Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 *
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/09/2004 :  09:30:45  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Rodier
VSECKY Gamezone hry vyzaduji original CD klic, coz je jedina zaruka vlastneni originalu hry dana vyrobcem hry. A vyrobce uz nezajima s jakou verzi hrajes, pouze ho zajima zda li mas original klic.



Spatne.

Napr. Quake 1 zadny klic nema a gamezone ho tedy logicky vyzadovat nemuze.


omg ;-) prave proto - logicky .. kdyz ho nema, tak se o tom prece nebavim ne ? :)


Tragedy > ja vim, on to cele zbabral mel to rict uz od zacatku
VT > no padlo tady ze originalne jsou ty informace v nejake binarce = .ini soubor neni soucasti klienta.. ten si tam proste prida clovek sam , nakopiruje do adresare.. takze dle mne legalni..
Elidor > rikate, i kdyz neprimo - kdyz tady nekdo neco takoveho uvede a sesype se na nej rada lidi stim ze to urcite neni legalni a jak si to teda CT chce dovolit.. nebud pokrytec a nerikej mi, ze jsi z toho rozhovoru tady necitil ten ton ve stylu "je to spatne , na gz to nema co delat" ......
Ja Bojlerovi vzkazuju > dokud bude na Gamezone Midkemia a ten NWN server (ktery pry vyzaduje nejake hacky) tak je porad Lin2 bezproblemu ;]


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 15/09/2004 :  09:51:20  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by Tragedy


Tak tedy nevim, ale u FPS (CS, Q3, UT) tam potreba originalni verze neni.


VSECKY Gamezone hry vyzaduji original CD klic, coz je jedina zaruka vlastneni originalu hry dana vyrobcem hry.



Nevyzaduje... sam jsem takhle hral CS a Q3 a vim, ze lide NEVLASTNICI originalni UT tam hraji rovnez.


Kdy ? ja hral CS a Q3 nekdy 2000-2002 a to to klic vyzadovalo, znal jsem i ty adminy tam a ty si zatim stali ze zadne crackle servery.. leda ze by se to ted zmenilo........ no ale jak rikam ja myslim ze tohle je cele offtopic, vzhledem ktomu ze Gamezone hostuje Midkemii ktera porusuje vsecky mozny prava....




Znovu opakuji ja hral CS a Q3 z hlackle verze a bez problemu. Ted hraju obcas UT04 (uz original) a 95% lidi z GZ original NEMA. Hraje se z ckrackle verze. Proc nelze s touto verzi hrat na originalnich serverech, ale na GZ jo?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 15/09/2004 :  12:13:55  Show Profile Send Nat a Private Message
quote:
Originally posted by elidor

pokud jsem si vsiml tak tu nikdo nerikal ze to ma zavrit, ale jen otazky typu: "jak to mate osetreno aby to bylo legalni".
takze ty smyslenky o neprejicich imperium flamerech jsou zbytecny ne?
z toho sameho duvodu se neprobira midkemia, bo to je uplne to samy co vsechny ostatni free shardy uo, tam se o nelegalnosti prodebatovalo tolik postu ze se vse relevantni napsalo a neni k tomu vic co dodat.

Jen bych k tomu dodal, že lidi to zajímá (i mne) z ryze praktických důvodů - chtějí mít aspoň nějakou jistotu, že jim nějaká, ať už jakákoli, událost po třech měsících tu hru neodřízne jen proto, že se něco hloupě zanedbalo - třeba i to rozhodování, jestli do toho veřejně jít nebo ne. Technická stránka se dá řešit, hw, linka se dá sehnat, v lepší nebo horší kvalitě, to je v jádru jedno ... nikdo ale nevyřeší, když si stručně řečeno "vlastník postaví hlavu".

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Bojler
Starting Member

22 Posts

Posted - 15/09/2004 :  13:19:22  Show Profile  Visit Bojler's Homepage  Send Bojler an ICQ Message Send Bojler a Private Message
*

Edited by - Bojler on 04/03/2005 19:21:45
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 15/09/2004 :  16:24:51  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message
- rodiere, veskere soubory jsou chraneny, tedy nejen samotny "client" pod kterym nevim co si predstavujes.
- bojler: je spousta lidi co nechteji davat penize za to aby si tu hru vyzkouseli, tedy to opravdu neni neprejicnost. vetsina z nas hrala ci hraje dosud na nejakem emulatoru at z jakehokoliv duvodu (penize, komunita, ..)
tedy zbyva jen vedet proc do toho jdes ci nejdes a co z toho kouka. (ono vstupem do eu se po strance "zakony bananove republiky zvane cr" hodne zmeni.

jinak k la2 ... je to nudna mobarna a nedokazu si predstavit ze ji nekdo bude hrat dva roky. (muj nazor) pokud chces provozovat nejaky emulator tak bych si vyhlidnul hru ktera bude zaroven zabavna

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/09/2004 :  07:16:44  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message
Kdo ma zajem picovat do dalsich serveru, pripadne si ozkouset jak moc L2 sux zadarmo, zkuste
http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=view
je tam seznam ruznych serveru, pekne zpracovane.

Zajimave, ze nektere servery misto .ini nabizeji rovnou patch.exe ktery patchne klienta nejen na .ini ale celkove dle potreb serveru....


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 16/09/2004 :  08:56:54  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
Bojler: No kdyz to shrnu, tak na GZ proste jde hrat z nelegalnich kopii. Coz rikam od zacatku. Tim ze jeste vypinate kontrolu klice to jen potvrzuje.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Bojler
Starting Member

22 Posts

Posted - 16/09/2004 :  13:03:44  Show Profile  Visit Bojler's Homepage  Send Bojler an ICQ Message Send Bojler a Private Message
*

Edited by - Bojler on 04/03/2005 19:21:49
Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 16/09/2004 :  17:56:18  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message
Jako nechapu, proc topic zalozenej o Lineage konci diskuzi o tom, zda de na GZ hrat ci nehrat bez orig CD!

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Bojler
Starting Member

22 Posts

Posted - 16/09/2004 :  19:34:16  Show Profile  Visit Bojler's Homepage  Send Bojler an ICQ Message Send Bojler a Private Message
*

Edited by - Bojler on 04/03/2005 19:21:56
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/09/2004 :  20:27:25  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
ono to s tou legalitou je na freeshardech vůbec dost nahnutý
třeba tady http://24.1.61.237/ se jim nějak podařílo splašit komplet soubory z oficiál serveru takže tam běží veškerý questy/skill prostě naprosto vše včetně castle siege ... jen je potřeba nějakej podivnej klient (viz jejich fórum) tušim korejskej
každopádně těch freeserverů sou mraky (http://l2j.de/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=13) a furt přibejvaj další takže je to oficiálům asi jedno ...
Go to Top of Page

Bojler
Starting Member

22 Posts

Posted - 19/09/2004 :  21:55:58  Show Profile  Visit Bojler's Homepage  Send Bojler an ICQ Message Send Bojler a Private Message
*

Edited by - Bojler on 04/03/2005 19:21:59
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 20/09/2004 :  07:31:44  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
quote:
Originally posted by Bojler

quote:
Originally posted by SNowie
takže je to oficiálům asi jedno ...

Jo, tak nejak to je :-) Psal jsem jim a napsali mi to, ze za modifikaci klienta muzu dostat ban na oficial servery...


Lol tak to bych klidně riskl

jen bych chtěl říct že českej server by byl fajn ... pokud by valil v podobném stylu jako UO shardy bylo by to super ... a tyhle tahanice o porušení zákona se mi zdaj dost mimo když i spousta "slušnejch" amíků v pohodě vlastní servery provozuje a ini hází na fórum nebo přímo na stránky (pokud ale chcete bejt krytý tak si ho klidně upravim sám

Edited by - SNowie on 20/09/2004 07:36:04
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 20/09/2004 :  08:27:05  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Bojler

quote:
Originally posted by SNowie
takže je to oficiálům asi jedno ...

Jo, tak nejak to je :-) Psal jsem jim a napsali mi to, ze za modifikaci klienta muzu dostat ban na oficial servery...


Lol tak to bych klidně riskl

jen bych chtěl říct že českej server by byl fajn ... pokud by valil v podobném stylu jako UO shardy bylo by to super ... a tyhle tahanice o porušení zákona se mi zdaj dost mimo když i spousta "slušnejch" amíků v pohodě vlastní servery provozuje a ini hází na fórum nebo přímo na stránky (pokud ale chcete bejt krytý tak si ho klidně upravim sám



to o co tu bezi, je ze to nebude provozovat par kluku, ale ceskej telecom :) chapes ten rozdil? a bojler co by sefredaktor by mel mit dost rozumu aby tenhle rozdil chapal (cemuz tri strankovy topic zrovna nenasvedcuje)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 20/09/2004 10:46:38
Go to Top of Page

Bojler
Starting Member

22 Posts

Posted - 20/09/2004 :  15:52:32  Show Profile  Visit Bojler's Homepage  Send Bojler an ICQ Message Send Bojler a Private Message
*

Edited by - Bojler on 04/03/2005 19:22:02
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 20/09/2004 :  16:12:52  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message
Toto je prece diskusni forum, tak diskutujeme... to ze nemame na nektere veci stejne nazory by te prece nemelo urazet. Take it easy...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 20/09/2004 :  18:37:23  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message
bojler: oc lepsi by bylo kdybychom te v tom podporovali a ty pak co by zodpovedny clovek s tim mel opletacky ze? :)
jj hnusny CZH forum, samej neprejici prudic tu.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 20/09/2004 :  21:09:47  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message
btw to s tim vypinanim overovani klice myslel ten boiler fakt vazne? to fakt nejakej server umoznuje? by me zajimalo kdo by byl tak inteligentni a dal moznost vypnout jedinou ochranu toho aby byli lidi nuceny si kupovat originaly ;P

nemuzu tvrdit ze tomu tak neni, ale neverim tomu.. a instalovat nejakej server abych to zkusil se mi fakt nechce.. ma tuhle moznost jeste nekdo jinej overenou?

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 20/09/2004 :  22:54:10  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message
quote:
Originally posted by Bojler

Horsi nez na GZ, a to je co rici.

Hehe, tak tuhle urazku uz muzete smyt jen krvi......:op

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Zarken
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/09/2004 :  08:29:43  Show Profile  Visit Zarken's Homepage  Send Zarken an ICQ Message Send Zarken a Private Message
quote:
Originally posted by Stormer

btw to s tim vypinanim overovani klice myslel ten boiler fakt vazne? to fakt nejakej server umoznuje? by me zajimalo kdo by byl tak inteligentni a dal moznost vypnout jedinou ochranu toho aby byli lidi nuceny si kupovat originaly ;P

nemuzu tvrdit ze tomu tak neni, ale neverim tomu.. a instalovat nejakej server abych to zkusil se mi fakt nechce.. ma tuhle moznost jeste nekdo jinej overenou?



Bojler ma pravdu.. Vypinat to jde! Tedy jak u ceho, ale jde.. Taky jsem to sam povypinal na serverech kde to slo.

Cestou bojovníka - je cesta stínu.
Darem bojovníka - je vnímat to, co nelze vidět.
Duchem bojovníka - je udeřit v tu správnou chvíli.
Osudem bojovníka - je udržovat rovnováhu.

A když je rovnováha zlomena, nastává čas soudu!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/09/2004 :  12:04:31  Show Profile Send Rahman a Private Message
Neprislo mi, ze by se tahle diskuse dostavala do nepatricnych mezi. Sice tu jako obvykle par lidi trva na svem, i kdyz jim nekdo jiny vysvetli, ze to tak opravdu neni, ale takovy uz je zivot ;-)

Jinak v zivotnim cyklu hry existuje datum, od ktereho se nevyplati nadale tuto hru prodavat. Naopak se podporuje jeji verejna distrbuce z reklamnich ucelu. Predpokladam, ze by to mohl byt duvod, proc je u nekterych her povoleno vypnuti overovani klice.
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/09/2004 :  17:42:31  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message
quote:
Originally posted by Rahman

Jinak v zivotnim cyklu hry existuje datum, od ktereho se nevyplati nadale tuto hru prodavat. Naopak se podporuje jeji verejna distrbuce z reklamnich ucelu. Predpokladam, ze by to mohl byt duvod, proc je u nekterych her povoleno vypnuti overovani klice.



jo to bude asi pravda.. takze predpokladam ze to vypnuti overovani klice se objevuje az v poslednim vydanym patchi, kdy prestava fungovat support pro hru.. ale ze zacatku snad ne.. to by bylo dost nelogicky

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/09/2004 :  21:31:44  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
quote:
Originally posted by Bojler

EDIT: Radsi nic, nema to smysl.

Jen bych dodal posledni vec, protoze pak uz se tady neukazu - mate tady velice peknou, neprijemnou a urypanou komunitu lidi. Horsi nez na GZ, a to je co rici. Je mi z toho blbe. Fuj.

Mejte se.


to znamená že končíš na fóru imperium.cz nebo končíš server bohužel předpokládám to druhý
docela mě mrzí že se tu neobjevilo moc postů, který by nenaráželi na "legálnost" což asi bojler nepředpokládal spíš myslim doufal v pár nápadů, návrhů a podobně ...
mrzí mě to hlavně proto že sem už dřív doufal že někdo udělá dobrej českej server a tady se zadupe podobnejma řečma do země už v zárodku

Edited by - SNowie on 21/09/2004 21:39:52
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 21/09/2004 :  21:50:56  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Bojler

EDIT: Radsi nic, nema to smysl.

Jen bych dodal posledni vec, protoze pak uz se tady neukazu - mate tady velice peknou, neprijemnou a urypanou komunitu lidi. Horsi nez na GZ, a to je co rici. Je mi z toho blbe. Fuj.

Mejte se.


to znamená že končíš na fóru imperium.cz nebo končíš server bohužel předpokládám to druhý
docela mě mrzí že se tu neobjevilo moc postů, který by nenaráželi na "legálnost" což asi bojler nepředpokládal spíš myslim doufal v pár nápadů, návrhů a podobně ...
mrzí mě to hlavně proto že sem už dřív doufal že někdo udělá dobrej českej server a tady se zadupe podobnejma řečma do země už v zárodku


ale presne to je potreba

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 26/09/2004 :  16:55:37  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message
quote:
Originally posted by Stormer

quote:
Originally posted by Rahman

Jinak v zivotnim cyklu hry existuje datum, od ktereho se nevyplati nadale tuto hru prodavat. Naopak se podporuje jeji verejna distrbuce z reklamnich ucelu. Predpokladam, ze by to mohl byt duvod, proc je u nekterych her povoleno vypnuti overovani klice.



jo to bude asi pravda.. takze predpokladam ze to vypnuti overovani klice se objevuje az v poslednim vydanym patchi, kdy prestava fungovat support pro hru.. ale ze zacatku snad ne.. to by bylo dost nelogicky


Možná je to nelogické, ale funguje to tak. Spousta her (nemluvíme o MMO) to nejenom podporuje, ale přímo potřebuje.

Poněkud zjednodušeně - čím více lidí to může hrát (FPS), tím lépe. U her jako UT ani tak nejde o prodejnost, ale o návratovost sum vložených na vývoj. A tady vstupuje na scénu Progaming... a ten už tu návratovost zaručí.

Jinak Bojlera znám už dlouho, ještě z dob OFP. Co se LA2 serveru týče - jde o úplně stejnou situaci jako s UO. Všichni vědí, že je to nelegální. A i přesto tyto servery existují. Tudíž nevidím jediný důvod proč nezaložit další, samozřejmě pokud nějakému, s prominutím, krétenovi nerupne v bedně a nereportuje to.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 26/09/2004 17:02:00
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/11/2004 :  14:56:27  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
kdo tu kecá o nelegálnosti ... jestli tohle www.ultimaro.com/lineage2/ nevyprovokovalo oficiály k činnosti tak bych řek že malej českej server asi těžko vyprovokuje
- je tam (nevim jak získanej) full C1 server
- je to free
- funguje všechno
- hraje tam ... a teď pozor ... kolem 1000 hráčů najednou !!! podle mě přibejvá tak 100 za tejden ... už to server skoro nezvládá
neslyšel sem že by měli nějaký problémy, já osobně tam hraju úplně v pohodě, jedinej rozdíl od oficiálu je to že se tam neplatí
Go to Top of Page

Werrtigo
Starting Member

24 Posts

Posted - 13/11/2004 :  15:48:52  Show Profile Send Werrtigo a Private Message
tak uz tam hrajeme taky na tom ultimaru a v poho
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 14/11/2004 :  12:24:08  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message
mno od ty doby co sem to psal ... je tam uz 1500 hracu online naraz , jinak zkuste sem tam juknout na IRC
server: irc.deltaanime.net
kanály:
#ul2
#ul2trade
#ul2chat
#ul2CZ
ted jak tam pribylo tolik lidi tak maj maly problemy se serverem ... chce to trpelivost
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 29/11/2004 :  07:10:02  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message
koukam ze to tehdy na gamezone spustili ..
http://la2.gamezone.cz/forum/index.php?
bezi to jeste? posledni post tam je z rijna

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 29/11/2004 07:12:32
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 12/12/2004 :  03:56:37  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message
hehe tak ultimaro s 3000 hraci ve spicce uz 1x hackly a meli problem s nc-softem ale stale jedou

my take pustili server, najdete ho na www.try-lineage2.tk
zatim 1000 registraci a cca pod 90 hracu nespadneme.. vetsinou kolem 130 ale vetsina z ciziny.. polaci amici malajsie.. takze vsichni kecaj anglicky
mame i IRC na irc.deltaanime.net kanal #dktechl2 pripadne chat.ratafak.net
na l2.ratafak.net jsou fajly a navod jak se napojit

dokonce se o nas zajima jedna velka spolecnost chteji nam poskytnout spojeni lepsi (ted mame 2mb/s)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Unwonted
Starting Member

1 Posts

Posted - 11/01/2005 :  23:55:50  Show Profile Send Unwonted a Private Message
dktech rulez yeah ...nebudte blazni je to free legalni nelagalni i kdyby mi meli useknout prsty na nohach tak do toho du
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 26/02/2005 :  13:32:20  Show Profile Send Ax a Private Message
tady je peknej vyber,desitky serveru po celym svete :)
http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=view

Edited by - Ax on 26/02/2005 13:35:36
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 11/04/2005 :  16:35:05  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message
bojler editnul uplne vsechny sve posty, tedy lze predpokladat ze z veci seslo?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 11/04/2005 :  17:17:25  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message
asi ano. Poslední posty byly 2 měsíce staré, takže je asi hloupost to oživovat. Mimoto psal, že se už neukáže. Dost zvláštní přístup od někoho, kdo se rozhodl provozovat veřejnou věc pro kontak s hráči a reaguje takto na první dotaz.
Pravděpodobně by asi chtěl, aby se někdo podíval na jejich projekt a pak se například oficiálně Telecomu zeptal, jak to mají legálně ošetřené. Třeba by to viděla raději než normální dotaz v diskuzi. A emulátorů existuje dost - právě proto se lidi ptali, jestli je to dohodnuté legálně nebo klasický emulátor. Nikdo to dopředu neodsuzoval.
Lock

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/04/2005 :  17:52:36  Show Profile Send Rahman a Private Message
Zvlastni, myslel sem, ze moderator tohohle fora jsem ja a zjistuji, ze se zde samovolne lockuji topiky :)

Nicmene souhlasim, ze po editaci od puvodniho autora topiku diskuse ponekud postrada souvislosti, takze se pod lock podepisu. Pokud by nekdo mel pocit, ze mu locknutim tohoto topicu bylo znemozneno dodat zavazne informace, pripadne osobni postoj, necht mne prosim kontaktuje pres private message.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Topic Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000