Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 mordred
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 16/09/2008 :  15:18:02  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
tak jsem po dlouhe dobe zbezne skouknul herald a nasel jsem u 1.95 patche:

- (PvP Only) The /level command will now raise players to level 40 on Mordred. Note: This command is only available if you have a level 50 already on the account on any server other than Pendragon.

dale provedli upgrade clerika (zejmena smite), thane dd

no myslim ze mordredu by pomohlo uz asi jen aby hra byla uplne free ;)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Trinia
Starting Member

60 Posts

Posted - 16/09/2008 :  22:10:12  Show Profile  Send Trinia an ICQ Message Send Trinia a Private Message  Reply with Quote
Ja teda nevim, co noveho na Mordredu, ale jsem u osme knihy Kola casu a shanim se po Predjari :)


Triniaa - Cleric <E-Athletes>, Gareth
Trinia - Cleric <Mor do Kuli>, Mordred
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 21/09/2008 :  21:44:43  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Na mordrede nic nove.. Logoval som tak raz za tyzden kym nebol warhammer a tak 8-20 ludi Online z toho 6-15 niekde kde som ich nikdy nenasiel alebo v banke. SV sa rozmnozila a zobrala vsetky kuzelne pohare :P http://guilds.camelotherald.com/realms/index.php?server=Mordred .. a teraz vidim ze Tobymu jeden niekto zobral... bol som prekvapeny ze stale mame vezu... No Mordred to uz ma dlhu dobu zasebou.. Mozno ale teraz mozem v klude tahat vlacik a robit dobre PL :D

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 02/10/2009 :  12:52:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Podle vn boardu skutecne mordred nejak resuscitujou. Tak me napada mame vubec nejakej char v mdk? Dema by tam furt mohl snad bejt... Chtelo by to proverit...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 02/10/2009 :  13:21:41  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Podle vn boardu skutecne mordred nejak resuscitujou. Tak me napada mame vubec nejakej char v mdk? Dema by tam furt mohl snad bejt... Chtelo by to proverit...

Tak hadam, ze Triniove a Hysteriove v MdK budou :)

Herald uz neukazuje nezaplaceny accounty v guilde? - Neukazuje

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 02/10/2009 13:23:56
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000