Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 FATALITY Kinship (Laurelin)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Klobasor
Starting Member

3 Posts

Posted - 23/11/2007 :  12:53:23  Show Profile Send Klobasor a Private Message  Reply with Quote
Ceskoslovensky Kinship. Jsme vicemene uz vyrostli kluci a holky tudiz mame rozum a hru bereme s nadhledem a hrajeme pro zabavu.
Pokud se chcete pridat kontaktujte nekoho z oficiru :Klobasor, Ravvanah, Vesna, Learis, Sandraen, Alainiel, Glohion, Grregg
Pravidlo je jedine: chovat se slusne , vek neni omezen.
Vitejte ;)

mizrael
New Member

119 Posts

Posted - 12/12/2007 :  12:03:18  Show Profile Send mizrael a Private Message  Reply with Quote
tak tak, fatality je nej :) glohion chmap50lvl BARUK KHAZAD

Figi-ten statnej hobit

Edited by - mizrael on 12/12/2007 12:03:56
Go to Top of Page

stromx
Starting Member

17 Posts

Posted - 18/12/2007 :  23:02:46  Show Profile Send stromx a Private Message  Reply with Quote
hej hej hej, fatality je nej:))
Go to Top of Page

PcT
Starting Member

6 Posts

Posted - 10/02/2008 :  01:31:19  Show Profile Send PcT a Private Message  Reply with Quote
no nevim, nevim..
Go to Top of Page

Orias
Starting Member

49 Posts

Posted - 18/04/2008 :  10:51:05  Show Profile Send Orias a Private Message  Reply with Quote
Bohužel musím konstatovat, že FATALITY kinship v podtstatě neexistuje. Vstoupil jsem k nim na lvl 5, dohrál jsme za 2 měsíce lvl 50 a průměrně co hraji je online 2-5 lidí. Maximálně jsme zatím zažil 8 lidí online a to hraju opravdu hodně. Jsou tam fajn kluci, ale ne na hraní online her. Ahoj a mějte se krásně

Život je příliš dlouhý na všechnu tu bolest, kterou přináší i příliš krátký pro lásku a radost kterou nám dává....
Go to Top of Page

Kajousek
Starting Member

5 Posts

Posted - 23/04/2008 :  08:33:57  Show Profile Send Kajousek a Private Message  Reply with Quote
Nedá mi to a chci se ohradit proti Oriasovi.
Nic proti němu nemám a v něčem má pravdu, ale jen v něčem.

Ori, uvědom si, že ne každý má čas a náladu být denně online a když už tam je, tak ne vždy má chuť podnikat nějakou společnou akci, třeba si chce jen odpočinout po práci. Taky má spousta lidí lifetime a nic je nenutí hrát denně. Někteří mají třeba i RL.
Ve Fatality jsem už dlouho a vstupoval jsem tam s tím, že se jedná o pohodový kin, kde mě nebude nikdo buzerovat a do ničeho nutit. A to se mi do puntíku splnilo.

Mýlíš se, když říkáš, že kin neexistuje, u nás jen nefunguje vedení. Proč taky, na všem se dá dohodnout a pokud většinu času mlčíš, je to tvůj problém. Jen namátkou: Předminulý víkend jsem dělal s kinem troll deed v Sarnuru, minulý víkend Book 8-10, teď o víkendu plánujeme zase akci. Včera jsem se lognul a ve Formostu byla plná kin grupa a 11 lidí online. Ono se mi vůbec zdá, že těch lidí online bývá víc než píšeš a to nehraju tak často.

Je pravda, že u nás nebudeš chodit obden CD nebo URU a každý víkend Rift,ale na to náš kin není a nikdy nebyl stavěný (alespoň si to myslím). Mě to vyhovuje, ale já jsem jeden z těch o kterých píšeš, že nejsou na hraní online her. Rozhodně by mě nenapadlo chodit instance kvůli dropu. Ale online hry (a LOTRo obzvlášť) nejsou jen o instancích a to je na tom to krásný.

Samozřejmě chápu, že jsem ta menšina a spousta lidí to vidí jinak a proč ne. Ty jsi na endgame a to ti neposkytujeme, tak jdeš jinam. To chápu a přeji hodně štěstí v další hře. A hlavně spoustu zábavy, protože o tu jde ve hře především.

Ale věř mi, že existujeme :)

Sandraen Anóriel
Go to Top of Page

stromx
Starting Member

17 Posts

Posted - 25/04/2008 :  13:41:58  Show Profile Send stromx a Private Message  Reply with Quote
amen sand, napsals to krasne;)
Go to Top of Page

Klobasor
Starting Member

3 Posts

Posted - 25/04/2008 :  13:46:33  Show Profile Send Klobasor a Private Message  Reply with Quote
Zdarec, to ze nejsme velka gilda a nechodime pravidelne na raidy je pravda, ale to ze neexistujem pravda neni :) Jak jsem napsal vyse, jsme odrostli kluci co to berou jako zabavu po praci a nesedime u toho osm hodin denne. Nemame zadne pravidla , nikoho do niceho nenutime jen se chovat slusne a uzit si hru. I nadale je kazdy vitan. ciao v booku 13 :)
Go to Top of Page

mizrael
New Member

119 Posts

Posted - 20/09/2008 :  15:37:01  Show Profile Send mizrael a Private Message  Reply with Quote
prej neexistujeme, PCHE :D

Figi-ten statnej hobit
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000