Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo, Diablo II, LoD
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 18/12/2006 :  16:34:34  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

quote:
Originally posted by Tragedy

Jakym zpusobem vubec probiha D2 na BN? To se lidi pripoji, da je to dohromady do nejaky skupiny a de se rezat dungeon? Je tam nejaky PvP? Nebo jak to vubec je?

Ja hral D2LOD este pred 1.10
v jedny hre muze byt max 8 hracu ruzne nagrupovanych ci vsichni solo
pro PvP jsi se nejdriv musel deklarovat ve meste, ozval se hruzostrasny zvuk a pokud jsi byl v hardcore videl jsi hromadny unik ze hry a hromadny trashtalky
vetsinou PvP byla otazkou 1vs1 mnohdy i 1vs7 coz byla velka sranda
Pred verzi 1.10 se i celkem dost cheatovalo a hackovalo (pro zminku jen maphack, haknuty armory a zbrane, dupovani ruznych itemu atd.)
Jak to funguje ted nevim, od vydani 1.10 jsem tam byl jen jednou a Hell (nejtezsi obtiznost hry) byl dost pritvrzenej a solo jsem mel co delat ustat minions of destruction s stitovym barbarem.

byly to nadherny casy
kdyz si vzpomenu na nekolika hodinove grindovani mephista a po par hodinach zadny poradny drop :-)

1.08 ARKAINES VALOR KEKEKE

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 23/12/2006 :  23:19:43  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
omlouvam se, ze to tady tak vykopavam, ale obcas i kdyz se to nezda tak si zahraju Diablo 1
Je to az skoro nepochopitelne jak tahle staricka hra ma jeste stale co nabidnout - strategii, akci, zabavu.

Kazdopadne mam dotaz pro hodne moc zasvecene lidi, kteri to hrali a kteri si to snad mozna jeste pamatujou.
Jakej je optimalni char lvl, kdy mi Griss nabidne KSOH s nejvetsi pravdepodobnosti?

Zkousel jsem prolezat web ale nikde moc jsem na to nenarazil. Tusim...teda jeste si neco pamatuju a myslim ze to bylo kolem lvl 33-36 ale jistej si nejsem.
Rozjel jsem ted z prdele warra a moc se bavim. Samozrejme nehodlam spekulovat o citech dupech apod...to neni zabava.
Dik

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 02/01/2007 :  15:05:39  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
jen pro info, kdyby to tu jeste nahodou nekdo cetl
tak jsem to vyresil pomoci Zidy Viewer programku, kterej umoznuje videt veci od vendoru - staci "parkrat" reset hry a nejaky dobry predmet se vzdy objevi. Teda ne ze by mi Gris ten KSOH nabidnul, ale clovek furt nemusi utikat k Wirtovi na SSOH

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Albis
Starting Member

30 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:30:39  Show Profile  Send Albis an ICQ Message Send Albis a Private Message  Reply with Quote
KSOH od Grishe sem bastard nikdy nemel, nejlepsi co me kdy nabid byl broad. Od Wirta na SSOH kolik veceru sem stravil resetovanim hry a nikdy me ho nenabid. Skoda ze postavy co jsem mel jsou smazany v nenavratnu.
Taky bych si rad zahral.

Lantos <Immune> undead priest , Drak'thul
Go to Top of Page

Mistral
Moderator

857 Posts

Posted - 03/12/2007 :  16:08:13  Show Profile Send Mistral a Private Message  Reply with Quote
Hraje to nekdo :o) Este?

Mistral (CoNT - sleeping member; laged and bored to death)
Lord Ancient member of Forum Posthunters - Forum Outcast.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 12/12/2007 :  12:56:58  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
jiste, tak 5 runu na lazara tydne :D

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Albis
Starting Member

30 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:11:16  Show Profile  Send Albis an ICQ Message Send Albis a Private Message  Reply with Quote
A doufam že aspoň za wara, ostatni je easy mod:-)

Lantos <Immune> undead priest , Drak'thul
Go to Top of Page

Urzaurza
Starting Member

10 Posts

Posted - 05/04/2008 :  15:16:42  Show Profile Send Urzaurza a Private Message  Reply with Quote
D2 LoD furt rox :O
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000