Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Video: Malej hajzlík
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Keonax
Starting Member

27 Posts

Posted - 11/01/2009 :  18:46:26  Show Profile Send Keonax a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dodělal svoje první video z Warhammeru. Jmenuje se to Malej hajzlík a je ke stažení na Rapidshare:
http://rapidshare.com/files/182144791/Malej_hajzlik.avi

Ať se Vám líbí.

Keonax
EQ -> AO -> DAoC -> WoW -> LOtRO -> AoC -> WAR
http://keonaxovy-hry.blogspot.com/

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/01/2009 :  13:52:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to sem myslel ze ta hra teda vypada lip ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 12/01/2009 :  14:07:27  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
skvělé video Keonaxi :-)

Ninjagon
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 13/01/2009 :  01:27:31  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

skvělé video Keonaxi :-)


neni nad objektivni hodnoceni ^^
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 13/01/2009 :  01:44:51  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Mně se to nelíbilo... Důvod nevím, prostě to bylo o ničem a ničím mě to neoslovilo. Když nad tím tak uvažuju, tak videa se ve WARu moc netočí, co?

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 13/01/2009 01:45:17
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/01/2009 :  08:11:24  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mně se to naopak líbilo.
Go to Top of Page

Keonax
Starting Member

27 Posts

Posted - 13/01/2009 :  08:50:41  Show Profile Send Keonax a Private Message  Reply with Quote
Tady je link na youtube (horší kvalita): http://www.youtube.com/watch?v=FyGaLUt9EJE

Keonax
EQ -> AO -> DAoC -> WoW -> LOtRO -> AoC -> WAR
http://keonaxovy-hry.blogspot.com/
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/01/2009 :  09:46:41  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
nejdriv tam beha zelenej skret co ma misto luku kulomet a pak tam beha trpaslik o se snazi byt mazoretkou .. jako pointa toho videa dobra .. ale ta hra je zoufala :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/01/2009 :  10:08:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Bezva hra a zajímavý video.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/01/2009 :  10:24:38  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Bezva hra a zajímavý video.



Video nicim extra neprekvapi, neoslni, je pekne spracovane, aj ked je vlastne "oničom". Pekne zladena hudba s postavickami. Davam 7/10

Na hre samotnej je bezva to, ze ju uz nehram...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/01/2009 :  10:32:59  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

skvělé video Keonaxi :-)

dole v dole ... to bylo skvely video ... ale tohle k tomu ma fakt hodne daleko :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 13/01/2009 :  11:31:15  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
hmm, celkom v pohode, aj ked tieto kvazi pribehove videa z hier moc rad nemam... obcas sa sice sceny nezhoduju s popisom, ale tak to uz je detail

(snad as autor topicu nenahneva ale dam sem jedno video ktore povazujem za top co sa tyka videi z hier ktore boli spravene v tychto zemepisnych sirkach. je sice z gw, ale s hrou ma spolocne pramalo a naozaj ze pobavi, pricom aj samotny song je dobry, takze http://www.youtube.com/watch?v=Dku0WaIGP0Y )
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 13/01/2009 :  11:47:07  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by NINJA

skvělé video Keonaxi :-)

dole v dole ... to bylo skvely video ... ale tohle k tomu ma fakt hodne daleko :)


Jo, Dole v dole... :) to bylo velmi povedene, dobry napad a všechno to tak hezky zapadlo do sebe.
Tohle je holt takova divna směsice bez nápadu... nic zajimaveho nebo zabavneho :(
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 14/01/2009 :  19:21:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by NINJA

skvělé video Keonaxi :-)

dole v dole ... to bylo skvely video ... ale tohle k tomu ma fakt hodne daleko :)


Jo, Dole v dole... :) to bylo velmi povedene, dobry napad a všechno to tak hezky zapadlo do sebe.
Tohle je holt takova divna směsice bez nápadu... nic zajimaveho nebo zabavneho :(



Word.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/01/2009 :  19:43:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
ja viem ze je to forum a nazory ako take su tu samozrejme dovolene..ale trosku respektu k tvorcovi by podaktorym nezaskodilo..ale nic v zlom..:)

Ja video nekomentujem..este som ho zatial nevidel.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 14/01/2009 :  20:27:28  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

ja viem ze je to forum a nazory ako take su tu samozrejme dovolene..ale trosku respektu k tvorcovi by podaktorym nezaskodilo..ale nic v zlom..:)

Ja video nekomentujem..este som ho zatial nevidel.



A uprimne zhodnoceni videa ti prijde jako nerespektovani autora? O.o
To ho tu jako mame poplacavat po zadech a pak se schazet v temnych ulickach, kde nas nikdo neuvidi, a rikat si, ze se nam to vlastne tolik nelibilo?

Me to video nijak nenadchlo. Graficky me nijak neohromilo (holt war neni zrovna graficky uzasna hra), pribehove take ne. Ale melo to pekne vybranou hudbu a bylo to dobre nastrihane. Urcite to stalo hodne prace a casu a remeslne je to dobre zvladnute, ale me tomu neco chybi.

Jinak jsem si stahnul znova keonaxovo Dole v dole - tomu rikam skvele video!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/01/2009 :  21:57:19  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
dobry video punkyboyi. Je to muj oblibenej song :)

MMOs failed.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000