Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Nákup, prodej - herní
 WTS Warrior 70lvl (aliance) DT
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Deexer
Starting Member

1 Posts

Posted - 13/04/2008 :  21:56:21  Show Profile Send Deexer a Private Message
Jelikož mě wow tak už nebaví tak stím pomalu končim, a chci to zkusit prodat kdyz se to neudá nevadí. (kdo ví zas by mě chytil amok :D )

No jedná se o warriora Nightelfa (samořejme aliance)
Realm je Drak'Thul
Guilda: v armmory je napsano Horde Hunters ale nemusíte se lekat sem v More Drama Please ale jelikož sem tam nebyl dlouhou dobu tak nelze zaručit že tam budu stále pač život v ty G je docal pořád akce akce a akce přísnost :P !!jinak take to nejdůležitejší je to PVP guilda a warrior je PVP SPECT respektive hybrit(hral sem si stim aby to bylo co nej)!!
Výbava je nasledující jelikož mě to už tak ke konci nebavilo tak sem neměl chuť něco nahrávat ale každopadně nemam žádnou S1 je to mix s2 a s3. kdo by chtěl může jí hned po lognutí rozšířit šetřil sem na zbraň ale k tomu nedošlo tak AP je teď 1500-2000 nevim to presně(dlouho sem tam nebyl)
tady armmory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&n=Deexer

Goldíku je také dostatek 1300G to vim s přeností:P
Také epic lítak (netherdrak)

Co se týče addonu je muzu poslat na požádání screen(stracraft barry atd docela pěkny a táke dobré macra mám ) dle požádaní zašlu WTF i addony (záleží na vás)

co se týče ceny 3000-5000kc (dle dohody)
osobně v Praze (nebo lze na složenku či účet ale určitě obě strany budou rádi když to bude z ruky do ruky)

Jinak CD můžu dát zas dle dohody, ale co bych zmínil, a mrzí mě to, že WOW nemám momentálně zaplaceno nemohl bych popřípadně předvést(a nehodlám si to platit musíte chápat že to by byli promě zas vyhozené peníze)

Jsem původní majitel acc mam k němu vše potřebné doklady

Veškeré dotazy či otázky na mě jestli by vám bylo něco nejasné tak pište na email stefisyoyo@seznam.cz
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000