Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Infamy rewards
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/02/2007 :  17:05:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Stale to nemam overene z jinych zdroju, ale vypada to, ze infamy rewards jsou uz ve hre a minimalne nektere z nich budou buffy.

Od te doby co jsem reachnul 1000 infamy tak mam na sobe tento perzistentni buff, bez timeru:

Shadow Embrace
5% chance to proc Spectral Embrace when hit.

Kdyz procne:
Increase all resistances by 50 for 15 seconds.


- nepada pve smrti
- kdyz si ho sundam pravym mysitkem tak ho mam po relogu zpet
- negeneruje zadnou message pri procu
- negeneruje zadnou message pri padu buffu

Je mozne, ale ze se pletu a buff mam na sobe uz tri dny z jineho duvodu. Stoprocentne to budu vedet az mne nekdo sestreli a vysaje infamy.

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 27/02/2007 :  12:34:23  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Taky mi prijde, ze po x - xx hodinach kdy mne nikdo nesestreli dojde k narustu infami o 10 pts. Vsiml jsem si toho dvakrat, ale je mozne, ze mam problem se zrakem ...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/03/2007 :  10:18:02  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Dostal jsem vcera nekolikrat nakladacku a mam infamy pod 1000.

Ale ten buff mam stale, nevim proc ho mam, nevim jak se ho zbavit, funguje tak jak je v description uvedeno (tedy neni to "prazdny buff" tak jako zustavaji viset treba cleric buffy) ...

Napada mne uz jedine moznost, ze je to reward za infamy, ale o ktery uz hrac neprijde kdyz mu klesne infamy pod hranici, za kterou ten dany reward dostal. Ma ho proste navzdy.

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 01/03/2007 :  11:33:57  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Dostal jsem vcera nekolikrat nakladacku a mam infamy pod 1000.

Ale ten buff mam stale, nevim proc ho mam, nevim jak se ho zbavit, funguje tak jak je v description uvedeno (tedy neni to "prazdny buff" tak jako zustavaji viset treba cleric buffy) ...

Napada mne uz jedine moznost, ze je to reward za infamy, ale o ktery uz hrac neprijde kdyz mu klesne infamy pod hranici, za kterou ten dany reward dostal. Ma ho proste navzdy.



kdepak, mas ho z obleceni... neni to tam napsany, ale mam napriklad robu blabla of Might a ta pri obleceni nahodi buff, kerej ma sanci ze procne pri utoku. Sundej si obleceni, smaz buff a pak voblikej obleceni a uvidis na cem ten buff je...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 01/03/2007 11:35:12
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/03/2007 :  11:44:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tak to by mohlo byt ono. I kdyz ted menim obleceni a bizuterii dost casto.

Mrknu na to. Diky.


edit: patch 1765 to udela za mne:
Item 'Equipped Effects' are now shown in the item examine window.

Edited by - VT on 02/03/2007 00:53:53
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 02/03/2007 :  10:30:27  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Tak to by mohlo byt ono. I kdyz ted menim obleceni a bizuterii dost casto.

Mrknu na to. Diky.


edit: patch 1765 to udela za mne:
Item 'Equipped Effects' are now shown in the item examine window.


heh, skoda ze radsi neresej padani clienta :P
ale co, aspon uvidime co co dela...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000