Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 Shiva WP
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/12/2006 :  15:56:16  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Nebyl by WP na Shivu (tedy jestli tam jeste nekdo hrajete)?

dekuji

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 17/12/2006 :  19:34:40  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
no problem, dnes pojdem online a kupim WP a hodim tu cislo na forum

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/12/2006 :  20:29:51  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Nebyl by WP na Shivu (tedy jestli tam jeste nekdo hrajete)?

dekuji




Rozhodl ses skusit nejlepsi PvE co existuje?
Dobre delas ja se u nej bavil vic nez u 95% PvP.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/12/2006 :  21:21:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Van Tassel

Nebyl by WP na Shivu (tedy jestli tam jeste nekdo hrajete)?

dekuji




Rozhodl ses skusit nejlepsi PvE co existuje?
Dobre delas ja se u nej bavil vic nez u 95% PvP.




Jsem sice stale trochu rozpacitej, ale vypada to velice dobre. Asi jsem si nevybral na prvni char dobre - white mage - ale tu startovni brutalni obtiznost (mlatim klackem a obcas se healnu :)) nejak prekousnu a pocitam, ze to bude casem (v grupe) lepsi ).

Nemam taky tuseni zda ma switchovani jobu nejake postihy? Nebo muzu fakt jen tak switchnout z WM na warra atd.? Jak je to potom se switchovani kdyz mam uz vybrany nejaky subjob?

Ovladani neni takova tragedie jak se rika (hreje se mi to lepe nez treba Shadowbane a ostatni klikaci mmorpg).

Edited by - VT on 17/12/2006 21:26:49
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/12/2006 :  21:22:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

no problem, dnes pojdem online a kupim WP a hodim tu cislo na forum




Bezva )
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 17/12/2006 :  21:39:04  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
cisielko na WP je: 1973350031

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 18/12/2006 :  08:25:30  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Van Tassel

Nebyl by WP na Shivu (tedy jestli tam jeste nekdo hrajete)?

dekuji




Rozhodl ses skusit nejlepsi PvE co existuje?
Dobre delas ja se u nej bavil vic nez u 95% PvP.




Jsem sice stale trochu rozpacitej, ale vypada to velice dobre. Asi jsem si nevybral na prvni char dobre - white mage - ale tu startovni brutalni obtiznost (mlatim klackem a obcas se healnu :)) nejak prekousnu a pocitam, ze to bude casem (v grupe) lepsi ).

Nemam taky tuseni zda ma switchovani jobu nejake postihy? Nebo muzu fakt jen tak switchnout z WM na warra atd.? Jak je to potom se switchovani kdyz mam uz vybrany nejaky subjob?

Ovladani neni takova tragedie jak se rika (hreje se mi to lepe nez treba Shadowbane a ostatni klikaci mmorpg).



Jestli se něco nezměnilo, pak můžeš switchovat libovolně. Switchování se subjobem funguje stejně jako bez subjobu. Máš jen větší šíři kombinací. Osobně systém switchovatelných jobu a subjobů považuju za nejlepší udělátko jaký sem v MMO viděl.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/12/2006 :  08:50:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

cisielko na WP je: 1973350031




Diky !


Tak jsem na Shive jako - mrnavej, level 1, Hifyoo, WM.

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/12/2006 :  08:55:27  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy
Jestli se něco nezměnilo, pak můžeš switchovat libovolně. Switchování se subjobem funguje stejně jako bez subjobu. Máš jen větší šíři kombinací. Osobně systém switchovatelných jobu a subjobů považuju za nejlepší udělátko jaký sem v MMO viděl.



Jestli muzes mit vsechny joby a subjoby namaxovane na 75 level tak to zni fakt zajimave. A taky to vypada jako prace na hodne dlouhou dobu ...


Neprisel jsem na jednu vec - jak zjistim informace o buffech a debuffech, ktere mam prave na sobe (jinak nez z chat logu - tedy napr. Hifyoo was blinded apod.)?

Edited by - VT on 18/12/2006 10:12:20
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 18/12/2006 :  12:01:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, FF XI byla fakt pecka. Ani nevím, proč jsem to přestal hrát :-) Mám 100 chutí znovu to zkusit.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 18/12/2006 :  14:10:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja prestal hrat, protoze nekde kolem lev 65-70 jsem travil vic casu LFG nez hranim :( Ale dnes uz je to pry lepsi - pred 2ma lety kdy jsem to hral tak 80% high lev charu byli japove a z nich tak 80% odmitalo hrat s lidma neovladajicma jejich hatmatilku.

Jinak joby jdou switchovat do aleluje - postihy nejsou.
Subjob se ti otevre nekdy ve valkrum dunes a je to doocela tezkej quest (je vhodny si ho vzit hned jak se tam dostanes protoze potrebujes 3 dropy a kdyz ho nemas tak je nedostanes).

Ja uz se dnes vratit do FFXI neumim - zkousel jsem to, ale hrat muj (docela high char) uz jsem neumel a zacinat znova se mne tezce nechtelo.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 18/12/2006 :  18:13:06  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Preco ste mi zrusili muj Elvaan avatar? Ja ten obrazek tam ledva dostal za pomoci Wardocana a teraz to tam nemam :(


ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 19/12/2006 :  09:21:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nevím, proč nemáš avatara. Důvodů může být několik:
1) Adresa, kde jsi měl avatara uloženého, neexistuje a byla automatem vyřazena z databáze avatarů
2) Avatar měl obrovskou velikost
3) Omylem sis ho zrušil

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 19/12/2006 :  10:48:49  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Mna prestalo bavit wowko, a vratil som sa naplno do FF11 a je to super a lepsie ako predtym na shive je ovela viacej anglicky hovoriacich ludi teraz aj content je ovela vacsi teraz vysiel celkom fajn update s plno novymi vecami aj novym eventom,nove zony, pre mna je stale FF11 najlepsie urobena MMO co sa tyka PVE changovanie class ftw :)

Edited by - Maleus on 19/12/2006 10:59:50
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/12/2006 :  14:30:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mrnavej ? :) ja se menuju mrnous v ffxi :) blbi je ze vsichni amici mi rikaj mr. nous coz v prekladu znamena pan inteligence :)

obnovil jsem si account ted pred vanoci a mam v planu konecne dotahnout rdm na 75

informace vidis nahore vlevo ikonky, kdyz zmacknes "+" tusim 2x tak si pak pomoci sipek muzes pres ty buffy/debuffy presouvat a koukat se co jsou zac.

Jinak taru whm je asi nejhorsi postava na solovani kterou lze vybrat, nicmene od lvl 10 bys mel bys schopen sehnat grupu ve valkurm dunes a pak uz to jde. v FFxi je ale obrovskej rozdil mezi zkusenou grupou a newbie grupou, exp gain se lisi klidne o 1000%.


lastfm

Edited by - Rashaverak on 19/12/2006 14:34:55
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 19/12/2006 :  14:49:14  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mrnavej ? :) ja se menuju mrnous v ffxi :) blbi je ze vsichni amici mi rikaj mr. nous coz v prekladu znamena pan inteligence :)



Hehe, jmenuji se Hifyoo, mrnavym jsem oznacil pouze rasu, pac jsem si nevzpomnel na jeji nazev ).

Edited by - VT on 19/12/2006 14:50:11
Go to Top of Page

Maleus
Starting Member

35 Posts

Posted - 19/12/2006 :  15:46:13  Show Profile  Send Maleus an ICQ Message Send Maleus a Private Message  Reply with Quote
Vitaj spat teda Rashi :) ja levelim blm uz som 74 takze moj 4x 75 job coskoro po smn, whm, bst :), blm burn pt na puddingoch FTW beru double dmg s magic dmgu.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/12/2006 :  16:48:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Updating FF XI, please wait :-)

WP funguje myslím 3 dny že ? Pokud ano, tak někoho z vás poprosím o nový WP na Shivu. Díky.
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 23/12/2006 :  18:55:22  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Tu je new WP ak niekto chce:
1973350031

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 23/12/2006 :  19:09:55  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
dá se někde FF XI pořídit jako digital download ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/12/2006 :  19:30:55  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

dá se někde FF XI pořídit jako digital download ?



Cd keye k FFXI a vsem datadisku (plus Tetra Master) muzes koupit na onlinecdkey.com. Nicmene zde ziskas pouze digital download classic clienta (bez datadisku) a to pres trial heslo na playonline.com. Data expanzi si musis nekde sehnat sam ... Ja mel stesti, ze mi je Lystix prepalil.

Doporucuji koupit si krabici ... (treba na cdromshop.com)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/12/2006 :  19:52:18  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Yurekk

dá se někde FF XI pořídit jako digital download ?



Cd keye k FFXI a vsem datadisku (plus Tetra Master) muzes koupit na onlinecdkey.com. Nicmene zde ziskas pouze digital download classic clienta (bez datadisku) a to pres trial heslo na playonline.com. Data expanzi si musis nekde sehnat sam ... Ja mel stesti, ze mi je Lystix prepalil.

Doporucuji koupit si krabici ... (treba na cdromshop.com)



Případně zde

http://www.playonline.com/ff11us/intro/shop.html

nebo zde

http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1159

Nicméně cdromshop je kvalita léty prověřená :-)

Edited by - Gabriel on 23/12/2006 19:57:58
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 23/12/2006 :  20:22:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no tak (welcome back) po roce a pul ? :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 23/12/2006 20:23:00
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 23/12/2006 :  21:00:44  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
2Van Tassel a Gabriel
ok,pochopuji a děkuji za info

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/12/2006 :  21:16:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no tak (welcome back) po roce a pul ? :)



Jsem bez postav, ale kupodivu, na stejny PLAYONLINE ID, kdy jsem si i dokázal vzpomenout na heslo :-) a na již jednou registrované FF jsem opět dostal měsíc zdarma :-)

Takže začnu tarutaru black nebo red mága.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 24/12/2006 :  00:22:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

Tu je new WP ak niekto chce:
1973350031



expired :(

Pokud budete někdo ochoten zakoupit funkční tak předem děkuji.
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 24/12/2006 :  11:15:54  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
10:00 am > Chcel som kupit new WP ale napise mi iba :
Pass becomes invalid in 10 hours > 1973350031
Ak mozes skus to este raz co najskor

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 24/12/2006 :  12:43:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

10:00 am > Chcel som kupit new WP ale napise mi iba :
Pass becomes invalid in 10 hours > 1973350031
Ak mozes skus to este raz co najskor




Bohužel. Stále to samé - expired. Byl už 3x použitý.
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 24/12/2006 :  15:33:45  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
kupil som novy cez druhy char
takze: 3021698880
mas na to 167 hodin :)

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 25/12/2006 :  09:26:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko

kupil som novy cez druhy char
takze: 3021698880
mas na to 167 hodin :)




Je to tam, díky !
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 28/12/2006 :  00:34:13  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, zkousim to taky, koupil jsem trial verzi za 2 USD a rad bych se dostal na shivu, je mozne mi sehnat WP? A v jakem meste bych mel zacit? Dik ;-)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/12/2006 :  10:32:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Zdravim, zkousim to taky, koupil jsem trial verzi za 2 USD a rad bych se dostal na shivu, je mozne mi sehnat WP? A v jakem meste bych mel zacit? Dik ;-)



to wp co zde je nefunguje ? melo by je tusim na 5 pouziti a vyprsene by take byt nemelo. Kazda rasa ma sve domovske mesto, pokud si ho vyberes tak dostanes takovej hezkej prstynek do zacatku ale nadruhou stranu da se bez nej v klidu obejit, me nikdy nechybel :)

tarutaru maji domovsky windhurst
galky bastok
lide tusim san'dorii

zbytek nevim, osobne ale bastok je podle me strasne hnusny mesto tezarsky plny dolu na uhli, wind je takove lesni mesto no a sandoria je stredovekej hrad, osobne mam nejradsi sandorii

pak uved jmeno ve hre at si te muzu pridat do friend listu, kdyz uz tam mam vsechny cechy :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 28/12/2006 10:33:13
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 28/12/2006 :  12:14:05  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
Mne sa osobne tiez paci 1.Sandoria(Elvaan&Hume) ako naj mesto,potom 2.Windurst a 3.Bastok.Ten WP Mrnousi jeden uz nefunguje(mal ho pouzit Zvejkl a neviem kde je doteraz) a druhy pouzil Gabriel(Aquella?) tusim.Teraz mam nejaky casovy limit na kupu dalsieho WS,tak ak mozes kup ho ty,rovno kup zlaty WP,lebo ja az vecer mozem,ked uplynie casovy limit.Video je fajn Mrnousi,uz som ho pozrel cele,dobra hudba,strih aj grafika,iba co mi tam vadi,ze je <Taru-Taru only>,ale chapem,ze ta ine rasy nezaujimaju,co uz s tebou .
Je fajn,ze sa tu zbieraju zas SK-CZ

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/12/2006 :  12:20:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ok ja ho koupim ale ted je emergency maintance, btw kde se kupuje ? ja ho nikdy nekupoval :)

lastfm
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 28/12/2006 :  12:35:25  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
World Pass seller je v kazdej nation. Viem iba o jednom v Sandorii
Name : Ambleon
Race: Elvaan
Zone: San d'Oria Port
NPC Type: World Pass Dealer
Location: J-10
Notes for Ambleon: Located near the entrance to the Residential Rooms
Kup mu zlatej world pass a po roku mate z toho nejaky rare item ak budete este hrava obaja,aspon Kilerko mi to spominal

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/12/2006 :  14:12:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ok dik

aktualni wp je 3732531160

lastfm
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/12/2006 :  14:59:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnyko
Kup mu zlatej world pass a po roku mate z toho nejaky rare item ak budete este hrava obaja,aspon Kilerko mi to spominal



Ten WP od tebe pro mne :) byl gold nebo obycejny?
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 28/12/2006 :  15:28:03  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Johnyko
Kup mu zlatej world pass a po roku mate z toho nejaky rare item ak budete este hrava obaja,aspon Kilerko mi to spominal



Ten WP od tebe pro mne :) byl gold nebo obycejny?



Jako že bys měl motivaci to hrát aspoň rok? :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/12/2006 :  16:53:46  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Johnyko
Kup mu zlatej world pass a po roku mate z toho nejaky rare item ak budete este hrava obaja,aspon Kilerko mi to spominal



Ten WP od tebe pro mne :) byl gold nebo obycejny?



Jako že bys měl motivaci to hrát aspoň rok? :)



Pouze pro zajimavost :)
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 28/12/2006 :  18:05:57  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
to wp co zde je nefunguje ? melo by je tusim na 5 pouziti a vyprsene by take byt nemelo.


Bohuzel, to jsem vcera zkousel a psalo ze je expired :-/

quote:
pak uved jmeno ve hre at si te muzu pridat do friend listu, kdyz uz tam mam vsechny cechy :)



Kasih (ale presneji do jineho topicu) a handle BlackSource - jestli to k necemu je :)

quote:
aktualni wp je 3732531160


Dik moc, uz jsem tam a jsem ve Windurstu
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/01/2007 :  01:16:28  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Nebyl by pls taky jeden WP na Shivu?
dikas

Edit:Tak zatim ten world pass nekupujte,nebyl sem dlouho ve hre a kdyz sem se chtel lognout na playonline tak mi to nebere heslo sakra:(Bud ho zadavam spatne a nebo nevim.

Edited by - Bal on 12/01/2007 03:44:36
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/01/2007 :  14:10:58  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Podle toho co je psane v manualu hry tak pokud se nelognu behem trech mesicu na playonline account tak tento account zrusi.Ja se nelognu asi rok a pul takze pocitam stim ze muj ucet zrusili.
Nevite jestli se dai stim neco delat?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/01/2007 :  15:45:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
myslim ze jo meli nejakej program come back to home zkus jim napsat na support nebo pohledat v googlo cina strankach, ty se nelognes ani to pol ?

lastfm
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/01/2007 :  16:24:23  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Ne,nelognu se ani na POL,Incorect ID or password.Zkusim pohledat na googlu.

Edit:
Your member information is retained on the server for three months after your access to PlayOnline is disabled. Should you decide to reactivate your PlayOnline account and use PlayOnline services again during this three month period, simply log onto PlayOnline and follow the instructions there. You will be able to use the same account information that was registered at the time you unsubscribed from PlayOnline.

After this three month period has elapsed, you can no longer use your previous account information. You must create a new account to use PlayOnline again. Please note that this means you must purchase a new copy of the software from a retailer and reregister for PlayOnline.
To je v manualu.
Tak to me ani ve snu nenapadlo ze by po trech mesicich neaktivnim uctu ho smazli:(

Edited by - Bal on 12/01/2007 16:42:12
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 13/01/2007 :  08:54:39  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bal

Ne,nelognu se ani na POL,Incorect ID or password.Zkusim pohledat na googlu.

Edit:
Your member information is retained on the server for three months after your access to PlayOnline is disabled. Should you decide to reactivate your PlayOnline account and use PlayOnline services again during this three month period, simply log onto PlayOnline and follow the instructions there. You will be able to use the same account information that was registered at the time you unsubscribed from PlayOnline.

After this three month period has elapsed, you can no longer use your previous account information. You must create a new account to use PlayOnline again. Please note that this means you must purchase a new copy of the software from a retailer and reregister for PlayOnline.
To je v manualu.
Tak to me ani ve snu nenapadlo ze by po trech mesicich neaktivnim uctu ho smazli:(




tohl je podle me stara informace, tak to fungovalo driv, ja ted mel pauzu treba pul roku a v pohode

lastfm
Go to Top of Page

Bal
Starting Member

47 Posts

Posted - 13/01/2007 :  12:27:33  Show Profile Send Bal a Private Message  Reply with Quote
Co sem nasel na Google tak si na to stezovalo dost lidi,mozna ta pauza bude vetsi,treba rok ale nejaka tam urcite bude,pak udelaji cistku a smazou neaktivni ucty.
Psal sem na suport ale neodepsali.
Zvazuji se koupim tu Vana'diel Collection 2007 verzi s onlinecdkey.com i stema 2 datadiskama ktere stejne nemam za 29 dolaru.
Byl by nekdo ochotny ty 2 posledni datadisky nekde uploadnou ke stazeni at si to nemusim posilat postou?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000