Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 General
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/08/2009 :  14:15:20  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Bioware fans si spis koupej dragon age. Nejak nedavam moc sanci MMO s dobrym pribehem only, kdyz MMO je vlastne zalozeny na opakovani tech samych veci do zblbnuti.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2009 :  14:39:57  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Bioware fans si spis koupej dragon age. Nejak nedavam moc sanci MMO s dobrym pribehem only, kdyz MMO je vlastne zalozeny na opakovani tech samych veci do zblbnuti.


DA ovsem neni sci-fi a oba kotory byli pomerne dost popularni...

no mmo
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/08/2009 :  19:20:40  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jace - to je prave zakaldni chyba. originalni MMO nebylo o opakovani samych veci do zblbnuti ale o virtualnim svete.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/08/2009 :  20:40:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mozna tak mudy a UO. Virtualni svety jsou dobry max pro kids a vysokoskolaky, co nepracuji. Ostatni na to nemaji cas. Coz je mozna duvod, proc jsou tak oblibeny casual easy hry a stredni vek hracu se spis zvysuje.

Imo tahle hra je pro casualy jak delana.

MMOs failed.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/08/2009 :  21:05:23  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Já jen koukám, co nejsou lidi schopní všechno vykoukat z pár minut tutoriálu :)

Škoda že se neživíte předpověďmi počasí :)

Unmasking the Sith Warrior!
http://www.swtor.com/info/holonet/classes/sith-warrior
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/08/2009 :  21:17:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No tak ze je engine hnusnej, schopnej podle videa vykoukat jsem. A gameplay vypada klasicky wowovsky.

MMOs failed.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/08/2009 :  21:48:52  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

No tak ze je engine hnusnej, schopnej podle videa vykoukat jsem. A gameplay vypada klasicky wowovsky.



Ook, grafik se nikdy nezavděčí všem :)
Mě se tenhle styl líbí, je to něco jiného než SWG.
Na práci na enginu mají ještě spousta času.

Jestli jsem to dobře pobral, tak každé povolání pojede svou cestou, která se bude navíc měnit podle jeho rozhodnutí? Tohle by se nemuselo hnedle omrzet...

Kdyby to byl Wow, tak zabíjí 8 krysu z 10 a lootoje 3tí ocásek...
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/08/2009 :  22:00:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No myslim combat system. To samy staticky porad dokola, ten samej root, stun, fu koncept. Vubec by me neprekvapilo, kdyby to melo jeste GCD.

Ale stejne nechapu, jak budou resit ten multidialog. To kazdej vyraguje, nez aby cekal.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2009 :  22:00:52  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster


Na práci na enginu mají ještě spousta času.




nechci teda rejpat, ale podobny vety jsem cetl u reakci na closed betu jine hry ze staje EA a jak to dopadlo snad ani radsi nebudu zduraznovat...

no mmo
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2009 :  22:05:34  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Mně se to gameplay video líbí, na MMO ten combat vypadá docela akčně, práce mečem je dobře udělaná. V nadcházejících letech vedle warhammeru 40k jediná další volba.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 28/08/2009 :  23:12:18  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
me by spis zajimalo co bude clovek delat az dohraje level. OK dokecal jsem za svoji postavicku pribeh a co? mam si zalozit druhej charakter? tak nejak mi prijde ze je tahle hra koncipovana takto:-)

Nikde se zminili o nicem co by clovek vlastne ve hre mohl delat krome toho ze si projde super udelanej pribeh. (coz je to posledni co bych u mmorpg hledal)

Ale uprimne rad bych se nechal prekvapit, ale neverim tomu ani trochu podle tech informaci co se zatim dostali na povrch


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 28/08/2009 :  23:40:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hele, mě by to takhle i vyhovovalo :) MMO který by člověk rád vyzkoušel a i hrál je někdy až moc, a od Bioware si raši prožiju dobrej příběh, přiberu kámoše, a pak si třeba v klidu počkám na nějakej další příběh.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 28/08/2009 :  23:46:49  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To, co delaji, nefunguje. GW maji v misich taky cinematic sekvence, ktery se daji skipnout, jen pokud vsichni souhlasi. Takze vetsinou je to 7/8 for skip a jeden nub vysira zbytek teamu. Jako kdyz jsem si udelal pve postavu, ze si to projdu, tak jsem nevidel ani jednu sekvenci, ze me dycky fuckovali, ze zdrzuju :D. No a nejvic prostredku jde prave sem, jak to zatim tak vypada.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 29/08/2009 :  07:29:45  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
combat bude jinej nez ve wow, psali o tom. treba tam vubec nebude auto-attack. Bude to bliz k boji jako v aoc, vsecko pekne rucne manualne..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 29/08/2009 :  21:08:22  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Autoattack je stejne vice mene k nicemu, protoze to byva jen takove solichani. Z videi jsem vykoukal klasicke GUI, zacilim nepritele, pohybuju se v dosahu a mackam klavesy 1-10 pro jednotlive utoky.

Jak rikam, bude to pro male deti, co neumi poradne cist. Cileno je to hlavne na US trh a je vseobecne znamo, ze mladeznici v US prakticky nectou. Takze se jim to naserviruje pekne nadabovane.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 29/08/2009 :  21:13:36  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
No to, ze je to dabovany, je naopak super. Ostatni mmo, ktery na tebe vyplivnou A4 textu a YES/NO pod nim tomu sotva mohou konkurovat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 30/08/2009 :  21:20:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
presne. kdyz tenkrat vyslo eq2 dabovany tak to bylo super.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/09/2009 :  06:36:52  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nove video ukazuje hrani za 3 classy

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33991&r=top


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 02/09/2009 :  13:59:17  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
fakt pekny, uz se tesim na neco jineho nez je SWG..

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/09/2009 :  14:03:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nove video ukazuje hrani za 3 classy

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33991&r=top



Jestli sis nevšiml, tak tady už jsou na to odkazy přes týden o stránku zpátky
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/09/2009 :  00:16:56  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ani ne to ten den vydali ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 09/09/2009 :  08:58:28  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Staci si pamatovat jednoduchou formulku:

Tiscali = FreshInfo - 7 dní

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 09/09/2009 :  11:13:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
To mentální škrcení u jedi classy vypadá na pěkně hnusný CC a ještě děla dmg, jsem zvědavý na jestli se to objeví v PvP.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 09/09/2009 :  12:30:04  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ja bych jednotlive specky a potazmo jejich dopad na pve / pvp resil nejdriv v bete

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Šmelina
Starting Member

2 Posts

Posted - 12/09/2009 :  22:15:55  Show Profile  Send Šmelina an ICQ Message Send Šmelina a Private Message  Reply with Quote
Já BioWare veřím. Snad to neposerou. Začínám se mentálně ladit na vlnu star wars. Jsou tu nějaké staré Zdechliny, které vstanou z hrobu na tuhle hru?
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 14/09/2009 :  14:47:29  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Šmelina

Já BioWare veřím. Snad to neposerou. Začínám se mentálně ladit na vlnu star wars. Jsou tu nějaké staré Zdechliny, které vstanou z hrobu na tuhle hru?



Vole a co hypoteka Šmeldo?

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Šmelina
Starting Member

2 Posts

Posted - 14/09/2009 :  15:02:08  Show Profile  Send Šmelina an ICQ Message Send Šmelina a Private Message  Reply with Quote
quote:

Vole a co hypoteka Šmeldo?


Jo, má se fajn. Díky za optání
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 14/09/2009 :  15:26:49  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Je hele Šmelda

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 23/09/2009 :  11:30:57  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

fakt pekny, uz se tesim na neco jineho nez je SWG..


to este furt hrajete, nebo uz jenom jorsk?

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/09/2009 :  13:21:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Mam pocit, ze uz ani jorssk
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 26/09/2009 :  09:07:36  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no to uz skoro nikdo nehraje... ale rad se nekdy lognu sem tam po par mesicu

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/09/2009 :  14:55:30  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
no tak tady se asi sejdeme urcite. Bych musel prijit o obe ruce abych to nevyzkousel.A i tak bych to mozna ovladal busenim hlavy do pocitace.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/10/2009 :  06:23:17  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja hraju vzdycky kdyz daj free month pro veterans ;-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 07/11/2009 :  19:02:49  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Autoattack je stejne vice mene k nicemu, protoze to byva jen takove solichani. Z videi jsem vykoukal klasicke GUI, zacilim nepritele, pohybuju se v dosahu a mackam klavesy 1-10 pro jednotlive utoky.

Jak rikam, bude to pro male deti, co neumi poradne cist. Cileno je to hlavne na US trh a je vseobecne znamo, ze mladeznici v US prakticky nectou. Takze se jim to naserviruje pekne nadabovane.


Hodně příspěvků v týhle diskusi mě znechutilo, ale tenhle ze všech nejvíc. To je jako tvrdit, že všechny filmy sou pro malý děti, co neuměj pořádně číst. Pro ty ostatní sou tu přece němý filmy. Jasně, kdyby byl nadabovanej wow, tak by to bylo celkem k ničemu, protože obsah textů je o ničem. Pokud sou ale dialogy kvalitní (Bioware dělá suveréně nejlepší dialogy v herní branži), tak se díky dabingu a mimice zážitek ze hry silně umocní (víc se vcejtíš do role svý postavy, NPC působěj živějc). Předpokládám, žes nehrál Mass effect a jako kapitán lodi poprvý nepromlouval k posádce a nedělal rozhovor pro televizi. Pokud má hra kvalitní dialogy, tak je naprostá hovadina nenadabovat je a aspoň trochu nepracovat na mimice. Hra bude určená pro ty, který dokážou ocenit komplexní příběh a krásný dialogy. Nemyslim si, že to sou jenom malý děti, spíš mi to připomíná lidi, co si rádi čtou. Nebude to hra pro tupce, kterejm nejvíc vyhovuje dostat quest "zabij deset pavouků" a takhle milionkrát dokola. Myslim si, že tahle hra v očích lidí změní chápání onlinovek.

Spousta lidí tady řiká, že pvp nebude skoro žádný nebo přinejlepšim jako ve wow. Tyhle obavy asi vyplývaj z toho, že se Bioware o pvp skoro vůbec nezmiňuje a že se zdůrazňuje příběh. Spíš je to ale tak, že Bioware zatim nejsou pevně rozhodnutý, jak pvp bude vypadat. Na oficiálních stránkách swtor je topic Jak byste chtěli, aby vypadalo pvp. Důvod k založení takovýho topicu je jasnej - při rozhodování chtěj nahlídnout k názoru hráčů. A v topicu skoro každej člověk píše, že miluje pvp, chce mass pvp, epický bitvy a že nechce battlegroundy. Já věřim, že Bioware nejsou blbý a že ve hře bude člověk často narážet na pvp, který bude podložený příběhem. Další věcí podstatnou pro pvp je zábavnost soubojů a tady si už tak jistej nejsem. Za jediho to bude nejspíš ok, ale co ostatní charaktery? Bounty hunter vypadá ještě celkem dobře, ale co takovej smuggler? Moc mě toho nenapadá, co by mohl umět kromě kutálení a střílení. Problémem ve světě Hvězdnejch válek je, že jenom jediové uměj používat sílu, ostatní chary se můžou spolíhat jenom na zbraně a techniku. Jaký schopnosti se pak u nich budou vyvíjet? Stejně ale skoro každej bude hrát za jediho/sitha, tak to tak důležitý nebude. Když sem přemejšlel o dalších classech, tak mě napadl třeba droid nebo ňáká variace na huntera. Třeba ochočit si Yettiho by bylo celkem hustý. Nebo ňákej char, kterýho by to táhlo k přírodě, i když to se asi nestane.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/11/2009 :  22:28:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Mass Effect jsem hral a dohral dokonce 2x. Nejdrive jsem ho sosnul a kdyz jsem videl jaka je to pecka, sel a koupil si origos. Mam ho na polici na cestnem miste.

Porad si myslim, ze dabing nema v MMO co delat. Avsak pokud bude SWTOR spise singl s MMO prvky, pak to nejak bude fungovat. Musite si uvedomit, ze vyvoj online hry takovehoto rozsahu bude neuveritelne nakladny, takze budou muset prodat co nejvice krabic a pak si hlavne udrzet platici hrace. Coz je v MMO branzi to nejtezsi. S tim souvisi snaha pokryt co nejvetsi spektrum zakazniku. Priznejme si, ze generace odkojena SW universem je jiz ponekud stredniho veku, takze tem mladsim hracum se to proste musi naservirovat v nejjednodussi atraktivni podobe.

Na tom podle meho skoncilo SW Galaxies. Naprosto uzasna a promakana hra, ale byla natolik slozita, ze to hralo jen par set tisic hracu s vekovym prumerem 25+. Pak prisel Smedley, chtel z toho udelat bohapustou grindovacku, zkurvil co mohl a ted je SWG pred zavrenim.

Osobne se na SWTOR tesim jak malej jarda. Budu to urcite hrat co to pujde, at ta hra bude jakakoliv, ale jen kvuli tomu, ze je to SW.

Edited by - Almych on 07/11/2009 22:35:18
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 07/11/2009 :  22:57:26  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych
Jak rikam, bude to pro male deti, co neumi poradne cist. Cileno je to hlavne na US trh a je vseobecne znamo, ze mladeznici v US prakticky nectou. Takze se jim to naserviruje pekne nadabovane.



Almych, české děti čtou stejně tolik jako ty americké, tedy vůbec. V US mají ale výhodu, že většina z toho nic co přečtou je v originále, naše generace četla šmejd vypláchlej bolševickou cenzurou a generace nová čte opět šmejd, díky blbosti a neschopnosti vola překladatele, ubohá úroveň dubbingu zahraničních filmů budiž příkladem. Kde je doba, kdy i skladník ve šroubárně si bude moci přečíst Vergilia v originále?:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 08/11/2009 :  00:54:18  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Mass Effect jsem hral a dohral dokonce 2x. Nejdrive jsem ho sosnul a kdyz jsem videl jaka je to pecka, sel a koupil si origos. Mam ho na polici na cestnem miste.

Porad si myslim, ze dabing nema v MMO co delat. Avsak pokud bude SWTOR spise singl s MMO prvky, pak to nejak bude fungovat. Musite si uvedomit, ze vyvoj online hry takovehoto rozsahu bude neuveritelne nakladny, takze budou muset prodat co nejvice krabic a pak si hlavne udrzet platici hrace. Coz je v MMO branzi to nejtezsi. S tim souvisi snaha pokryt co nejvetsi spektrum zakazniku. Priznejme si, ze generace odkojena SW universem je jiz ponekud stredniho veku, takze tem mladsim hracum se to proste musi naservirovat v nejjednodussi atraktivni podobe.

Na tom podle meho skoncilo SW Galaxies. Naprosto uzasna a promakana hra, ale byla natolik slozita, ze to hralo jen par set tisic hracu s vekovym prumerem 25+. Pak prisel Smedley, chtel z toho udelat bohapustou grindovacku, zkurvil co mohl a ted je SWG pred zavrenim.

Osobne se na SWTOR tesim jak malej jarda. Budu to urcite hrat co to pujde, at ta hra bude jakakoliv, ale jen kvuli tomu, ze je to SW.


Sry, trochu špatně sem tě pochopil. Trochu tupě sem tu obhajoval dabing ve hrách obecně, přitom tys brojil jenom proti dabingu v onlinovkách. Co ti na něm vadí? Myslim, že kdyby to dabovaný nebylo, tak se tim celej zážitek ze hry zruinuje. Představ si Mass effect bez dabingu. Nemyslim si, že Bioware dělaj hru mermomocí tak, aby se se zalíbila, co nejširšímu hráčskýmu spektru. Dělaj jí tak, aby se zalíbila těm, co milovali jejich předchozí hry. Aby ukázali Blizzardu a spoustě hráčů, jaká sračka je ten jejich wow. Bioware považuju za opravdový umělce. Myslim že wowku s klidem přenechaj titul nejpopulárnější onlinovky s vědomim, že v očích inteligentnější části populace všechny ostatní převálcovali. Když si umělec, tak se nic nevyrovná pocitu, žes stvořil něco, co se líbí tobě i ostatnim. A sami Bioware moc dobře věděj, že lidí, který kvalitní příběh oceněj, bude spousta. Je pravda, že dabing je pro děti stravitelnější než text. A co na tom? Hry sou pro ně taky stravitelnější než knížky a dělá je to horšíma?
O tom osudu SWG nevim. Může se stát, že úžasná hra zůstane doceněná jenom u zlomku populace, ale u her Bioware to nehrozí. Myslíš, že má cenu začít swg hrát? Chceš říct, že tam nejsou nudný stereotypní questy?
Mně se v lecčems líbil daleko víc svět mass effectu než SW. Největšim lákadlem pro mě je, kdo sou tvůrci swtor a co o hře tvrděj.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/11/2009 :  12:56:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No jestli muzu neco rict, tak se mi strasne libil dabing v Age of Conan, jenze jakmile to po Tortage prestalo byt nadabovany, tak me to tak znechutilo a nudilo me to hrat vubec dal...

Budto nedabovat "vubec" (ala WoW)a nebo naprostou vetsinu, jenze to by bylo casove strasne narocny a hra by zabirala treba 40gb mista na disku ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 08/11/2009 :  16:49:22  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
Tak sem teď začal hrát SW: the force unleashed. Kéž by takhle zábavný souboje byly v swtor, ale pochybuju o tom. Proč nemůžou mít onlinovky takhle zábavný souboje? Snad jednou ta doba nastane.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 09/11/2009 :  09:36:31  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
ja si myslim ze ten dabing muze bejt problem. No uvidime.

Kazdopadne pokud by do hry bylo zaimplementovano Open RvR (v urcitych oblastech) a areny na PvP a hra byla co se pribehu a moznosti podobna Lotru tak by to mohla byt opravdu bomba.

Jsem ale docela skeptickej a nechci sen a nic tesit. Uvidime az se bude blizit k vydani. Myslim ze zatim je vydani jeste v nedohlednu.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 09/11/2009 :  18:57:13  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Furion

Tak sem teď začal hrát SW: the force unleashed. Kéž by takhle zábavný souboje byly v swtor, ale pochybuju o tom. Proč nemůžou mít onlinovky takhle zábavný souboje? Snad jednou ta doba nastane.



No já ti nevím. Ted trochu OT, dohrál jsem SW:TFU, bojoval jsem s Emperorem a čekel, že budu moci hrát bonusové mise. Ale prd. Neví někdo proč ? dík
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 09/11/2009 :  20:51:22  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

quote:
Originally posted by Furion

Tak sem teď začal hrát SW: the force unleashed. Kéž by takhle zábavný souboje byly v swtor, ale pochybuju o tom. Proč nemůžou mít onlinovky takhle zábavný souboje? Snad jednou ta doba nastane.



No já ti nevím. Ted trochu OT, dohrál jsem SW:TFU, bojoval jsem s Emperorem a čekel, že budu moci hrát bonusové mise. Ale prd. Neví někdo proč ? dík


Hlavně spoiler. Ach jo.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 09/11/2009 :  22:24:13  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Jakej? Vzdyt hra je s tim ze ma moznost jineho konce, vcetne toho ze Dark side "zvitezi" ... btw porad nevim jak na ty mise.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 12/11/2009 :  11:07:33  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Ve smeru dabingu biowaru verim ze vi co dela.Staci se ted aktualne podivat na Dragon Age.Ta hra ma proste spad.Sice me trosku zklamalo, ze hra Vas v podstate vede a volnost jako byvala napr. v BGII je fuc.Ale i tak je to super a dabing ji rozhodne neskodi, tak netusim proc by mel vadit v online hre.
Nejlepsi reseni by bylo ale moznost vypnuti dabingu a mit jen text, nebo dohromady.Nekdy zkratka nemam naladu poslouchat kecy, ale chci hrat.
PVP bych v podstate vubec neresil, ono se muze treba vytvorit casem, hlavne aby odvedli dobrou praci na poli zabavnosti a hratelnosti.Coz od Biowaru automaticky ocekavam.
Co se tyce swg.Ta hra byla super ze zacatku a rozhodne nebyla nikdy nijak super tezka[napr. proti eve je to plosinovka].Byla to rozhodne ultimatni parba pro fanousky sw.Ztravil jsem u ni pekne chvile, ale co si budeme povidat, byla velmi monotoni vzdycky.Male oziveni bylo jump to lightspeed.Jakmile se zacli grindit jedi tak to slo do pr....Navic musim teda zminit naprosto uzasnou grafiku na tu dobu[coz neocenil muj pocitac].

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 13/11/2009 :  15:26:43  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no nic... pujdeme vsichni zase do dalsi mmorp sw hry :)

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 13/11/2009 :  15:39:49  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
No tak ja bych rekl ze teda PvP je pro me dulezity uz od zacatku hry :-D To je takovy muj oblibeny endgame.

Rozdhodne si jako endgame nepredstavuju prochazeni raidu a zabijeni bossu .....


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 13/11/2009 :  17:27:37  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
to jsem se docetl na jednom cz webu tak to jsem zkopiruji snad to nevadi,,
"
Možná už nikdo neočekával žádnou pořádnou bombu po výstavách jako GamesCom, Comic Con nebo E3, ale Penny Arcade Expo prokázalo opak. V následujících videích můžete zhlédnout nové záběry z gameplay za class Trooper včetně neočekávané smrti postavy. V rychlosti bylo odpovězeno na mnohé otázky, takže nyní už s jistotou můžeme říct, že The Old Republic bude obsahovat PvP, player housing (hráčské domy), crafting a harvesting. Třešničkou na dortu je bezpochyby odhalení nové planety. Po mnoha spekulacích máme nyní jasno, V TORu bude Coruscant ! "

Edited by - bam on 13/11/2009 17:33:40
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/11/2009 :  21:18:55  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak coruscant ma uz videa na webu jak dlouho


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 15/11/2009 :  02:05:07  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
Za jakej class budete hrát? Já asi za sitha. Nejlepší na hře ale bude, že když to člověk bude hrát podruhý za jinou postavu, tak si projde úplně jinym příběhem.
Go to Top of Page

bam
Starting Member

34 Posts

Posted - 15/11/2009 :  10:34:05  Show Profile  Send bam an ICQ Message Send bam a Private Message  Reply with Quote
pravdepodobne za nezverejneny class. a doufam ze to bude nejakej ten force user nebo crime lord
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,58 seconds. on eygor Snitz Forums 2000