Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - Questy/Buildy/Hinty
 The Tome of Divinity
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

Pisky
Starting Member

1 Posts

Posted - 25/10/2007 :  09:56:46  Show Profile  Send Pisky an ICQ Message Send Pisky a Private Message  Reply with Quote
Mám problém. Hraju za lidského paladina a potřeboval bych poradit s tímto questem. Nevím jak mám oživit toho mrtvého trpaslíka v Elwynn Forestu. Prosím poraďte.

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 06/05/2020 :  16:50:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pisky

Mám problém. Hraju za lidského paladina a potřeboval bych poradit s tímto questem. Nevím jak mám oživit toho mrtvého trpaslíka v Elwynn Forestu. Prosím poraďte.



Strč mu rampouch do zadku.....


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 07/05/2020 :  16:44:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
boha TDK ty si nekromant ...

btw pokud neni vyreseno za tech 13 let, tak .. .)
mel bys mit v batoho "symbol of life" das target na corpse trpajzlika a kliknes na ten item ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/05/2020 :  17:12:09  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Elidor: Kdo ví, jestli tam po 13 letech ten mrtvej trpaslík pořád ještě bude :-)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/05/2020 :  18:45:41  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Elidor: Kdo ví, jestli tam po 13 letech ten mrtvej trpaslík pořád ještě bude :-)



Aspoň to po 13 letech posune kus dal, pokud vim, pořád tam stojí a nebo mu...to už legenda neříká:-)))


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000