Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/04/2009 :  13:11:04  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

2graydawn:Neboj psat umim.On i tenhle char umi dost casto poradne kousnout.Neni to sice tak easy jako s nekterymi jinymi chary,ale jde to:P

Ok, tak skus zabit mojho DoKa http://img27.imageshack.us/my.php?image=angina012.jpg

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 10/04/2009 13:11:27
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 10/04/2009 :  14:39:15  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
To je celkem bez sance...AoE heal doka/wp je vyssi nez dps SW.Sorcka apod se da zabit...zalezi na situaci,stesti apod,ale na aspon trochu schopneho healera SW nema,krom sacrfice doka a to za predpokladu ze server slape dobre a DoK nedava SW melee dmg z 60ft range.

Ale jinak pekny screen.Ten armor a resisty fakt pekne:)

Edited by - Lupus on 10/04/2009 14:40:39
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

509 Posts

Posted - 11/04/2009 :  21:26:22  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
To mi přijde jako SCR ještě z předminulého patche - před úpravou resistů, jinak nechápu jak můžeš mít tolik. A ten disrupt - to je ujeté také. Je ten obrázek pravý ?

Ninjagon, Thorlander,Carnow, Akandor, Velmirez
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 12/04/2009 :  13:11:07  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
zeby nahozeny moralky? 1001 dark blessing

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 12/04/2009 :  19:24:04  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
Tak kam se to posunulo od doby vydání? Přemýšlím jestli mám zase zvednout sekeru do boje Kolik čechů hraje ještě na Eltharionu? Potýká se hra stále s nedostatkem populace?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 13/04/2009 :  00:16:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

Tak kam se to posunulo od doby vydání? Přemýšlím jestli mám zase zvednout sekeru do boje Kolik čechů hraje ještě na Eltharionu? Potýká se hra stále s nedostatkem populace?

V tuto chvili bojuje na Eltharionu Order primo s Tchar'zankem.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Johann
Starting Member

60 Posts

Posted - 13/04/2009 :  10:40:40  Show Profile Send Johann a Private Message  Reply with Quote
quote:

Takže lidi asi jsou
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 13/04/2009 :  12:22:47  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johann

quote:

Takže lidi asi jsou

Kedze porusili vacsinu povodnych poloprazdnych serverov, ludia na tych, co zostali sa po merge pekne nahustili.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

509 Posts

Posted - 14/04/2009 :  12:26:26  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Tchar'zanek padl, poprvé na světě na serveru Eltharion - EN.
Aliance v níž je Bohemia se také snažila, ale nám se to nepodařilo.
Info zde:http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=278031

Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 14/04/2009 :  12:44:49  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
jakym způsobem to probíhá, když "Vám" se to nepodařilo? to se čeká fronta na vyzvání krále na souboj, nebo?
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/04/2009 :  15:47:47  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Nevím čím to je ale ta hra je jak když ji teď spustili. T1 zóny narvaný, přibližně 80 lidi podle LFG systemu sem v rychlosti napočítal. To samé T2 rvr zóny kolem 30 lidí, na každem PQ spotu parta co ho dělá.

Takže sem čuměl jak blázen nevím jestli to jsou všechno alti tomu nevěřím. Někdo se zase ptá na total noobe otázky jak nakoupit armory atd. takže to bude nováček, zase že by bylo tolik trialistů taky se mi nechce věřit. Každopádně je situaci s populací více než výborná a osobně nelituji že jsem si zase zaplatil na Slayera, jak to vypadá na T4 nevím ještě sem nelognul maina.

BTW. engine furt na hovno v rvr při spell zerg festu HW micro lagy.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 14/04/2009 15:49:12
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 14/04/2009 :  16:03:01  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
trial by mohol byt tiez odpovedou na narvane T1, nemyslis?

Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Thor

509 Posts

Posted - 14/04/2009 :  22:26:24  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Tak teď jsem to dopsal, zatím pouze blogová verze o dobytí IC na Eltharionu:
http://ninjagon.blogspot.com/2009/04/tcharzanek-poprve-porazen.html

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 21/04/2009 :  01:11:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
tak si dame tretiu Altdorf siege za tri dni :)

MMO traveller
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/04/2009 :  07:45:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Uz nikdo nehraje.
Ja jsem za posledni 3 dny lognul dohromady na 5min abych zjistil ze v guilde je online 1-5 lidi na low altech, aliance je na tom podobne.
Predplatne mam zrusene a pokud mne ho 5 min pred obnovenim zase GOA neobnovi (jejich standartni trik) tak ho rozhodne neprodlouzim.
1.2.1 bohuzel potvrdil, ze nejde jen o desive sluzby GOA ale i o naprostou neschopnost Mythicu.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/04/2009 :  08:12:15  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me to vyprselo jeste pred 1.2.1 hlavne z duvodu, ze vsichni mi spoluhraci prakticky prestali hrat a jak to tak sleduju tak ani nemusim litovat

no mmo
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/04/2009 :  08:57:30  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
já sem se včera logl po 4 dnech a upravy po patchi se mi moc libi, vyhrady mam k members/officer notes, ktere se uz nezobrazuji pod jmenem v rosteru guildy, ale jako male zalozky.
zda se mi, že rp příděly z locku/dobití/obrany jsou větší, což taky moc nemusim. čim míň tim líp, navíc to na eltharionu lehce zvýhodní destro, který teď s RR pokulhává a díky novýmu systému rychleji order dožene
co se povedlo?
byl pridan recruitment a konečně si mužu ještě víc upravit rozhraní, protože sem limitovanej výkonem počítače a neustále sem si neumel vybrat mezi menším výhledem 1000na700 a mensi plynulosti pri 1200na1000.
upgrade keepu je tež dobrá vychytávka...

pak se ptam, co se tak strasneho stalo, že to goa/mythic nezvládli?

reklama na závěr: kdyby tu byl někdo, kdo se i nadále chce bavit warhammerem a jeho stávající guilda se mu odchody rozpadá, u devilish hordy na eltharionu počty naopak stoupají a optimismus nám nechybí

Edited by - Jelente on 21/04/2009 12:43:41
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 21/04/2009 :  12:01:19  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Upravy jsou v pohodě,prostě skončila tak trošku era jednotlačitkařů :D. K tomu se nesčítaj AoE a dotky hold jdou sundat jen z party. Hráče to nutí využívat vše , co postavy nabízejí a to odhaduji, že ledaskdo nezvládne. Systém keepů a medaile vypadají taky dost schopně.
Problém, kterej to celý kazí je padání severu a lagy. To doufám, že velice brzy zmizí.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/04/2009 :  14:06:06  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dolf

Problém, kterej to celý kazí je padání severu a lagy. To doufám, že velice brzy zmizí.

JJ, v to som dufal uz v novembri 2008... t.j. pred pol rokom.

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/04/2009 :  17:03:15  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:

Upravy jsou v pohodě,prostě skončila tak trošku era jednotlačitkařů :D. K tomu se nesčítaj AoE a dotky hold jdou sundat jen z party. Hráče to nutí využívat vše , co postavy nabízejí a to odhaduji, že ledaskdo nezvládne. Systém keepů a medaile vypadají taky dost schopně.

Ale figu borovu...
Jediny jednotlacitko co 1.2.1 odstranil je dis u WP (kde spis nechapu proc to trpeli pul roku).
To ze se nescitaj AoE je pekny, ale i tak jsou porad overpowered jak prase a nejvic je to tristni u R-healeru kde je porad naprosto nejucinnejsi spamovat group heal do zblbnuti - dementnejsiho healbota jsem v zadne jine hre nevidel.
Nutnost vyuzivat vse se opravdu nekona...

System keepu je prvni pulkrucek v maratonu sedi a nudy nazyvanem ORvR.
Medaile jsou peknej napad ale pri tech poctejch nutnejch ke koupi cehokoliv (a pokud se k tomu pricte uz nejde koupit rukavice za gold) tak jde jeste o vetsi timesink nez je demence zvana "loot system" v dungach (tady ze mne mluvi clovek co ma z 8mi runu Sigmars Crypts vysledny pocet Sentinelu 0).

To ze cela ta sracka ted jeste navic pada a laguje nasobne vic nez pred patchem je uz jen tresinka na tomhle dortu z hoven :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 21/04/2009 :  17:33:27  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Medaile jsou peknej napad ale pri tech poctejch nutnejch ke koupi cehokoliv (a pokud se k tomu pricte uz nejde koupit rukavice za gold) tak jde jeste o vetsi timesink nez je demence zvana "loot system" v dungach (tady ze mne mluvi clovek co ma z 8mi runu Sigmars Crypts vysledny pocet Sentinelu 0)

Tohle tak strasny jak rikas neni ... za dva dny hrani( do 15 hod. sem v praci a rano v pul 6 vstavam + mam i jiny povinosti)takze zadny 24 hod. mam 206 officer 15 conq.

Edited by - Vali. on 21/04/2009 17:34:38
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/04/2009 :  08:35:58  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Tak som prekvapeny. Kam zmizol vsetok order ? Nikto nebrani keepy ani forty, asi preto, lebo to nema teraz zmysel, po "fixe" RoF. Altdorf siege kazdy den. Kam zmizli vsetci BW ha ?? Vidam teraz iba Watdana, Ninju a este jedneho no-name u nas na serveri. Nechce sa mi verit, ze by jeden minor patch urobil taku revoluciu.

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/04/2009 :  10:23:00  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
mozno to nebola revolucia, ale posledna kvapka trpezlivosti...

Ninja tam bude aj v posledny den, on a admin servra co natuka "kill process" a stlaci Turn off...

Edited by - Wuuduu on 22/04/2009 10:24:37
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 22/04/2009 :  10:43:18  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:

Ale figu borovu...
Jediny jednotlacitko co 1.2.1 odstranil je dis u WP (kde spis nechapu proc to trpeli pul roku).
To ze se nescitaj AoE je pekny, ale i tak jsou porad overpowered jak prase a nejvic je to tristni u R-healeru kde je porad naprosto nejucinnejsi spamovat group heal do zblbnuti - dementnejsiho healbota jsem v zadne jine hre nevidel.
Nutnost vyuzivat vse se opravdu nekona...

System keepu je prvni pulkrucek v maratonu sedi a nudy nazyvanem ORvR.
Medaile jsou peknej napad ale pri tech poctejch nutnejch ke koupi cehokoliv (a pokud se k tomu pricte uz nejde koupit rukavice za gold) tak jde jeste o vetsi timesink nez je demence zvana "loot system" v dungach (tady ze mne mluvi clovek co ma z 8mi runu Sigmars Crypts vysledny pocet Sentinelu 0).

To ze cela ta sracka ted jeste navic pada a laguje nasobne vic nez pred patchem je uz jen tresinka na tomhle dortu z hoven :)

Pěkný přípěvek. Jestli hraješ ve stejném stylu jak píšeš, tak se ani nedivím, že to moc nezvládáš a hledáš chyby , kde se dá :D.
Místo BW se objevují postavy , které nebylo poslední dobou moc vidět. Je to jenom dobře, alespoň je to pestřejší a člověk se nemlátí jenom s jedním typem postav.
Go to Top of Page

revi
New Member

450 Posts

Posted - 22/04/2009 :  10:46:33  Show Profile Send revi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Tak som prekvapeny. Kam zmizol vsetok order ? Nikto nebrani keepy ani forty, asi preto, lebo to nema teraz zmysel, po "fixe" RoF. Altdorf siege kazdy den. Kam zmizli vsetci BW ha ?? Vidam teraz iba Watdana, Ninju a este jedneho no-name u nas na serveri. Nechce sa mi verit, ze by jeden minor patch urobil taku revoluciu.

1) díky tomu "fixu" AOE zmizla síla orderu (tedy BW), a destro ted může všechno rozjíždět, zvlášť když jim už spousta choppů dolevelila do T4 a mraky lidí za ně ted hraje.
2) v úterý se to sice zlepšilo oproti víkendu, ale pořád to nedostahuje stability (lagy,pady) před 1.2.1 takže hodně lidí buď nehraje nebo hraje na T1-T3

AO - Revi - trox MA 220/27/70 http://auno.org/ao/equip.php?saveid=59939
WAR - Etharion - Order - Bohemia
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000