Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 chjo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rod
Starting Member

3 Posts

Posted - 22/12/2004 :  02:56:48  Show Profile  Send Rod an ICQ Message Send Rod a Private Message  Reply with Quote
jsem tu jen proto abych slysel od ostatnich zda-li byl nekdo z nich zavisly na d2-lod-1.10. Jen proto abych vedel, jestli ma zavislost je ojedinela nebo ne. uz 3 mesic odvykam, a presto se stale v noci budim touhou po hre. Chybí mi, potkan, divine mortali, ruth hellwoman nebo treba coroner_rod ci henessy. Mel jsem za tech pet let zalozenych pres 1200 postav, 4 cdkeye, a stravil jsem na te hre 11.500 hodin cisteho casu. odmenou mi je dnes stav ktery zaziva opiatovy narkoman pri lecbe bez podpurnych prostredku. Chtel bych jen vedet zda-li ma nekdo podobne trable. Pro stare hrace nejsem neznamou osobou, novi mne neznaji, leda z vypraveni. Byt legenda za ziva je krasny pocit, ale ja mam cim dal vice pocit zoufaleho cloveka, ktery nesmi tam, kde zil poslednich skoro 6 let dennodenne.
rod

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/12/2004 :  07:25:21  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Skoč z mostu

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 22/12/2004 :  13:00:59  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Skoč z mostu


A ti bez treba doprdele, neflamuj zbytecne lidi ktery pisu "normalni" prispevek v prislusnem topiku v prislusne sekci.

Sice, nevim co autor chtel rict, ale rozhodne to neni duvod aby prisla nejaka no_name lama korka a delal ramena ;)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Edited by - Colldor on 22/12/2004 13:03:55
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/12/2004 :  14:52:30  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

quote:
Originally posted by Kořka

Skoč z mostu


A ti bez treba doprdele, neflamuj zbytecne lidi ktery pisu "normalni" prispevek v prislusnem topiku v prislusne sekci.

Sice, nevim co autor chtel rict, ale rozhodne to neni duvod aby prisla nejaka no_name lama korka a delal ramena ;)



No mě taky tvé jméno nic neříká, takže taky nemáš nějaké právo se do mě navážet. Dále nevím z čeho usuzuješ, že dělám ramena... Sám napsal, že je zoufalý, tak jsem mu poradil (myšleno jako vtip, ale to ty jsi asi nepochopil).

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 03/02/2005 14:10:36
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 26/01/2005 :  04:14:16  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Rode,jestli mas porad abstaky,tak zacni hrat neco jinyho
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 31/01/2005 :  03:51:02  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
jo .. MMO sou na to primo idealni ..

ale bacha je to jako z travy na herak ...

(no ja mam na svych charech v AO za ty 2,5 - 3 roky nahrano neco kolem 6K hodin, takze to by celkem odpovidalo)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 04/01/2006 :  23:02:00  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

jo .. MMO sou na to primo idealni ..

ale bacha je to jako z travy na herak ...

(no ja mam na svych charech v AO za ty 2,5 - 3 roky nahrano neco kolem 6K hodin, takze to by celkem odpovidalo)



omg, ja mam za pul roku necelych 2k hodin a prislo mi, ze hraju hodne Oo

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 04/01/2006 23:03:58
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 27/06/2007 :  12:26:38  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Rode najdi si jiný hobby, co třeba nějakej sport? Nebo sex by ti taky moh zaplácnout absťáky
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 27/06/2007 :  12:50:35  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Chalan, uvedomujes si ze odpisujes na 2,5 roku stary prispevok ? Haha
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/06/2007 :  18:47:44  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Chalan, uvedomujes si ze odpisujes na 2,5 roku stary prispevok ? Haha



ROFL !!!

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 29/06/2007 :  18:54:32  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Chalan, uvedomujes si ze odpisujes na 2,5 roku stary prispevok ? Haha


necro ftw! ;p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 29/06/2007 :  22:30:45  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
No a co,ja se u tohodle topicu taky tehda pobavil,obcas to neni na skodu!

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 01/07/2007 :  13:54:10  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
No a co? Moc často tu nebývám, i 2,5 roku starej post je pro mě novinka
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000