Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 DotA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:15:13  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu

Jakej? :-)

no, takovou babu, co ma pasivni ultimatku +5agility/level mysim a muze strilet ledovy sipy .... dost HP a DD ... neco pro me no

Že by Traxes?? :) Muj první hero byl Dragon knight... Kdyz jsem dotu hral tenkrát prvně na lance ,tak jsem zadnyho heru nez dragona nevolil, stavěl jsem mu dřevěnou nohu a jinak jsem celej invertář zaplnil Plate mailem - byl jsem ohromnej tank a mel jsem stoho strašnou radost :) ...no jo, kde sou ty časy:) ......

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:33:14  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Sho

quote:

quote:
Originally posted by Sho

nick .sho b2w:)

nick Kar-Chee :-)

Bud´to mame jiné herni časy a nebo ten friend list mám buglej... :)

Friend list obecne dost casto nefunguje. Ale mne uz ses jednou vypsal. Bohuzel jsem zrovna koncil...

Taky jsem te tam uz zahlidl planuju si udelat hezkej vikend u doty a filmu ,tak doufam ze si stebou budu už konečně mít tu čest zahrát :)

b2w. už jsme na 4 straně - Dobře my :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:18:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu

Jakej? :-)

no, takovou babu, co ma pasivni ultimatku +5agility/level mysim a muze strilet ledovy sipy .... dost HP a DD ... neco pro me no

JJ Traxes. proti prumeru z acka ji postav dve wraith bandy, silovy botky a rychlej lothars edge a pravdepodobne to vyjde dobre :-)

Nedavno ji jeste o dost zlepsovali. Ulti dava +15 agi/lvl,

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:20:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

Taky jsem te tam uz zahlidl planuju si udelat hezkej vikend u doty a filmu ,tak doufam ze si stebou budu už konečně mít tu čest zahrát :)

Tak nevim jestli to je "čest" se mnou hrat, ale hru dam rad :D

Taky mam z te ctvrte strany radost :D Uz jen tak devadesat stranek a treba dostanem vlastni subsekci na foru ;-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 30/01/2009 :  20:28:34  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Sho

Tak nevim jestli to je "čest" se mnou hrat, ale hru dam rad :D

Taky mam z te ctvrte strany radost :D Uz jen tak devadesat stranek a treba dostanem vlastni subsekci na foru ;-)

Jo, ale zatim to vypadá že těch 90 stranek naspamujem my dva:)
Ale tak lepší jak kdyby tu nepsal nikdo:)

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 31/01/2009 :  23:31:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 05/02/2009 :  13:24:33  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
dotku si dam obcas i ted po tech letech

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 05/02/2009 :  13:52:56  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já si zase po letech i občas spamnu

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 05/02/2009 13:53:10
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/02/2009 :  19:17:58  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

dotku si dam obcas i ted po tech letech

eště aby ne, žejo? :)

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/02/2009 :  19:25:43  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Kar-Chee v PM máš ip atd. na naše VT.. Když mě tam někdy uvidíš tak se zastav a dame hru. Poslední dobou tam chodí docela dost lidí a všichni hrajou jen a jen dotu. :)

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 28/02/2009 :  02:37:53  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
TAk co tady? trenujem, trenujem? :)

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 28/02/2009 :  02:54:43  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
spam,spam,spam imho, ja jsem v tehle místnosti snad sam?:)

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 28/02/2009 :  09:38:16  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
ee
ale jen kokam no , ... uz nehraju defakto vubec

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/03/2009 :  16:49:04  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://www.leagueoflegends.com/

Vyplnte prosim vsichni, koho zajima dota, beta signup tehle hry. Treba se nekdo dostane a bude moci poreferovat.

Tem kterym to neco rekne: Za hrou stoji Guinsoo

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 01/03/2009 16:49:48
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000