Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP
 MdK na US PvP servru
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/06/2006 :  21:53:25  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...

je videt , ze jsi nejspis ne[pochopil smysl group pvp . Tam nejde o to v jake jsi zone , ale o to kdo tam v tu dobu je. A jak napsal Dorlas , low lv moby te neobtezuji pri boji
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 03/06/2006 :  14:21:22  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

quote:
Originally posted by Snek

Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...

je videt , ze jsi nejspis ne[pochopil smysl group pvp . Tam nejde o to v jake jsi zone , ale o to kdo tam v tu dobu je. A jak napsal Dorlas , low lv moby te neobtezuji pri boji

myslim, ze to spis nechapes ty...tohle je pvp v eq2. mobove k tomu patri, stejne tak k tomu patri omezeni levelu, zony pro ruzne lvl range apod.
mimochodem, pvp je prave o tom vyuzivat okoli. pokud se mlatite v rovinate lowbie zone bez stromu, tak jediny aspekt okoli, ktery me napada, je moznost zonovat do FP, coz by celkem odpovidalo tomu, co si myslim o "team easy"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 04/06/2006 :  04:42:15  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Nebudu se s tebou prit o to co je opravdove pvp , ale nejake campovani ci pvp pri mlaceni mobu v high zonach mi neprijde jako fer pvp a lidi co hrali daoc a podobne pvp hry jiste chapou proc se pvp odehrava prave zde a tobe to uz opravdu neminim vysvetlovat.
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 04/06/2006 :  04:47:38  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Mno je PvP a PvPvE a je otázkou komu co víc vyhovuje

Imaziel

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/06/2006 :  12:07:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Muzu hrat na US serveru s EU klientem?
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/06/2006 :  12:21:20  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Jo. Na login screenu si to prehodis. Teda ja aspon mohl hrat s US klientem na EU :)
Hrajem na servru Nagafen za freeport.
Nevim jestli jsi uz slysel o planovanem updatu, budes se moct stat exiled a mlatit vse

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 06/06/2006 12:22:20
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 06/06/2006 :  16:10:33  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:

Klient se v podstate nelisi, ale updatuje se zvlast pro EU a US, takze pokud bys chtel hrat za oboje, musis updatovat dvakrat (myslim, ze musis mit dve instalace).
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2779 Posts

Posted - 06/06/2006 :  19:11:41  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:

jeee cau Veldo, pojd si hrat!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/06/2006 :  12:22:34  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Sem muzu napsat jen par veci. Odchod tech trech lidi na US je skoda mohli jsme delat raidy ted to nebude na Daratharu dlouho mozne. Coz je skoda. Je fakt, ze na daratharu asi neni tolik lidi, ale je to stejne jedno. Vetsina PvPeru funguje tak, ze ma rangera kdyz potka nekoho slabyho tak ho sejme kdyz nekoho silnyho zdrhne. Cili PvP je v EQ2 obvykle jen takovy lehky zpestreni mobovani protoze vetsina lidi z PvP proste utece. Ty co tam odesli se zase zacnou nudit az dosahnou levelu 25 a vsechno jim zacne evakovat. Pak bud pudou zase jinam nebo skonci.

Group PvP je imho to kdyz se dostanu do PvP kdyz jsem v grupe. Coz se mi muze stat a stava kdekoliv. A umele vobsirat v CL. Kvuli tomu tu hru nehraju. Radsi zustanu na Daratharu. Uz mame skoro 25 lvl guildy a bavime se. S PvP neni problem. Vsichni mame alta kolem lvl 20 a tam je PvP dosytak pokud stojime o full PvP

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 20/06/2006 :  13:30:29  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Cece mozna to zni neuveritelne, ale musim dat za pravdu lidem, ze na US serveru to je trosku jiny. ano... po lvlu 25 maj vsichni evac, ano spousta lidi se z boje snazi utect, ale je tam tolik lidi, ze i kdyz ti nekdo utece, mas hned novej cil. Proste to PvP tam je o mnohem hutnejsi a o to mi de primarne... pokud bych chtel raidovat, tak to muzu na Runyeye.
Dostatek lidi je pro PvP zaklad a na EU jich je tak polovina nez na US... mozna i mene a to je vopruz

BTW: Postavu uz mam vetsi nez lvl 25

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/06/2006 :  16:25:09  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No me PvP bavi ale malo kdy full time. Mam radsi kdyz normalne ziju s tim, ze se mi PvP proste stane. A na to je lepsi asi ten EU nebo minimalne mi nevadi ze to neni PvP furt. Tady uz mame vetsinou kolem 50. levelu takze uz zacinaj zajimavy questy atd. Cili ja jsem spokojenej :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Vrahoun
Starting Member

22 Posts

Posted - 19/05/2007 :  08:23:15  Show Profile Send Vrahoun a Private Message  Reply with Quote
Zdarec,nehral jsem EQ2 asi pul roku a dnes jsem si ho zase nahodil,hral jsem na Runyee a chybi mi tam postavy.Porad je server off,byly nejake podstatne zmeny?
Go to Top of Page

mustafa
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/05/2007 :  10:51:27  Show Profile  Visit mustafa's Homepage  Send mustafa an ICQ Message Send mustafa a Private Message  Reply with Quote
Rušily se některé servery kvůli nízkému počtu hráčů. Postavy byly převáděny na US server Venekor, kde byla týden možnost si je zdarma transfernout. V mém případě se to týkalo Daratharu, je možné, že to byl případ více EU serverů.

Vanguard:
Vegard - shaman
Doubravka - ranger
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 19/05/2007 :  14:07:19  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Runnyeye(PvE EU) normálně běží,teď jsem to zkoušel,vypínaly se PvP servery - Darathar,a pak myslim Vox a ještě nějakej.Chary z Daratharu automaticky přesouvali na US PvP server Venekor,jak psal Mustafa.Aby si se dostal do character selectu na US servery,musíš na začátku přepnout před akceptováním licence region - na English[US].Transfer zadara už neběží,a cena za transfer jednoho charakteru je myslim 50 dolarů+VAT(kolem 17%).

Jinak jsme většina lidí(co hrajou PvP)na Nagafenu,já sem betraynul do Qeynosu,protože téměř všichni CZ+SK hráči jsou v guildě Pohodáři .)

Murdy

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 19/05/2007 15:29:53
Go to Top of Page

Vrahoun
Starting Member

22 Posts

Posted - 20/05/2007 :  06:32:48  Show Profile Send Vrahoun a Private Message  Reply with Quote
Byl na Daratharu,jsem to popletl,mam ted vsechny postavy hozene na Venekoru.Diky za odpovedi.
Je tam cz guilda? (nemyslim mrtve MDK)

Edited by - Vrahoun on 20/05/2007 07:50:37
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/05/2007 :  10:56:35  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
nevim jestli tam nekdo je, fakt ze jsi propas bezplatny transfer na nagafen :( tak mas moznost jedine za 50$ nebo reroll
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000