Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Ultima Online - Drachenfels (European OSI shard)
 CzechHeroes
 archiv CzH
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/12/2008 :  15:49:45  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
ahojte bando,

nemáte někdo ještě uloženej starej web CzH, především scháním ty povídky co jsme tam psali, ale pokud by bylo vše jedině dobře byly tam i dobrý hlášky na starým foru

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 12/12/2008 :  14:40:10  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No vsadím boty, že Tibor nějakou zálohu někde má... Už jen tím, že ho dělal :)
To forum ale bylo super. Slza dojetí.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/12/2008 :  14:56:58  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

No vsadím boty, že Tibor nějakou zálohu někde má... Už jen tím, že ho dělal :)
To forum ale bylo super. Slza dojetí.



Tak to už aby si mazal k Baťovi :d
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 12/12/2008 :  19:14:47  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ty vole zrovna vcera jsme u Demy vzpominali a zkouseli ty povidky hledat.

Black
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  10:20:07  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
no právě já zase seděl s Unkem na obědě a bavili jsem se překvapivě o UO tak jsem si na ně vzpoměl, Tibora jsem zkoušel a bohužel nic

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/12/2008 :  11:03:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nedalo by se to najit v nejakych webovych archivnich sluzbach ?

lastfm
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/12/2008 :  12:17:32  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

nedalo by se to najit v nejakych webovych archivnich sluzbach ?



Asi nedalo, archivní služby (archive.org) si nějak neporozuměly s framy co na tý stránce byly.

Teda alespoň co jsem koukal na adresy czh.front.cz, a czechheroes.com, původně ta stránka byla ještě někde jinde ( libra shop nebo tak něco) , ale to bude asi stejný.

Každopádně kus toho webu doma mám (ale obávám se, že zrovna bez těch povídek), jen musím najit a přípojit ten disk na kterym to je.
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/12/2008 :  12:55:03  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Rashaverak

nedalo by se to najit v nejakych webovych archivnich sluzbach ?



Asi nedalo, archivní služby (archive.org) si nějak neporozuměly s framy co na tý stránce byly.

Teda alespoň co jsem koukal na adresy czh.front.cz, a czechheroes.com, původně ta stránka byla ještě někde jinde ( libra shop nebo tak něco) , ale to bude asi stejný.

Každopádně kus toho webu doma mám (ale obávám se, že zrovna bez těch povídek), jen musím najit a přípojit ten disk na kterym to je.



no mě to jednou Tibor uploadoval na jeho FTP, teď už si nevzpomínám jestli jsem to stačil stáhnout a jestli jo tak mě prošlo pod rukama mraky HDD takže vůbec netuším kde to skončilo

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/12/2008 :  11:49:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Ty vole zrovna vcera jsme u Demy vzpominali a zkouseli ty povidky hledat.


U koho? Myslíš řidítka? :D
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/12/2008 :  14:43:55  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Black

Ty vole zrovna vcera jsme u Demy vzpominali a zkouseli ty povidky hledat.


U koho? Myslíš řidítka? :D


no to je snad jasný ne ty jouzo

pokud by se někomu podařilo najít alespoň ty povídky a fotky a povídání ze srazů bylo by to super

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 23/12/2008 :  11:47:59  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Já bych teda spíš udělal zimní sraz jen CzH
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 23/12/2008 :  16:17:02  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Já bych teda spíš udělal zimní sraz jen CzH


Co Ti brani rad prijedu.

Black
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/12/2008 :  10:27:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Nejsem ten organizační typ
Go to Top of Page

Artouche
Starting Member

28 Posts

Posted - 24/01/2009 :  17:22:48  Show Profile Send Artouche a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sir Lukas

ahojte bando,

nemáte někdo ještě uloženej starej web CzH, především scháním ty povídky co jsme tam psali, ale pokud by bylo vše jedině dobře byly tam i dobrý hlášky na starým foru




stranky najdete catecne zprovozneny u autora.
http://vajner.indigonet.cz
Go to Top of Page

Artouche
Starting Member

28 Posts

Posted - 24/01/2009 :  18:27:31  Show Profile Send Artouche a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel stary (prapuvodni forum) se mi jeste nepodarilo zprovoznit.
Otazka zni - ma to jeste cenu?
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 24/01/2009 :  18:46:38  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
pokud by tam bylo i prehistoricky forum, tak by to bylo super

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Artouche
Starting Member

28 Posts

Posted - 24/01/2009 :  20:32:16  Show Profile Send Artouche a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Já bych teda spíš udělal zimní sraz jen CzH


no puvodne jsem o tom uvazoval, ale zima mne odradila.
Mel jsem vyhlidlou hospudku (zase na jihu) s roznem na prasatka a s moznosti peknyho ubytovani. Ale na jih se vam asi chtit nebude :-)
http://www.stilec.cz

Edited by - Artouche on 24/01/2009 20:36:52
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 24/01/2009 :  21:58:52  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Bych řek, že vzdálenost je to poslední na co by lidi koukali. Že jo, Asie? :P
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:47:02  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
Hoj staří pardálové, sice ten web už dááávno používám jen jako skladiště věcí (obrázků z onlinovek, které aktuálně hraju, a k jejich následnému postování), nicméně z nostalgie jsem nechal původní "kořen" stránek tak, jak byl zamýšlen a před drahně lety založen, takže snad vás to potěší a leccos připomene :

http://mujweb.cz/www/UOgalerie/

Berte to samozřejmě s rezervou, je to poplatné době, kdy pidiúložna i obrázky vznikaly :) ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)

Edited by - Trimanius on 04/02/2009 10:53:07
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 18/02/2009 :  02:01:15  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem mrknul na ten archívek (http://mujweb.cz/www/UOgalerie/) a je tam pár fotek, který si vůbec nepamatuju, jak vznikly. Asi nějaká montáž Každopádně moje hlavní postavička Bauglir II. byl pěknej konglomerát, vlastně plechovka ale GM mág a tamer k tomu. Východní Němci by mohli vyprávět

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page

Muzz
Ben-Adar

Muzzik

151 Posts

Posted - 10/03/2009 :  23:17:46  Show Profile  Visit Muzz's Homepage  Send Muzz an ICQ Message Send Muzz a Private Message  Reply with Quote
No comment

One village in Kenya is missing an idiot.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000