Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - Raidy
 Pohled clenu MDK na uzavreni raidgrupy JAK
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 10/01/2006 :  10:50:12  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
No bylo na tohle téma hodně emocí,ale když jsem pak v guild chatu viděl,jak to tam padalo jak podťatý,tak jsem taky došel k názoru,že prostě sehraná raid grupa je jiný kafe...Stejně jak se zakládají stálé grupy lidí,kteří spolu hrají,jsou sehraní a mají strategii,tak je potřeba i něco takovýho i u raidu,věřím,že tihle mobové jsou mooc drsní...A fakt vybavit určitou grupu na tohle,nebo půl guildy je 2 a 1dna...
Navíc tihle maniaci aby neodešli,tak potřebují nějakou akci...Protože věřím,že by nikoho nebavilo zevlovat na max levelu,když má člověk vše projitý a prostě čekat,až pár lidí se usmyslí a milostivě začnou něco dělat...
Takovýchle skupinek se ještě dočkáme moc...
Bohužel na někoho vyjde na někoho ne,to je holt život...Ale stačí se jen snažit a vytvoří se další raid skupina,která se sehraje...::)
Pokud jde o ty názory,že loot je v guildě a je to dobrý...Mno,když vidím co padá,tak stejně je většina equipu no trade,takže lidi maximálně slintaj...
A navíc myslím si(alespoň já po včerejšku),že nabytej equip po dobře odvedené práci je dobrej pocit...Lepší,než to vytahovat od ostatních...ne??...
O tom ta hra je...::)::)...Navíc doufám,že až to tahle raid skupinka projde,tak těm co půjdou po nich můžou přinýst dobrý rady...Což je taky plus...
Takže prostě držím pěsti...::)::)

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000