Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Uthgard free server!!!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 03/01/2008 :  17:07:46  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Prijdte si zahrat na bezesporu nejvetsi a officialu nejpodobnejsi free server... Je umisten v nemecku a ve spicce na nem hraje 300+ lidi... Jede na verzi 1.89 a je temer bez bugu, s klasickym XP ratem a classy az po DR... http://www.uthgard.the-bart.org/

Jardaaa
Starting Member

28 Posts

Posted - 07/01/2008 :  13:19:01  Show Profile  Send Jardaaa an ICQ Message Send Jardaaa a Private Message  Reply with Quote
No to je fajne ale ze by jsi napsal treba za jakej realm hrajete, kolik Vas hraje a nebo nevo takoveho abych nedelal psotavu v jinem realmu ...

Ocowyn - Heretic 50 lvl - rr8 - Mordred
Pradlena - Sorc 50 lvl - rr5 - Mordred
Mumum - Warlock 50 lvl - rr6 - Mordred
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 07/01/2008 :  19:48:36  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Ja hraju za albion a asi jsem i sam, ale vim ze nekolik cechu ma guildu na midu...
Go to Top of Page

Dragonaud
Starting Member

31 Posts

Posted - 25/01/2008 :  14:22:02  Show Profile  Send Dragonaud an ICQ Message Send Dragonaud a Private Message  Reply with Quote
na albu na Uthgardu jsem s velkou nostalgii stvoril guildu Czech Heroes :) je nas asi 10 toz kdybyste se chteli pridat tak napiste bud ve hre nebo pres icq 143461804...

Hunt or be hunted

Edited by - Dragonaud on 25/01/2008 14:24:19
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 26/01/2008 :  10:25:50  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Kokos, Czh .... kde su tie casy ked si to slovo vyslovoval s posvatnou uctou (nie len v daocu)
Go to Top of Page

kyuss
Starting Member

99 Posts

Posted - 29/01/2008 :  14:19:26  Show Profile  Send kyuss an ICQ Message Send kyuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Kokos, Czh .... kde su tie casy ked si to slovo vyslovoval s posvatnou uctou (nie len v daocu)




Ty si cech ?

Torevas <Virus> -- AoC Demonologist -- Aquilonia
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 29/01/2008 :  18:56:42  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Betonovač :)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/01/2008 :  21:15:12  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Kusuj aramire

Nie, nie som, preco ?
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 29/01/2008 :  22:00:52  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
^^ Kyuss ty sis nevsiml, ze mluvi Uzbekistansky? To snad hovori za vse, ne? :)

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

lidozravy proletar
Starting Member

1 Posts

Posted - 06/09/2008 :  15:31:53  Show Profile Send lidozravy proletar a Private Message  Reply with Quote
Teď sem začal hrát na tomhle serveru. Hrajete tam někdo? Nechci hrát sám. A nevíte, kde se dá stáhnout Trials of Atlantis? Kdyžtak se mi ozvěte na icq 377-485-958

Edited by - lidozravy proletar on 06/09/2008 16:35:47
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 06/09/2008 :  16:49:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lidozravy proletar

Teď sem začal hrát na tomhle serveru. Hrajete tam někdo? Nechci hrát sám. A nevíte, kde se dá stáhnout Trials of Atlantis? Kdyžtak se mi ozvěte na icq 377-485-958



Všichni jdou do warhammeru online.
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 11/09/2008 :  10:47:30  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lidozravy proletar

Teď sem začal hrát na tomhle serveru. Hrajete tam někdo? Nechci hrát sám. A nevíte, kde se dá stáhnout Trials of Atlantis? Kdyžtak se mi ozvěte na icq 377-485-958



Skus http://mythic.fileburst.com/downloads/new_si_to_new_toa_setup.exe



WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2008 :  11:41:34  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by lidozravy proletar

Teď sem začal hrát na tomhle serveru. Hrajete tam někdo? Nechci hrát sám. A nevíte, kde se dá stáhnout Trials of Atlantis? Kdyžtak se mi ozvěte na icq 377-485-958



Všichni jdou do warhammeru online.



Ja ne :) Nelibi se mi to. Oproti DAOCu prinesl pouze PQ. Jinak je to uplne to same v bledemodrem v horsi grafice. Lidi co jdou WHO hrat jdou objevovat "kolo".
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 12/09/2008 :  09:56:47  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by spajdr
Všichni jdou do warhammeru online.


Ja ne :) Nelibi se mi to. Oproti DAOCu prinesl pouze PQ. Jinak je to uplne to same v bledemodrem v horsi grafice. Lidi co jdou WHO hrat jdou objevovat "kolo".



muzes byt konkretnejsi ? co to je pq, jake kolo ? :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 12/09/2008 :  11:20:21  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by spajdr
Všichni jdou do warhammeru online.


Ja ne :) Nelibi se mi to. Oproti DAOCu prinesl pouze PQ. Jinak je to uplne to same v bledemodrem v horsi grafice. Lidi co jdou WHO hrat jdou objevovat "kolo".



muzes byt konkretnejsi ? co to je pq, jake kolo ? :)


PQ je public quest, ale co je kolo nevim.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:04:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by lidozravy proletar

Teď sem začal hrát na tomhle serveru. Hrajete tam někdo? Nechci hrát sám. A nevíte, kde se dá stáhnout Trials of Atlantis? Kdyžtak se mi ozvěte na icq 377-485-958



Všichni jdou do warhammeru online.



Ja ne :) Nelibi se mi to. Oproti DAOCu prinesl pouze PQ. Jinak je to uplne to same v bledemodrem v horsi grafice. Lidi co jdou WHO hrat jdou objevovat "kolo".



Stejně přijdeš dřív nebo později a horší grafika je teď hlavně kvůli chybě v renderování textur tak brzy na viděnou.
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:21:42  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
VT ma collectors edici waru a jen fakuje ze do waru nejde

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:43:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ale vždyť kola tam jsou. Třeba kanóny je mají, takže se nic objevovat nemusí
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 12/02/2009 :  22:46:58  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Čau čau, tak jsem se rozhodl si zavzpomínat na staré časy a přidal se na tomto serveru k Hibu... nechcete se někdo přidat? :D

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 16/02/2009 :  09:23:15  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Čau čau, tak jsem se rozhodl si zavzpomínat na staré časy a přidal se na tomto serveru k Hibu... nechcete se někdo přidat? :D



hmmm take mam nostalgickou naladu, koukal jsem na nejaka stara daoc videa, mozna do toho pujdu, kdyz me trosku postrcis, napriklad mi vysvetlis jak se pripojit :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 17/02/2009 :  22:57:47  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Mno, tak já jsem to kvůli jiným aktivitám musel zabalit, ale teda návod na připojení je jednoduchý:

Download clienta(stáhnout EU verzi!:
http://www.uthgard-server.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1433

Stáhnutí daoc portalu:
http://www.uthgard-server.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25

a pak už stačí jen registrance na www.uthgard-server.net, zalogování přes daoc portal a můžeš vesele jet :) (a asi je taky potřeba po stáhnutí clienta-já stahoval minotaura-opatchovat ho.

Každopádně mě to strašně moc chytlo, spouštějte pouze na vlastní nebezpečí :) hrozí závislost.

Co jsem zatím vypozoroval je, že je tam jen classic zóna, SI classy a artefakty se prý nějak dají craftit nebo co :) ale nejlepší gear je tam z DFka a z draků... nebo kraftěný ofc.

Za midgard bych ale radil nejezdit, protože je jich je nejvíc a prý rádi zergujou, takže nějaká pbae grupa by tam docela ownovala asi :D

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 17/02/2009 23:22:24
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 18/02/2009 :  09:56:47  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
mam na disku ofic US 1.96, snim to nepojede ? podle toho topiku co jsi poslal link to chapu tak ze si muzu vybrat ? nebo to ma nakej duvod mit EU verzi ?

hib me vyhovuje, na zacatku jsem hral hodne support healer/shaman to asi vis, skoncil jsem u elda ktereho bych si vybral kdyz by byl teda hib ale bez schopneho supportu to je naprt cili pokud by nebylo zbyti tak muzu i support.. jaka je tvoje predstava ?

je tam nejak urychlene expovani ? docela me odrazuje fakt ze je treba nalevelovat od nuly...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Zmije
Starting Member

39 Posts

Posted - 18/02/2009 :  12:03:37  Show Profile Send Zmije a Private Message  Reply with Quote
Uthgard nema nastavenou zrychlenou exp, takze bez supportu to jde ztuha.
Taky jsem si rikal ze bych to zkusil, no po hodine me to preslo -)

Slusnej server na vyblbnuti je Dawn of Light:Genesis.
Insta 50 a RR4 + cap eq. Klidne bych se i pridal, kdyby o tom nekdo uvazoval.

DAoC - Naturemenace, Stetka, Naturak
Warhammer - Zmiz, Prasivec
EvE - Zmiack
DFO - Zmijak SwiftBlade [ReD]
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 18/02/2009 :  13:48:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
To nevím, zkusit to můžeš... ale klient má 3GB, žádná hrůza :) Když jsem to stahoval já, tak tam bylo červeně napsaná, že jen EU verze je supported, ale možná se to už změnilo.

No problém je, že já teď min. měsíc hrát nebudu moct, ale rollnul jsem barda, taky jsem support oriented :)

Expování urychlené není, ale pokud se vlastní většina keepů, tak je 10% boost a v DFku je 25% boost, takže tam to letí. Jel jsem přes částečný powerlvl (30kám sem dělal end bota) a za den jsem udělal 19 lvlů, takže to zas tak hrozné není.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 18/02/2009 :  14:23:57  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
hmm no expovat normalni rychlosti na to nemam, ve dvou to i tak pujde hodne ztuha, koukal jsem ze maji nejakou zmensenou rvr mapu ? jinak jsou normalni realm zony pristupne vsechny ? ono totiz pro 200 lidi online je originalni mapa ponekud zbytecne rozlehla...

ten insta50 zni lepe urcite zkusim ale osobne bych uvital klasiku s tim ze za tyden (misto mesice) pohodoveho hrani je naexpovano

problem insta je ze to lidi hrajou jako quake


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 18/02/2009 14:25:05
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 19/03/2009 :  11:30:37  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Hrajete tu někdo za hib?

Večer bylo asi 520 lidí online :)
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 19/03/2009 :  15:55:33  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Jak dlouho vám nadšení vydrží tentokrát?
Go to Top of Page

querb
New Member

drzka

125 Posts

Posted - 25/03/2009 :  07:23:16  Show Profile  Send querb an ICQ Message Send querb a Private Message  Reply with Quote
Teprve expuju, ale zaclo me to taky dost bavit.
Cekam na Korfina, jestli tam negde na tom Hibu je.

Ticho leci
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 30/03/2009 :  14:33:46  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by querb

Teprve expuju, ale zaclo me to taky dost bavit.
Cekam na Korfina, jestli tam negde na tom Hibu je.



toz jeste jsem nezacal, pac korka psal ze si dava pauzu a samotneho by me to nebavilo, expovani sux

2Diblajz
nadseni ? jake nadseni ? ja jsem se do zadneho betatestovani WoW, WOH a jinych nepoustel, ja jsem verny daocu od zacatku az do smrti (zatim) :)
cili u me zadne nadseni neprislo a tudis ani nemuze odejit :)

narovinu rikam ze odmitam klasicky expovat, bud se domluvime na nejake power grupe a pojedem spolu a budem si navzajem pomahat a pak si zahrajem pvp nebo na to prdim, nemam cas na zabijeni skriptu z toho jsem uz vyrost...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

querb
New Member

drzka

125 Posts

Posted - 31/03/2009 :  14:05:42  Show Profile  Send querb an ICQ Message Send querb a Private Message  Reply with Quote
A kolik clenu ma power grupa? Vidam tam asi 5 cechu na hibu v guilde ale maji vsichni 50 levly a delaji PvP.
Ja zatim expuju a kdyz je DF tak je to v klidku, kdyz neni tak to de o dost pomaleji, je tam ale spousta vselijakych nizkych levlu a tak neni problem sehnat nekeho do grupy.

Ticho leci
Go to Top of Page

skrut
Starting Member

6 Posts

Posted - 31/03/2009 :  14:43:08  Show Profile  Send skrut an ICQ Message Send skrut a Private Message  Reply with Quote
zdar, za co hrajes querbe?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 31/03/2009 :  18:15:49  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
No pokud byste se do toho chtěli opřít, tak mám teď týden a něco čas :) ale je to se mnou teďka trochu složitější, budu se za měsíc stěhovat, jedu ještě na nějaké výlety... můj bard je lvl 20 :)

nick: Estarioll

No, ono jestli power grupu myslíš s PF, tak ten tu není :( a nikdo z nás zatím high lvl nemá, takže se musí expit postaru :D


Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 31/03/2009 19:03:04
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:02:27  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Mám chantera lvl 25 (Kyri), pokud by byl mana mentál a druid buffy, tak se bude levelit suprově. Klidně bych i pomohl s PL.

Jsme všichni v jedné guildě (Czech Knights) tak se přidejte
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 31/03/2009 :  22:25:54  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yenlui


Jsme všichni v jedné guildě (Czech Knights) tak se přidejte



Tu jsme nezakládali my... protože kdyby jo, tak je tam ještě CZ (a to jak před názvem, tak za ním...)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

querb
New Member

drzka

125 Posts

Posted - 01/04/2009 :  18:57:36  Show Profile  Send querb an ICQ Message Send querb a Private Message  Reply with Quote
Presne tak
Cus Skure, hraju za hibiky a za VW. Ale uz mam nachystaneho hera, kdyby zaclo znova vic lidi.

Ticho leci
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/04/2009 :  23:16:15  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No vidis, skurut ide druida , ja mam mana mentala :D takze to rozbehneme poriadne coskoro :D
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 01/04/2009 :  23:37:31  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Co má větší damáž? Hero (luri na speary/LW) nebo BM? :p

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 02/04/2009 00:41:05
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 09/04/2009 :  16:22:47  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
sice nevim co tam mate za patch, ale ja bych se klonil za firba LW.

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 09/04/2009 :  23:21:31  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
crush firby BM ftw
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 16/04/2009 :  12:52:56  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
venku je tak krasne, moc u toho kompu nevydrzim, ale ma byt pry zas osklivo :)
no ja osobne si predstavuji elda, na expu pbae pak respec (jak je to na freecku s respecama ?)
je dost buffu ? pokud bude nedostatek supportu tak jsem ochoten hrat support pokud teda budem mit rozumnou grupu, nemam cas na experimenty..


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 16/04/2009 :  16:46:43  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yenlui

crush firby BM ftw


za mych starych casu to bylo firby LW. back stun, side chain. V duelu, jsem v podstate stejny RR crush firby BM overdmg. ale rikam, je to o patchi na kterym jedete, jestli tam je weapon revamp. sada itemu atd.

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/04/2009 :  15:03:07  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
tak jsem in, Yennefer/Yenn/Yenna lvl 5 pakarnu mam zasebou..
je nejaky teamspeak server ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 17/04/2009 :  22:55:46  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Skoro všichni jsme se přesunuli na US ofik, už máme skoro padesátky
Hrajeme alb na Devon clusteru, tak se přidej.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 18/04/2009 :  22:14:18  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yenlui

Skoro všichni jsme se přesunuli na US ofik, už máme skoro padesátky
Hrajeme alb na Devon clusteru, tak se přidej.



ma to nejaky duvod ? :)
mam tam na lancelotu 50 clerika vi si template :/ a 50 rm v midu bez vybavy + nejake mid low twinky...
jste v hibu ? na jakem serveru ?
no hlame by me zajimalo proc, na tom free serveru to je docela fajn, vse funguje jak ma (zatim) i docela dost lidi tu je..


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

querb
New Member

drzka

125 Posts

Posted - 19/04/2009 :  21:58:05  Show Profile  Send querb an ICQ Message Send querb a Private Message  Reply with Quote
Hrajou alb, na free byva uz i kolem 650 lidi online coz neni malo. Tak nekdy pisni Corfine ja nemam heslo na ofik a tak su furt na free a je tam i banda z evropskych servru. Su tam jako Querbof, Zase.

Ticho leci
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 19/04/2009 :  22:58:41  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Většina lidí se přesunula na official alb (nevím proč, prostě to chtěli zkusit), já ještě zůstávám na free, ale nemám teď moc času na hraní. Uvidím příští týden (stěhuju se).
Na free jsme na hibu, já jedu barda, druidů bylo taky dost, ale teďka už tam asi kromě mě a querba nikdo nezbyl. Na free serveru opravdu fugnuje vše jak má, až teda na animistu, ten je nějaký nedodělaný prej.

Vent je, pisni na icq...

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 20/04/2009 :  00:15:28  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
icq nemam, hraju ted hodne za elda "Yennefer"
take nemam nak extra casu pohodovy rezim by me celkem vyhovoval


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 23/04/2009 :  09:56:36  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
Nazdar, hele kolik vas je ne na tom albu? my jsme tam zacali taky, je nas pet. momentalne jsme vylezli z molviku

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 25/04/2009 :  01:43:49  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Je nás 6, guilda Zor Corps. Psal jsem někomu od vás (jméno Tojsemja) ale neodpovídal.
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 25/04/2009 :  13:45:52  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
jo, to jsem ja. Asi jsem byl AFK zrovna... nas je uz ted taky 6 <NASRAT> ja jsem ted o vikendu dost pracovne vytizen. Muzes zkusit PM kohokoli od nas

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 25/04/2009 :  15:10:50  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

jo, to jsem ja. Asi jsem byl AFK zrovna... nas je uz ted taky 6 <NASRAT> ja jsem ted o vikendu dost pracovne vytizen. Muzes zkusit PM kohokoli od nas



tak na lancelotu kde jsou nasrat mam clerika (Superyenn) je v si template, delate jeste pve ?
koukal jsem ale ze cleriku mate hafo, co by bylo treba do setupu ? nevim jak hrajete... napadnul me merc pac nemate zadny charge

muzu vedet duvod proc jste tam sli z uthgardu ?

icq nemam, porad nemam zadny kontakt, teamspeak/vent, poslete PM zde na foru

p.s. korko, querbe ani jednoho zvas jsem nepotkal online, je jeste nekdo kdo hraje na uthgardu nebo jsme jen my 3 ?

diky


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 25/04/2009 15:12:38
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000