Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Project Entropia
 We need reinforcements
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lone Wolf
Starting Member

1 Posts

Posted - 24/09/2006 :  07:35:42  Show Profile  Visit Lone Wolf's Homepage  Send Lone Wolf an ICQ Message Send Lone Wolf a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,
jsme dva co týráme místní zvířátka jak vzteklí. Byl by někdo ochotný hrát s námi a př. i poradit jak, kde třeba za kolik prodat sweaty, něco nápaditějšího. Př. něco vyrobit a prodat líp, nebo něco podobnýho? Snažil jsem se kontaktovat někoho z „Česko-Slovenska“ na „Society“, ale marně.
Hodil by se nám mentor jak sůl, ale uvítáme i férovýho nováčka do sweat-teamu :-). V případě zájmu, mi pište na ICQ: 242899764. Díky těším se. ( Jinak se postava za kterou hraju jmenuje Elrin Coreli, kdyby jste náhodou někdo prošel kolem a chtěli třeba pokecat, jinak než anglicky :-). )

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/08/2007 :  12:30:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 17/08/2007 :  22:30:51  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
TTh forum dobito ted je na rade impe co .-)ale KURWA kde je mysta


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 17/08/2007 :  23:04:05  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
ne tak TTH me moc nebavi, moc spamu o nicem ktery nestiham cist. Proboha at sem pise kdokoliv, ale ne Mysta !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 24/08/2007 :  09:51:47  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
zviratka se tyrat nesmej omg

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

k0r0pT3ff
Starting Member

15 Posts

Posted - 27/11/2007 :  18:10:17  Show Profile Send k0r0pT3ff a Private Message  Reply with Quote
musej !!!!

Koropteff *Warlord* [ Zdechliny ] --- Arcane-Frost UD Mage @ Drak'Thul Server - frozen
Koropteff lvl 34 Elf Firemage @ Endor UO server - deleted for unactivity
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 30/11/2007 :  13:17:23  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ja se vicemene uspesne maskuju a delam ze nerozumim cesky ani slovensky, aby me nikdo neotravoval, ale nechapu jak nekdo muze czsk komunitu hledat marne, cestiny i slovenstiny potkavam pomerne dost. No a kdyby si chtel nekdo potrenovat polstinu tak jupiej :)


STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 30/11/2007 :  14:25:08  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
meddy rek bych ze za ten rok uz si nekoho nasel s kym muze tyrat zviratka v cestine

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 30/11/2007 :  14:55:36  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Ja se tomu divim zpetne, abych s vedomim soucasneho stavu mohl delat chytreho a ty mi to takhle kazis, to se dela?

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 30/11/2007 14:59:09
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000