Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 16/04/2009 :  18:54:11  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

clovek by asi nemel delat obecne odhady na zaklade vlastni zkusenosti, ale myslim si, ze od posledniho "scitani lidu" bude pocet aktivnich hracu jeste mensi...



jojo o mě :) moc mě to nechytlo..
Ale spatna hra to urcite není!!
ta se nestratí....
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/04/2009 :  19:32:42  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Shatteren

quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Shatteren

Kamen urazu ve WoW je to, ze je velmi lehky nabrat dobrej gear. Netrva to ani 2 mesice.

myslis jako cisteho hrani? tak to souhlasim

casual playe - 3h/day


ses posral ?
to rekni zene, ze jsi "casual player" a budes u toho sedet "jen 3 hodiny denne" ..

mi to prijde v poho, hrat treba od 19-21. Ne vzdy je na to cas, ale nejak hc mi to neprijde.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 16/04/2009 19:41:47
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 16/04/2009 :  19:37:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

clovek by asi nemel delat obecne odhady na zaklade vlastni zkusenosti, ale myslim si, ze od posledniho "scitani lidu" bude pocet aktivnich hracu jeste mensi...


Asi ano, naposledy ked padol server nedavno, videl som v ponuke asi 12 serverov celkovo ? Niekto tu spominal aj 10k Order a 10k Destro (otazne je, ci su to aktivne ucty, alebo charaktery) na Eltharione. Takze trocha matiky a vyjde nam, ze nedavno spominanych 300k uz asi nie je pravda.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/04/2009 :  20:49:24  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tieto cisla sas vzdy uvadzaju celkovo na server, takze ak ma mazdy hrac v priemere 4 altov, vydel to vsetko styrmi. 20k single uctov na jeden server by bolo velmi, velmi slusne aj na wow server.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 16/04/2009 :  20:51:11  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
No warhammer potřebuje jednu hlavní věc. A to tu aby Mythic a potažmo GoA začli svým zákazníkům poskytovat kvalitu a služby, za které jim tito zákaznící platí.
Stačí se na to podívat zeširoka lagy, začínající často při učasti několika desítek hráčů a ne stovek na jednom místě, zabugované nebo nefunkční schopnosti postav, ruzné problémy, které někteří hráči zakusí při snaze vytvořit účet či jakékoliv jiné operace na stránkách hry. O rozbytí mechanik některých charakterů či nedomyšlené itemizace nemluvě, připadající, že tvůrci novějších úprav o hře ví doslova kulové.
Vzato kol a kolem to co tyhle ty dvě firmy předvádí je pod úrovní leckterých free serverů.

Edited by - Lupus on 16/04/2009 20:52:04
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 17/04/2009 :  09:47:47  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
skoda že server sam neukazuje přesné počty online lidi tak jako je to u eve . Ono možna by clověk ani nehral když by zjistil ze na celem serveru je v danou dobu 300 online hracu :)) a ze při 1000 už to laguje jak prase. (to je jen přiklad kde je pravda neví nikdo) zadne grafy o obsazeni online na serveru neexistují. Asi se není čím chlubit.

ted jen Tera Wurm a WoT
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 17/04/2009 :  12:12:35  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
neukazuje WAR pocet posta, ked davas nejake vyhladavanie, alebo nieco?

V EQ sa dal zratat pocet na urcitom leveli, ci v zone, uz neviem. Dokopy, ked sme to zratali, to vyslo fakt na tych 300 ludi hrajucich na Runyeye v tej dobe. Dokonca to bolo snad este menej.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 20/04/2009 :  07:21:48  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
by mě zajimalo kolik hráčů po nynějším patchi skončí, 1.21 se jim opravdu "povedla"

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page

Draxy
Starting Member

72 Posts

Posted - 20/04/2009 :  09:57:27  Show Profile Send Draxy a Private Message  Reply with Quote
no nedele byla fakt katastrofalni a v sobotu to vyply vecer ve spicce na nekolik hodin :(
asi to ma spolecnej kod s update do wowka prej je to tam to same :))

ted jen Tera Wurm a WoT

Edited by - Draxy on 20/04/2009 09:58:03
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 20/04/2009 :  14:23:15  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Posledni zminovany problem bude opraven v patchi 1.2.1. Tedy otvirani prazdnych instanci pri IC.


Vazne to somraci opravili, i love this patch. Nova instancia sa otvori IBA ked je dostatocny pocet ludi na OBOCH stranach. Takze pravdepodobne sa uz nikdy nestane, ze sa otvoria zbytocne instancie pre 200 ludi navyse z jednej frakcie ----> nasledovny farm victory points/invader. Len tak dalej.

quote:
Originally posted by Draxy

no nedele byla fakt katastrofalni a v sobotu to vyply vecer ve spicce na nekolik hodin :(
asi to ma spolecnej kod s update do wowka prej je to tam to same :))


Nedela bola kolosalna zabava Obednajsi IC siege nam vlastne iba pomohol zvysit rank mesta, a vecer sme masiiiiivnym zergom zamkli Empire + High Elf front a dali sme si veceru v Altdorfe. A potom to zase padlo

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 20/04/2009 14:27:06
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 20/04/2009 :  15:33:38  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
po pači asi zase tolik lidí neodejde, naše guilda hlásí jednoho zatraceně naštvanýho, jednoho středně, zbytek je trpělivej, já bych to opdhadoval na počet ztrát: nula
jak to bude jinde se nechám překvapit.

já osobně sem dost rozmrzelej, naivně sem myslel, že mi už konečně nerfnou socku a vemou mi kouzla, abych musel melečkovat tyčkou...nedočkal sem se a tak to musim zase neohroženě vraždit po tisících
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/04/2009 :  17:12:09  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Sorcka by byla takhle fajn, ale chtelo by to action combat system.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/04/2009 :  22:40:58  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Dosla mi trpelivost. Cert vem lagy, cert vem paka, co neumi ani healovat, cert vem solare, kteri maxuji renown gain, cert vem bugy v keep/fort siege, ale to co me dostalo na kolena je prakticky nulova sance dostat se k nekomu pres vsechny ty AOE a jeste neco udelat. Sice hraju Slayera a ten to ma jaksi v popisu povolani, ale nabihat (a umirat) jak idiot, jednou dvakrat nekoho hitnout a modlit se, abych se dostal zpet me teda moc nebere (rozbijeni davu je prace tanku)

Navic musim zapocitat k te jemne osobni ragi i prisernou zbabelost order na Eltharionu a specialne tanku, ktery proste nemaji koule na to vrazit do davu. Mam pocit, ze nase zabirani zon funguje pouze jakymsi omylem, ci kdyz se ciste nahodou sejde neco organizovanejsiho. U Destro alespon vidim presne to co u Order chybi. Nabihajici BO a Choseni supportnuti DoKem, do toho sorcky hodi nejaky pit of shades, a healeri proste jedou. Timto stylem tito tanci rozbiji kompletne cokoliv. To nebudu zminovat POS + Earhquake, Choppa bezici za tankem (jak by to melo byt) a dalsi classy doplnujici skladacku....


Ende slus. Pockam si na update (nerf) AOE DPS/Healu/Mezzu...Update lidskeho chovani asi cekat nemuzu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 28/04/2009 22:46:04
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 29/04/2009 :  08:30:18  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
...
Ende slus. Pockam si na update (nerf) AOE DPS/Healu/Mezzu...Update lidskeho chovani asi cekat nemuzu.


Nejakou dobu uz WAR nesleduju ale oni pridali mezz? Zeby konecne nejaka forma CCcka kterym healer ma sanci nechcipnout potom co vyplaca ten trapnej knocback coz je asi 1sec CC behem ktereho nestihne ani heal?

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2009 :  08:41:35  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kazdy healer pouziva 50% dmg debuff. Mozna se budes divit, ale zabit healera s timto je problem (bez heal debuffu). S heal debuffem je to snazsi, ale kdyz nemas burst, tak to taky moc nejde. Ten mezz nebyl v souvislosti s healerama, ale obecne vsechny CC ability, AOE stun, AOE KD, AOE slow, AOE KB,...

Na knockback sere pes. Healer pouziva pri utoku meleera, vcetne WH ci WE, dmg debuff. Trva to 15 sekund a cooldown to ma 15 sekund. Kdyz na nej neutocis a pouzivas HOTky apod, tak te proste nema sanci prakticky zabit. Jedine burst s critama. U shamana je to Look Over There, u AM je to Dissipating Hatred...atd..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 29/04/2009 :  09:04:53  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Myslis pravdepodobne ten resistnutelny detaunt, ktery nemitigoval procy kissu od WE, coz uz doufam opravili ... haha ok ;)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2009 :  09:57:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Myslis pravdepodobne ten resistnutelny detaunt, ktery nemitigoval procy kissu od WE, coz uz doufam opravili ... haha ok ;)

Myslim ten detaunt, ktery snizuje dmg, uz davno mitigovanych procu z kissu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 29/04/2009 10:21:55
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 29/04/2009 :  10:43:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a ma to vliv na odliv hracu?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/04/2009 :  12:00:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
a urcite ma na mysli ten detaunt na kterej jsou 2 destro tanci imunni... order jako obvykle obdobnou abilitu nema ;-)

no mmo
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 29/04/2009 :  12:01:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

a ma to vliv na odliv hracu?


ja bych rek, ze urcite... muze to byt jeden z duvodu proc hraci nechteji hru hrat :-)
rozesrana balance povolani patch od patche hre opravdu moc nepridava

no mmo
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 29/04/2009 :  12:41:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No jediný co zbejvá poladit sou BW/socky a Dokové/WP. Je skutečně radost jít do 6v6 eventu, kde skoro v každý grupě maj 2 doky/wp a 2 bw/socky, zatimco vaše gilda se trapně snaží poskládat partu tak, aby žádný povolání nebylo 2x, a třeba bláhově vemete snad jako úplně jediný do party gimplýho SW.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 29/04/2009 :  13:50:57  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Balanc klasů se právě dost vylepšil odstraněním buglých věcí. To, že lidi neumějí svoje postavy pořádně ovládat je jenom jejich problém. O tom, že by to dotahli na nějakou slušnou uroveň ohledně renown, to nemá cenu ani psát. Většina rádoby profíků na tohle řekne , že to není potřeba, že se to tak moc neliší. Mužu je všechny do jednoho ubezpečit , že náležitý lvl a výbava k tomu mění docela situaci. U nás v guildě je situace stále lepší, protože se tak nějak dodržuje určitý systém a ten přináší výsledky.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2009 :  14:25:48  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
A co se mam naucit na quaku + pit of shades. To mam utikat vzdycky kdyz uvidim Chosena? :-) Hm to bych mohl taky bezet pres cely Black Crag. Na tom se neda nic ovladat. Pravdu mas v tom, ze je to o hracich samotnych a tom, zda chteji hrat svoje role. Obvykle se spousta z nich snazi dosadit do role, ktera jim neprislusi. Hlavne tanci zustavajici ve vlastnich radach a delajici dmg, misto aby rozhazovali front nepratelske armady. Healeri co si mysli, ze mi tou damazi pomuzou a mdps co si mysli, ze vydrzi jak tank. Misto, aby to bylo tanci front, mdps mid (support frontu, tak backu), rdps back, heal back a paladini mid - na support tanku, mdps a pripadne zaskok na zadku. Napriklad na Eltharionu, alespon co jsem pozorovat Destro to tak opravdu fungovalo i kdyz to byl pickup warband slozeny z mensich guild group.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/04/2009 :  15:06:00  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Shemi asi by si mal ist na server s mensou populaciou. Alebo do gildy, kde maju mozgy. Vsetko co pises je urcite pravda. U nas ludia s IQ viac ako 50 robia 6 man tak, ze tank nabieha dopredu s guardnutym choppom alebo marauderom, ale aj tak to nie je ono (marauder vacsinou scipne hned skrz aoe, a to je v nasej gilde jeden s 9000 hp), pretoze na Eltharione nie je 6vs6, ale 200vs200 Skoda, ale musim povedat, ze ta chapem.

MMO traveller
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 29/04/2009 :  15:50:04  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Prima fight je, kdyz se trhne treba 6-8 clenu z warbandy a jedou obsadit nejaky graveyard a cesty vedouci k tomuto GY strezi zhruba stejne pocetne skupiny hracu. To je pak fine fight. To pominou i problemy s AOE, protoze naraz nemas 3-4 PoS, ale jen jednu.

Ac jsem drive na to nadaval, tak nyni bych zvednul TTK, pripadne nerfnul vyrazne AOE heal a AOE dmg.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 29/04/2009 :  15:59:29  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

A co se mam naucit na quaku + pit of shades. To mam utikat vzdycky kdyz uvidim Chosena? :-) Hm to bych mohl taky bezet pres cely Black Crag. Na tom se neda nic ovladat. Pravdu mas v tom, ze je to o hracich samotnych a tom, zda chteji hrat svoje role. Obvykle se spousta z nich snazi dosadit do role, ktera jim neprislusi. Hlavne tanci zustavajici ve vlastnich radach a delajici dmg, misto aby rozhazovali front nepratelske armady. Healeri co si mysli, ze mi tou damazi pomuzou a mdps co si mysli, ze vydrzi jak tank. Misto, aby to bylo tanci front, mdps mid (support frontu, tak backu), rdps back, heal back a paladini mid - na support tanku, mdps a pripadne zaskok na zadku. Napriklad na Eltharionu, alespon co jsem pozorovat Destro to tak opravdu fungovalo i kdyz to byl pickup warband slozeny z mensich guild group.


Ty se nemusíš učit třeba nic, třeba vše umíš, ale pak ještě přichází druhá část - musíš naučit ostatní fungovat jako celek, o tom to celý je . Není až tak těžký mačkat tlačítka ve správném pořadí sám, ale sladit to s ostatními, to je docela problém. Jde to hodně těžko mimochodem a na celým serveru je opravdu málo partiček o kterých se dá říct, že maji tohle zvládnutý. Je fakt, že na straně destra se jich vyprofilovalo o něco víc díky tomu, že měli opravdu plné ruce práce proti BW +WP.

Edited by - Dolf on 29/04/2009 16:16:33
Go to Top of Page

Malv
Starting Member

66 Posts

Posted - 29/04/2009 :  17:19:45  Show Profile Send Malv a Private Message  Reply with Quote
Mně by zajímalo Dolfe , proč se jich tolik vyprofilovalo až po 1.2.1 ? To jste nehrály nebo jste si to schovávali až na teď ?
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 29/04/2009 :  23:05:42  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Takže přávě se mi stala následující věc: Zmíněná sehranost destra plus překrásný lagy plus demence orderu. Destro naběhlo s tanky, za nima pár mdps, support sorckama a za nima healeři. Málem bych zapomněl na jednoho maguse. Já jsem mdps (WL)a řekl bych, že vím co mám dělat. problém je, že i když jsem měl před sebou dva tanky, za sebou healera a pár engeneerů, nebylo co. Tanci se rozutekly, healeři healovaly engeneery, já stále mrtvej... I když se mi občas podařilo dosprintovat k hodně damagnutýmu hráči, nemohl jsem ho trefit. Důvod? I když jsem byl přímo za jeho zády, vyskakovala hláška: Out of range, out of range, out of range, out of range, cricital hit, out of range, respawn? Nedal jsem mu ani ránu, zatím se vyhealoval a dostali mě. Tatáž situace několikrát po sobě až jsem se rozhodl leavnout SC. Kdy proběhl crash klienta... Pánové, tohle ne... Dávám tomu naději už 6 měsíců, ale tohle se skoro vůbec nezlepšuje... Jinak hraju na Karak-Norn, kde je poměrně velkej počet lidí. Přesto se oboje strany snaží vyhnout se navzájem a zergujou BOčka a keepy. Tohle je opruz, ne zábava...
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 29/04/2009 :  23:25:27  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cru4l

Tohle je opruz, ne zábava...


A este im za to platis...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 30/04/2009 :  02:29:23  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
No jo to jsem zazil i s moralkama jako napriklad champion chalenge,moralka probehne a nic,cil vesele zdrha dal a ja za nim a o nejakych slowech ci melee healech nemluve.Ukecali me k navratu na druhou stranu tentokrat ale jak se blizim do T4 tak to vidim na stale kratsi a kratsi aktivitu.

Jinak k tomu profilovani.Dolfe nechci urazit,ale to ze spouste hracum u destra doslo na co jsou nektere chary a skilly?:D
Dneska jsem to zas videl kdyz jsem byl na jinem charu v T2 jak tam destro fnukalo ze na keepu je kotel BW a pritom meli ve WB 4 nebo 5 SH.Kdyz jsem tam byl ja se svym tak jsem jasal radosti,nebot to byl nadherny renown a inf,hotova hostina.

Jinak by me dost porad zajimalo cim byl nebo je ten BW tak uber vuci te sorce:)Spousta o tom mluvi a ale me ne a ne to tajemstvi prozradit,teda jestli to neni jen o tom ze sorcka je destro a BW order,to pak chapu a je to naprosto opravne mineni ze BW je uber:)

Edited by - Lupus on 30/04/2009 02:29:59
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/04/2009 :  08:09:19  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
bw ma nejaky taktiky co socka nema...jestli se spravne pamatuju tak se jedna predevsim o 7sec aoe stun a zvetseni plochy nejakyho kouzla o 50% (nevim uz kteryho)...
stun pomuze vzdy, vetsi plocha je na keep rampe praktiky nulovej rozdil...
na druhou stranu ten 7sec stun ma pro zmenu dok u destra a wp ho nema...

horsi jsou ability, ktere druhy realm vubec nema... sveho casu aoe disorient... resp. porad plati ze order zadnej nema, ale vzhledem k uprave disorientu uz je to nevyhoda zanedbatelna...
wp mel treba cleansing power, kterej dok nemel, to ted trochu upravili apod.

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/04/2009 :  08:57:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Neni treba resit balance class. Tim to neni. V pripade Eltharionu se jedna jenom o skill a lidi. Proste nalejme si cisteho vina. Destro na sobe makalo a tim padem je daleko sehranejsi nez Order. Destru to taky trvalo nejakou dobu, ale obvykle se clovek v pressu nauci vice, nez kdyz dominuje. Jestli to bude takto u Order nevim, ale pokud ano, ocekaval bych zmeny tak za 2 az 3 mesice ohledne zvyseni skillu a spoluprace. Jeste vymytit poseroutky tanky a vse bude v nejlepsim poradku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 30/04/2009 :  09:04:01  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Proc ty lidi toho tanka hrajou, kdyz se pak bojej jit do boje...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2009 :  09:26:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Protože za ně hrají 50kilový kluci co si chtěj připadat velcí, ale při lámaní chleba zjistí, že na to nemaj koule
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:03:38  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
V tehle diskuzi souhlasím se 100 % Shemiramothem. Je to prostě o lidech a o skillu. Za skill mimochodem považuji zvládnutí prohry. To je vlastnost , která chybí většině populace.
Samozřejmě , že před 1.2.1 bylo mraky lidí z destra na altech v T1 - T3 . Prostě se prohrávalo a uhrát to alespon trošku slušně dalo opravdu hodně práce a jednodušší bylo pozdrhat na alty. Takže tam bylo 4-5 party, který něco zvládali a měli na to unest nějakou prohru. To samý se ted podle mně děje aji u order, jsou na tom huř, takže najednou některý postavy nepotkáváš. A zůstavaj 2-3 party , co něco zvládaj. Čísla nejsou nějak závratný, ale schopná parta dokáže pěkně potrápit a kazit plány vitězící strany. Organizovanost dělá prostě svoje. Předevčírem utok na fortresu u trpošů - destro to nedávalo, prostě zerg bez organizace běhal jak trdla, chcípalo se , ti nahoře se asi dobře posmáli, nikdo nikoho neposlouchal, naštěstí aby ostuda nebyla komplet tak spadl server. Včera o kousek dál v KV spodní keep- order naběhlo na spodní keep , evidentně neorganizovaně, vevnitř nás bylo asi warbanda , začli jsme to mlátit z kraje a najednou se order rozprchávalo. Doráželi jsme dál a dál lidi kupodivu aji drželi nějakej postup a na konci o 60 sestřelů víc , my v podstatě bez ztrát.
Lupus mě neurazíš neboj . Co zjistili lidi netuším :D, u mě osobně pořád stejný , používám od začatku snad všechno co vůbec mám k dispozici.Co se týče toho co je uber mám výhodu, jedu stabilně maguse a toho opravdu nikdy nikdo nenapadal, že by tuhle vlastnost měl :D. Rozdíl mezi BW a sockou není podle až tak zásadní, tohle vzniká spíš tím, že nejvyšší lvl na serveru maj nahnaný BW a ti k tomu mají samozřejmě odpovídající výbavu atd. To je právě to, co dělá ten rozdíl. A je opravdu rozdíl se jít mlátit s někým , kdo má renown 40 anebo 70+ .

Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:16:02  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Na eltharionu to neni o balance charu ale hodně o heavy metal eventu ktery destro teď rozjelo a order tím nemá čemu čelit,jednak je to menším počtem tanku,protože SM stál celkem zaprd a teď ještě více coby tank,KoBS nedosahuje všeobecně kvalit chosena z hlediska flexibility a možností.A jediný co zůstavá je IB,nicméně ne každý rád hraje za trpy,navíc vyobrazení trpů coby valící se kovové kuličky misto aby budili respekt tomu moc nepřidává. Co se týče navíc k marauderů a AoE/AoE stun na to už se poukazovalo minulý rok že WB orderu nemá při zhruba stejných počtech šanci čelit destru pokud má dost chosenu,marauderů a případně carnage WE, když se u destra zorganizují útoky.Celkově vzato místo aby se ze hry odstraňovalo AoE zůstalo max pár rušících efektů u tanků,což by měla být vlastně hlavně doména tanků,případně by sa za ně mlatila velká daň v obětování dps,či je nemohl mít každý(low mastery pozice pro vetšinu nejlepších věcí napříč postavami),tak vývojáři tento aspekt posilují.Včera mě dostalo když jeden hráč choppy se bráníl tím,že jeho skill na urovní,což potvrzují tabulky ve scenárkách(slayeři tohle naprosto samí)


2Cedric:Ten stun co jsi myslel je AoE na 5s kolem sebe do 30ft a davá 600dmg,pokud vím má ho právě zmiňovaný DoK a BW,sorcka naproti tomu má party buff na 20s -20% přijatého dmg.Sorcka dřív byla super mág pro pt,nicméně její dmg na tabulkách nebylo tak vysoké jako u BW(protože šlo skrz pt),nícměn destro hráči chtěli mít svého BW aby si mohli léčit mindráky či co a přišli tak o super DPS v kombinaci s party buferem.
Cleansing power je stupidita,moc bych ji nekomentoval stejně tak jako m4 DR u DoKa,tihle healeři mají mnohem vyščí survivabilitu než ostatní a k tomu daleko efektivnější buffovací či healovací možnosti kromě absence klasického range single target healu.Celkem dost s podivem toto.

Edited by - Lupus on 30/04/2009 10:21:29
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:19:16  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Protože za ně hrají 50kilový kluci co si chtěj připadat velcí, ale při lámaní chleba zjistí, že na to nemaj koule



Divne nie? V hre, kde smrt nema vobec ziadne nasledky...

Btw taki tanci maju casto aj 70 kilov, ale maju 12 - 17 rokov, vek - to je podstatnejsie na to, aby zvladali aj prehru. Nemozes chciet od obrovskeho 15 rocneho tanka, aby zvladal prehru, on chce rulovat, zabijat a vyhravat.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:33:05  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Dolfe dobrý a a naprostý souhlas.No říct o magusovi,že je uber to tak dotyčný rovnou do Bohnic:)

K těm tankům včera jsem narazil na jednoho experta,co odmítal zaguardovat v ORvR jediného healera v pt,na kterého se navíc pokoušeli enemy,když jsem mu to napsal do WB tak odpověď byla ať mu nejdřív zaplatím subs a pak říkám co má dělat,když jsme potom u slabě bráněného keepu wipli,protože jsem zůstal tankovat jediný npc v lord roomu zatímco ostatní tanci včetně těch s/b se hrdině vrhli na horní plošinu order healery/dps místo aby tankovali a tohle udělali dpska,a řekl jsem jim co mají dělat,když to neudělal leader,tak se ohradil že nejsem leader a nemám právo cokoli říkat:)Na druhou stranu jsem večet potkal shamana,který mě dost ohromil jak dokázal rychle reagovat,použivat detaunt apod.Ikdyž tak koukám v tomle dost odbíháme od tématu:)
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 30/04/2009 :  10:58:16  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
K tomu odlivu co můžu po té pauze vidět.A co spíš způsobí odchod než nějaké balance.

Problém server-klient ohledně přenosu informací ohledně pozic postav například,už při relativně malém počů hráčů i jen jedné strany,stálé prapodivné nároky na výkon počítačů,nevysvětlitelné vypadávní targetů apod. Neustálé boostování AoE dmg a degradace pvp prostředí a zábavnosti.

Nedávno jsem jako SH zhodnotil jedno scenárko stylem naše AoE bylo silnější než jejich AoE,faktem je že byť se to mlátilo od začátku do konce byla to nuda jelikož jsem musel neustále spamovat AoE run shoot,kvůli tlaku na healery a castery a neměl čas na ostatní hračky.Kdybych k tomu posadil opici či kočku a nějak jim vysvětlil mačkej toto tlačitko (Tab-cycle enemy) když nebude nic dělat to druhé(3-run n shoot) taky by vysledek ve scenárku byl úplně stejný asi:(

Edited by - Lupus on 30/04/2009 10:58:46
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/04/2009 :  11:07:14  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Bocni najezdy do WB dela i order. Napriklad vcera v KV. Jenze tohle je pri keepech, ktere jsou sami o sobe uplne neco jineho nez v open fieldu. Pri rozbiti hlavni brany se dokazi order tanci nacpat do uzke ulicky (proto jsme to taky ubranili), jenze to je pouze diky tomu, ze maji kryte zada a boky. Jakmile dochazi k otevreni prostoru a jejich ztrat bocni a zadni strany jako safe zony, tak je automaticky jejich chovani nastaveno na fear . Nemuzu hazet vsechny do jednoho pytle, je tam samozrejme i par cestnych vyjimek.

Kde open field je relativne jeste slusne managovany co se tyka rychlosti (mno ujde to) hry, tak v keepech je to katastroficky. 3/4 casu jsem si nebyl jisty, jestli jsem tam kde jsem a opravdu delam dmg ...ani AP mi netikalo...Pokud se Mythicu nepodari udelat velkou optimalizaci ci nejak rozbit WB na mensi skupiny (plneni vice objectivu v jeden cas na ruznych mistech na mape), tak je performance WAR pri oRvR znici. WAR nenici kontent, disbalance a ja nevim co, WAR nici pouze rychlost s jakou bezi pri mass bitvach a lag. Na tom cela hra visi a pada.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 30/04/2009 11:08:19
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 30/04/2009 :  14:49:30  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Bocni najezdy do WB dela i order. Napriklad vcera v KV. Jenze tohle je pri keepech, ktere jsou sami o sobe uplne neco jineho nez v open fieldu. Pri rozbiti hlavni brany se dokazi order tanci nacpat do uzke ulicky (proto jsme to taky ubranili), jenze to je pouze diky tomu, ze maji kryte zada a boky. Jakmile dochazi k otevreni prostoru a jejich ztrat bocni a zadni strany jako safe zony, tak je automaticky jejich chovani nastaveno na fear . Nemuzu hazet vsechny do jednoho pytle, je tam samozrejme i par cestnych vyjimek.

Kde open field je relativne jeste slusne managovany co se tyka rychlosti (mno ujde to) hry, tak v keepech je to katastroficky. 3/4 casu jsem si nebyl jisty, jestli jsem tam kde jsem a opravdu delam dmg ...ani AP mi netikalo...Pokud se Mythicu nepodari udelat velkou optimalizaci ci nejak rozbit WB na mensi skupiny (plneni vice objectivu v jeden cas na ruznych mistech na mape), tak je performance WAR pri oRvR znici. WAR nenici kontent, disbalance a ja nevim co, WAR nici pouze rychlost s jakou bezi pri mass bitvach a lag. Na tom cela hra visi a pada.


řekni to naplno WAR zničil patch 1.2.1
medailony beru jen jako zpestření kdy mě chybí např. 1 díl do kompletu, tak než abych ho dlouze sháněl tak si ho koupím (např. devastator, anihilator, conqeror)

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:05:49  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Hlavním problémem je, bych řekl, že se jedná o hru, která by měla stát na velkých počtech ORGANIZOVANÝCH lidí v bitvách. Většina hráčů co potkávam, jsou solo hráči. Kašlou na to. Prostě si hrajou to svoje a neřešej nic okolo. Jak mi pak někdo vysvětí tanka, kterej je osamocenej v chuchvalci destra. Nikdo mu nepůjde pomoct. Jak má něco oddělat? Mdps běhají jen tak okolo a neútočí. Healeři healujou to co nemaj. Když někdo něco někomu řekne nebo se to snaží nějak korigovat, většinou tvrdě narazí na odpor či ignoraci z vlastních řad. Má to pak cenu hrát? Já osobně končím po skončení subs. Možná se vrátím (rád bych), ale až to bude mít cenu... A ano, hraje to spousta mládeže, která si hraje na hardcore tvrďáky a chtějí dokázat světu, že něco dokážou i sami (attackující healer, bw v první linii, tank snažící se o dmg,apod.)
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:43:53  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
jako tank beham vzdy prvni a jen se tise modlim ze ta random WB pobezi zamnou kdyz ne tak WC to jisti:)

jinak lidi z guildy uz umi behat spolu a udelame klin 12 lidi klido do cele warbandy orderu a vzdy jich pobijem vic nez nas je takze se to vyplati:D
a to ostatni nechapou celkem:)

(kombo rift magus + 2 socky+aoe marauderi+muj resist debuff = wipe vseho:))

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:54:07  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

(kombo rift magus + 2 socky+aoe marauderi+muj resist debuff = wipe vseho:))


Tak toto robil Thinktwice magus od nas z gildy snad 4 mesiace kym neleftol (a preto je zopar sorciek na serveri + vsetci nasi skalni marauderi rr 76+ )
quote:
Originally posted by revi

řekni to naplno WAR zničil patch 1.2.1

Priatelu, no ja ti neviem, ja sa zabavam asi 10x lepsie ako pred 1.2 Konecne to ma spad, lock zony mi da 9000+ renown ... a lockuje sa stale, ci je rano alebo vecer.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 30/04/2009 16:00:49
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 30/04/2009 :  15:58:50  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

(kombo rift magus + 2 socky+aoe marauderi+muj resist debuff = wipe vseho:))

Ano tato taktika je velice pouzivana a jedna z ukazek toho, ze takto by to fungovat nemelo. Predevsim neni skoro sance jak na to reagovat, tzn. nemas nad panakem kontrolu po docela dost dlouhou dobu. Coz je spatne. IMO by se mela spustit immunita po pouziti riftu, abys pri pritahnuti nedostal hned AOE stun a pote mrte AOE dmg od Sorcek. Veskery CC, ktery znemoznuje ovladani panaka po neumerne dlouho dobu je spatny. Cas na zaregovani (ovladani panaka) by mel byt vzdycky diametralne vyssi, nez cas, kdy nad nim kontrolu nemas (jsi treba stunned). Ted je to v nekterych pripadech (jako tento) presne naopak.

Nejde jen o snizeni dmg, ale meli by prodlouzit immunity duration, okamzite nahodit immunity pri pouziti CC ability (coz se nekdy nedeje - imo lag), zarazeni dalsich abilit do tabulky kouzel, ktere trigeruji immunitu.. Pripadne tezsi varianta, kompletni prepracovani abilit. Coz nehrozi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

neogen
Starting Member

21 Posts

Posted - 30/04/2009 :  16:26:02  Show Profile Send neogen a Private Message  Reply with Quote
Takze lagy porad jako na zacatku?
Go to Top of Page

Malv
Starting Member

66 Posts

Posted - 30/04/2009 :  17:37:07  Show Profile Send Malv a Private Message  Reply with Quote
Greydawn , já hrát destro side také se bavím .... 2x denně v Altdorfu , 10 zón locknutých v prime time . Já jenom doufám , že to Mythic neopraví , Vy pořád budete válcovat tu horší stranu a já a další lidé z Orderu nebudou mít zvrácenou touhu se vrátit , možná i konečně zabijete krále . Jinak lagy alespoň k 28.4.2009 byli horší než na začátku . Patch 1.2.1 se opravdu nepodařil , dle mně tedy .
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 30/04/2009 :  18:06:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malv

Greydawn , já hrát destro side také se bavím .... 2x denně v Altdorfu , 10 zón locknutých v prime time . Já jenom doufám , že to Mythic neopraví , Vy pořád budete válcovat tu horší stranu a já a další lidé z Orderu nebudou mít zvrácenou touhu se vrátit , možná i konečně zabijete krále . Jinak lagy alespoň k 28.4.2009 byli horší než na začátku . Patch 1.2.1 se opravdu nepodařil , dle mně tedy .

Ja to beriem ako zadostucinenie, sme si toto iste zazili v bledomodrom zo strany orderu pred 1.2. A krala nezabijeme, uz nie je mozne exploitnut 6 prazdnych instancii a farmit PQ stage 1 pre victory points ...ako ste to spravili vy.

MMO traveller
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/04/2009 :  19:20:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
pro me osobne nejvetsi sok nastal, kdyz jsem zjistil, ze u hry, ktera slibovala minimum CC a pokud mozno jen soft, se nachazi kolem 150ti CC abilit a nezridka aoe typu...
o takovych vychutnavkach jako jsou pully, ktere jsou novy vynalez (aspon pro me) mythicu a ktere povazuji za nejvetsi hovadinu ve hre nemluve...

a uplne nejvic me dostava, ze misto aby se vliv aoe spise snizoval tak nove vytvarena povolani jsou delana jako aoe specialisti (ano slayer a choppa)... asi nevedi jak snizit lagy tak si rikaj, kdyz budou muset hraci mackat jen jedno tlacitka nahodnym smerem a bude to stejny jak kdyby davali single direct damage, tak ty lagy nikomu tolik nebudou vadit...

a to jak to dopadlo s healovanim po vsech tech prohlasenich mythicu a PR to je dalsi kapitola sama pro sebe...

no mmo
Go to Top of Page

Malv
Starting Member

66 Posts

Posted - 30/04/2009 :  19:39:08  Show Profile Send Malv a Private Message  Reply with Quote
Greydawn , já Vám věřím , až se opět ve tři ráno dostanete do druhé fáze tak to dáte .... možná . Nebo až se vyprázdní ještě víc strana Orderu , tak si ani nebudete muset řídit budíky a dáte to v rozumnější dobu stejně jako my ... neboj to půjde . Ano zadostičinění to musí být veliké , je to pravda , vždyť jsme byli dokonce i 2x za týden v IC , tak Vy jste lepší a dáváte to 2x denně .
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,4 seconds. on eygor Snitz Forums 2000