Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - nábor
 Free transfer z DT na Daggerspine
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nativity
Starting Member

2 Posts

Posted - 24/01/2008 :  11:29:11  Show Profile  Send Nativity an ICQ Message Send Nativity a Private Message  Reply with Quote
Custe, tento tyden je volna migrace z DT na server Daggerspine, kde je jedna ceska horde guilda FATE, ktera by rada privitala rozumne hrace... Na serveru fungujeme skoro rok a pul, ale FATE uz drive existovala na serveru Sylvanas. V ramci moznosti jsme v pohode lidi, kteri se znaji i mimo wowko, vetsina guildy je 18+. Nejsme HC guilda, chodime desitky a zaciname s 25, kde jsme zatim pomlatili klasicky gruula a voida, chceme vic, ale ne za kazdou cenu. Nejsou zadne tlaky na hrace z pohledu ucasti na raidech a pod. Jedine co pozadujeme, je rozumne vystupovani...

pro koho jsme guilda:

pro hrace, kteri si chteji u wowka spise odpocinout, kdyz maji chut, tak zabit nejake boose, kdyz je jeste vetsi chut, tak zajit do knajpy...

pro koho nejsme guilda:

pro epax huntery a naladova decka

pokud vas techto par radku zaujalo, radi si precteme vasi prihlasku na nasem forku na fate.monty.cz, muzete to zkusit klidne i na blind, invite nejspis dostanente, jako kazdy ale dostanete tritydenni zkusebni dobu, berte to jako nasi ochranu pred nevychovanymi decky, ktere mezi sebou opravdu nechceme

shrnuti:

guilda: FATE
server: Daggerspine
frakce: horda
web: fate.monty.cz
clenu: +- 60x lvl 70, asi patnact lvlujicich
oficiri: Miskia/May, Plechofka, Gralf/Blondyna, Nativity/Kata

cya in game, for the Horde

nativity - undead priest <FATE>

Edited by - MA3X on 24/01/2008 13:26:31

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 24/01/2008 :  13:28:04  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
presunuto: tohle je spravna sekce pro nabor, takze to prosimte nepostuj do World of Warcraft - General

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - MA3X on 24/01/2008 13:28:41
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000