Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 The Inevitable City siege
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 19/01/2009 :  10:30:27  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Hodně potu a nakonec zklamání kvůli designu samotného obléhání hlavního města:
http://ninjagon.blogspot.com/2009/01/inevitable-city-siege.html

Ninjagon

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/01/2009 :  10:43:20  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
V kolik ste se tam dostali?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/01/2009 :  11:15:25  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Na WHA uz o tom nejaky ten den pisu ale je pekne ze si spravil vlastny clanok o tom Ninja.. Cas sice neviem kedy sa to stalo ale fakt je ten ze tie siege su rovnako s prepacenim dodrbane este od bety.. Ja osobne najvacsi problem vidim v tych instanciach.. v bete bolo uplne bezne ze pri siege bolo 4-5 instancii.. z toho jedna bola nieco ako 40v35 a dalsie 1v40, 40v9 a 4v1.. proste cisty bordel totalne bez logiky a konretne v tomto pripade sa druha a tretia instancia stala cista farma na gear..

Navyse, ako si spomenul vo svojom clanku, je smutne ze pre "obranocov" je ten siege tak isto vyhra.. Kto by si nechcel nafarmit invader gear?

Capital siege som zazil len v bete a doteraz sa toho zmenilo relativne malo, takze sa ani nechystam opet nejaku siege skusit. Uvidime co naznaci MJ v dalsom reporte.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/01/2009 :  12:57:07  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Dostali jsme se tam vcelku brzo, nějak kolem 7pm potom následoval 5ti hodinový grind o invader set, ale já jsem to do konce teda nevydržel. Větší opruz jsem nezažil. Největší sranda byla, že v první instanci byl ve WB 37čka KotBS a vyhrál za sebou 4 zlaté bágly, které bude moct použít tak za 2 měsíce hraní

Zbývá 6 dní do konce subscription a jsem rád... teda pokud klapne DF

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/01/2009 :  13:14:13  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To je nádhera, v 7 by se mi to líbilo, nicméně na našem serveru to asi dlouhou dobu ještě nebude dřív než o půlnoci. Nicméně farmení invaderu je v této fázi hry nejrozumnější, co můžeš dělat, protože ty wardy jsou prostě potřeba, bez nich se pak do dalších fázi boje o město sice podíváš, ale maximálně tak 5 minut, než tě hra z tý země sama releasne.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/01/2009 :  14:28:11  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ja sa len divim, ze vas to stale bavi... furt vas nieco sklame, neustale nieco nefunguje, ale drzite sa toho nasilu, zubami, nechtami a proti zdravemu rozumu.

Platit za sklamania, vie mi to niekto rozumne vysvetlit?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/01/2009 :  14:32:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu.. ked ta nieco bavi tak preco si zato nezaplatit?Co je natom akoze pre teba nepochopitelne?

ja som vedel este z bety ze capital siege stoja za staru belu a cakal som ze natom este nepopracovali..preto nehravam zatial svoj jediny tier 4 charakter..ale zato sa bavim vyborne v nizsich tieroch.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/01/2009 :  14:34:57  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ja sa len divim, ze vas to stale bavi... furt vas nieco sklame, neustale nieco nefunguje, ale drzite sa toho nasilu, zubami, nechtami a proti zdravemu rozumu.

Platit za sklamania, vie mi to niekto rozumne vysvetlit?




Něco furt zklamává leda tebe, nevztahuj to i na nás.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/01/2009 :  14:38:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me teda neco zklamava porad... ale presto me to porad jeste dost bavi... toz tak...
ani zrovna nevim nad cim jsem se rozciloval zrovna vcera...ale bylo to urcite na tema nejakych bugu ;-)
a co si pamatuju tak predevcirem v BS jsem se taky rozciloval nad dropem fps u malinkyho ohnicku 3x3 cm...

no mmo
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 19/01/2009 :  15:34:32  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Ale co, tak nemít se nad čím rozčilovat, očem bysme tu pak psali ?
Poslali jsme jim feedback a jako vždy s tím něco udělají. Mythic mě ještě nikdy nezklamal a WAR není první moje první hra od nich. Jak se ukázalo, tak cesta ke zdolání hlavního leadera ve městě (Emperor vs Tcharzánek) bude ještě dlouhá a trnitá. Asi je to dobře. ALe to nastavení pro city siege se určitě změní, je tam fůra nelogičností.
A když pak zatím nejvyšší dosažitelný set ve hře získá rank 30+, který třeba na těch hlavních bojích o pevnosti vůbec nebyl a jen si přišel PvE zafarmit, tak to bych vraždil.
Někoho od nás z Bohémky to možná odradí ale mě rozhodně ne. Dobyjem to znovu a tentokrát už budeme lépe připraveni !

BTW možná to bylo první city siege v evropě za Order, ale nevím to jistě.

Ninjagon
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/01/2009 :  15:58:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze prva siege vobec po bete bola siege na IC a na EU servery (uz neviem ktory) a bolo to nejako prvy mesiac..ale vraj jedna Fort bola exploitnuta takze sa to nerata :).. bovedali zas dalsi.. tak neviem co je natom pravdy.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 19/01/2009 :  17:58:16  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
ano ta úplně první byla díky nějakým exploitům - velkého zrna, které opravovali okamžitým hotfixem, takže to se nepočítá

Ninjagon
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 19/01/2009 :  19:48:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://www.war-europe.com/#/news/?lang=en&id_news=en344

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/01/2009 :  19:55:10  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Eh, to se jako Orderu už otevřeně vysmívaj?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 19/01/2009 :  23:07:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL
Něco furt zklamává leda tebe, nevztahuj to i na nás.


Vies moj, slovo "sklamanie" som prebral od NINJU, staci sa naucit lepsie citat a neplut jedovate sliny okolo seba, ked vidis krive slovo na WAR.
quote:
Originally posted by NINJA

Hodně potu a nakonec zklamání...


Ano, mna WAR uz sklamal, to uz bolo davno, prave preto si ho od decembra neplatim. Ale ked to tak zeries a uznavas kvality tejto hry, nekupis moj Collectors Edition box?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/01/2009 :  00:06:21  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Proc by ji kupoval kdyz uz davno hraje? Tady se za posledni mesic nebo vic vubec nic nezmenilo h00d133t porad neco zvraci a pritom kouka na screen saver a sni o mezigalaktickych bitvach ve svem stihaci


Edited by - Lobos on 20/01/2009 00:08:40
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 20/01/2009 :  14:55:53  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Tak hele, je to už potvrzená informace: první siege The Inevitable City v evropě byla ta naše na Eltharionu ! To jsem vůbec netušil, asi je jinde Oder bit jako žito
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=237388

Ninjagon
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/01/2009 :  15:05:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To odpovida, Orderu byvalo vsude o podstatne mene nez Destruction. GZ!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 20/01/2009 15:05:50
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000