Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Staty a vše okolo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 26/10/2007 :  12:23:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
řeším staty a jejich potřebu pro jednotlivý povolání.
Zatím mě přijde že jako Guardian potřebuji snad všechny staty.
Nicméně uvažuji že zcela vynechám Accuraci protože mě přijde že u Templářů ovlivňuje pouze kritikal damage.

Jako Guardian se kloním k rozdělení ve dvou variantách:
+3 STA
+1 STR
+1 Willpower

+2 STA
+2 STR
+1 Willpower


Podělte se o dojmy ohledně statů a jak by jste u kterého povolání rozdělovali staty.

Předpokládám že staty jsou +5 / level od 1 do 50 levelu nebo je to jinak?



Noe

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/10/2007 :  12:25:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Co jsem vysledoval tak všechna povolání jsou v podstatě nucena do rozvíjení tří statů.

A staty jsou 5 za level + bonusové za questy.

Edited by - Gabriel on 26/10/2007 12:26:36
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/10/2007 :  20:19:42  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Pokud to bude jako v D2, tak staty moc nereste... Budou se rozdelovat podle high lvl equipu ktery najdete a na ktery pak teprve udelate postavu...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Washek
Starting Member

25 Posts

Posted - 27/10/2007 :  07:41:40  Show Profile Send Washek a Private Message  Reply with Quote
nevíte jestli jde nějak vyresetovat rozdeleni skill pointu a atributu ?
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/10/2007 :  08:30:27  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ne. Dikybohu nejde.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 27/10/2007 :  09:41:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Jinak ke statům - jak je nemám řešit - to je nemám rozdělovat do 50 levelu kdy bude mít high level equip nebo jak to myslíš ?

To doopravdy nemají v týhle hře staty jinej význam než jako podmínka equipu? To mě přijde nesmysl. Nějak staty snad rozdělovat musím ne?


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  11:06:28  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Jinak ke statům - jak je nemám řešit - to je nemám rozdělovat do 50 levelu kdy bude mít high level equip nebo jak to myslíš ?

To doopravdy nemají v týhle hře staty jinej význam než jako podmínka equipu? To mě přijde nesmysl. Nějak staty snad rozdělovat musím ne?



Ne. Chci rict, ze nevis jakej je top equip. A pokud to bude jak v D2 tak jde hlavne o equip. HLAVNE o equip (mnohem vic nez u WoWu). Takze nemas sanci prvni postavu udelat dobre. Proste se smir s tim, ze teprve tak u treti postavy stejne classy das staty nejak rozumne... Chci rici, ze muze existovat item ktery ti da +40 vsech tstau napriklad. Druhej + 70 dex atd...Takze staty rozdeluj podle toho co momentalne potrebujes

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/10/2007 11:24:45
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/10/2007 :  11:53:21  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Proste se smir s tim, ze teprve tak u treti postavy stejne classy das staty nejak rozumne...



A pak ti padne nejakej exceptional unique pro jinej class takze budes delat 4 char :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  13:22:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Kar-Chee
Proste se smir s tim, ze teprve tak u treti postavy stejne classy das staty nejak rozumne...



A pak ti padne nejakej exceptional unique pro jinej class takze budes delat 4 char :D



Presne tak. V diablu 2 bylo nejlepsim resenim udelat nejprve postavu na hledani itemu (hodne better chance of getting megical item) (zde nejspise luck). V diablu 2 to chtelo jednoznacne sorceress kvuli teleportu a moznosti hrat i hell bez dobrych itemu. V hellgatu je asi jedno koho, itemy potrebuje kazdy.

Jinak Noe, predstav si to asi tak, ze lvl 30 v Hellgatu s dobrym equipem da lvl 50 se ztratou tak 5% HP. (pokud top bude stejne jak D2 a zatim to vypada, ze je to temer identicke).

Proste nehledas postavam equip, ale delas postavy pro equip, ktery jsi nasel.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/10/2007 :  14:20:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

A pak ti padne nejakej exceptional unique pro jinej class takze budes delat 4 char :D


tak ho prodáš a následně koupíš nebo ho vyměníš za extepitonal unique item pro tvůj char ne? Od toho je snad také online hra kde počítáš s podporou prodeje (vit. slíbené auctional hall).
Trochu mě děsí že bych hrál postavu co mě třeba nesoslovuje jen kvůli tomu že jsem našel pro ten daný char nějaký uber item.


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  15:05:06  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by brutus

A pak ti padne nejakej exceptional unique pro jinej class takze budes delat 4 char :D


tak ho prodáš a následně koupíš nebo ho vyměníš za extepitonal unique item pro tvůj char ne?



To samozrejme muzes. Ovsem bude trvat, nez budou veci dostupne. Pokud si vzpominam dobre, tak po pul roce hrani D2 byly na celem realmu tri windforcy. Takze se muze stat, ze kdyz budes mit velke stesti, tak najdes neco, za co v podstate nebude existovat protihodnota...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  15:11:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Taky by me zajimalo jak bude fungovat proklamovana aukcni hala. V D2 byly itemy tak cenne, ze vetsinou nesly koupit za penize. Pouzival se smenny obchod a nebo funkci penez suplovaly soje (Stone of the jordan ring).

Vzhledem k tomu, ze uz v bete hellgatu je clovek schopen se dostat k desetitisicum paladia a v podstate neni moznost je za neco rozumneho utracet, tak si myslim, ze by to mohlo byt podobne...


EDIT: Ted premyslim. Bude zaviset jak silne budou legendarni mody od augmentexu. Pokud se budou moci rovnat modum u unikatnich veci, tak je moznost utracet penize. A tudiz by mohla fungovat i aukce.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 28/10/2007 15:19:53
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/10/2007 :  15:50:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Vzhledem k tomu, ze uz v bete hellgatu je clovek schopen se dostat k desetitisicum paladia a v podstate neni moznost je za neco rozumneho utracet, tak si myslim, ze by to mohlo byt podobne...




No já se spíš obávám opaku že nebude nikdy dost peněz. Již na cca 6 levelu stálo přidání legendary modu cca 7k, na levelu 8 už to stálo 17k a já měl všeho všudy našetřeno cca 8k na levelu 8 aniž bych za cokoliv vyhazoval.
Zkráceně naštřené prachy za 8 levelů mě nestačili ani na rozšíření o 1 legendary vlastnost u 1 itemu.
Nemám fakt obavu že nebude za co utrácet :))


Noe


Edited by - Noe on 28/10/2007 15:51:37
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  16:36:29  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Vzhledem k tomu, ze uz v bete hellgatu je clovek schopen se dostat k desetitisicum paladia a v podstate neni moznost je za neco rozumneho utracet, tak si myslim, ze by to mohlo byt podobne...




No já se spíš obávám opaku že nebude nikdy dost peněz. Již na cca 6 levelu stálo přidání legendary modu cca 7k, na levelu 8 už to stálo 17k a já měl všeho všudy našetřeno cca 8k na levelu 8 aniž bych za cokoliv vyhazoval.
Zkráceně naštřené prachy za 8 levelů mě nestačili ani na rozšíření o 1 legendary vlastnost u 1 itemu.
Nemám fakt obavu že nebude za co utrácet :))



Co kdyz ty mody budou horsi nez mody u unikatu? To znamena, ze za ne nebudes utracet nic...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/10/2007 :  17:49:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Co kdyz ty mody budou horsi nez mody u unikatu? To znamena, ze za ne nebudes utracet nic...



No sám nevěříš tomu, že každý bude mít celý equip z unikátních věcí. Podle mě k nej equipu půjde cesta i přes tyhle modifikace proto ve hře asi i sou.
Takže peněz asi nebude nikdy dost, navíc 90% itemů bude každý spíše rozpouštět než prodávat aby získal suroviny pro modifikaci levelu equipu a bez prodeje itemů nebudeš mít defakto hlavní zdroj peněz...


Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 28/10/2007 :  17:54:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
No ja bych rekl ze se asi poucili z toho jak v Diablu nemeli prachy zadnou hodnotu a prave v tech modech bude brutalni moneysink (a zaroven taky varianta k lucku ze ti neco padne).

Ale stejne se neda ocekavat ze bys prvni char udelal z hlediska statu spravne :) Proste equip i mody budou vyzadovat staty ktery te logicky nenapadne charu dat protoze budou vypadat nesmyslne :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/10/2007 :  17:57:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Peníze nejsou problém, na levelu 22 jsem měl přes 60k paladia a to jsem ještě přidával nějaké módy. A to jsem měl v baťohu takové pěkné věci, které ale chtěl už vyšší level než bylo možné v betě udělat do prčic
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 28/10/2007 :  18:21:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Peníze nejsou problém, na levelu 22 jsem měl přes 60k paladia a to jsem ještě přidával nějaké módy. A to jsem měl v baťohu takové pěkné věci, které ale chtěl už vyšší level než bylo možné v betě udělat do prčic



a kolik stálo takový vylepšení věci o legendary mod na 22 lev když na 6 to bylo cca 7k a na 8 to už bylo cca 15k ?


Noe

Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 28/10/2007 :  21:33:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

No sám nevěříš tomu, že každý bude mít celý equip z unikátních věcí.



To byl cíl d2. Lvl 80 z 99 max slo udelat za jeden den.... Najit top end equip jsi driv jak za rok stihnout nemohl. (dokud se nezaclo dupovat, pak ITH mece, pak slo kupovat soje atd.)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/10/2007 :  08:41:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by spajdr

Peníze nejsou problém, na levelu 22 jsem měl přes 60k paladia a to jsem ještě přidával nějaké módy. A to jsem měl v baťohu takové pěkné věci, které ale chtěl už vyšší level než bylo možné v betě udělat do prčic



a kolik stálo takový vylepšení věci o legendary mod na 22 lev když na 6 to bylo cca 7k a na 8 to už bylo cca 15k ?



K tomu jsem se už nedostal , přesná čísla si nepamatuju, ale to co jsem chtěl vylepšit bylo unique a to už výše nějak nešlo že
Osobně co jsem zkusil upgradovat, tak se nezlepšilo na tom prakticky nic a při tom hromadném kosení nepřátel mi stejně vždycky něco co hoďku nebo dvě padlo lepšího a nebyl důvod utrácet prachy za upgrady, akorát mi padaly věci co se nehodily k mojí classe ještě častěji než bylo třeba. Taky by mohlo být to rozbíjení rychlejší, přes jednu klávesu.
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:33:25  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
PLs nereagujte na rodierovi dech berouci posty ,at se mi to lip maze ....
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 01/11/2007 :  13:51:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Milamder : Hmm tak už vím na co jsi chtěl móda
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000