Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Pokec
 Psychologický výzkum MMORPG - dotazník
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ondraled
Starting Member

1 Posts

Posted - 13/12/2006 :  16:15:08  Show Profile Send Ondraled a Private Message  Reply with Quote
Dobrý den.

Jsem studentem Fakulty sociálních studií Masarykovy university v Brně. Rád bych vás požádal o pár minut Vašeho času, pokud máte zájem mi pomoci s výzkumem pro mou diplomovou práci v oboru psychologie. Tématem výzkumu je závislost na hrách na hrdiny a identitou hráčů. Dotazník umístěný na

http://www.digimark.cz/mmorpg

by neměl zabrat více jak deset minut Vašeho času a bude pro mne cenným zdrojem informací. Bližší informace najdete na výše uvedené stránce. Velmi Vám děkuji za Váš čas.

bc. Ondřej Ledabyl (Aither, 70 ranger, Lucan D’Lere server, EQ2)

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/12/2006 :  16:23:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
napis si to cesky lachtane ... a moznosti tam uvedene ne zcela vyhovuji moznym odpovedim ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/12/2006 :  20:07:31  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
V tej druhej casti sa ti tie otazky nejako moc casto opakuju ... ako mne tam pripadala polovica rovnaka ... vzdy co si o tom myslia priatelia a ci si sa uz ty rozhodol atd ...
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/12/2006 :  09:27:14  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Je to moc dlouhé.. :((
A chybí tam animace tančících roztoužených elfek...

Edited by - WereHamster on 14/12/2006 09:28:23
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 14/12/2006 :  10:18:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ten dotazník je takový ne zcela obecný a některé nabízené otázkya odpovědi nekorespondují s předchozími zodpovězenými otázkami.
Předpokládal bych, že pokud někde odpovím, že jsem ženatý a uvedu nějaký věk, tak otázky typu, jestli mi rodiče vybírají kamarády, jestli chodím často na rande a tak, mi připadají trošku mimo (i když to rande by teoreticky nemuselo, každopádně to není běžná odpověď).
Takže výsledek výzkumu podle toho bude vypadat, jelikož půlka otázek je zodpovězena od oka.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Jeffy
Starting Member

80 Posts

Posted - 15/12/2006 :  00:11:05  Show Profile  Send Jeffy an ICQ Message Send Jeffy a Private Message  Reply with Quote
Za 10 minut bych to mel mozna, kdybych to zaskrtaval jako sazku... a hodne rychle.


Jeffy, PK (mage) - retired
Death, Seekers (paladin) - retired
DzeF, Mage (Shadow Moon)

Edited by - Jeffy on 15/12/2006 00:41:00
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/12/2006 :  10:12:47  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no ja vyplnil prvni stranku ... dal dalsi a kdyz jsem to videl tak jsem to zrusil cely :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 15/12/2006 11:20:04
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 15/12/2006 :  11:26:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jojo, skus to prepracovat a ten diplom mozno dostanes
Go to Top of Page

Mistral
Moderator

857 Posts

Posted - 15/12/2006 :  15:56:25  Show Profile Send Mistral a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ondraled

Dobrý den.

Jsem studentem Fakulty sociálních studií Masarykovy university v Brně. Rád bych vás požádal o pár minut Vašeho času, pokud máte zájem mi pomoci s výzkumem pro mou diplomovou práci v oboru psychologie. Tématem výzkumu je závislost na hrách na hrdiny a identitou hráčů. Dotazník umístěný na

http://www.digimark.cz/mmorpg

by neměl zabrat více jak deset minut Vašeho času a bude pro mne cenným zdrojem informací. Bližší informace najdete na výše uvedené stránce. Velmi Vám děkuji za Váš čas.

bc. Ondřej Ledabyl (Aither, 70 ranger, Lucan D’Lere server, EQ2)




O firmě
Firma Digimark se zabývá marketingem na poli Internetu, telekomunikací a informačních technolgií. V této oblasti působíme na českém trhu od roku 2000.

Zaměřujeme se na on-line kvantitativní výzkumy z oblasti bussiness-to-bussiness. Provádíme pravidelná kvantitativní šetření B2B trhu telekomunikačních a internetových služeb. Nabízíme kompletní zpracování kvantitativních výzkumů za pomoci vlastních technologických prostředků.

Kromě kvantitativních výzkumů nabízíme i některé další marketingové produkty z oblasti IT, telekomunikací a internetu, poskytujeme v této souvislosti také konzultační služby.


Mistral (CoNT - sleeping member; laged and bored to death)
Lord Ancient member of Forum Posthunters - Forum Outcast.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 17/12/2006 :  00:40:23  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mistral
O firmě
Firma Digimark se zabývá marketingem na poli Internetu, telekomunikací a informačních technolgií. V této oblasti působíme na českém trhu od roku 2000.

Zaměřujeme se na on-line kvantitativní výzkumy z oblasti bussiness-to-bussiness. Provádíme pravidelná kvantitativní šetření B2B trhu telekomunikačních a internetových služeb. Nabízíme kompletní zpracování kvantitativních výzkumů za pomoci vlastních technologických prostředků.

Kromě kvantitativních výzkumů nabízíme i některé další marketingové produkty z oblasti IT, telekomunikací a internetu, poskytujeme v této souvislosti také konzultační služby.


Nicmene na FSS studuje...

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

necrofrost
Starting Member

39 Posts

Posted - 16/01/2007 :  18:01:38  Show Profile Send necrofrost a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ondraled

Dobrý den.

Tématem výzkumu je závislost na hrách na hrdiny a identitou hráčů. Dotazník umístěný na





Na tom dotazniku je pomerne dobre videt, jake odpovedi chces slyset ;)) tak to muzes zvladnou i sam ne, svuj nazor uz mas ;).

AFK: This common term stands for "Attack, Fight, Kill" and is the priest's way of telling you to go pull more mobs.
Go to Top of Page

Tenjin
Starting Member

6 Posts

Posted - 21/06/2008 :  10:40:43  Show Profile  Visit Tenjin's Homepage Send Tenjin a Private Message  Reply with Quote
Zapojte sa do výskumu MMORPG!

Dobrý deň, som študentom psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Chcel by som Vás poprosiť o pomoc s výskumom pre moju bakalársku prácu, vyplnením dotazníka. Témou výskumu je vzťah medzi tendenciou k závislosti a osobnosťou hráčov MMORPG. Dotazník v českej aj slovenskej verzii a bližšie informácie o výskume nájdete na:

http://mmorpg.php5.sk

Ďakujem za Váš čas a ochotu,
Jaroslav Farkaš
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 21/06/2008 :  13:48:13  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
here ya go :p
priste nespamovat vsude, prosim.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 21/06/2008 13:50:05
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 21/06/2008 :  16:56:41  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
a za tohle, s prominutim, hovno se dneska dava titul? asi se na tu stavarinu vyseru a udelam si nejakej dotaznik, treba o vztahu gay komunity k WoWku
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 21/06/2008 :  20:12:51  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

a za tohle, s prominutim, hovno se dneska dava titul? asi se na tu stavarinu vyseru a udelam si nejakej dotaznik, treba o vztahu gay komunity k WoWku


ty tu nekde vidis vypracovanou bakalarskou praci? a ta hovna bych spise vztahnul na tvoji skolu, jestli tam k udeleni titulu staci ona bakalarka.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 21/06/2008 20:22:06
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000