Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:37:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nevi nekdo jestli je mozne se hned po zalozeni charu premistit do jine lokace. Kdyz si proste zalozim elfa, tak jestli muzu hned od lvlu 1 jit do lokace empire a questit tam?

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe. Podruhe se mi to v te same lokaci na stejnech questech delat nechce a po releasu predpokladam ze s kamosema se kterejma pujdeme na order tak budeme expit spolu.

Zatim jsem nenasel zpusob jak se tam rychle dostat. Je nekde nejaky npc co me tam portne? Pripadne kde?

Dekuji.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:40:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno tak zatím pozitivní názor mam na hru jako celek vím že mě to bude nějakou dobu bavit ze scenaria jsem byl celkem nadšený absolutně nechapu zatím RvR nebo to přetahovaní o uzemí a podobné věci ale v tom bude právě to kouzlo objevování a hratelnosti.

Horší je to s názorem na třeba menu ať už celkové nebo menu grafického nastavení moc tam toho teda není hodně odflaknutý.

Technické zpracování je zklamaní hlavně ten pomalý streaming textur, ovšem pozor animace i grafika samotná tak s tím sem spokojenej řikám jen technická stránka stejně jako u AoC.Moc se mi nelíbí jak to běhá (8800 GTS 512).

A poslední věc příšerný výběr u Order side u obličejů.U trpaslic jsem si řikal wtf? nic horšího už být nemůže ale mýlil jsem se, když jsem zapnul HE tak jsem poznal že může být hůře.
Elfové jsou jak mumie vyschlé obličeje nakřížené s nějakou mimozemskou rasou, prostě hrůza.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:40:30  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nevi nekdo jestli je mozne se hned po zalozeni charu premistit do jine lokace. Kdyz si proste zalozim elfa, tak jestli muzu hned od lvlu 1 jit do lokace empire a questit tam?

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe. Podruhe se mi to v te same lokaci na stejnech questech delat nechce a po releasu predpokladam ze s kamosema se kterejma pujdeme na order tak budeme expit spolu.

Zatim jsem nenasel zpusob jak se tam rychle dostat. Je nekde nejaky npc co me tam portne? Pripadne kde?

Dekuji.

melo by to byt easy hned na prvnim levelu
order http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=68681
destr http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=68904
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:47:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:

Dekuji.

Jen probehnes po ceste na kraj RvR casti.

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:51:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

V HE lokacich je mrtvo a PQ sem musel solovat, coz jde dost blbe.

no tak se nediv kdyz jsi lenoch a zacnes hrat az 3 dny po spusteni kdy uz jsou vsichni skoro max level

lastfm

Edited by - Rashaverak on 10/09/2008 09:52:25
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:56:16  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
tech buglych not attackable mobu je docela dost, konkr prvni PQ u HE je to skoro kazdy treti.. a docela se divim jak je to mozne, ze tak do oci bijici chyba po tak dlouhem a 'dukladnem' betatestu je hned u prvniho pq
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:56:51  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hehe :). No ja hral prave uz prvni den prez kamosuv acc z CB.

Edit: 2 qsubt:> ja uz se zase nedivim vubec nicemu. Po zkusenosti z AoC me prekvapi jen maloco :). Pokud bude WHO zabavny po strane pvp a budou tam dobry a hodne itemu tak me jen maloco tu hru znechuti.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 10/09/2008 09:58:51
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 10/09/2008 :  09:57:36  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Johny

Me spis derou ty zaseknuty monstra, vetsinou naky strelci kdyz clovek pride na meele. A zbugnutej public q kdy nam utek jeden z addu u bosse, kerej se musel zabit takze 20 minut ( i kdyz zabavnejch ) v pixle

jj moby se bugujou fakt dost casto... ale vetsinou staci kdyz ho rozhejbes... teda ne, ze bych chtel aby takovejhle bug byl i v releasu...

btw stalo se vam, ze se k vam obcas nejakej mob priportuje? ja jen jestli to je lagem a nebo mym peckem, ze v tu chvili zrovna nestihalo...

Nejhorsi je to snad na battlefieldech, serzanti se temer pokazde zaseknou v "retreating" a nejdou zabit, tim padem se neda dobyt.

RL: LVL 1 S/S/S

Edited by - nekrotyrael on 10/09/2008 09:58:34
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:11:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

tech buglych not attackable mobu je docela dost, konkr prvni PQ u HE je to skoro kazdy treti.. a docela se divim jak je to mozne, ze tak do oci bijici chyba po tak dlouhem a 'dukladnem' betatestu je hned u prvniho pq

ta chyba s tím zaseknutím tam zase není tak dlouho, ale makají na tom :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:40:30  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Pokud muzu sdelit sve ciste subjektivni dojmy, tak me se to libi. Vcera v noci jsme tam pobihali se Spajdrem a jeste Razorkem a nebylo to spatne. Grafika mi vyhovuje, nikdy jsem si nepotrpel na neco uplne dokonaleho, nebudu vyhazovat penize za novy stroj aby mi jel treba AoC v pohode, kdyz WAR muzu hrat na notasu. Hratelnost se mi taky libi, zkousel jsem trpajzliky. Samozrejme byl jsem tam chvili, takze uvidime az to pocatecni nadseni opadne, jake to pak bude. Snad budou mit v pohode itemizaci, protoze co se delo a myslim stale deje v AoC je katastrofa. No vysledkem je, ze do full verze urcite jdu...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:42:15  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Teď mi přišel email že mi potvrdili kód, který jsem včera zadával kolem čtvrté odpoledne, nic moc rychlost, ale lepší jak nic.
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:46:27  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem s hrou taktez spokojeny a mile prekvapeny..
uprimne, uz nepamatuju kdy me to chytlo jako ted..
Hraji Archmaga na Ellyrionu nebo jak se to pise..
vetsinou jedu zatim scenaria :) a je to pecka.. Archmage je muj favorit, opravdu jsem se bavil
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2008 :  10:59:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no scenaria jsou dobry, ale
kurna ten order je nakej neschopnej, snad co jsem tam byl jsme nevyhrali ani jednou, ti mamlasove se dycky nechaj pobit tim aoeckem misto aby si odbehli :)
a to ze tam behaj jak vets v bedne ani radsi nerikam :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:00:22  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak v US uz najizdej na registraci headstart kodu :D

http://herald.warhammeronline.com/warherald/NewsArticle.war?id=241

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:03:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no scenaria jsou dobry, ale
kurna ten order je nakej neschopnej, snad co jsem tam byl jsme nevyhrali ani jednou, ti mamlasove se dycky nechaj pobit tim aoeckem misto aby si odbehli :)
a to ze tam behaj jak vets v bedne ani radsi nerikam :)

U nás zase chaos prakticky nikdy nevyhrál, až na poslední boj, kdy to byli úplně jiní lidi a jenom stáli a házeli na sebe z dálky kouzla stříleli z luků/kulometů, tak jsem si řekl skočím dolů a měl jsem prdel hned plnou šípů a pak se teprve přidali šmejdi líní
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:10:19  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Já myslím, že tady budem rádi, když to zprovozní v sobotu, a ještě bez chyby
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:13:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:

Já myslím, že tady budem rádi, když to zprovozní v sobotu, a ještě bez chyby

Myslím že celý víkend budeme spamovat, že kód jsme zadali a že nám stále nepřišlo potvrzení a že se nemůžu dostat do hry
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:15:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Pokud ano, tak někde ve Francii nakoupím přes internet bednu vidlí a loučí, kterou pak pošlu do GOA HQ, aby viděli, co je bude čekat v brzké budoucnosti
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:17:25  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ukazes jim stredovek jo? Btw D2D se taky flaka s tema klicema :(
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:18:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ukazes jim stredovek jo? Btw D2D se taky flaka s tema klicema :(

Myslím, že bych nebyl sám
Z D2D ještě nic nepřišlo. Osobně kódy čekám zítra nebo pozítří (capt. obvious )
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:24:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kody cekat muzes treba dnes, ale registrace kodu se nedockas :)

lastfm
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:24:33  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Co sjem zkoušel chvíli maguse, tak sme dostali těžce na zadek, protože Choseny asi fakt hrály samý děti. Místo aby se aspoň trochu snažili tankovat, tak furt stáli vzadu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:26:02  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

kody cekat muzes treba dnes, ale registrace kodu se nedockas :)

To je taky pravda. Už se těším, jak v neděli budu vyplňovat stejný formulář jako na open betu, a bud čekat na maila
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:30:19  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
Jenom este jelikoz doufejme se HS blizi , premyslim kam.. nemyslim gildy, ale typ servru .. ja puvodne chtel na open RVR jako kuli volnosti , ale zase jsem cetl ze WAR je prioritne pro core, pry aby open nezkazilo to rvr a epicnost..
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/09/2008 :  11:33:45  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Druhy dojmy: jak řikal Spajdr tak zapnutí AF a AA přes ovladače hoodně vylepšilo grafiku. Ty lagy kdy se teleportuje mob nebo nekonečnej chanelling sem taky viděl ale to se časem vychytá.

Teď sem hrál trochu víc za jeden char /runepriest a parádní atmosféra kam se hrabou jiný hry. Po pár questech jsem se dostal z obležené trpaslíčí základny a najednou vidím nějakou pěknou Orčí ohradu všude řev utok Orku prostě atmosféra luxusní, desing perfektní fakt sem si připadal jako v boji, ve skupince jsme začali řezat nějakou Orkskou big ass.

Později jsem pochopil že jsem zažil první PQ

Perfektní hra

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page