Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:25:38  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
ano ve scenarich je to farma, ale ja to treba vidim jinak..chtel bych, aby pro lidi byl reward dobyti IC ci Aldorfu. Tzn. projedu keepy (mam loot z baglu a nejaky renown), postupuju mapou, equipuju se atd atd az na ultimate reward...jenze asi to nejde primo ruku v ruce s RR, protoze ho neni dostatek, abys mohl nosit ty setovky co? Zakladni mozna jo, ale ty vyssi uz chteji pravdepodobne 40+ RR. :-(

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:26:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
presne tak to je... vo WAR ide vela ludom o RR, ci uz pre equip atd... takze takmer nikto nebude robit nieco, z coho v tejto hre nic nema. Mozno raz, dvakrat, potom pochopi...

Btw v Serpentse som vcera na lvl 31 nahealoval a naressoval viac, ako dvaja lvl 40 runepriesti co tam boli so mnou... ale zato oni mali viac XP na konci.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:31:34  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

presne tak to je... vo WAR ide vela ludom o RR, ci uz pre equip atd... takze takmer nikto nebude robit nieco, z coho v tejto hre nic nema. Mozno raz, dvakrat, potom pochopi...

Btw v Serpentse som vcera na lvl 31 nahealoval a naressoval viac, ako dvaja lvl 40 runepriesti co tam boli so mnou... ale zato oni mali viac XP na konci.



uz jsem si vsim driv, ze pridelena xp je omezena i rankem co mas...
napr. kdyz jsem zacinal v t2 v mourkain na 12. levelu tak jsem dostaval 5-6k pri vyhre, ted na 21. levelu kdyz vyhrajem nejdu po 10.5k expy...
vlastni vykon (dmg skrz oyg) je vicemene stejna...

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:34:11  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

ano ve scenarich je to farma


Vsude je to farma - jak pises je potreba RR - takze co lidi delaj? Logicky to co prinese nejvic RR. Takze udela se WB a obehnou se BO v zone - hura hafo RR zadara. Pote se skusi keep - pokud ho nikdo nebrani parada dalsi RR zadara a k tomu 3 zlaty bagly. Druhej keep uz asi nekdo bude branit tak hura do dalsi zony a totez dokola.
Nejaky RvR nikoho nezajima - jde o rewardy a to jestli nekdo zamkne zony zalezi jen na tom kolik takovejch farmicich WB dokaze silnejsi strana postavit.
Uz cekam jen na to kdy se strany dohodnou a udelaji si rozdelovnik:

8-9 PM destro farmi T4 u elfu a order u humanu
9-10 PM se to obrati
(trpaslici zony ignorujeme tam je slozitejsi teren a trva dlouho nez se obehnou BO)

to bude teprve zabavca!

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:42:37  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to pride casom... tak za rok, ked uz vsetci budu mat max. equip, max RR a vsetky namaxovane itemy... potom sa zacnu nudit a rozmyslat, co teraz... bud alta namaxovat, alebo skusit RvR, tak, ako ho Mythic planoval... a vzhladom na odmeny to nezvladol.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/12/2008 :  11:55:33  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Hry kde musi byt sehranych 6 lidi v grupe, aby dosahli jakychkoli nadprumernych vysledku, jsou vesmes vsechny MMO.

Hry, kde chce kvalitnichh vysledku dosahovat vetsi organizovana skupina (napr. raidy) jsou z vetsi miry vsechny "A"ckove tituly MMO. Je to povetsinou na urovni endgame/highgame obsahu. Ne vzdy to dokazou mezinarodni guildy, ceske komunity jsou v tomhle spise vyjimkou.

Hry, kde chteji uspet velke aliance spojenych raidu (ve WHO jsou to warbandy) je pomalu, ale taky takove existuji. Ale je to pouze o komunite, ktera ten dany titul prave hraje.
Nerikam ze je to nemozne, protoze zarnym prikladem tohohle je WWiiOnline. Tam to bez kvalitni spoluprace vice jak 50+ lidi ve vetsich operacich proste nepude. Jenze ta komunita je tam zcela nestandartni, z 80% jsou to velice disciplinovani hraci a velitele jsou velici peclive vybrani a funkci si musi nejen zaslouzit, ale musi projit treninkem. Je to jen a jen o komunite.

Ve WHO ta komunita neni predurcena k tomu, aby velke operace 50+ lidi spojenych z vice mensich separatnich celku, byli schpny neco delat koordinovane. Retard faktor je v tomhle mnozstvi strasne svazujici.
Kazdopadne jestli ze mam usuzovat z postu na ruznych forech, tak retardu je ve WHO na muj v kus prilis mnoho

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:00:56  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nevim co by jim pomohlo, ale teoreticky by mohlo pomoci zvednuti RR o jedna pri kazdem dobyti hlavniho mesta. Odhaduju, ze od RR 60 to pujde zatracene pomalu, tzn. hracum by nic jineho nezbylo...a bez urcite poctu lidi to nepujde....mno ale mozna je to blbost. :-)

Cele to stejne nastavili blbe...zlepseni lootu nezlepsi RvR..omg...mno ale to chce vysvetlit asi rucne v Mythicu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/12/2008 12:02:43
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:09:49  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Právě jsem narychlo nalogoval do WARu a patch je teda active. A je boží! Nové cloakz :), ciferník na GCD, castlag už není a reward za ORVR sou super. Mají konečně zbraně s procem!!! Nevím, jestli to v highlvl dungeonech bylo i předtím, ale nikdy jsem na žádný takový item nenarazil (přes inspect).
Podle mě tohle oRVR dost pomůže, protože nejenže přidali influence, ale taky zavedli lehčí PQ a to znamená, že mnohem víc lidí se jim teď bude věnovat a to znamená možnost je ganknout :) A taky je dost možné, že to opět přiláká již terminated accounty a lidi, co se na 40ce nudili...

A nejlepší jsou stejně ty cloaky

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:21:55  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
btw uz ste dostali spamy do mailu v hre?
Zacali sa objavovat...

Nemyslim, ze zrusene ucty sa vratia, ci vobec sleduju popisy updatov a necitaju whinerske fora.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:32:53  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ludia sa vracaju vzdy :).. pokial teda nepredali uz hru.. ja minimalne vo svojom okoli poznam asi tak 6 ludi co nedohrali ani prvy mesiac a teraz sa vratilia su milo prekvapeni :).. ja k nim zatial nepatrim..ale aj ja sa vratim.. mozno uz buduci tyzden.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:33:18  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Proc zbrane byly (reward za quest), ale proc byl hidden, tedka je teprve napsali do tooltipu zbrane. :))

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/12/2008 12:33:59
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  12:35:51  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Ludia sa vracaju vzdy :).. pokial teda nepredali uz hru.. ja minimalne vo svojom okoli poznam asi tak 6 ludi co nedohrali ani prvy mesiac a teraz sa vratilia su milo prekvapeni :).. ja k nim zatial nepatrim..ale aj ja sa vratim.. mozno uz buduci tyzden.



Huraaa... vracaju, to hej, a odchadzaju. Pocty sa uz ale vzdy menia smerom dole. Teda okrem WOWka, tam to stupa a stupa, ako pribudaju chineese farmeri.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/12/2008 :  13:45:56  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Fora sleduju a to jak tyhle, tak WA. Tahle hraje je a vzdycky bude sracka. Bohuzel. Novy cloaky to rozhodne nezachrani. Jak uz tu kdosi rekl, cela hra je o stupidnim zergu a farme. Skill jednotlivce nebyl a nikdy potreba nebude, vse bude ve WHO reseny pouze davem lidi. Cilem uspesnejsiho vudce utoku, bude prijit s dvojnasobnym poctem lidi nez je na strane druhe. To bude cela strategie WHO.

Hru sem neprodal, bohuzel ji nikdo nechce a to ani zadarmo (ani se nedivim). Rozhodne neplanuju se vratit a lidi co znam ja, uz jsou v jinejch mmo a ani nevi ze nejaky WHO kdy hrali. Desne se mi ale libi jak mania lze sam sobe :). To me vzdycky pobavi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  13:51:03  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
naco ich provokujes... teraz ta budu trhat na kusy.
Cloaky su super, od radosti z novej textury nevnimam ani lagy.

Sice su T4 zony, PQ a scenarka este prazdnejsie ako tie T3... ale mame paradne cloaky a KotB.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/12/2008 :  13:58:35  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Muže mi přesně někdo napsat jaký typ a kolik questu se přidalo do RvR zón ? ja nic nenašel pravda motal sem se kolem Praagu asi 10 min dopoledne pak sem to vypnul.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2008 :  14:34:56  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Muže mi přesně někdo napsat jaký typ a kolik questu se přidalo do RvR zón ? ja nic nenašel pravda motal sem se kolem Praagu asi 10 min dopoledne pak sem to vypnul.



nevim jsem v arbaitu...
ale podle whinu na forech "fixli" cast lag tak, ze vratili stav pred 1.06 (RP ma velkej heal zase 3sec a dot maj mensi dmg :)
(plus k standartnim nadavksm na masivni CtD se pridaly nadavky na permanentni vyskakovani SC invitu - i kdyz nejses ve fronte :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 12/12/2008 :  14:36:37  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
O jedno te prosim. Zkus to priste bez tech "podpurnych" slov. Nechtel jsem to cele mazat, ale jsme lidi ne? Takze sis to mohl odpustit. Diky, Shemiramoth.

A ja netvrdim ze hra je bezchybna..ale ludia sa vracaju a odchadzaju.. akurat v mojom okoli sa ludia viac vracaju.. vacsina sa teda vratila z WotLK ktore ich uz omrzelo.. tiez sa im nedivim :)


Edited by - Shemiramoth on 12/12/2008 14:44:57
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 12/12/2008 :  15:12:16  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Fora sleduju a to jak tyhle, tak WA. Tahle hraje je a vzdycky bude sracka. Bohuzel. Novy cloaky to rozhodne nezachrani. Jak uz tu kdosi rekl, cela hra je o stupidnim zergu a farme. Skill jednotlivce nebyl a nikdy potreba nebude, vse bude ve WHO reseny pouze davem lidi. Cilem uspesnejsiho vudce utoku, bude prijit s dvojnasobnym poctem lidi nez je na strane druhe. To bude cela strategie WHO.

Hru sem neprodal, bohuzel ji nikdo nechce a to ani zadarmo (ani se nedivim). Rozhodne neplanuju se vratit a lidi co znam ja, uz jsou v jinejch mmo a ani nevi ze nejaky WHO kdy hrali. Desne se mi ale libi jak mania lze sam sobe :). To me vzdycky pobavi.


Ne kazdej je takova star jako ty. My tupci to proste hrajeme a bohuzel nevidime tak daleko jako ty. Pro tebe sracka pro nekoho treba ne. Treba pro nekoho si sracka ty s takovimdle vyjadrovanim a psanim, minimalne pro me urcite:]
Jo btw posli mi tvuj login na who na spehoun@atlas.cz ja si ho klidne vemu diky:]A dam nejake te sracce[rozumneno kamarad]co si to chce zahrat a vyzkouset.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 12/12/2008 15:14:27
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  15:23:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
2Speh: Velmi by ma zaujimal tvoj nazor, na to video z Eltharionu, co som sem linkol z toho WAR fora (je par stran dozadu).

Pozri si to pls, a vyjadri svoj nazor, dik.

Myslim si, ze software, co sa prejavuje takymito bugmi, sa za "sračku" oznacit da, ale ludi oznacovat ako sracky by som si nedovolil.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 12/12/2008 :  15:30:56  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

2Speh: Velmi by ma zaujimal tvoj nazor, na to video z Eltharionu, co som sem linkol z toho WAR fora (je par stran dozadu).

Pozri si to pls, a vyjadri svoj nazor, dik.

Myslim si, ze software, co sa prejavuje takymito bugmi, sa za "sračku" oznacit da, ale ludi oznacovat ako sracky by som si nedovolil.


Ja to videl je to tragedie, ale rozhodne se to da vyjadrit nejak normalne. Je to celkem jedno. Me spis pobavil vzkaz ze to nikdo nece ani zadara, tak se nabizim, ze to beru. Jinak samozrejme netusim, ze se vyjadrujete k tomu videu az tak dalekosahle:] V kazdem pripade se tedy za sracku omlouvam, ale ta nabidka toho uzmuti acc stale trva:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/12/2008 :  15:46:48  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Mandorallen

Fora sleduju a to jak tyhle, tak WA. Tahle hraje je a vzdycky bude sracka. Bohuzel. Novy cloaky to rozhodne nezachrani. Jak uz tu kdosi rekl, cela hra je o stupidnim zergu a farme. Skill jednotlivce nebyl a nikdy potreba nebude, vse bude ve WHO reseny pouze davem lidi. Cilem uspesnejsiho vudce utoku, bude prijit s dvojnasobnym poctem lidi nez je na strane druhe. To bude cela strategie WHO.

Hru sem neprodal, bohuzel ji nikdo nechce a to ani zadarmo (ani se nedivim). Rozhodne neplanuju se vratit a lidi co znam ja, uz jsou v jinejch mmo a ani nevi ze nejaky WHO kdy hrali. Desne se mi ale libi jak mania lze sam sobe :). To me vzdycky pobavi.


Ne kazdej je takova star jako ty. My tupci to proste hrajeme a bohuzel nevidime tak daleko jako ty. Pro tebe sracka pro nekoho treba ne. Treba pro nekoho si sracka ty s takovimdle vyjadrovanim a psanim, minimalne pro me urcite:]
Jo btw posli mi tvuj login na who na spehoun@atlas.cz ja si ho klidne vemu diky:]A dam nejake te sracce[rozumneno kamarad]co si to chce zahrat a vyzkouset.

Ok, jak dojdu z prace domu tak ti to posilam. Nechces jeste AoC? To mi taky lezi v komore. K tomu ti muzu poslat i CE krabici s uzasne smradlavou mapkou. Na uctu je 80 BS a 80ranger. To ti taky muzu dat zadarmo, pripadne za postovny + poplatek za taxika na postu a zpet.

A opravdu to nikdo nechtel ani zadarmo. Si prvni kdo se ozval ze by to chtel. Pochybuju ale ze to nejak vyuzijes, spis si myslim ze si to napsal jen aby si dokazal ze je o who stale zajem. Jinak ofc posilam to ted e-mailem.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 12/12/2008 15:49:52
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/12/2008 :  15:47:54  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to video spatny je...to asi uzna kazdej... ostatne sam jsem neco podobnyho videl/zazil taky... na azgalu

spis me zarazi, ze na to, ze melo byt RvR hlavni tahak hry maji daleko vic odladeny jiny veci nez zrovna to RvR... asi by se jim dalo vic odpustit zbugly high level dungeony, kdyz by fortress siege fungovali as intended...

skoro zacinam souhlasit s nazorem, ze open RvR bylo do hry pridavano pouze jako "afterthought"

nic to ovsem nemeni na mem nazoru, ze hra hratelna je a je i zabavna (pro me) a nejakou dobu setrvam... stejne alternativy nejsou pro me prilis lakave...

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:00:03  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Wuuduu

2Speh: Velmi by ma zaujimal tvoj nazor, na to video z Eltharionu, co som sem linkol z toho WAR fora (je par stran dozadu).

Pozri si to pls, a vyjadri svoj nazor, dik.

Myslim si, ze software, co sa prejavuje takymito bugmi, sa za "sračku" oznacit da, ale ludi oznacovat ako sracky by som si nedovolil.


Ja to videl je to tragedie, ale rozhodne se to da vyjadrit nejak normalne. Je to celkem jedno. Me spis pobavil vzkaz ze to nikdo nece ani zadara, tak se nabizim, ze to beru. Jinak samozrejme netusim, ze se vyjadrujete k tomu videu az tak dalekosahle:] V kazdem pripade se tedy za sracku omlouvam, ale ta nabidka toho uzmuti acc stale trva:]

Np, me nadavky na forech neurazi :). Mas to v e-mailu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:01:13  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

2Speh: Velmi by ma zaujimal tvoj nazor, na to video z Eltharionu, co som sem linkol z toho WAR fora (je par stran dozadu).

Pozri si to pls, a vyjadri svoj nazor, dik.

Myslim si, ze software, co sa prejavuje takymito bugmi, sa za "sračku" oznacit da, ale ludi oznacovat ako sracky by som si nedovolil.



uz je tady zase : -) tobe klobasa nechutna , jinymu chutna, ale ty tomu dotycnymu budes porad tvrdit ze se ta klobasa neda zrat, sakra tak kdyz ti nechutna tak ti nechutna, to nedokazes pochopit ze nekdo se tou hrou muze i bavit presto ze ma spoustu chyb ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:04:08  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Jůů .. mi to píše ...

This account has been terminated, při logování
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:17:39  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach
uz je tady zase : -) tobe klobasa nechutna , jinymu chutna, ale ty tomu dotycnymu budes porad tvrdit ze se ta klobasa neda zrat, sakra tak kdyz ti nechutna tak ti nechutna, to nedokazes pochopit ze nekdo se tou hrou muze i bavit presto ze ma spoustu chyb ?



ja som na tom zatial rovnako, ako celdric:
quote:
Originally posted by celdric
nic to ovsem nemeni na mem nazoru, ze hra hratelna je a je i zabavna (pro me) a nejakou dobu setrvam... stejne alternativy nejsou pro me prilis lakave...



Zatial som len lvl 32, hram WAR a papkam kvalitne nemecke parky... zatial. Na RvR, ktore na 95% nema sancu na uspech (malo ludi, srackove servery) zatial nemam, takze ma to az tak netlaci.

A ako som slubil, to nebol whinersky post, ale pokus o vysvetlenie pojmu "sračka" ktory niekto nepochopil, asi.

Nemas na zaklade tho videa a desiatok postov s podobnym obsahom dojem, ze hranie WARu je vlastne zbytocne a len take pobehovanie okolo ceresnicky na torte, ktorej sa vsak nikto nemoze dotknut?

To je ako pri sexe, ked mozes "vsetko osahavat" ale zasunut uz nie... lebo sa partnerka rozkricala a zavolala na teba policajtov za pokus o znasilnenie. Isiel by si s nou aj na druhe rande, akonahle by ta pustili z basy?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:37:18  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
To je ako pri sexe, ked mozes "vsetko osahavat" ale zasunut uz nie... lebo sa partnerka rozkricala a zavolala na teba policajtov za pokus o znasilnenie. Isiel by si s nou aj na druhe rande, akonahle by ta pustili z basy?


To su ale prirovnania, cim dalej, tym lepsie :)

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 12/12/2008 16:41:58
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/12/2008 :  16:57:12  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
na prirovnania som macher, ak nejake potrebujes, robim na mieru.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/12/2008 :  17:14:41  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak WAR začíná bejt pěkně rozesrane** před dvouma hoďkama sem eště hrál a teď ani nespustím klienta, píše to něco o problémech s patchováním..... The client was unable to retrieve the file from the patch sevrver.Please try the patch operation again in a short while.

Faj zajdu si asi 100 metru do knajpy na pivko

A to me zrovna začal bavit KotBS, mě kterýho melee nikdy hrát nebavilo....


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 12/12/2008 :  17:24:54  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak WAR začíná bejt pěkně rozesrane** před dvouma hoďkama sem eště hrál a teď ani nespustím klienta, píše to něco o problémech s patchováním..... The client was unable to retrieve the file from the patch sevrver.Please try the patch operation again in a short while.

Faj zajdu si asi 100 metru do knajpy na pivko

A to me zrovna začal bavit KotBS, mě kterýho melee nikdy hrát nebavilo....




Vsetci prisli domov a patchuju, sa necuduj, to je ale tmp issue. WoW sa dalo ojebat pustenim cisto WoW.exe, aby si obisiel patcher, neviem ako tu ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 12/12/2008 :  18:01:18  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Taky mi to dělá.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 12/12/2008 :  18:16:29  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
trosku me ten patch teda nasral. Moje bufy co v minulem patchi byly pres smrt uz zase padaji coz me sere, ale ne jako to ze kdyz dostanu specku co mi prodluzuje build up specek tak to ted afektuje i detaunt a charge opravdu nahovno. Ted castim charge a detaunt 2sec.
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 12/12/2008 :  23:20:36  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
Tak ja som si stihol patch 1.1a, vsetko v poriadku, akurat mi nejde vobec zvuk, nechapem, nemate s tym niekto prosim skusenost? spustim hru pocas reklam a v uvodnom videu ide hudba a zvuky uplne normalne, ked som ale na vybere postavy tak vobec nic, ani v hre nic :(
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 12/12/2008 :  23:27:33  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andrews13
vsetko v poriadku, akurat mi nejde vobec zvuk


sorry ale tohle me rozesmalo :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 12/12/2008 :  23:43:50  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by andrews13
vsetko v poriadku, akurat mi nejde vobec zvuk


sorry ale tohle me rozesmalo :)



to som rad ;)

pre istotu teraz Eltharion zblbol teraz tak zazracne, ze polka z mojej party ostala v hre, polka sa nevie dostat na server a dvaja z nas nemozu pustit ani klienta, uplne nadherne... super

asi idem napisat na oficialne fora, ze nech nam vratia prachy, ze im nebudeme robit betatest a este za to platit :(
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/12/2008 :  02:07:41  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
patch sa mi stiahol okolo 18:30 za 2 minuty, dokonca mam aj zvuk, hlavne zvuk trpaslicieho mounta je konecne znesitelny.
Ale zacalo mi to robit zonecrash... ale nie ze by hra spadla, ale zona sa nahrava, nahrava, a nahrava... a nahrava.... az pokial WAR neskoncim cez procesy.

V guilde ale ma jeden zaujimave pady... snad kazdu minutu je dole.


Btw poradte, kde zozeniem novy Devastator Skullcap...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 13/12/2008 :  11:29:15  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

patch sa mi stiahol okolo 18:30 za 2 minuty, dokonca mam aj zvuk, hlavne zvuk trpaslicieho mounta je konecne znesitelny.
Ale zacalo mi to robit zonecrash... ale nie ze by hra spadla, ale zona sa nahrava, nahrava, a nahrava... a nahrava.... az pokial WAR neskoncim cez procesy.

V guilde ale ma jeden zaujimave pady... snad kazdu minutu je dole.


Btw poradte, kde zozeniem novy Devastator Skullcap...



no tak, vcera Eltharion a ostatne padli kvoli nejakym prolemom s ISP, ze to riesia. Priznam sa, taku bitku v oRvR ako bola predtym padom som asi v T3 este nezazil, po padnuti tam bolo trocha menej ludi, ale islo super krasne, je pravda, nedostali sme sa do keepu, takze neviem, ci to tam stale laguje, lebo vzdy ked sme dali dole dvere, vybehli destraci a vytlacili nas pomaly az do warcampu. Ale asi tie rewardy v oRvR pomohli, lebo sa v zonach mydlilo skoro nonstop a fakt velke gropy (teda na war)

co sa tyka patchu, tak s tym zvukom ma problemy len minumum ludi, na WA fore mi odpisali dvaja, ze maju podobny problem. Skusam vsetko, asi skusim aj reinstall hry, ale mam pocit, ze to bude len strateny cas. Mam Creative X-FI, keby nahodou niekto vedel co s tym, pls, poradte

Co sa tyka toho Devastatoru, tak ja riesim helmu do setu (tiez pridana vec) a na forach pisu, ze by mala padat z T3 keep lordov, tak ked rozbeham zvuk, budem skusat :)
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/12/2008 :  11:54:14  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Ano ano jaká maličká blbost dokáže oživit oRvR v T1, T4 co sem zkoušel to teď v oRvR zonách jede. Stačí přidat nějaký zisk, profit a lidi tu činost dělaj rewardy za infulence sou krůček správným směrem ale chce to větší krok ještě.

Ještě někdo věří že se mmo hrajou pro zábavu??

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/12/2008 :  12:29:48  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
jj, do tyzdna maju vsetky rewardy a zase budem mrtvo...

Ak ta nova helma do Devastatoru pada z T3 Keep lordov som v prdeli, lebo mam lvl 32... cize som sliepka.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 13/12/2008 12:31:36
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/12/2008 :  13:16:17  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WuuduuTo je ako pri sexe, ked mozes "vsetko osahavat" ale zasunut uz nie... lebo sa partnerka rozkricala a zavolala na teba policajtov za pokus o znasilnenie. Isiel by si s nou aj na druhe rande, akonahle by ta pustili z basy?

to mi dela ... neporadite mi nekdo co s ni? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/12/2008 :  13:22:47  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
hmm, zacal by som chutnymi nemeckymi parkami a alkoholom...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 14/12/2008 :  00:38:32  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

jj, do tyzdna maju vsetky rewardy a zase budem mrtvo...

Ak ta nova helma do Devastatoru pada z T3 Keep lordov som v prdeli, lebo mam lvl 32... cize som sliepka.



Slepice je o 20 lvlů, ne? Já teda na T4 do T3 mohl chodit v pohodě... A myslím, že na lvlu 34 už ti to bude jedno, protože budeš mít lepší equip.
Stačí dát do oRVR rp boost a myslím, že se to tam bude mydlit o stošest. Třeba teď lidi poznají, že venku ze scénárka je to mnohem větší zábava.

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 14/12/2008 :  09:27:33  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
to nie je o lvloch, to je o tieroch. Ako lvl 40 mozes kludne behat po T3 a sliepka nebudes.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  11:44:22  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ako level 40 mozem behat po T3 a nie som sliepka, ale akonahle vstupim na PvP uzemie - Karak Azgal (tam su aj Keepy) do 10 sekund som sliepka aj ked som lvl 32, T3 tier je len do levelu 31.

Vsimsli ste si, ako trapne vyriesili pokus o zvysenie rychlosti hry? Nastavili horsie textury uz ked su postavy kusok od vas, to predtym nebolo.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 14/12/2008 11:46:30
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/12/2008 :  11:57:59  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu



Vsimsli ste si, ako trapne vyriesili pokus o zvysenie rychlosti hry? Nastavili horsie textury uz ked su postavy kusok od vas, to predtym nebolo.



Tak to bych neřek hra vypada stejně jako dřív jen se znovu pokazil streaming textur v Altu to teď děla to co v Inv city příšerný doskakování pokud vůbec k němu dojde a objekt nezustane neotexturován. Dřív tohle bylo jen v Inv city.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/12/2008 :  13:27:42  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak som pre vas nieco nafotil:


(akurat kua, nie su nemecke, ale rakuske...)

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 14/12/2008 13:33:30
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 14/12/2008 :  17:33:26  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
Tak wuuduu ja si tie parky schvalne kupim, ked budu zle, tak beda ti...

Inak, ty asi nehras na open-RvR servery? Vsak? Lebo na open mozes na 100% behat a dobijat keepy v T3 aj na 40lvl

Preto o ne stale prichadzame, lebo pocet 40lvl na nasom servery vyrazne prevysuje order :)
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 15/12/2008 :  11:27:48  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
btw: nevie niekto, ako sa teraz po novom robia screenshoty ? print-screem tlacitko uz bohuzial nefunguje :(
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/12/2008 :  11:30:03  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andrews13

btw: nevie niekto, ako sa teraz po novom robia screenshoty ? print-screem tlacitko uz bohuzial nefunguje :(



musis si to znovu pridelit pres key settings...

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/12/2008 :  12:08:02  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by andrews13

btw: nevie niekto, ako sa teraz po novom robia screenshoty ? print-screem tlacitko uz bohuzial nefunguje :(



musis si to znovu pridelit pres key settings...



nebo ja to delam pres fraps
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000