Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II Soundtrack
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mpegyna
Starting Member

9 Posts

Posted - 07/01/2005 :  18:20:29  Show Profile Send mpegyna a Private Message  Reply with Quote
Ma nekdo originalni Lineage II Soundtrack CD? - a byl by ochoten a schopen mi ho ripnout a v CD kvalite poslat pres net?

mpegyna
Starting Member

9 Posts

Posted - 07/01/2005 :  18:22:19  Show Profile Send mpegyna a Private Message  Reply with Quote
Nebo pripadne i prodat CD se soundtrackem?
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/01/2005 :  13:15:36  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Zkopiruj si adresar music primo z instalace hry, da se to v pohode prehravat winampem.
Go to Top of Page

Drizzt_Landruem
Starting Member

8 Posts

Posted - 09/01/2005 :  15:58:43  Show Profile  Visit Drizzt_Landruem's Homepage  Send Drizzt_Landruem an ICQ Message Send Drizzt_Landruem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Zkopiruj si adresar music primo z instalace hry, da se to v pohode prehravat winampem.



Nebo čímkoliv jiným...

Není umění problémy řešit, ale předcházet jim.
Go to Top of Page

mpegyna
Starting Member

9 Posts

Posted - 10/01/2005 :  12:48:54  Show Profile Send mpegyna a Private Message  Reply with Quote
O mp3 mi samozrejme nejde. Kvuli tomu bych sem nepsal. Jde mi opravdu o soundtrack v CD kvalite.
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 30/01/2005 :  01:16:17  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
Prehravani je jedna vec,ale dalsi uziti jina... Hudba v adresari Music je s koncovkou *ogg coz v pravde neznam... snazil sem se to konvertovat na MP3 nebo jiny použitelný format a nezdarilo se :-) Nezna nekdo konventor ktery umi prevadet *ogg files ?

Mulmanoid-Iquisitor(in progress),Kaynn-Templar,Kaynne-Guardian
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 30/01/2005 :  09:17:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jim Kayne

Prehravani je jedna vec,ale dalsi uziti jina... Hudba v adresari Music je s koncovkou *ogg coz v pravde neznam... snazil sem se to konvertovat na MP3 nebo jiny použitelný format a nezdarilo se :-) Nezna nekdo konventor ktery umi prevadet *ogg files ?



Nemusis to do niceho konvertovat. Ogg je audio format stejne jako treba mp3. Napr. Winamp ti ho prehraje. Zadej do google ogg.
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 30/01/2005 :  19:07:05  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
:-) Prehravani je jedna vec,dalsi pouziti jina... To sem psal uz predtim :-) ja proste nemam v aute prehravac ktery by mel naistalovanej Winamp :-) Proto se ptam jestli nekdo vi o prevadeci na pouzitelnejsi format ,abych si mohl poustet CD na normalnim prehravaci :-)

Mulmanoid-Iquisitor(in progress),Kaynn-Templar,Kaynne-Guardian
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000