Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Odliv hracu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 22

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/12/2008 :  11:49:11  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Btw na Karak Azgal mame pomer order vs destro asi 1:3, je to very funny vobec nieco skusit...

A naozaj je naivne simysliet, ze do hry zacnu pribudat tisice a tisice hracov po tomto update. Skor budu pomalsie ubudat.



Přesně tak Karak Azgal je děsnej server co se týka populace, ghost town. Ať už GOA uděla transfery nebo to mergne, hlavně si pamatuju jak klonovaly servery v září a to zrovna Azgal.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/12/2008 :  12:20:51  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Pozor na to, patch 1.1 muze zvysit zajem o oRvR pouze docasne (dokud nebudou mit rewardy).




A to ješte ke všemu jen v T4 max. T3 v T1,2 prostě nejde udělat max influence aniž by jsi nehral nic jiného a nehonil jen rvr, questy, scenárka, normální levelování to prostě dělat nejde jinak máš hned lvl. 12 pro T2.

V T1 jsem s KOTBS dignul na lvl.12 a udělal jsem jen 50% influnce v rvr. Samozřejmě nemusel jsem dělat questy a sem tam nějaké to scénárko, jenže to bych stál večně ve warcampu a čekal až párkrát za den někdo na Azgalu pojede rvr.

Dobrej nápad ale jen tak pro T4. Asi mi napíšete že ty rewardy jsou jen pro ty co chtěj hrát furt rvr, což bych bral pokud by Azgal nebyl ghost town kde se jede rvr v prime time někdy večer. A přes den? asi nehrát no.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 14/12/2008 :  12:59:38  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Pozor na to, patch 1.1 muze zvysit zajem o oRvR pouze docasne (dokud nebudou mit rewardy).


Nejde jen o rewardy - i když jejich získání zabere poměrně hodně času aktivního RvR (týdny a měsíce). Jde o to že na EU serverech už máme plnohodnotné Fortress RvR kde se řežou armády 100 na 100 a server nelaguje ani nepadá a neresetuje se. Tohle jsem zažil ve WAR poprvé a je to vynikající. Cesta ke hlavním městům se otevírá.

Ninjagon
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 14/12/2008 :  13:04:28  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Je to škoda. WAR je jako po morové epidemii. Ta hra měla (má) obrovský potenciál, ale bohužel to zase skončilo na úkor WoWka. Mrzí mě to, kvůli WAR jsem se vrátil k MMO. Popravdě nevím, jestli hrát dál. Nechci do hry investovat svůj čas a ona mi za půl roku skončí. Mám rád MMO, kde mohu svého avatara piplat celé roky.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 14/12/2008 :  13:10:42  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Je to škoda. WAR je jako po morové epidemii. Ta hra měla (má) obrovský potenciál, ale bohužel to zase skončilo na úkor WoWka. Mrzí mě to, kvůli WAR jsem se vrátil k MMO. Popravdě nevím, jestli hrát dál. Nechci do hry investovat svůj čas a ona mi za půl roku skončí. Mám rád MMO, kde mohu svého avatara piplat celé roky.


WAR neskončí na úkor wowka, věř mi. Svého avatara budeš moci piplat ještě roky, na to vem jed.

Ninjagon
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  13:23:02  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Ninja mozeme sa stavit... dajme tomu o liter CZK?

Pri svojej fan zaslepenosti si uvedom jednu vec: WAR EU nie je len tvoj trapny server Eltharion, ale desiatky, desiatky dalsich, ale dnes uz ludoprazdnych serverov.

Uvedom si druhu vec, WAR EU nie je len tvoja trapna (vypiplana) postavicka lvl 40 na Eltharione, ale tisicky inych postav inych hracov na inych ludoprazdnych serveroch...

A uvedom si tretiu vec, su tisicky hracov, co proste nemaju chut teraz zacina odzaciatku, na nejakom med vs med serveri (Eltharion), ked Mythic neumoznuje free transfer charakteru na akykolvek server.

Mna osobne to vobec nelaka, opustit svoj trojmesacny, vypiplany charakter, to rovno zrusim celu hru...
Som dufal, ze T4 bude maso, vojny, bitky, plne PQ atd... nie je to tak. Aj ked, dnes na Azgale sme dali dokopy skoro tri WB... ale uz mesiach order nie je schopny zamknut poriadne nejake zony na dlhsie, ako jeden den. Sme proste brutalne precisleny destrom od T1 do T4.

Tvoj pohlad na hru nema s relitou spolocne vobec, absolutne nic, si uplne mimo.
Je absolutne skresleny tym, ze Eltharion je jeden z dvoch plnsich serverov WAR, ale sklutocnost na 99% serveroch je ina, taka, aku nechces vidiet - WAR na vacsine serverov stale zomiera...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 14/12/2008 13:31:46
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 14/12/2008 :  14:41:08  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu


Tvoj pohlad na hru nema s relitou spolocne vobec, absolutne nic, si uplne mimo.



Moje posty se zakládají na čistých faktech ze serveru na kterém sám denně hraji. Tak mi nemluv o realitě. Zato ty soudíš "99% všech ostatních serverů" - kde bereš tu jistotu, ty na všech těch serverech hraješ hodiny denně ? Nemyslím si. Kdo je tedy ten, kdo vaří z vody a snaží se globalizovat svůj pohled na místa které osobně absolutně nezná ? Tohle je totiž opravdu trapárna, Wuuduu.

Stěžuješ si že jste přečíslení - ale to je přece i výhoda! To znamená že nikdy nebudeš mít nouzi o nepřítele. Postav se tomu čelem, sežeň si partu odhodlaných lidí a opři se do toho. Možná zjistíš co všechno je schopná i velmi malá skupinka správných lidí dokázat. Ale to bys musel nejdříve hnout zadkem, bez práce a úsilí to totiž nejde.

Ninjagon

Edited by - NINJA on 14/12/2008 14:42:07
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 14/12/2008 :  14:53:23  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Wuuduu


Tvoj pohlad na hru nema s relitou spolocne vobec, absolutne nic, si uplne mimo.





Stěžuješ si že jste přečíslení - ale to je přece i výhoda! To znamená že nikdy nebudeš mít nouzi o nepřítele. Postav se tomu čelem, sežeň si partu odhodlaných lidí a opři se do toho. Možná zjistíš co všechno je schopná i velmi malá skupinka správných lidí dokázat. Ale to bys musel nejdříve hnout zadkem, bez práce a úsilí to totiž nejde.



Ne, proti přečíslení nejde dělat skoro nic, zerg > taktika či skill. Výhoda to vážně neni, a už vůbec ne s věčnym disablem od WE, Marauderů a DoKů.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  16:59:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Svoje hrdinske keci si nechaj, pohni zadkom a ukaz nam silu warhammeru... urob si order postavicku na KA a ukaz nam to, ako nakopes trojnasobnu presilu... ani mozne maximum - tri warbandy nie su dost na destro v T4. Ved na lvl 40 sa dopracujes snad za tyzden, dva - rad ti pomozem XP-ovat. Rad sa necham poucit co a ako sa hra, ja totiz nic neviem, som uplne blby, oproti tebe som nic, nula, odpad, niemand...

Ale skor si myslim, ze budes prekvapeny, ze hrat na jednom z troch plnsich serverov je nieco uplne, ale uplne ine, ako hrat na 99% ostatnych.
Na KA nezlozis WB, kde sa bude dat hovorit po cesky vo Warband chate, ako som to videl na tvojich screenoch.

A kde beriem tu istotu? Pouzivam rozum...
Staci si dat zoznam serverov a vidim, ako su na tom populacne.

Je to jednoduche, pod nam to ukazat. Lebo nemozu vsetci hraci z celej EU hrat na tvojom Eltharione, alebo na K8P. Takze ty prid a ukaz nam to, my sami si neporadime.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/12/2008 :  17:05:19  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, WAR ti zjavne leze na mozog Si daj par tyzdnov pauzu....darceky na vianoce si uz nakupil?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/12/2008 :  19:29:52  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Pozor na to, patch 1.1 muze zvysit zajem o oRvR pouze docasne (dokud nebudou mit rewardy).


Nejde jen o rewardy - i když jejich získání zabere poměrně hodně času aktivního RvR (týdny a měsíce). Jde o to že na EU serverech už máme plnohodnotné Fortress RvR kde se řežou armády 100 na 100 a server nelaguje ani nepadá a neresetuje se. Tohle jsem zažil ve WAR poprvé a je to vynikající. Cesta ke hlavním městům se otevírá.

Nemam s tim problem vubec zadny. Ja se s tebou nepru, jenom rikam, ze by to mohlo byt docasne a Eltharion je dobra "vyjimka". Wudu ma trauma z KA, jini jsou nadseni. Holt kazdy ma neco. Ja mam char jak na KA order (je to opravdu mrtve), tak za Elthrion Destro, kde to jede.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 14/12/2008 19:30:36
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  20:45:33  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
doteraz sme bojovali na KA v T4 (vyse 4 hodin, neustaleho PVP o sile asi 50vs50)... Keepy sme si vymienali. Prisi nase dva tri warbandy, dobili Keep, potom prislo raz tolko Destra a nakopali nas do prdele... postupne orderakov ubudalo, lebo destro nas proste vzdy brutalne precislilo.

Kolko si myslite ze je serverov ako Eltharion, alebo tych ludoprazdnych ako Karak Azgal?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:02:45  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Neni ziadne tajomstvo ze GOA by malo pohnut ritou a uz konecne zatvorit zbytocne servre a spravit par high populated serverov. Mythic to uz pochopil..len GOA nejako zaspala este v bete.

Ale uprimne.. podla coho budeme sudit hru.. podla serverov kde to proste nefunguje? Alebo podla tych kde to funguje? Mozes argumentovat ze "vacsina serverov"...ale kludne by som sa stavil ze "vacsina ludi" hra prave na tych "dobrych" serverov ako je Eltharion alebo K8P..

Vidim ze teba na tej hre stvu dve veci..lagy.. co je okej.. to by tam byt nemalo..a este balanc realmov.. Tak ja neviem.. neni to skor syndrom "trava je zelensia vzdy na druhej strane" ..ale vyhovorky typu "vyhrali pretoze ich bolo viac a nie lepsi" pricom je ich vzdy viac nezavysle od toho kolko ich je? .. ja osobne som uz dlho nehral.. ale hral som na Azgale od zaciatku.. vlastne nejakych 50+ dni od vydania.. a ja som fakt nezazil nejake nechutne precislovanie... Ci na jednej alebo na druhej strane.. A ak sa daju brat tie statistiky serverov aspon trochu vazne tak konkretne Azgal ma Order: Destruction ratio 1:1,1 co je viac ako slusne... No uvidime..hadat sa ale nejdem kedze teraz nehram..ale nejake screeny ako vyzera to tvoje precislenie 3:1 by som rad videl.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:14:45  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
ratio 1:1,1 neni až tak málo, ale samo o sobě nic neznamená, spíš by to chtělo orvr ratio.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:24:55  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Tak na 100 Order pripada 110 Des co by malo byt v pohode :)

Ale mas pravdu.. ORvR ratio by bolo zaujimave vidiet..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:30:27  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
novy patch fakt paradne pomohol, dnes naozaj vobec ziadne lagy (a nielen u mna, ale nikto sa nestazoval, ako predtym).
Co som si vsimol, su ludia co maju problemy s disconectami a zonecrash (mne to napr. vzdy zostane visiet ked idem do Gunbadu), ale lagy nic... pri dnesnom slusnom PvP naozaj ziadne a to som behal v pekne hustom prostredi.

To ze KA ma pomer 1:1,1 je pekne, ale realita v hre je ina. Ratal som to, kolko je destra a kolko nas, schovany v kriku... ovsem, v hre za order bolo 140 ludi s lvl 40, ovsem, nejak sa do RvR nehrnuli, narozdiel od destra... Inak, pri zozname serverov mi KA estze donedavna ukazovalo ako low/med, dnes uz to bolo low/low... ano, dlhodobym rozkrikovanim v guild/alliance/region chate sa postupne aj order WB naplnili.

To je jedno, ododnes mam Account terminated... uvidime, tak vo februari.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 14/12/2008 21:33:17
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:38:30  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Ja si myslim, ze za malo hracu muze ekonomicka krize!!! Tak a je to venku, nekdo to rict musel.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  21:39:14  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
a za tu krizu moze Amerika !

Btw. na WAR je 20% zlava... nevahajte, kupujte... nebudou!

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 14/12/2008 21:39:49
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 14/12/2008 :  23:21:56  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu: no ja nevim, joinul sem nekdy v devet, v pul jedenacty me ten prisernej zerk prestal bavit, ale teda ze by bylo malo lidi nebo order nejak dostaval, spis order prezerkoval dest :- ) hraju taky na karaku

edit: ty bitky to je prisernej chaos, vybehnout do tech 100 lidi s necim jinym nez je naeqipovanej tank je smrt behem dvou vterin, nemluve o tech pritahovacich skillech jako je magnet nebo co ma WL nebo marauder

Edited by - Arach on 14/12/2008 23:27:24
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  23:35:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak to potom dost dlho ficalo na Azgale... ved to zacalo uz poobede, a ak ste sa zergovali este o 22:30... mne uz hra sustit nejde, ale cez den destro bol v prevahe, ved mali obsadene vsetky Keepy, ked sme obsadili BO, po 15 minutovom locku ich mali spet.

Ja som sa vzdy priklanal k nazoru, ze v tejto hre nema nejakY skill absolutne ziadne miesto a za tym nazorom si stojim.

Magnet je svinstvo, ale... ak niekoho stiahnu magnetom z hradieb a zabiju, na tu istu vzdialenost ho mozem ressnut naspet na hradby.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/12/2008 :  07:30:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno azgal v t3 taky nic moc... obcas se slozi warband, neco obsadime a do 20ti minut je tam 2x tolik destraku vsecko si vemou zpet...
a to nemluvim o tom jak strasne me "bavi" dobyvani keepu... to snad ani hur udelat neslo...
muzu zodpovedne prohlasit, ze battlegroundy v daoc me bavili asi 100x vic...
nulove roaming pvp, zerg na 1. brane, zerg na 2. brane, zerg v keep room a nebo 6 obrancu vyshazuje knockbackama warbandu z hradeb...

mno ale aspon uz z pohledu inf ma smysl branit...skoda, ze velmi casto ma co branit jen destro...

no mmo
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:07:48  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Já vám těžko můžu radit jak máte hrát. A na jiný server nepůjdu, protože bych tak zahodil veškeré své dosavadní úsilí tam kde jsem. Já pouze tvrdím, že pokud se do toho opřete a pokud vytrváte, tak se výsledky prostě dříve nebo později dostaví. Je to jako se vším - když se budeš dostatečně snažit, tak něco dokážeš.
WAR podporuji na všech frontách, protože si myslím že si to zaslouží. A rozhodně mi není jedno, když slyším že na jiných serverech je situace horší. Nemám nejmenší důvod ke škodolibosti - chápete ? Já podporuji WAR, takže nepřímo i všechny jeho hráče, ať už jedou Order, nebo Destro. Woodoo situaci řeší zamknutím accountu. Budiž, je to jeho věc a jeho právo. Ale ničí si tak svou šanci ve WAR něčeho dosáhnout.

Ninjagon
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:12:37  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
NINJA: tezky neco dokazovat ve hre ktera je o vsem moznym jen ne o skillu : -) tim nerikam ze me ta hra nebavi : -)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:22:34  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
abych se uprimne priznal tak vcera jsem malem sel a sub zamknul... akorat podle datumu koukam, ze uz mi bezi 2 dny dalsi mesic tak tomu dam dalsi sanci... resp. delsi...

moc me to nebavilo... a abych pravdu rek tak ani uspechy ktere se dostavili me nejak moc nenaplnili... a tim myslim tu uspesnou obranu keepu...tzn. pri obrane keepu 50%ni uspesnost :-)

povazuju soucasne navrzene open rvr za velmi nekvalitni, coz me ovsem vzhledem ke vzpominkam na jinou hru mythicu mrzi... cekal jsem, ze se v designu open rvr posunou dal...zatim mi to prijde jako velky krok zpatky a opravdu mi prijde, ze se vic venovali scenariim a PQckam...

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:45:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA
... Ale ničí si tak svou šanci ve WAR něčeho dosáhnout.



Na to abych neco dokazal mam zivot.
Na to abych se zabavil mam hry.
Pokud mne hra nebavi tak nemam potrebu neco dokazovat, neco prekousnout, doufat v nejakou zmenu - proste prestanu platit a jdu delat neco jineho.

Co se WAR tyce tak mne extremne bavi T1-T2 - nepamatuju hru kde by mne bavilo hrat 10 charu do 1/3 hry.
Bohuzel T4 ma ma na muj vkus prilis kratky TTK, RvR je mizerne navrzene, obrana niceho se nevyplati. smrt neboli a renown (ktery ma byt PvP xp) je ziskavan za trosku jinou formu PvM (idealne zergem prazdne pevnosti).
Ja si dalsi mesic nezaplatim, ale preju vsem co to bavi at jim to vydrzi - narozdil ode mne maji co hrat prez vanoce.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/12/2008 :  15:52:27  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by NINJA
... Ale ničí si tak svou šanci ve WAR něčeho dosáhnout.



Na to abych neco dokazal mam zivot.
Na to abych se zabavil mam hry.
Pokud mne hra nebavi tak nemam potrebu neco dokazovat, neco prekousnout, doufat v nejakou zmenu - proste prestanu platit a jdu delat neco jineho.

Co se WAR tyce tak mne extremne bavi T1-T2 - nepamatuju hru kde by mne bavilo hrat 10 charu do 1/3 hry.
Bohuzel T4 ma ma na muj vkus prilis kratky TTK, RvR je mizerne navrzene, obrana niceho se nevyplati. smrt neboli a renown (ktery ma byt PvP xp) je ziskavan za trosku jinou formu PvM (idealne zergem prazdne pevnosti).
Ja si dalsi mesic nezaplatim, ale preju vsem co to bavi at jim to vydrzi - narozdil ode mne maji co hrat prez vanoce.



jo tak pod tohle bych se zdovolenim podepsal : -)
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  16:10:32  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Musim suhlasit ze hra je len hra... a nejake e-peen ma fakt nezaujima.. to islo okolo mna uz vo WoW-ku kde sa ludia ukazovali co skvele im droplo, co vyfarmili a akeho bosa dali... ja som zato videl maximalne onyxiu..raz..a aj to sme wipli..ale pokial som sa bavil, tak sa to proste hrat oplatilo...ako nahle prestala hra byt zabavna, tak s tym proste treba skoncit..

Keepy.. uz od bety tvrdim ze Keepy budu..a naozaj su.. jednym z najhorsich bodov RvR vo WAR.. Design keepov je uplne mimo.. nezazivny.. sustredeny okolo dvoch, pripade troch bodov (jedna brana, druha brana, schody) a totalne "nestrategicky".... jedinou mozno takou malou utechou je to ze su keepy (vraj) v lepsej forme ako boli v DAoC na zaciatku...takze je tu sanca ze nakoniec spravia z hradov to, co maju teraz v DAoC (upgrady hradov, nejaky dovod ich aktivne vlastnit teda aj branit, znicitelne hradby a aj nejake moznost ako prekonavat hradby - rebriky, siege towers alebo lezenie po hradbach, nejaky kontent v hradoch a podobne)

Zato na druhej strane mam pocit ze su tu ludia pre ktorych je RvR viac menej nevhode.. ak mozem menovat.. tak napriklad Celdric. Vyzera to ze jeho tie mass boje vobec nebavia..nech je uz dovod akykolvek..v DAoC tiez boli strany populacne nevybalancovane..ale aj tych "underdogov" to proste bavilo. (potom je tu ale otazka preco hras ORvR ked tu mas scenaria, dungeony, PQ.. ). .Alebo Arch, ktory odmieta pochopit ze aj v tycho zerg hrach skill moze vela znamenat.. v DAoC to tiez nebolo zozaciatku..ale tam skor kvoli tomu ze ludia sa proste nanaucili hrat (mam ale pocit ze vo WAR je to to iste)... preto sa radsej zmieryl s tym ze to neni o skille namiesto toho aby sa snazil nieco vymysliet...Tym len chcem povedat ze budu ludia ktorych RvR pravdepodobne nebude bavit nech tam daju cokolvek..ale to je myslim samozrejma vec :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:31:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nevim podle ceho jsi usoudil, ze me nebude nikdy dobre udelane RvR bavit, ale budiz...

ja osobne dobyvani keepu za rvr moc nepovazuju...to je spis tak pve...

mozna bude nejaka hra, kde mass open field pvp bude udelany a bude hrany...

prvnich par dni po releasu waru jsem si ho uzil veru dost v t1...

no mmo
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:43:31  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Ja si jeste mesic zaplatil. Presne jak psali prede mnou, T1-T2 i T3 me hodne bavi, akorat uz mi dosly volny sloty :) Pres vikend jsem si uzil i par obran keepu u elfu, logl jsem kolem pulnoci a hral asi do pul treti, naplnil si tak komplet elfskou influ, lidi tam bylo slusne. Kdyby nekdo chtel zgrupit, tak /who cthulhu (z nasi male guildy hravam uz jen ja ), rad se s nejakym charem pridam.

Zajimalo by me kolik lidi odtud jeste hraje.

edit: eltharion/order

Edited by - Slunicko on 15/12/2008 18:06:06
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/12/2008 :  17:45:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jestli je to karak-azgal, tak unimpressed (cesko-slovenska guilda) miva jeste porad kolem 16ti lidi kazdy vecer online...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  19:07:06  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Kedze zajtra mam posledny zapocet a ucit sa mi uz vobec nechce tak premyslam ze si to uz dnes znova zaplatim..
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/12/2008 :  19:22:55  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
me taky prijde ze do T3 je to co se tyce skillu vyvazenejsi nez v T4 :- )
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 15/12/2008 :  19:31:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne mam pocit ze co sa tyka skillu a celkovej zohratosti..tak je to vidiet hlavne v T1 a T2..
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 17/12/2008 :  15:42:31  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Kam se všichni poděly? :-/ neřikejte že ste všichni utekly do toho eňo ňuňu wow.. Aspon že ty swedi hrajou pořád :-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Neku
Starting Member

29 Posts

Posted - 18/12/2008 :  05:21:35  Show Profile  Visit Neku's Homepage Send Neku a Private Message  Reply with Quote
No ja platim a platit budu me to bavi..knight je super a lidi je na Eltharionu fura rvr je vpodstate v T3 a T4 nonstop...V v guilde Bohemia mame navic hafo lidi online skoro vetsinu dne takze je stale co delat..

Online hry - www.superherna.cz / Turnaje o ceny - http://parmenka.cz

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/12/2008 :  07:59:50  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Tak po prilive ludi na Azgal sa neda stazovat ani na tomto servry. Nehovoriac o tom ze nam Order v T3 totalne vcera vytrel zrak. To bolo asi prvy krat na Azgale (berte v podtaz ze som vysse mesiaca nehral), co som zazil ze Order robilo nejake takticke manevre..a velmi uspesne treba dodat :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 18/12/2008 :  09:01:23  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to by me zajimalo maniacu kde myslis jestli u empire...tak to byl obvykly zerg 2 warband, kde se nahodne losovalo co se zrovna bude delat...

jestli to vypadalo organizovane tak to teda by me zajimalo co bys rikal az by to bylo organizovany doopravdy...

resp. v dobe od deviti do pul jedenacte kdy jsem se toho ucastnil to tak probihalo...

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 18/12/2008 :  09:12:20  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno ja osobne som behal s par warbandami aj po elfskej zone..ale co sa tyka empire zony, tak viem ze sme z toho mali u nas riadny bordel.. my sme poskladali nejake vacsie a mensie warbandy na branenie, utok, a odrazanie utokov..ale order vzdy zautocil tak na dvoch miestach a prave tam kde sme to najmenej cakali.. Neviem ci tam boli organizovany, ale urcite to tak vyzeralo..

Dokonca sa nam zdalo ze Order spravil pascu :).. mozno sa mylim..ale viem ze sme nasledovali mensiu skupinku orderu do Taverny.. tam sme chvilu "zergovali" a za nejaku minutku sa vyrutili mensie skupinky orderu asi z troch stran az tak ze nas zatlacili do tej malinkej budovy. ..a vsetko co vybehlo von bolo zosmazene za par sekund (a bol to kurna problem kedze sme sa zasekavali jeden o druheho v dverach :D ).. a pokial sme sa odtial snazili nejako vyhrabat, order obsadil 3 nase BO.. z toho dve prakticky v rovnakom case. Ak toto bolo zorganizovane.. tak gratulujem.. My sme sa az na take nezmohli. Ak to bolo spontalne a len vam to tak nahodou vyslo, tak aj tak gratulujem.. mno mozno nabuduce by ste to mohli skusit znovu ale uz s tym ucelom :)
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 18/12/2008 :  16:53:15  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Alebo Arch, ktory odmieta pochopit ze aj v tycho zerg hrach skill moze vela znamenat



v zerg hrach skill jednotlivca neznamena nic
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 18/12/2008 :  18:29:59  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Alebo Arch, ktory odmieta pochopit ze aj v tycho zerg hrach skill moze vela znamenat



v zerg hrach skill jednotlivca neznamena nic



Pokud na ubočí kopce v Serpent passage jako ranger se rozhodnu radši vyběhnout proti destro raidu a zkusím vystřelit Festering arrow na sorcerku (3 sec cast) a umřu, něž abych se radši otočil a použil Takedown na utíkajíci WE v našem raidu což ji zpomalí a ostatní ji dorazí tak sem debil bez skillu.

Ano protože tohle je ten jediný skill jaký v zerg WARu je, udělat správné rozhodnutí.

V prvním případě -- udělam 900 dmg do tabulky a chcípnu protže mě destro raid rozjebe.
V druhém případě -- pomužu zpomalit utíkající WE udělam hovno dmg ale ve výsledku je to správně a prospěšnější.

Tohle je podle mě jediný skill jaký ve WARu je.

Snad každěj chápe co jsem se snažil popsat.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 18/12/2008 18:31:32
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 18/12/2008 :  18:39:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To je ono a pokud tohle udela kazdy, tak se z dane zerg skupiny stava organizovana skupina, ktera nutne nemusi mit ani leadera. Ono se da i predvidat co je nutne udelat.

Edit: Jenze tohle je z rise pohadech, protoze 3/4 lidi vubec netusi co to znamena coop play. Je to plne greedy bastardu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 18/12/2008 18:40:19
Go to Top of Page

Vincento
Starting Member

7 Posts

Posted - 18/12/2008 :  18:41:31  Show Profile Send Vincento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Punky

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Alebo Arch, ktory odmieta pochopit ze aj v tycho zerg hrach skill moze vela znamenat



v zerg hrach skill jednotlivca neznamena nic



jakkoliv velka skupina je slozena z jednotlivcu, takze skilly jednotlivcu maji urcity vliv na celou skupinu
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 18/12/2008 :  19:05:27  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
to je vsetko pekne a mozno a jtrochu pravdive, lenze pri mass pvp, ktore si teda ja osobne predstabujem aspon tak 100vs100, je jednotlivec a jeho osobna "dovednost" ako taky len nepatrna zlozka... proste war pvp je o pocte na oboch stranach a equipe... potom dlho dlho nic, a nasleduje tak mozno schopnost tc (tactic leader alebo uz akokolvek to volate) rozhodvat o tom co bude wb robit... potom zase dlho dlho nic... a nasleduje schopnost ludi pocuvat nejake tie kvazi prikazy a hrat teamovo... no a potom niekde na konci je skill kazdeho toho jedneho cloveka z tej 100 clennej akoze grupy, to ako ovlada svoju postavu, to ako sa rozhouje aky skill a kedy pouzije a to ako si vybera targety a hrat budu ofenzivne alebo defenzivne... to je vsak v porovnani s tymi predoslimi vecami len malicky zlomok, cize sa da povedat ze to neznamena nic :)
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/12/2008 :  19:30:49  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
su dva druhy PvP, kde nepotrebujes ziadny skill (WAR) a PvP kde skill potrebujes (napr. CSko)

A preco si to myslim?

PvP/RvR ala WAR: mame 100 ludi a proti nam ide 100 noob ludi, sme lepsi, mame TS, VT atd, sme zohrati = rozbijeme ich.
Potom sa nepriatel nazbiera a proti nam 100 ide 200 ludi s noob znalostami... rozbijeme aj 200 ludi? Mozno...
Potom sa uz opacna strana naserie a posle proti nam 300, 400, 500, 1000 ludi... az nas nakoniec rozsrackuju a mozes byt naskillovany ako Pan Boh...

Proste PvP v ktorom ide i nic nepotrebuje ziadne skilly - t.j. WAR, nic sa cloveku nezici, o nic nepride a jeho smrt je onicom, lebo sa moze revnut, alebo ho ressnu a hra dalej, akoby ani nespravil chybu.

Ale PvP o skille je podla mna napr. CounterStrik (to je len priklad) kde je pevne dany pocet hracov na oboch stranach, takze sa neda precislit X-nasobnou presilou.
Dalej je tu jedna velmi, velmi podstatna vec - spravis chybu, zabiju ta, team pride o teba, a nech hras ako hras, budes im, chybat, kedze ziadne ozivenie v CSku neexistuje...

Potom je tu PvP, ake je v EVE, tiez mozes znovu "ozit" ale kazda chyba ti ukusne z penazenky a navrat na bojisko tiez nie je okamzity. Takze tam uz prichadza aj nejaka opatrnost a obetavost.
Mozno netreba ziadny skill, ale nervozita robi tiez svoje = toto vo WAR tiez nie je a nikdy nebude - zabiju, nezabiju... no a co.

Zerk hry o skilloch nikdy nebudu, moze ktokolvek tvrdit cokolvek.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 18/12/2008 19:32:10
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 18/12/2008 :  20:01:02  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu
kde je pevne dany pocet hracov na oboch stranach, takze sa neda precislit X-nasobnou presilou



Aha, takže něco jako scénárka? Každému co jeho jest.
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 18/12/2008 :  20:13:11  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
no ani nie, bo scenarka boli, aspon ked som este ja hral, z dost velkej casti random... tam to proste neovplyvnis koho vychytas... keby sa dalo zlozit komplet teamy do scenariek pre obe strany, ze by to bolo organizovane x vs x, tak by sa tam dalo v pohode poznat ktory team je "naskillovany" a kto moc nie...o tom ale predsa war nemal byt, ten mal byt o mass orvr
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 18/12/2008 :  20:41:34  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
scenarka urcite nie, ked si nemozes vybrat, koho dostanes do teamu.. takze casto som bol jediny healer, alebo sme nemali ani jedneho tanka atd...

A ako bolo povedane, scenarka nie su hlavnym obsahom WARu

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 18/12/2008 20:42:25
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/12/2008 :  20:49:42  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
pvp je waru je celkem dobry pve no : -)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 18/12/2008 :  23:09:13  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

pvp je waru je celkem dobry pve no : -)



ted je to spis velkej zerg... nekdy se stav... ten tvuj healer do t3 by se krute hodil... smutny kdyz ve warbande je 1 healer...

no mmo
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 19/12/2008 :  00:14:05  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Pvp fak ve WARu je dobrý ale jen tak 10 na 10 v T1 kdy maj postavy 5 skillu max. jinak to je sračka a za tím si budu stát dokud budu živ. Proč to platím protože už dva měsíce doufám že ta hra se změní o 100% ...sem prostě naivka.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 22 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,41 seconds. on eygor Snitz Forums 2000