Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Jak zacit s EQ 2?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 14/03/2008 :  14:12:43  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Ahoj

Cely den se koukam po koupi nove hry, spoustu sem jich uz zavrh(WoW,LOTRO,EVE,VG) a jako jedina rozumna koupe mi prijde EQ2...
No zatim stahuju trial jelikoz sem jeste EQ2 nehral a zkoukl jen screeny...
Jen bych potreboval objasnit jak hru sehnat, pokud to tedy dobre chapu bud si stahnu trial a po jeho skonceni si koupim za 40USD ten jejich pack a budu mit EQ2 se vsim vsudy(vsechny datadisky apod) a nebo si hned muzu koupit ten jejich pack a zacit normalne hrat ze?

Pokud zvolim prvni moznost tak budu muset stahovat celou hru znova nebo si trial sam dostahne potrebne veci?

Dalsi otazka ohledne hratelnosti: Kdysi jsem hral EQ 1 a ovladani mi prislo celkem slozite, na hodne funkci nebylo vubec GUI a hodne veci se ovladalo pomoci prikazu atd, jak je na tom s ovladanim EQ2, je vic user friendly ? A co solo? Pamatuji ze EQ 1 byl vic zameren na grupy a bylo jen par charu s kteryma se dalo alespon trochu solovat...

a posledni otazecka: Deli se hra na EU a US verzi?

edit: Mam 2 station acc, na tom pouzivanejsim jsem kdysi uz chtel zkouset EQ 2 trial a tak kdyz se pod nim ted prihlasim tak hlasi ze trial pro tento ucet vyprsel, nic se nedeje mam prece druhy acc pod kterym trial bezi, jenze prece jen bych radsi(pokud si EQ2 poridim) hral full verzi na prvnim uctu, nebude tedy problem s prvnim uctem s koupenou full verzi vyuzit trial klienta ktery je ale hlasen pod druhym uctem???

Dekuji predem za reply


Edited by - Mag1cWalker on 14/03/2008 16:43:56

Mankind
Starting Member

21 Posts

Posted - 14/03/2008 :  21:54:48  Show Profile  Send Mankind an ICQ Message Send Mankind a Private Message  Reply with Quote
Trial a pak normalne zaplatis. Nebo si to rovnou kup a hraj-oboji samozrejme jde. Ja si to koupil pres SOE store(primo pres svuj account),v CZ se to stejne ani jinak sehnat neda. Po skonceni trialu si sam dotahne co potrebuje. Jenom pocitej s tim,ze hra ma se vsemi datadisky kolem 8 GB. Klient je jen jeden a pak si pouze vybiras jestli chces hrat na EU nebo US serverech(vybira se to pri spusteni hry a napoprve to muzes klidne prehlednout).
Pokud si hru koupis,udelej to prime pres account,na kterem chces hrat. Trial muzes mit jinde,ale o postavy z trialu samozrejme prijdes.
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 14/03/2008 :  23:30:30  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Dekuji za odpoved

No takze vesele stahuji trial "play the fae" ze zacatku mi to ukazovalo optimisticke 3 hodiny do konce stahovani, po 3 hodinach ale prislo nemile prekvapeni, download sice ukazuje 100%(horni lajna je plna) ale zbyvajici cas se vyhoupnul na cca 23 hodin:( (mam pouze 512kb/s)
Kolik datadisku vubec stahuje ten trial??
Stahuje vsechny datadisky a adventures packy az po "EverQuest II Echoes of Faydwer"(soudim podle nazvu "play the fae" )?
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 15/03/2008 :  11:41:04  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Jsou US i EU servery.
Solovatelne to v pohode je az na Max lvl.
Fae trial se stahuje imo jen cast hry, pokud ji zaplatis, dotaha se zbytek.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 15/03/2008 :  20:22:56  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak uz parim :) Graficky pekne ale jak tak koukam tak taky stale dost narocne. Mam Athlon XP 2600+ 1gb ram a GF7600GS 256mb hru hraji na takove chudsi medium a hra se hybe mezi 15 - 30 fps...
Coz mne teda mrzi docela si to neumi predstavit pri hrani ve vetsi grupe nebo v nejake narocnejsi lokaci:(
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/03/2008 :  11:22:49  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
O grafiku nejde, dulezita je hra a ta je ok

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Deka
Moderator

2126 Posts

Posted - 17/03/2008 :  13:11:32  Show Profile Send Deka a Private Message  Reply with Quote
s EU serverama nemam zkusenost, ale kdyz jsem prechazel z trialu na plnou a chtel hrat s lidma na US serverech (kde je nas asi nejvic), tak jsem musel znovu instalovat, jinak jsem nemel vubec na vyber licenci EU/US.
Dlasi vec, hral jsem to 3 mesice s 1gb ramky v grupe 3 lidi, a po hodine ci dvou to chtelo restart masiny, pac sem cekal 1-2minuty ve zvejknutym screenshotu nez mi najelo kontextove menu pravym tlacitkem mysi (coz je docela potrebna feature). Minuly tyden sem se nasral a koupil 2x1gb a celkove se to zrychlilo o minimalne 70%, uz necekam v pvp seknuty pri zacatku fajtu a nevidim pak za minutu pouze svoji korpsnu :)) (vidim ji daleko driv ;) Procak i grafarnu mam priblizne stejnou.
Co se tyka kontentu bych naopak rekl, ze vetsina neni solovatelna, ale to je asi odvisle od volby povolani, se support charem toho zatim moc na solo nedam a do lvl 60 mi nesli poradne ani solo lajny, ktere jsou na to jak delane.
Co se tyka velikosti komplet hry, trial ma pokud si spravne vybavuji cca 2gb+, pri zaplaceni se mi dotahlo cca 5-6gb + pribyly od te doby nejake patche, mapy, GUI, tak muze mit install folder kolem 8gb.
Na ovladani jsem si musel chvilu zvykat (rekneme dva dny), ale vesmes je to intuitivni az na nejake hlouposti...Hodne pomohl profitUI, addon do hry na GUI, kde mas i rychle prepnuti grafickeho modu na raid, kdyz je hafoul lidi kolem tebe (velice uzitecne).
Jinak ceska komunita je nejrozsirenejsi na US serveru Nagafen (pvp) a ted nevim jestli taky na US runnyeye (bez pvp).
hodne zdaru :)

Tak co?....Tak jo.
EQ2: (Nagafen PVP server) Dekada - Dirge - raid support || Pantomima - Illuze - solo farma + pvp
AO: Dekadencia - hiik hiik (always right behind you ) || Dekada - sec10 buffage mule/calm || Dekadron - sec10 defense tank Juj || Dekamba - upcomming sec10 crat || Daedra - oldschool RKA crew member - retired
Sided projects:
RS: Dekada (17)- fishing, minning & forge welding ;) - retired || MUO: Dekada (50) - Elfie - retired || LCh: Dekada (45) - rogue-assassin || Hanbatice (24) - healer || Hulba (24) - knight - retired
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 17/03/2008 :  15:38:31  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Samozrejmne ze hry nejsou o GFX, ja jen zminil ze EQ2 patri k tem hezcim MMO.
Jako hra je EQ2 velice dobra alespon podle toho co jsem zjistil z newbie ostrovu, nevim sice jak zbytek hry ale trial se mi moc libyl...
Kamen urazu je alespon pro mne ta HW narocnost a to i po tech letech :(
Takze, jak to tak vypada tak EQ2 zatim necham byt, behem nekolika mesicu si planuju poridit novy stroj a pak se na EQ2 moc rad vrhnu :)
Go to Top of Page

kosuke
Starting Member

2 Posts

Posted - 18/03/2008 :  14:20:04  Show Profile Send kosuke a Private Message  Reply with Quote
Ahoj hele hrajem to doma na dvouch kompech zcehos jeden je jako ten co popisujes mozna i horsi jedinej rozdil je ze mam 2 giga ram pri jedna giga pocitac holt v mestskejch lokacich nestiha ale t ani nejnovejsi model,chce to proste tak 2 giga to je pak ok.
A jinak nejlepsi je koupit hru pres eq stranky i s updatama a pak se s nekym domluvit a hru si nakopirovat od nej jelikoz normalni stahovani je peklo na mega dnu pokad mas pomalejsi pripojeni ja mnel 2 mega a psalo to nekolik dnu,tak jsem to nakonec vyresil takhle.
Hehe koukam ze vsechno uz bylo napsano vejs :)) no tak neva

Edited by - kosuke on 18/03/2008 14:23:58
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 22/03/2008 :  21:34:46  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ja to hral (hraju) pres 2 roky na 2ghz prociku a 1G ram a jde to celkem, eq2 ma opravdu archaicky engine takze jediny co je podstatny je cpu a ram, hraju to na "wery high performance" s vyplyma adv. shaderama (nechci se stat epileptikem, dekuji)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000