Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 22/07/2007 :  08:20:42  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nac tajnosti, protoze jsou kluci pod NDA. Sance, ze na neco kapnou z GOA ci Mythicu je mala, ale porad tady je. Neverim, ze nekdo z lidi co jsou placeni za prochazeni netu umi cesky, ale chci maximalne eliminovat moznost nejakyho pruseru. Vsem co si pozadaji dam samozrejme pristup. To je vsechno. Navic bych rad, aby se s nama podelili o co nejvice infa a timto to je pro ne jednodussi, kdyz se na forum nedostane kazdej.




Je celkem jedno, jestli umi cesky nebo ne, staci vyhledat podle hesel z WHO (nikdo je prekladat do cestiny nebude, to se nedela, nepouziva) a pak jen prohnat pres prekladace dostupne na webu (staci zadat nazev povolani z WHO do vyhledavace a co cist). Takze spis nez jestli to nekdo resi v cestine bychom se meli ptat, jestli to vubec nekdo resi.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 23/07/2007 :  17:33:50  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
neudelate topic jenom s zadostma o prihlasovani do hidden sekce? aspon bude i prehled kdo tam pristup ma

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/07/2007 :  17:36:07  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

neudelate topic jenom s zadostma o prihlasovani do hidden sekce? aspon bude i prehled kdo tam pristup ma

Ne

Edit: done

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 23/07/2007 17:39:55
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/07/2007 :  17:43:32  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

neudelate topic jenom s zadostma o prihlasovani do hidden sekce? aspon bude i prehled kdo tam pristup ma



Uplne staci tady ty zadosti po udeleni pristupu smazat.
(Coz se deje, jak jsem si tak vsimnul.)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/07/2007 :  18:35:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Pokud ma nekdo zajem prodat beta account Warhammera, tak se mi ozvete; na forum email.

Nabizim rekneme 4k.

diky

Edited by - VT on 13/08/2011 12:32:14
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  19:07:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Omg, VT posuva power gamming do vyssej sfery Ty musis mat velmi dobry job, ze jo ?

Edited by - Pepo on 23/07/2007 19:08:15
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/07/2007 :  19:36:34  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Omg, VT posuva power gamming do vyssej sfery Ty musis mat velmi dobry job, ze jo ?
To bych neprobiral, je to ciste jeho vec.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2007 :  19:55:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
a to jsem si rikal, ze s placenou betou jsem byl blazen :-)

no mmo
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  21:49:04  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Vsak jo, je ja si len kazdym postom hovorim ze ma VT uz nicim neprekvapi (kupovat si 30 rocne hry, konzoly vykopane zo zeme atd. )
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 23/07/2007 :  22:24:39  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Každé hobby něco stojí a 4k je náhodou docela levná záležitost v porovnání s nějakou "normální" zálibou. ;)

BTW komu přinést pytlík se švěstičkami z vlastní zahrádky, abych dostal přístup do supertajné WH sekce?

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/07/2007 :  22:25:27  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Pokud ma nekdo zajem prodat beta account Warhammera, tak se mi ozvete; nejlepe na 603400794, popr. na forum email.

Nabizim rekneme 4k.

diky


Beru, ale chci peníze předem
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  22:38:37  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nat

Každé hobby něco stojí a 4k je náhodou docela levná záležitost v porovnání s nějakou "normální" zálibou. ;)

BTW komu přinést pytlík se švěstičkami z vlastní zahrádky, abych dostal přístup do supertajné WH sekce?



Pytlik mozes doniest mne, a o pristup sa popytaj mojho manazera shemiramoth

Vsak mne je jasne nech si kazdy robi so svojimi peniazmi co sa mu chce, ja len ze som este nevidel kupovat beta account

Edited by - Pepo on 23/07/2007 22:39:27
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/07/2007 :  22:43:10  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No vidíš, kdybych se tam dostal já, tak bych ho možná i půjčil, protože peníze kazí charakter :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/07/2007 :  07:12:18  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

No vidíš, kdybych se tam dostal já, tak bych ho možná i půjčil, protože peníze kazí charakter :)



no zalezi jak jsou u mythicu peclivky...pomerne neni problem kontrolovat z jakejch IP adres se ti lidi connectujou...

no mmo
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 24/07/2007 :  07:28:54  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no zalezi jak jsou u mythicu peclivky...pomerne neni problem kontrolovat z jakejch IP adres se ti lidi connectujou...



Zalezi, co maji v podminkach. IP, masinu, uzivatele/instalaci? A jak maji postaveny program, respektive co muze/nemuze poslat za informace.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 24/07/2007 :  08:58:12  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Ono toho stejně není zatím moc na odzkoušení :)
Tak za 3 - 4 měsíce to bude už lepší.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/07/2007 :  12:07:29  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Takze spis nez jestli to nekdo resi v cestine bychom se meli ptat, jestli to vubec nekdo resi.


http://www.curse.com/articles/details/2504/

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 25/07/2007 :  12:38:16  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

quote:
Originally posted by Khaot
Takze spis nez jestli to nekdo resi v cestine bychom se meli ptat, jestli to vubec nekdo resi.


http://www.curse.com/articles/details/2504/



Priznam se, na bonzovani jsem uplne zapomnel. Jsem proste takova najivka
Kazdopadne vzhledem k poctu opravneni do te bety (hadam, ze se tam dostal kazdy, kdo si o to rekl a ze jich tu bylo, nejspis vsichni znate) je to skoro stejne, jako by to nebylo ve skryte sekci a v pripade bonzovani skryta cast vubec nic neresi.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/07/2007 :  13:44:28  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot
Kazdopadne vzhledem k poctu opravneni do te bety (hadam, ze se tam dostal kazdy, kdo si o to rekl a ze jich tu bylo, nejspis vsichni znate) je to skoro stejne, jako by to nebylo ve skryte sekci a v pripade bonzovani skryta cast vubec nic neresi.



Do soucasne warhammer bety se dostalo minimum lidi. Nelze to srovnavat napr. s close betou wow pred tremi lety a uz vubec ne s close betou Vanguarda.

Odhaduji, ze v soucasne close bete (eu) je maximalne 500 lidi?
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 25/07/2007 :  14:16:03  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Khaot
Kazdopadne vzhledem k poctu opravneni do te bety (hadam, ze se tam dostal kazdy, kdo si o to rekl a ze jich tu bylo, nejspis vsichni znate) je to skoro stejne, jako by to nebylo ve skryte sekci a v pripade bonzovani skryta cast vubec nic neresi.



Do soucasne warhammer bety se dostalo minimum lidi. Nelze to srovnavat napr. s close betou wow pred tremi lety a uz vubec ne s close betou Vanguarda.

Odhaduji, ze v soucasne close bete (eu) je maximalne 500 lidi?



Beta o ktere Khaot mluvi je nejspis ta beta sekce tady na imperiu, ne beta WHO. Navic podle zprav o preplnenosti hernich serveru bety bych spis cekal, ze se tam dostalo vic lidi nez jen 500 z cele EU.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/07/2007 :  14:27:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
klicova otazka je jestli server utahne vice nez 32 lidi

lastfm
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/07/2007 :  02:51:53  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Hmm dalsi Warhammer e-mail... takovej ten pocit napeti. Hned jak jsem uvidel nejakej obrazek ze hry v mailu, tak zase dalsi newsletter omg

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 26/07/2007 :  06:54:32  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Neee zabijte me :P. Ja furt ze mi nic nechodi a ted sem nasel nahodou jeden mail od warhammeronline.com v Nevyzadane poste. No jako doufam ze sem si takhle smaznul invite do bety, to bych se asi pos.al

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 26/07/2007 :  07:23:41  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Neee zabijte me :P. Ja furt ze mi nic nechodi a ted sem nasel nahodou jeden mail od warhammeronline.com v Nevyzadane poste. No jako doufam ze sem si takhle smaznul invite do bety, to bych se asi pos.al



Tak v tom e-mailu od nich se vesmes krome toho, ze te vybrali nic nedozvis. Staci jit na http://www.war-europe.com/ a pokud se ti podari prihlasit a v sekci dowloads budes mit beta-klinet, tak mas na skoro vyhrano
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 26/07/2007 :  08:36:33  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
V tom emailu mne fakt rozesmál fan obrázek s paulem a jeho pravou podobou :D

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/07/2007 :  09:25:19  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jinak příští měsíc budou představeni Elfové a Dark elfové na Games Convention v Leipzigu.
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 27/07/2007 :  08:59:37  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Jinak příští měsíc budou představeni Elfové a Dark elfové na Games Convention v Leipzigu.


Konecne na ty mam desnej zalusk maj deśne skveli jednotky hlavne Dark ...sem zvedavej ktery pouzijou ...Dekuji za infiko.

Edited by - Vali. on 27/07/2007 09:00:32
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 27/07/2007 :  12:30:40  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Super i na tom jednom obrazku vypadaji skvele :)
a prosimte kolikateho to bude?


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 27/07/2007 :  12:43:32  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quizee

Super i na tom jednom obrazku vypadaji skvele :)
a prosimte kolikateho to bude?


Paris, July 26th 2007 – GOA, the online games department of France Télécom, announces its presence at the Leipzig Games Convention which takes place from the 22nd to the 26th of August 2007. There the MMORPGs Warhammer® Online : Age of Reckoning™ and Dark Age of Camelot®, along with games from the Goa.com portal, will be presented at a stand of more than 500m^2;.

For the highly-anticipated Warhammer® Online, 36 free access computers will be available, allowing players to challenge each other and try the « Realm vs. Realm™ » combat. Jeff Hickmann (Senior Producer) and Paul Barnett (Creative Director) will be in charge of the show and will unveil the secret of the Elves amongst others. WAR is slated for a simultaneous launch in Europe and North America in the first quarter of 2008.

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Soptik on 27/07/2007 12:44:17
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 28/07/2007 :  10:35:26  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 28/07/2007 :  10:37:21  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
DAOC jedu na Athlon 64 3500 s 2gb DDR1 a 7800GTX a v pohodě. Podle toho co víme, tak je WAR na stejném engine a jeho nároky jsou obdobné.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/07/2007 :  10:37:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?


podle bety to pry zatim vypada, ze o neco malo vic nez daoc...tzn. zadny krvavy naroky jako VG apod. (i kdyz jsem hral naposledy jenom s catacombs klientem)

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 28/07/2007 :  10:45:34  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
m tak to je celkem dost proti mojemu srotu ;-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 28/07/2007 :  11:44:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

m tak to je celkem dost proti mojemu srotu ;-)



- stahni si free trial daocu
- spust ho na maximalni detaily v 1600x1200
- z rychlosti, kterou ti daoc pobezi odecti 20-30 procent a ziskas hrubou predstavu o tom jak ti bude behat Warhammer




Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 01/08/2007 :  11:48:01  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
nejak se mi nechce verit ze to nepobezi jako vanguard.. dal jsem vedle sebe posledni screeny z WHO a screeny co mam z VG a ta grafika mi prijde z 90% podobna.. zejmena teda dwarfove.. skoda ze ji udelali takovou plasticky umelou, pastelovou.. to radsi "wowkovou".


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 03/08/2007 :  09:58:31  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

nejak se mi nechce verit ze to nepobezi jako vanguard.. dal jsem vedle sebe posledni screeny z WHO a screeny co mam z VG a ta grafika mi prijde z 90% podobna.. zejmena teda dwarfove.. skoda ze ji udelali takovou plasticky umelou, pastelovou.. to radsi "wowkovou".



Srovnej prosim WHO (hru ve stadii BETA s nehotovym grafickym enginem) s nejakou jinou, uz hotovou hrou.Opravdu bodujes

Edit typo

Darraque [MdK]

Edited by - Sorrow on 03/08/2007 09:59:01
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 03/08/2007 :  10:17:25  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?


moc ne.. WHO bude shiatcompfriendly game... nerikam ze je to vylozene spatne ma to i svy velky+ pro velkou radku lidi ale precijen nekteri a ja sem mezi nima by na dnesni dobu cekaly trosku pruznejsi grafickej engine nez ten humus co je zatim videt na SS... idelane aby bylo mozne prepinat mezi nejakym low profile modem tj to co je videt ten a nejakej HD.

nevim treba jeste hodlaji na grafice zapracovat ale zatim kdyz se podivam na SS tak vidim zhruba toto:

- absence dnes uz naprosto standartnich grafickej effektu jako bumbmapping a jemu podobny efekty...
- pixel shader videl WHO mozna tak z kanoje
- nejaky pokrocilejsi texturovani tu vubec neni tzn vsechno vypada moc pekne z dalky.. z blizka je to humus.
- shadow a lightning effekty sou snad pod urovni Quaka 1cky
- prijde mi ze vsechny offic SS jsou porizovany bez AF to tak nejak necapu uz vubec...
tech chyb na grafice by se naslo jeste vic ale uz toho necham...

sice hratelnost bude mit jednoznacne prvni slovo ale pokud by mel bejt WHO hra u ktery budu mit zase xxx dnu played tak bych rad aby se mi aspon trochu libila a zatim to teda vypada dost bidne...


so...

Edited by - Khandar on 03/08/2007 10:20:32
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/08/2007 :  10:21:10  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Zatim zverejnene screenshoty jsou skutecne bez grafickych efektu. V produkci budou.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 03/08/2007 :  11:15:49  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?


moc ne.. WHO bude shiatcompfriendly game... nerikam ze je to vylozene spatne ma to i svy velky+ pro velkou radku lidi ale precijen nekteri a ja sem mezi nima by na dnesni dobu cekaly trosku pruznejsi grafickej engine nez ten humus co je zatim videt na SS... idelane aby bylo mozne prepinat mezi nejakym low profile modem tj to co je videt ten a nejakej HD.

nevim treba jeste hodlaji na grafice zapracovat ale zatim kdyz se podivam na SS tak vidim zhruba toto:

- absence dnes uz naprosto standartnich grafickej effektu jako bumbmapping a jemu podobny efekty...
- pixel shader videl WHO mozna tak z kanoje
- nejaky pokrocilejsi texturovani tu vubec neni tzn vsechno vypada moc pekne z dalky.. z blizka je to humus.
- shadow a lightning effekty sou snad pod urovni Quaka 1cky
- prijde mi ze vsechny offic SS jsou porizovany bez AF to tak nejak necapu uz vubec...
tech chyb na grafice by se naslo jeste vic ale uz toho necham...

sice hratelnost bude mit jednoznacne prvni slovo ale pokud by mel bejt WHO hra u ktery budu mit zase xxx dnu played tak bych rad aby se mi aspon trochu libila a zatim to teda vypada dost bidne...


to zni cimdal lip

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Chrizofilax
Starting Member

22 Posts

Posted - 04/08/2007 :  23:27:16  Show Profile  Send Chrizofilax an ICQ Message Send Chrizofilax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?


moc ne.. WHO bude shiatcompfriendly game... nerikam ze je to vylozene spatne ma to i svy velky+ pro velkou radku lidi ale precijen nekteri a ja sem mezi nima by na dnesni dobu cekaly trosku pruznejsi grafickej engine nez ten humus co je zatim videt na SS... idelane aby bylo mozne prepinat mezi nejakym low profile modem tj to co je videt ten a nejakej HD.

nevim treba jeste hodlaji na grafice zapracovat ale zatim kdyz se podivam na SS tak vidim zhruba toto:

- absence dnes uz naprosto standartnich grafickej effektu jako bumbmapping a jemu podobny efekty...
- pixel shader videl WHO mozna tak z kanoje
- nejaky pokrocilejsi texturovani tu vubec neni tzn vsechno vypada moc pekne z dalky.. z blizka je to humus.
- shadow a lightning effekty sou snad pod urovni Quaka 1cky
- prijde mi ze vsechny offic SS jsou porizovany bez AF to tak nejak necapu uz vubec...
tech chyb na grafice by se naslo jeste vic ale uz toho necham...

sice hratelnost bude mit jednoznacne prvni slovo ale pokud by mel bejt WHO hra u ktery budu mit zase xxx dnu played tak bych rad aby se mi aspon trochu libila a zatim to teda vypada dost bidne...




Náhodou mě to vyhovuje aspon se to nebude při velkejch bitvách sekat.Takhle kritizovat hru může jen člověk co ví o grafice hovno.Udělat v podstatě 2 verze hry které jsou pro slabší a silnější stroje je blbost.Je to mmorpg a to je dělané pro hodně lidí proto je důležité aby běhalo svižně a všem.
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/08/2007 :  00:18:34  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chrizofilax

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?






Náhodou mě to vyhovuje aspon se to nebude při velkejch bitvách sekat.Takhle kritizovat hru může jen člověk co ví o grafice hovno.Udělat v podstatě 2 verze hry které jsou pro slabší a silnější stroje je blbost.Je to mmorpg a to je dělané pro hodně lidí proto je důležité aby běhalo svižně a všem.



no jestli tu nekdo vi hovno o grafice tak jsi to bouzel ty... a jeste tu meles kraviny, pokud nedokazes prijmout konstruktivni kritiku tak jsi hodne mimo... ja nekritizuju hru ja kritizuju jeji mmt graficky engine kterej je bouzel predpotopni, ano MMORPG by mela behat svizne ale to nema co docineni s tim ze ve WHO chybej featury ktery jsou dnesnim hardwarem i tim slabsim uz zmaknuty tak ze hru spomaluji minimalne... ono udelat pruznej engine dokaze malokdo ale udelat shit grafiku aby behala navsem je easy... necekam od WHO grafiku ala LOTRO ale to co zatim je videt na SS je nepripustny, urcite jeste malinko na grafice zapracujou ale nejaky vyraznejsi zmeny nejde cekat protoze to uz v tehle fazi vyvoje je skoro nemozny vyrazne zmenit grafickej engine.

so...
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/08/2007 :  03:40:13  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nesmis se na to divat tak cerne Khandare. Treba to nakonec bude o trosku lepsi.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 05/08/2007 :  08:52:23  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar
no jestli tu nekdo vi hovno o grafice tak jsi to bouzel ty... a jeste tu meles kraviny, pokud nedokazes prijmout konstruktivni kritiku tak jsi hodne mimo... ja nekritizuju hru ja kritizuju jeji mmt graficky engine kterej je bouzel predpotopni, ano MMORPG by mela behat svizne ale to nema co docineni s tim ze ve WHO chybej featury ktery jsou dnesnim hardwarem i tim slabsim uz zmaknuty tak ze hru spomaluji minimalne... ono udelat pruznej engine dokaze malokdo ale udelat shit grafiku aby behala navsem je easy... necekam od WHO grafiku ala LOTRO ale to co zatim je videt na SS je nepripustny, urcite jeste malinko na grafice zapracujou ale nejaky vyraznejsi zmeny nejde cekat protoze to uz v tehle fazi vyvoje je skoro nemozny vyrazne zmenit grafickej engine.



Černý brouk strikes back.
Khandare, snad nečekáš, že v betě budou mít už dokonale odladěný grafický engine? Tipoval bych, že ho ještě čeká dost optimalizací. Takže proč ho nepustit bez všeho toho pozlátka, aby se to hráčům hýbalo a mohli v pohodě testovat věci, co s enginem nesouvisí? Čekat, že to, co vidíme, je finální podoba hry a rozvíjet na tom konspirační teorie o předpotopnosti 3d engine hry mi přijde ... poněkud dost mimo.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 05/08/2007 :  10:01:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
na druhou stranu je evidentni, ze je to dalsi evolucni verze graf. enginu z daocu...nebo snad nekdo vazne cekal ze zahodej co vyrabeli 7-8 let a koupej unreal engine nebo dokonce vyvinou nejakej novej?

ja teda zrovna v grafice nejsem nijak honenej a porad v tom dost plavu (i kdyz jsem si minulej tyden docet jednu bajecnou knizku o programovani her v jave ;-) a nejaky tutorialy k java3D),
ale z vlastni zkusenosti s vyvojem komplexnich systemu muzu rict, ze neco ZAHODIT je skoro nepripustne :-)

no mmo

Edited by - celdric on 05/08/2007 10:01:55
Go to Top of Page

Chrizofilax
Starting Member

22 Posts

Posted - 05/08/2007 :  13:58:53  Show Profile  Send Chrizofilax an ICQ Message Send Chrizofilax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Chrizofilax

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by Arach

jak si myslite ze bude Warhammer narocnej po strance HW ?






Náhodou mě to vyhovuje aspon se to nebude při velkejch bitvách sekat.Takhle kritizovat hru může jen člověk co ví o grafice hovno.Udělat v podstatě 2 verze hry které jsou pro slabší a silnější stroje je blbost.Je to mmorpg a to je dělané pro hodně lidí proto je důležité aby běhalo svižně a všem.



no jestli tu nekdo vi hovno o grafice tak jsi to bouzel ty... a jeste tu meles kraviny, pokud nedokazes prijmout konstruktivni kritiku tak jsi hodne mimo... ja nekritizuju hru ja kritizuju jeji mmt graficky engine kterej je bouzel predpotopni, ano MMORPG by mela behat svizne ale to nema co docineni s tim ze ve WHO chybej featury ktery jsou dnesnim hardwarem i tim slabsim uz zmaknuty tak ze hru spomaluji minimalne... ono udelat pruznej engine dokaze malokdo ale udelat shit grafiku aby behala navsem je easy... necekam od WHO grafiku ala LOTRO ale to co zatim je videt na SS je nepripustny, urcite jeste malinko na grafice zapracujou ale nejaky vyraznejsi zmeny nejde cekat protoze to uz v tehle fazi vyvoje je skoro nemozny vyrazne zmenit grafickej engine.


Grafika je náhodou supr.Aspon to není to takovej hnus jako wow.Mě určitě teda nevadí že to poběží všem plynule a uvidim při pvp do dálky.Navíc ta hra je dělaná pro opravdu velký bitvy.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 05/08/2007 :  14:58:55  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Pokud jde o grafiku tak mě se zdá WH oproti WoWku perfektní co se týče detailnosti textur aspoň na těch nejlepších screenech co vydali.

Teď sem pár měsíců hrál jiný hry ať už offline nebo online STALKER, LOTRo, a jiný.Takže sem si zvyknul na trošku lepší textury, proč to píšu? protože minulej tejden mě herní MMO sucho dohnalo k tomu zaplatit si měsic ve WoWku po příchodu do hry sem se málem poblil když sem viděl tu hruznoů technickou stránku hry.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 05/08/2007 14:59:36
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/08/2007 :  15:21:36  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chrizofilax

Grafika je náhodou supr.Aspon to není to takovej hnus jako wow.Mě určitě teda nevadí že to poběží všem plynule a uvidim při pvp do dálky.Navíc ta hra je dělaná pro opravdu velký bitvy.


jo videt do dalky je dulezita vec, ale jestli tam budou nejaky zergy jako treba 40 na 40 tak to me naserou pac to nesnasim to neni pak moc o skillu ja chci poradny group pvp a nic vic sakra
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 05/08/2007 :  19:19:30  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Zergy jsou náhodou fajn - obvykle od nich nic moc nečekáš, takže tě smrt tolik nenasere, máš možnost se za někoho schovat a když máš 2-3 další kámoše s tebou co se domlouvají, tak je to brutální RP farm.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/08/2007 :  21:08:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja nikdy nebyl moc narocnej na grafiku, WoW na plny detaily mi vyhovuje, ale to mizeni textur v dalce me sere.

Ono CS 1.6 taky zrovna nevynika ubermegahyperpreimbancovanou grafikou a porad je lepsi nez CCS (freeforallgame) ktery hrajou vsichni na Game Parku a spitujou na 1.6

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 06/08/2007 :  08:40:31  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
To Khandar: http://www.secretlivesofmobs.com/istrip_files/strips/20070423.jpg

Fakt nechápu, jak může někdo vytýkat closed beta fázi hry, že nemá finálně odlazený grafický engine.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,89 seconds. on eygor Snitz Forums 2000