorie určená pro prodej a nákup věcí okolo LotrO, házím svou nabídku sem. Před cca půl rokem jsem si objednával prepaid kartu na LotrO a přišla mi teď, když už LotrO ani nehraji. Musel jsem zaplatit pět stovek za něco, co nepoužiji. Proto jsem kartu ani nerozbaloval a chci ji prodat zde, za stejný peníz. Skladem mají tuto kartu nejlevněji za nějakých 730,-Kč podle zbozi.cz. Pokud by měl někdo zájem, lze to udělat tak, že mi převede peníze na účet a já mu pošlu emailem kód, anebo prostě poštou s tím, že zaplatí nějakých 60,-Kč navíc za poštu. V případě zájmu 195570793.

Děkuji

PS: Kdyby mi někdo nevěřil, že se ta karta prodávala tak levně, ještě k tomu kdysi, pak vězte, že jsem si objednával hru LotrO a místo toho mi přišla karta, která má vyšší hodnotu... Dnes se prodávají i za 400, ale s tím, že nejsou skladem a že stejně platíte minimálně stovku za poštovné a balné...

Edited by - 1742 on 27/01/2009 18:27:59
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000