Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Saga of Ryzom - SoR
 SoR - General Forum
 Ryzom .. a vse co se deje
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/12/2006 :  09:04:21  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Je to uz celkem stara zalezitost (GPL):

http://games.slashdot.org/games/06/12/18/1358206.shtml

Edited by - elidor on 07/06/2012 14:57:14

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 21/12/2006 :  20:36:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nesmysl ... od zacatku se jednalo kdo prevezme nevrax
zde je vysledek: http://www.gameforge.de/news/9,33,0,1,1.html

doufejme ze ryzom dozna zmen a novinky ... vice gm questu, vice deni, vice potvor pro max lvl, .. vetsi reklamu
ovsem otazka je zda je gameforge idealni .. co maji za sebou?
OGame; Andaloria; Battleknight; Bitefight; Civil Attack; Desertwar; Fame4u; Galaxywars; Metal Damage; Seaskulls; Second Home; Space4K; Vendetta .. krome civil attack neznam zadnou ..

edit:

The news you were all waiting for is finally here. The new owner of Ryzom was revealed: we are happy to welcome Gameforge who will take on the saga that is Ryzom tonight at midnight (GMT+1).
As a result, the billing system will reopen shortly so that you can subscribe again or give someone a Ryzom account for Christmas. :) Free Trial account owners will be happy to hear that they will be able to convert into a paying account and move to the mainland.

We will provide you more information in the upcoming weeks as things settle down.

Merry Christmas to all and enjoy your stay on Atys!
Feel free to discuss in the thread we've opened on the forum.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 21/12/2006 20:53:04
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/12/2006 :  20:43:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A přímo z domovské stránky
http://www.ryzom.com/news

Škoda že hra je taková sračka
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 22/12/2006 :  21:01:33  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

A přímo z domovské stránky
http://www.ryzom.com/news

Škoda že hra je taková sračka

:) ty si pako :)

ryzom se opet otevrel platicim hracum. nubi ostrov opet omezen levelem21

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 22/12/2006 :  21:28:52  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Sracka? Mozno, ale asi s najlepsou "srackovou" komunitou a "srackovymi" GM vo svete mmorpg.

Edited by - nses on 22/12/2006 21:44:27
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 02/10/2007 :  20:40:28  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Dalsi topic nebudem otvarat, kedze tema je rovnaka.
16.9.07 Ryzom oslavil tretie vyrocie svojho vzniku http://youtube.com/watch?v=8j0zHdi1inM , ale na obzore sa crta "dalsi koniec" tejto hry http://mmorpg.com/gamelist.cfm/loadNews/8870

Edited by - nses on 04/10/2007 20:19:58
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 11/10/2007 :  15:58:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nechapu co si gameforge slibovalo, kdyz do hry vlastne nezasahlo, zadne novinky, zadne questy, zadna reklama .. jedine co udelalo, bylo ze vyhodilo nekolik lidi z puvodniho teamu. logicky nenatahli nove hrace a do hry jen investovali ..
doufam ze ryzom koupi nejaka mlada dynamicky smyslejici a vedena firma .. a zacne se tomu intenzivne venovat. hra si to zaslouzi.

Edited by - elidor on 11/10/2007 16:08:42
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 11/11/2007 :  11:47:05  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
dneska jsou vypnute servery i web. zadne blizsi info dano neni.

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 13/11/2007 :  08:16:06  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
novinky:
- web nebezel, kvuli vyprseni domeny a chybe v komunikaci
- hra bude opet prodana (snad jiz dokonce je)

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 17/01/2008 :  18:55:38  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
má někdo nějaké další info ohledně projektu? nebo již ta hra vykrvácela... od posledního postu už nějaký čas uběhl

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Twinsen
Starting Member

8 Posts

Posted - 19/01/2008 :  15:04:17  Show Profile  Visit Twinsen's Homepage Send Twinsen a Private Message  Reply with Quote
Mno novinky nejsou. Snad jen tolik, že o hru mají zájem minimálně 2 společnosti ( jaké, to nám samozřejmě nikdo nemůže říct ) a z toho důvodu původní majitel GameForge nechává hru běžet na svých serverech na své vlastní náklady.

Podle ruznych gossipu ktere jsem po forech a ve hre cetl, trva rozhodovani o novem majiteli francouzskym soudum tak dlouho z toho duvodu, ze GameForge radne nezaplatil likvidatora soudu pred rokem ( toho ktery rozhodoval o novem majiteli po padu Nevraxu ). Tudiz ted jsou pry zmatky okolo toho kdo legalne vlastni hru, jestli je to GameForge, potazmo nynejsi likvidator, nebo onen likvidator ktery hru zabavil Nevraxum rok zpatky.

Anyway hra je funkcni, lidi stale hrajou ( i kdyz jich pravda neni moc, vetsina nechce hrat dokud nebude mit hra nejakou budoucnost ) a par snazivym newbum se dokonce podarilo zalozit full accounty s pomoci cd klicu z krabicove verze zomu.

---Ysq

Edited by - Twinsen on 19/01/2008 15:05:41
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 10/02/2008 :  12:12:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
bojim se, ze hra uz dneska neni systemem prilis zajimava ..
komunita a grafika to byla,je a snad i bude jeji domena, ale hratelnost .. tam to hodne pokulhava. casem se hra stane stereotypni a pokud se hrac nedostane do nektere z velkych alianci aby mel sanci bojovat o outpusty, tak defakto velmi rychle vycerpa potencial hry.

velmi me mrzi, ze zmizela pvp zona pro kami/karavan konflikty, tam se dalo vyradit vic nez dost + pochopitelne ziskat tak cenene fame bodiky.

kazdopadne bych se po znovu spusteni placene verze rad vratil a kdyz bude vic nasincu, tak jen lepe.

Go to Top of Page

Twinsen
Starting Member

8 Posts

Posted - 13/02/2008 :  23:25:58  Show Profile  Visit Twinsen's Homepage Send Twinsen a Private Message  Reply with Quote
Well, we're boned :p
Gameforge na nas rezignoval a uz ani nerestartoval servery takze momentalne je ryzom down. Bohuzel se potvrdilo, ze jsou tahanice o to kdo ve skutecnosti hru atm vlastni, jestli stary nebo novy likvidator a pokud se chlapci nedohodnou a bude se to resit soudne, tak to zabere klidne i pres rok, coz pretty much = death.

Je to docela smutne, protoze ta hra ma sileny potencial. Dostat ji do rukou bud spolecnost, ktera se neboji investovat do reklamy, nebo skupina okolo Xaviera a free source ryzom projektu, tak by se ta hra mohla hodne rychle vysvihnout do cernych cisel. Povest na to ma vic nez dobrou. Stacilo by jen trochu marketingu a po trech letech konecne poradny content patch lol :P
Oh well :)

---Ysquanir
Go to Top of Page

Twinsen
Starting Member

8 Posts

Posted - 13/02/2008 :  23:28:55  Show Profile  Visit Twinsen's Homepage Send Twinsen a Private Message  Reply with Quote
Also, poradte mi chlapi nejakou zabavnou mmorpg
Ryzom me tak desive zhyckal, ze ani po nekolika mesicich nemuzu najit mmorpg, ktera by se mu zivosti sveta/komunitou/komplexnim craftem aspon blizila. Soooo saaaaaad :p
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 14/02/2008 :  14:46:22  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jen ultima online :)

Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 14/02/2008 :  19:54:42  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Twinsen
Also, poradte mi chlapi nejakou zabavnou mmorpg...

Budem sa opakovat ... podaktori byvali ryzom-aci poskuluju po tomto pripravovanom projekte: http://wellonline.proboards99.com
Go to Top of Page

Twinsen
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/02/2008 :  21:32:32  Show Profile  Visit Twinsen's Homepage Send Twinsen a Private Message  Reply with Quote
Yah, WELL vypada spickove a planuje se tam vydat hromada ryzomaku, ale k cemu nam to je, kdyz jeste neni ani beta :P
Go to Top of Page

Twinsen
Starting Member

8 Posts

Posted - 16/02/2008 :  17:51:59  Show Profile  Visit Twinsen's Homepage Send Twinsen a Private Message  Reply with Quote
http://www.virtualcitizenship.org/forums/viewtopic.php?t=558
Dlouhy post od Xaviera o tom, co se okolo ryzomu v poslednich mesicich delo a stale deje a co bude dal.
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 16/02/2008 :  23:41:34  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Vidim len dalsi virtualny pomnik v ere digitalnych hier nasho univerza a na nom je vyryte: A sakra, mohla som byt ta prava MMORPG!

Nejake novsie videa z youtube /samozrejme, je ich tam viac/:
http://www.youtube.com/watch?v=0Gnoky3pkNA
http://www.youtube.com/watch?v=vV8kiVPsxX8
http://www.youtube.com/watch?v=UIE03n9CUyo
http://www.youtube.com/watch?v=vWhfSiTlDdU

Edited by - nses on 19/02/2008 23:36:04
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 23/02/2008 :  02:34:03  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
http://forums.ryzom.com/forum/showthread.php?t=31982

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 21/06/2008 :  23:37:02  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
titulni stranka je nahrazena napisy ve trech svetovych jazycich .. "ryzom se brzy vrati"

snad se vrati a snad si vyvojovy team vezme k srdci navrhy skalnich priznivcu navrhu co ve hre zlepsit.

Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 12/08/2008 :  10:36:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
Client installer: 7 GB

The download of the game is currently available only for VIP players.
The download will re-open to everybody shortly.
So keep being posted and come back in a few days.

At the moment, only players with valid accounts can play the game. Account creation will be back soon

Launch the game and log in with the game password you chose when registering.
You are almost on Atys... The World is waiting for you!

slava slava, vecer zkusim zda se rozjede hra .. zrejme dosavadni uzivatele budou mit nyni free provoz ... dalsi novinky na obzoru.
btw .. 7gb klient je obrovsky pokrok .. je videt ze team nezahalel.

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/08/2008 :  12:44:44  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja tedy nevim ale cim vice o ryzomu ctu tim vice mi to pripada jako potencionalni hra kterou tak dlouho hledam, takze si to urcite rad vyzkousim, zajimave ze me to doposud kompletne minulo.

lastfm
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 12/08/2008 :  14:23:42  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
zajimave ze me to doposud kompletne minulo.

Ani ne, je to totiz nuda.

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1291 Posts

Posted - 12/08/2008 :  17:02:06  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyraelAni ne, je to totiz nuda.

u ryzomu se dokaze nudit jen exphunter .. pak ano, stereotyp nastoupi jako v kazde hre. sezen si dobrou guildu a uvidis ten rozdil.

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 12/08/2008 :  18:08:12  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by nekrotyraelAni ne, je to totiz nuda.

u ryzomu se dokaze nudit jen exphunter .. pak ano, stereotyp nastoupi jako v kazde hre. sezen si dobrou guildu a uvidis ten rozdil.

Mne to prestalo bavit po par dnech, takze nemam potrebu to nejak dal zkouset. Grindovacky se desnym GUI nemusim! :]

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000