Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 FRENGROT - guilda Nemessis
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  14:00:43  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
Drazí přátelé,

na serveru Frengrot (EU Team PvP) byla před časem založena mezinárodní Guilda s názvem Nemessis - hrajeme Order of Alurad

Pokud bude mít zájem se k nám připojit kontaktujte přímo ve hře in game jnéna Agreas, Vladika. Nebo mapiště zde na stránky.

Jde především o pohodu a pomoc při hraní, teamové raidy do dungeonů kterých je v Telonu habaděj. Komunikace v CZ či SK není problém.Máme svoje TS jen pro potřebu guildy.Také na těchto stránkách (http://tbs.shotzone.cz/vanguard/e107_plugins/forum/forum.php)je také Guildovní topic pro potřebu naší guildy kde každý člen najde všechny důležité informace.

Pokud máte zájem s námi hrát a jste ochotni rspektovat naše pravdila stačí si zde nastránkách udělat reg. a kontaktovat některého s leaderů přímo ve hře.

Pravidla:
1) Každý člen je součástí týmu a měl by se podle toho i chovat.
2) Na prvním místě je vždy tým, pak dlouho nic, pak člen, zase dlouho nic a nakonec ostatní hráči.
3) Je zakázáno jakkoli urážet ostatní členy týmu, či jiné hráče.
4) Není vaší povinností chodit na TS, je to pouze možnost lepšího domlouvání.
5) Řešení problému gildy závisí na uvážení leadera a ten také vytyčí další postup.
6) Další pravidla budou doplňována a upravována dle potřeby.

..kompletní histrorii i další povidani najdete na výse psaném odkaze.

Po vstupu do guildy dostanete automaticky i přístup do naší Guildovní sekce.



Vanguardu zdar!

--- UPDATE ---
..potrebovali bychom jeste par hyleru :) dik...

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot

Edited by - Jewel on 23/04/2007 10:14:21

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/04/2007 :  14:35:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
neda mi to ale bod 4) sam o sobe staci aby bylo jasne ze se jedna o guildu ktera to nikdy nikam nedotahne at uz v pve nebo pvp, coz jiste nevylucuje pohodovou hru

lastfm
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 03/04/2007 :  14:43:42  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
piste jestli ste 'hodna strana' 'zla strana'

Shadows of Kaerellun x Order of Alurad

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra

Edited by - Bottenanna on 03/04/2007 14:45:23
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  15:08:40  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

neda mi to ale bod 4) sam o sobe staci aby bylo jasne ze se jedna o guildu ktera to nikdy nikam nedotahne at uz v pve nebo pvp, coz jiste nevylucuje pohodovou hru



Pro hru v gildě jako takové není dogma mít TS (lehké Q, standardní hra..)

Pro duležité raidy, dungy, pvp to povinnost samozrejme je.

-----------

jinak Rashaveraku ty si asi velkej vědátor co, tohle je solidní voznámení pro slušný lidi a ne nooberskej vykřik do tmy aby se kakátoři jako Ty chytali kdejakýho slovíčka a behem pikosekundy vyřkli rozhodnutí nejvyššího soudu: černá/bílá .. o tvé bezmezné chytrosti vypovída i ta sestava v linku Tvého podpisu, jen bych rád doplnil, že ti tam chybí pár drobností a to např. monitor,case,odd,kb,ms,chladic,mb... tak to utikej napravit, šup
Další případ tvé neochvějné mentální kompetence je třeba tady: http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=22135 - tentokrat pozitivně laděná věc z Tvého kb. Takže az budes chtit priste napsat neco do mého topiku, tak to nedělej..

------------

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot

Edited by - Jewel on 04/04/2007 01:11:16
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  15:13:53  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

piste jestli ste 'hodna strana' 'zla strana'

Shadows of Kaerellun x Order of Alurad



updatnuto, díky .. my sme ti hodní...hordáci sou voni :D

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot
Go to Top of Page

Bottenanna
Junior Member

511 Posts

Posted - 03/04/2007 :  15:23:52  Show Profile Send Bottenanna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jewel

quote:
Originally posted by Bottenanna

piste jestli ste 'hodna strana' 'zla strana'

Shadows of Kaerellun x Order of Alurad



updatnuto, díky .. my sme ti hodní...hordáci sou voni :D



kdo voni?

Ctím a dodržuji pravidla tohoto fóra
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 03/04/2007 :  15:29:09  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
ne voni, ale Vogoni !

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  15:45:28  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bottenanna

quote:
Originally posted by Jewel

quote:
Originally posted by Bottenanna

piste jestli ste 'hodna strana' 'zla strana'

Shadows of Kaerellun x Order of Alurad



updatnuto, díky .. my sme ti hodní...hordáci sou voni :D



kdo voni?



woni - šadou of kaeněco :)

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/04/2007 :  16:15:00  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Vaše guilda se mi pozdává. Jak je to na tom serveru s hráči? Teprve si tu hru ohmatávám, takže nemám přehled. Je to nějak horší, než na US serverech?

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 03/04/2007 :  17:23:12  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Vaše guilda se mi pozdává. Jak je to na tom serveru s hráči? Teprve si tu hru ohmatávám, takže nemám přehled. Je to nějak horší, než na US serverech?



Každý Ti řekne neco jinýho :)

Pro mě osobně rozdíl EU vs US servery je v pingu...na US 400+ na EU 70+
..původně jsem šel na US server ffa pvp, ale kuli pingu a neustálýmu zabíjení mě jsem šel na EU.

Rozdíl v počtu hráčů na jednotlivých serverech neumím validně posoudit. Na Frengrotu se mi zdá, že lidí je dost..prostě v lokacích kam se zákonitě člověk jednoho dne dostane je plno, haldy lidí. Na aukci je rovněž spousta věcí niak zválšt drahých. Navíc hra je nová a hráčská základna se do konce roku určtě rozroste, zvláš´t o prazdninách. Co jsem měl možnost hrát s PUG tak žádní vyloženě n00bi jsem nepotkal, všichni věděli co mají dělat, jak jejich char hrát. A to je pro mě taky pozitivní.

Jak říkám, jediný rozdíl, který jsem viděl je ping....a tak jsem na EU serveru...ovšem názory se různí.

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 03/04/2007 :  18:10:26  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jewel

quote:
Originally posted by walfischberg

Vaše guilda se mi pozdává. Jak je to na tom serveru s hráči? Teprve si tu hru ohmatávám, takže nemám přehled. Je to nějak horší, než na US serverech?



Každý Ti řekne neco jinýho :)

Pro mě osobně rozdíl EU vs US servery je v pingu...na US 400+ na EU 70+
..původně jsem šel na US server ffa pvp, ale kuli pingu a neustálýmu zabíjení mě jsem šel na EU.

Rozdíl v počtu hráčů na jednotlivých serverech neumím validně posoudit. Na Frengrotu se mi zdá, že lidí je dost..prostě v lokacích kam se zákonitě člověk jednoho dne dostane je plno, haldy lidí. Na aukci je rovněž spousta věcí niak zválšt drahých. Navíc hra je nová a hráčská základna se do konce roku určtě rozroste, zvláš´t o prazdninách. Co jsem měl možnost hrát s PUG tak žádní vyloženě n00bi jsem nepotkal, všichni věděli co mají dělat, jak jejich char hrát. A to je pro mě taky pozitivní.

Jak říkám, jediný rozdíl, který jsem viděl je ping....a tak jsem na EU serveru...ovšem názory se různí.



Dík moc za info. Dneska to nainstaluji i doma, jen musím opět stáhnout těch 7gb patchů (to je naprosto šílené číslo).

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 03/04/2007 18:21:17
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 03/04/2007 :  20:23:14  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

neda mi to ale bod 4) sam o sobe staci aby bylo jasne ze se jedna o guildu ktera to nikdy nikam nedotahne at uz v pve nebo pvp, coz jiste nevylucuje pohodovou hru


V tomhle si dovolím nesouhlasit, zažil jsem opravdu HC raid PvE guildu, která vůbec voice nepoužívá a dothála to hodně daleko...

Dobrej leader a hráči s focusem přežijí i bez voice, prvně jsem si to nedovedl představit, ale časem jsem zjistil, že je to možní i lepší.

=> to že guilda nepoužívá voice, neznamená, že jsou to noobové a nikam to nedotáhnou

V rámci PvP to bude asi horší, ale i tak to vhodný používání textovejch maker může zachránit, pořád je to rychlejší, než to říkat.

Imaziel

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/04/2007 :  20:52:29  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

neda mi to ale bod 4) sam o sobe staci aby bylo jasne ze se jedna o guildu ktera to nikdy nikam nedotahne at uz v pve nebo pvp, coz jiste nevylucuje pohodovou hru



Voice komunikace muze znamenat urcitou vyhodu v urcitych pripadech.

Ovsem plati zlate pravidlo - co je psano to je dano. Tzn., ze i pri stresovem pvp je nekdy lepsi psany text nez mluvene slovo - hraci presne vedi co se bude dit - maji to stale pred sebou.

Ja jsem si hrozne dlouho nemohl zvyknout na TS/VT. Na klavesnici dokazu totiz vety vytukat rychleji nez je reknu do mikrofonu :)

Edited by - VT on 03/04/2007 20:53:02
Go to Top of Page

Neku
Starting Member

29 Posts

Posted - 03/04/2007 :  22:10:05  Show Profile  Visit Neku's Homepage Send Neku a Private Message  Reply with Quote
No ja si prihodim....jak dlouho se hraje online a jak dlouho se pouziva VT/TS....to sme jako predtim hraly nahovno a nikam to nedotahly...Napriklad EQ1 raidy pro 50+ lidi nekdy i cca 100(no byl to zerg obcas jak jiste stary pardalove radi vzpomenou))...a bez VT pohoda...Cily nad vyroky baz VT se nikam nedotahne atd me nuti se jen pousmat
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/04/2007 :  00:41:43  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
----------------------------


Ja bych jen rád sdělil, ze guilda Nemessis TS normálně používá, zijeme v 21 stolejí a rozhodně s MMORPG nezačínáme. Takze víme jak se to hraje.

----------------------------

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot

Edited by - Jewel on 04/04/2007 01:12:11
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/04/2007 :  09:02:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz nebyla moznost zlepsit si ui hralo se s defaultnim a slo to, kdyz nebyla nebyla moznost pouzivat voice hralo se bez nej a slo to. Ve chvili kdy tyto moznosti jsou znamenaji zefektivneni a pokud to zefektivneni odmitnete pak jste v nevyhode oproti ostatnim. Ano zrejme muzete dosahnout stejnych nebo lepsich vysledku ale zbytecne se ochuzujete.

vt: psanim ztracis mnohem vice reakcni schopnost a prehled nez mluvenim, je to castecne o zvyku sle se spravne nastavenym mikrofonem kde nemusis drzet pro mluveni tlacitko jedina nejhorsi vec co se prihodi je ze pri plnem soustredeni budes tu vetu rikat docela dlouho, pokud pises tak to je zjevne nevyhoda.

na EU pokud vim (nejde jen o me) pingy 70+ nejsou, osobne prakticky nejdu pod 180 a nepredpokladam ze to je mim pripojenim.

lastfm
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/04/2007 :  09:21:53  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
No ted uz vetsina her bude mit(maji) voice komunikaci implementovanou primo ve hre (EvE, LOTRO, Tabula Rasa, Huxley etc.).

Ja bych ocenil jeste nejaky parser mluveneho slova do textu, ktery by se vypsal velkym fontem doprostred obrazovky vsem hracum v grupe/raidu (tak jak to delaji ruzne pluginy ve wow). Pac jak rikam - je lepsi kdyz klicove informace vidi hraci pred sebou a mohou si v nich listovat.

Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/04/2007 :  12:51:17  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

na EU pokud vim (nejde jen o me) pingy 70+ nejsou, osobne prakticky nejdu pod 180 a nepredpokladam ze to je mim pripojenim.


tak to je mi te lito :D, mozna by pomohlo se prestehovat blíž k serverům, aby ses neochudil o tu moznost tohoto využit :D a zefektivnit tak celou svojí hru a reakce pri boji :D lol

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot

Edited by - Jewel on 04/04/2007 12:53:14
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 04/04/2007 :  13:05:28  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
..
na EU pokud vim (nejde jen o me) pingy 70+ nejsou, osobne prakticky nejdu pod 180 a nepredpokladam ze to je mim pripojenim.


tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 04/04/2007 :  14:20:52  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda
tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110



chtěl jsi říct až 9k ne?
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 04/04/2007 :  14:48:08  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Wilda
tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110



chtěl jsi říct až 9k ne?


Vis prece, ze on hraje uplne jinou hru...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 04/04/2007 :  15:01:49  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Wilda
tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110



chtěl jsi říct až 9k ne?


Vis prece, ze on hraje uplne jinou hru...

to asi ano
ping pod 50 nemam ani ve 3 rano a to mam na seznam pingy 8 - 15 ms

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/04/2007 :  18:06:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hodne zalezi na tom kolik lidi je na serveru/ v chunku, pokud je to poloprazdne asi se k tem 50ti s mirnym prehanenim dostanes, na normalnim zaplnenem serveru pod 180 nejdes

lastfm
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 05/04/2007 :  08:11:13  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Wilda
tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110



chtěl jsi říct až 9k ne?


jo to jo, ale kdybych mel tech 9k porad, tak bych asi nehral ne?
kdyz se mi tam neco "posere" tak to je 4 - 9k, pomuze jen restart klienta, ale to je uplne neco jinyho, presne jsem cekal, kterej chytrak se zase ozve a oni jsou 2...

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 05/04/2007 :  08:53:19  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Xantus

quote:
Originally posted by Wilda
tak to bude asi tim pripojenim, me se to pohybuje v rozmezi 50 - 110



chtěl jsi říct až 9k ne?


jo to jo, ale kdybych mel tech 9k porad, tak bych asi nehral ne?
kdyz se mi tam neco "posere" tak to je 4 - 9k, pomuze jen restart klienta, ale to je uplne neco jinyho, presne jsem cekal, kterej chytrak se zase ozve a oni jsou 2...



****************

hele myslíte že pod pozvánku do gildy na frengrotu je normální psát si vo pingu ?? lol, mějte soudnost chlapi sakra

****************

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot

Edited by - Jewel on 05/04/2007 09:12:58
Go to Top of Page

Wilda
Brzda

Wilda

2124 Posts

Posted - 05/04/2007 :  09:14:02  Show Profile Send Wilda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jewel
****************

hele myslíte že pod pozvánku do gildy na frengrotu je normální psát si vo pingu ?? lol, mějte soudnost chlapi sakra

****************



quote:
Originally posted by Jewel
....
Jak říkám, jediný rozdíl, který jsem viděl je ping....a tak jsem na EU serveru...ovšem názory se různí.


ehm? ;) nezacal si to? ;)

AO:Willemek - equip || Willma - equip || Willpeen - s10 DD biatch - retired
VG:Willma - retired
EQII:Willma
Go to Top of Page

Jewel
Starting Member

13 Posts

Posted - 05/04/2007 :  12:29:19  Show Profile Send Jewel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wilda

quote:
Originally posted by Jewel
****************

hele myslíte že pod pozvánku do gildy na frengrotu je normální psát si vo pingu ?? lol, mějte soudnost chlapi sakra

****************



quote:
Originally posted by Jewel
....
Jak říkám, jediný rozdíl, který jsem viděl je ping....a tak jsem na EU serveru...ovšem názory se různí.


ehm? ;) nezacal si to? ;)


..no podnět sem sice vzdáleně dal :) ale znáš to, kam se na fórech lidi dostanou daleko vod původního tématu :D

Marsala Malinovska, HE Hyler, Frengrot
Go to Top of Page

Hades
Starting Member

1 Posts

Posted - 05/04/2007 :  13:50:43  Show Profile Send Hades a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jewel

Drazí přátelé,

na serveru Frengrot (EU Team PvP) byla před časem založena mezinárodní Guilda s názvem Nemessis - hrajeme Order of Alurad

Pokud bude mít zájem se k nám připojit kontaktujte přímo ve hře in game jnéna Agreas, Vladika. Nebo mapiště zde na stránky.

Jde především o pohodu a pomoc při hraní, teamové raidy do dungeonů kterých je v Telonu habaděj. Komunikace v CZ či SK není problém.Máme svoje TS jen pro potřebu guildy.Také na těchto stránkách (http://tbs.shotzone.cz/vanguard/e107_plugins/forum/forum.php)je také Guildovní topic pro potřebu naší guildy kde každý člen najde všechny důležité informace.

Pokud máte zájem s námi hrát a jste ochotni rspektovat naše pravdila stačí si zde nastránkách udělat reg. a kontaktovat některého s leaderů přímo ve hře.

Pravidla:
1) Každý člen je součástí týmu a měl by se podle toho i chovat.
2) Na prvním místě je vždy tým, pak dlouho nic, pak člen, zase dlouho nic a nakonec ostatní hráči.
3) Je zakázáno jakkoli urážet ostatní členy týmu, či jiné hráče.
4) Není vaší povinností chodit na TS, je to pouze možnost lepšího domlouvání.
5) Řešení problému gildy závisí na uvážení leadera a ten také vytyčí další postup.
6) Další pravidla budou doplňována a upravována dle potřeby.

..kompletní histrorii i další povidani najdete na výse psaném odkaze.

Po vstupu do guildy dostanete automaticky i přístup do naší Guildovní sekce.



Vanguardu zdar!

--- UPDATE ---
..potrebovali bychom jeste par hyleru :) dik...




Jen trochu poupravím ,-) .... Nenazýval bych nás mezinárodní gildou, ale pouze gildou Česko-Slovenskou :-) (někdo by to mohl blbě pochopit :-D ). Co se týče stránek, na kterých je naše guild fórum, tak se na něj může podívat jen ten, kdo dostane autorizaci (a tu může získat pouze člen ,-) ).

Jinak jde především o zábavu a tak to všichni i berem. Takže jak řekl Jewel (Maršál), pokud budete mít zájem a chuť, kontaktujte mě ve hře ("Vladika") a nebo mého zástupce "Agreas" a my Vás rádi mezi sebou uvítáme.

Edited by - Hades on 05/04/2007 16:35:03
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/04/2007 :  13:30:49  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Neslo by to hodit jako Stick topic, at to tady Jewel nemusi kazdej tyden updatovat. A mozna se muzou naopak od-stickovat ty kokotiny jako Dev dotazy ci racial bonusy.
Co vy na to?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000