Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 Middle Earth
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Schatus
New Member

314 Posts

Posted - 22/10/2003 :  01:22:57  Show Profile  Visit Schatus's Homepage  Send Schatus an ICQ Message Send Schatus a Private Message  Reply with Quote
Sem to tu nenasel tak se o tom podte bavit at vim jako to bude a muzu si o tom nechat zdat

nAk|smOke
nAkAshi crew
www.nAkAshi.tk

Schatus (Seeker) - deleted after 3years by fucking non-rp,pvp and fantasy thinking GMs.

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/10/2003 :  08:24:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Schatus

Sem to tu nenasel tak se o tom podte bavit at vim jako to bude a muzu si o tom nechat zdat


Nevim jest-li je vubec se o cem bavit.Tusim ze to dela turbine ne?Pokud ano doufam ze to nebude stejna zabava jako AC2.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/10/2003 :  13:13:11  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan
Tušim ze to dela turbine ne?Pokud ano doufam ze to nebude stejna zabava jako AC2.



Hmm, tahle fatální prohlášení mě vždy pobaví. Ještě než se podrobněji rozepíšu o Turbine a AC2 (které hraju poslední 4 měsíce jako jedinou MMORPG momentálně) tak se Tě zeptám, abych věděl, jestli mám vůbec ztrácet čas nějakým psaním, jak dlouho jsi AC2 hrál, kdy naposledy a čeho jsi tam dosáhnul.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 22/10/2003 :  16:49:41  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Nepridali do AC2 nejaky hero system ci co? Ja o tom nikde nic nenasel jen zaslechl muzes potvrdit ? Jinak co jsem ja hral evropskou betu tak me ten svet pripadal takovy prazdny. Dungeony jenom jako jeskyne ale to byly pro nizke levely nevim jak vypada high level hra. A vaulty aspon za neco staly.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/10/2003 :  16:50:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
neni nutne hrat hru pul roku abych zjistil ze me nebavi, a jestli hra zacne bavit az po mesici expovani .........

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/10/2003 :  17:06:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

neni nutne hrat hru pul roku abych zjistil ze me nebavi, a jestli hra zacne bavit az po mesici expovani .........



Sorry, ale to je hloupost co jsi napsal. Jaký je rozdíl v tom, jestli mám hru hrát dva měsíce, abych poznal jestli mě baví nebo dva měsíce, abych poznal, jestli mě nebaví ?

Magické slůvko expování - třeba pro mě je expování v MMORPG minoritní záležitostí. Mnohem víc je pro mě rozhodující, jestli jsou místa, která stojí za prolézání, jestli jsou questy s odpovídajícím revardem, jestli je rozumně udělaný loot systém, jestli se dá hrát i solo pokud nemám grupu, jestli devoleper přidává content, jestli se na tu hru dá dívat, jestli to hrají někteří z mých přátel atd.
Mít názor na MMORGP je mnohem víc individuální záležitost než u jakékoliv jiné hry a dlouho trvá, než člověk hru pozná. Proto by se měl každý vyjadřovat jen k věcem, ke kterým na základě svých zkušeností má co říct.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 22/10/2003 :  18:05:56  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No to sme se toho o Middle Earth dovedeli

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/10/2003 :  18:27:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
O Middle Earth se toho moc povídat nedá. Kromě toho, že se jedná o MMORPG z prostředí Pána prstenů, dělá to Turbine na modifikovaném enginu AC2 a publisher třeba nebude Microsoft, protože nikoliv Turbine, ale MS byl příčinou prvních problémů AC2. I když to si MS asi nenechá vzít :)

Jinak, to je další zajímavý fenomén - myslet si, že se diskuze vždy drží zadaného tématu. Diskuze jsou reakce na podněty a jako takové mohou přirozeně plynout mnoha směry. Souhlasím, že vše má svoji míru, mělo by se včas vrátit na správnou kolej, ale mě osobně většina inteligetních :-) offtopiců vůbec nevadí.

Edited by - Gabriel on 22/10/2003 18:28:05
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 23/10/2003 :  11:06:06  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Mnohem víc je pro mě rozhodující, jestli jsou místa, která stojí za prolézání, jestli jsou questy s odpovídajícím revardem, jestli je rozumně udělaný loot systém, jestli se dá hrát i solo pokud nemám grupu, jestli devoleper přidává content, jestli se na tu hru dá dívat, jestli to hrají někteří z mých přátel atd.

Tak třeba SWG.
Místa k prolejzání tu rozhodně jsou a pochybuju, že si je prošel všechny(na dost z nich by si s tim co si měl nepřežil ani první ránu).
Questy s rewardama tu už taky jsou. Je to sice random generovaný a můžeš dostat shit nebo taky uber loot.
Loot je udělaný tak, aby hráčem vytvořená věc byla o něco lepší (vyskytnou se výjimky) a je zaměřen spíš ,než na okamžitý materiální zisk v podobě ruční atomovky a panceřových plátů na křižník, na poskytnutí součástí nutných pro výrobu super věcí hráčem.
Solo se dá hrát úplně v pohodě pokud nejsi zrovna doctor/CM se záměrem solovat kimogily, popř. master dancer toužící bavit tuskeny.
Nový content se přidává pořád. Nové looty, brnění, theme parky, dungeony.
Koukat se na SWG dá.
S kamarády nevím jestli ti tvoji, ale není problém udělat si nový ne?
Jak koukám na ten seznam tvých požadavků, říkám si, proč tě nevidíme ve hře.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/10/2003 :  11:20:26  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan
Jak koukám na ten seznam tvých požadavků, říkám si, proč tě nevidíme ve hře.



Upřímně nerozumím smyslu Tvého příspěvku. Mým požadavkům zcela určitě vyhovuje i EQ, a přesto ho nehraju. Cca 3,5 miliardy žen na světě má dvě prsa, jedno přirození, a přesto žiju jen s jednou...

Vraťme se zpět. Já jsem původně reagoval na to, že pokud nemám s něčím zkušenost, tak se k tomu neposkytuju fatální soudy. Nabyl jsem dojmu, že by bylo na místě zastat se Turbine, a to buď poskytnutím vlastních zkušeností nebo třeba jen emotivním se ohrazením. Směr, kterým jsi se vydal ve svém postu jsem evidentně minul, tak mi to zkus osvětlit.

Edited by - Gabriel on 23/10/2003 11:21:28
Go to Top of Page

Rira Vanga
Starting Member

28 Posts

Posted - 23/10/2003 :  13:43:01  Show Profile  Visit Rira Vanga's Homepage  Send Rira Vanga an ICQ Message Send Rira Vanga a Private Message  Reply with Quote
Gabriel: Ozvi se mi prosim na me ICQ: 4385726
Diky Jeremy/Vanga

Meridina 59: Silor (rip) CS: BlTe|B, jeremy (rip) Jumpgate: jer3my (rip) EVE: Rira Vanga
WOW (Ragnaros): Riratjingu - druid / tauren 60
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/10/2003 :  14:29:40  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Spis napis co se ti libi na AC2. Vemu to z meho pohledu hrace ktery hral AC2 chvilku a to jeste open betu.

Skilltree nic moc
Svet graficky pekny ale jinak nic na co by se dalo koukat. Puste.
Dungeony jenom jako jeskyne nic treba ala DAoC nebo EQ (mysleno architektonicky.
Nenasel jsem zadny cil hry.
Vaulty pekne udelane ale po chvilce okoukane.
Svet velky ale hraci se seskupovali hlavne u Vaultu nebo v dungeonech kde poradali masakr potvor.

Urcite je toho vic ale dlouho jsem to nehral takze tohle je muj maly obrazek AC2. Zkousel jsem to chvilku pred ukoncenim Evropske bety a nevydrzel jsem se u toho bavit ani tyden.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2003 :  20:41:18  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Cca 3,5 miliardy žen na světě má dvě prsa, jedno přirození, a přesto žiju jen s jednou...



Hmm Chyba
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/10/2003 :  22:19:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Gabriel

Cca 3,5 miliardy žen na světě má dvě prsa, jedno přirození, a přesto žiju jen s jednou...



Hmm Chyba



Chyba ? Já jsem napsal - žiju....
K AC2 až zítra. Vidím jen postel :)

Edited by - Gabriel on 23/10/2003 22:20:20
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 23/10/2003 :  22:33:17  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rira Vanga

Gabriel: Ozvi se mi prosim na me ICQ: 4385726
Diky Jeremy/Vanga



Ahoj, už nepoužívám ICQ, začal jsem ten stupidní spamovací a systém hroutící program nesnášet a přešel na messenger, kde jsem k nalezení pod emailovou adresou martin@biotherapy.cz

Takže také na emailu :)
Go to Top of Page

Schatus
New Member

314 Posts

Posted - 24/10/2003 :  00:54:51  Show Profile  Visit Schatus's Homepage  Send Schatus an ICQ Message Send Schatus a Private Message  Reply with Quote
Uff
Jako vice mene laik co zna jen UO asi neprispeju zadnou stylovou hlaskou ale ciste prakticky ... myslite teda ze to nebude stat za to? nevyznam se moc na poli AC2 atd.. jen me laka prostredi ME

nAk|smOke
nAkAshi crew
www.nAkAshi.tk

Schatus (Seeker) - deleted after 3years by fucking non-rp,pvp and fantasy thinking GMs.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 25/10/2003 :  19:04:12  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Schatus

Uff
Jako vice mene laik co zna jen UO asi neprispeju zadnou stylovou hlaskou ale ciste prakticky ... myslite teda ze to nebude stat za to? nevyznam se moc na poli AC2 atd.. jen me laka prostredi ME



Ty bys hral něco placenyho? Jestli jo jdu do toho taky.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Schatus
New Member

314 Posts

Posted - 25/10/2003 :  21:59:46  Show Profile  Visit Schatus's Homepage  Send Schatus an ICQ Message Send Schatus a Private Message  Reply with Quote
prave proto se ptam tady odborniku protoze do 3D online stredozeme sem vzdycky chtel

nAk|smOke
nAkAshi crew
www.nAkAshi.tk

Schatus (Seeker) - deleted after 3years by fucking non-rp,pvp and fantasy thinking GMs.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 27/10/2003 :  05:32:32  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si precetl ten muj prispevek a nevidim na nem nic tak fatalniho.Proste jsem jen napsal ze doufam ze to nebude stajna zabava jako AC2.A bohuzel musim na tom trvat.Ja v to opravdu doufam. Byl bych rad aby me hra,ktera bude na motivy Pana prstenu, bavila od zacatku az..az..az do konce.
Z AC2 jsem mel stejne pocity jako Sejra.Proste podobna nuda jako Neocron.Graficky vsechno paradni ale hratelne naprosto bez napadu.
Ptas se me, jak velky jsem odbornik na tuhle hru, tak ver ze nez jsem tuto hru uplne zatratil tak jsem si prohledl vsechny screanshoty jak na Tiskali tak na Bonuswebu a teprve pak jsem si dovolil udelat zaver, ze to je opravdu kokotina.Ano uznavam mozna se jeste predtim mohl podivat na nejake to video ale me se to zdalo jako strata casu.Jinak Turbine se zastavat nemusis stejne to jsou hnusny burzoazni kapitalisti, ktery se nestydeji brat penize od tezce pracujicich lidi jako jsi treba ty, Gabrieli.
Ehm konec plkani.
Hru jsem hral v EU bete stejne jako Sejra.Po 14 dnech me to stupidni strileni z luku prestalo bavit.Uznavam 14 dni je malo ale co mam delat kdyz jsem zhyckanej z UO a DAOC kteri me bavili od prvni minuty.Pokud se ti nezamlouva ze ti tu hanim tvoji oblibenou hru, tak napis co se ti na ni libi a ja se rad necham presvedcit.Protoze jinak budu tohle, podle me komercni dilko, radit ke hram typu Nemesis online ci Neocron.Tzn. do kategorie nepovedene slataniny.Sorry Gab.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/10/2003 :  07:26:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Vůbec není podstata, jestli mi tu někdo něco haní. Navíc Turbine není jen AC2.

Protože se nechci omezit na jednoduchá prohlášení typu: "AC2 je bomba, DAOC je pro mě stupidní zábava - sorry všichni.", tak jsem hodně přemýšlel o tom, jestli se pustím do příspěvku typu - co se mi líbí na AC2. A nakonec jsem přišel na to, že to neumím napsat krátce a bohužel nemám čas a ani náladu psát sáhodlouhou recenzi.

Nechejme to tedy tak a uvidíme jaké ME bude. Já jen doufám, že řada věcí z AC2 bude převzata.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 27/10/2003 :  07:30:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Nepridali do AC2 nejaky hero system ci co? Ja o tom nikde nic nenasel jen zaslechl muzes potvrdit ? Jinak co jsem ja hral evropskou betu tak me ten svet pripadal takovy prazdny. Dungeony jenom jako jeskyne ale to byly pro nizke levely nevim jak vypada high level hra. A vaulty aspon za neco staly.



Přidali, je prodloužený lvl cap na 100. Dungeony vypadají různě (jako vaulty) a potvor je všude hromada. Prázdný ? To mi nikdy nepřipadal.
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 03/11/2003 :  23:20:02  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Ja mam na ac2 velmi dobre spomienky.. Bola to moja vobec prva MMORPG ktoru som hral.. Dostal som sa k nej uplne nahodou, aj vdaka tomu ze tam bola nejaka 15 denna free trial. Tak preco neskusit ked je to zadarmo, ze? :)

Tak som to zacal hrat s tym ze som vobec nevedel co mozem od toho ocakavat ani ci ma to bude bavit.. Hra ma vsak od prveho dna uplne dostala kedze to bola uplne ina herna skusenost aku som mal doteraz. Bola to skvela zabava, vsetko bolo prekna nove, ucit sa ako to tam vsetko funguje.. na servery na ktorom som hral (dawnsong) bolo kopec novych ludi (ktori tiez hrali tu trial) ale aj skusenejsich hracov ktori sa predbiehali aby ste sa pridali prave do ich allegiance. Takze o pomoc v hre naozaj nebola nudza..

V tej dobe bolo na dawsongu asi 700 az 1000 ludi vo vecernych hodinach (pre porovnanie dnes ich je tam len okolo 300-400 a aj to vecsinu tvoria uz hraci ktori uz su na nejakom tom vyssom levely) takze sa naozaj necudujem ludom ktori to skusali teraz niekedy za posledne mesiace a zdalo sa im to tam puste.. (taktiez neviem ako to tam vyzeralo v bete) Ale ked som sa bol pozret na zaciatok hry ako to tam vyzera v dnesnych dnoch, tak to tam fakt bolo dost vymrete.. (neda sa to porovnat s tym co tam bolo pred pol rokom)

No lenze trial velmi rychlo dosla, skoncil som na levely 30 a aj som bol odhodlany si kupit full a pokracovat dalej lenze v tej dobe sa to oficialne dalo hrat len v nejakych 7-8 krajinach a tak som od objednania upustil kedze mi s microsoftu odpisali ze to nemozem platit mojou kartou zo slovenska ;-(

no po asi 4 mesiacoch som to nainstaloval znovu ze skusime s kamosom a ja pozriem co je tam nove.. A tu som po prvykrat stretol v hre nejakeho cecha :) ktory vraj hraje full a je tam este par dalsich cechov... Tak ked mi vysvetlili co a ako, a ze sa to da platit aj normalnou kartou tak som nevahal a objednal som si full aj ja.

Dnes je tomu uz asi mesiac a pol co hrajem full.. zazil som jednu velku KvK vojnu do ktorej sa zapojil snad cely server.. a vcera som sa konecne stal HEROm a je to fakt dobry pocit zadostucinenia ked vam kopec ludi zo serveru gratuluje (http://www.ultranet.sk/~killer/!temp/ac2/killerko-hero.jpg)

z inych mmorpg som skusal este Ragnarok Online (to mi uz ale akosi nesadlo.. ziadne questy, len klikat a klikat az mi prst skoro odpadol za tie 3 dni trial co som hral ;)
a tento tyzden mi asi pride FF11 co bude asi dost velka konkurencia pre ac2 , tak uvidime co nakoniec budem hrat ale nech uz to bude cokolvek na AC2 mi vzdy zostanu velmi dobre spomienky a taktiez sa rad pozriem aj na MOE (co bude vlastne asi nieco ako AC3 :)
Go to Top of Page

Axarath
Moderator

443 Posts

Posted - 05/11/2003 :  15:58:12  Show Profile  Send Axarath an ICQ Message Send Axarath a Private Message  Reply with Quote
Taky si myslím, že zatím se toho o hře samotné moc říct nedá. Počkal bych, vyzkoušel a pak si udělal názor. Moc se neobávám toho, že to někdo píše z komerčních pohnutek, protože to už teď dělají všichni. Psát si hru po večerech jako free je asi fakt dobrý, ale člověk se taky musí něčím živit. Takže doufám, že se jim ta komerční hra podaří.
Go to Top of Page

Yzzy
Starting Member

96 Posts

Posted - 28/11/2003 :  15:49:45  Show Profile Send Yzzy a Private Message  Reply with Quote
Basic k MEO.Ma to bejt celkem zajimavy pro vsechny.Prvni vec co jsem si s potesenim precet je:
2.1 Solo vs Group Play

2.1.1 02/24/03 - How will you handle those of us who want to play solo? or simply can't play 40 hours a week?
Originally asked by okibored on the official Vivendi MEO boards.
LoTRsChris Responds:

Without getting into specifics about MEO, I can talk a little bit about my thoughts on soloing versus grouping (and raiding) in MMPs on a general level. My play style tends to have me soloing quite a bit for advancement, and participating in large scale raids. I actually rarely have time to group, but I like to group when possible.

With that in mind, I think there is room for solo play in an MMP. We realize that not everyone will play the game the same way (which is one of the really neat things about MMPs that tend to cause all sorts of design and balance problems). There are times when soloing is the only option available. And I don't think that it's unreasonable to have some types of characters solo better than other characters, as long as that information is available during character creation or if characters can be changed over time to better fit the player's play style.

This is a MMP, however, and that means we should be emphasising reasons for people to play together. The group should have some sort of advantage over a solo player, and multiple groups (ie. raids) should have some sort of advantage over the group and solo players. I think it's a little unreasonable and far more difficult to balance a game if you assume that a solo player can access the exact same content as a larger group of players.

I don't like game designs that allow you to solo until a certain level and then require grouping. I like game designs that have options for soloing, but make grouping and raiding more desirable over time. That seems to strike the best balance between the different types of play styles, players and game content.

Dalsi zajimav vec co me chybela v mnoha MMO:
07/14/03 - Player Housing
Originally posted on the Middle-Earth Online Forums in the July Letter from the Devs.
LOTRsChris responds to player concerns

quote: Can we BUY a house, theres all this talk of renting, but nothing about purchasing a house to own for good. Romanov listed the primary reason that there needs to be rent on property earlier: if people stop playing, or move to another shard, then we want that housing to become available again on the open market. Rent might not be the right term, since it seems to be confusing. Perhaps we should use Upkeep instead. It's basically a maintanence fee. (And ask any house owner, there is always something that needs money...) So instead of "renting", you buy the house, then pay regular fees (and taxes) to keep it maintained. If you don't, then after a grace period, your house is repossessed and made available on the open market. Elf Housing doesn't have the financial aspect, but you must maintain your role in the Elven community. and responds further Housing will be in controlled areas. It will be limited to the number of areas we designate, but we can add more housing areas as time goes by. We most certainly do not want to clutter up the countryside of Middle-earth with random strip malls or housing projects. At the same time, we want to give players the opportunity to get a house. Thus, we are developing some tools that will allow us to track housing and desired housing for purposes of better being able to expand to meet player demand. As for the amount of Upkeep/Rent, it is still being determined. We will make it a fair cost, based on the overall economy. It should be practical for different types of players to be able to afford not just those adventuring -- but you will need some skill for making money (like crafting) or have friends able to support you.

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 28/12/2003 :  23:28:57  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Ja doufam ze ME nebude jako AC nebo AC2 - obe hry jsem zkousel v trialu a proste nemam rad mmorpg ve stylu Diablo2 - tedy skilltree. Mam rad bud exp system jako je treba v AO nebo v DAOC nebo system UO - klasicky skilly, zbrane muzes vsecky ale podle skillu snima umis, skill se zveda pouzivanim NEBO tim ze si do nich davas body jako v AO za levely.

Je fakt ze u DAOC clovek ziskava ability taky vlastne postupem - tedy neco jako skilltree..ale proste primo system skilltree jakej je v AC mi prijde desne omezenej (a on je, i poctem abilit jake jsou v ac/2 vs treba daoc ..)

Ad je ME radeji takovej ze za monstra sou expy a za to si clovek da body kam chce do bojovejch skillu + vyrobni skilly tam by mel clovek body za vyrabeni vyrobku.
To je imho best.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dark Doomer
New Member

390 Posts

Posted - 08/01/2004 :  02:29:46  Show Profile  Send Dark Doomer an ICQ Message Send Dark Doomer a Private Message  Reply with Quote
AC1 ma skilltree? Omezenej vyber oproti DAOCu, kde je takova volnost, ze si jednou za par levlu dokonce muzes i vybrat, kterej ze 3-4 skillu si nevratne zvysis, abys dostal novy jmena pro stejny kouzla s vetsim efektem?
Aha, by Rodier, to nestoji za to ani obetovat cas na dopsani tohoto postu...

I'm a warrior. This was the nearest war.

Yourmom Darkfall map
Go to Top of Page

Carn
Starting Member

3 Posts

Posted - 26/02/2004 :  21:14:39  Show Profile  Send Carn an ICQ Message Send Carn a Private Message  Reply with Quote
Nazdar lidi
hraju Ac2 asi tak 6měsícu a mužu vám řict že už to začíná bejt pěkně nudný,
proto sem začal dělat stránky na Middle Earth Online
začínám tam dávat postupně základní informace,ale hlavně sem chtěl aby tam chodili ppl,kteří by chtěli hrát MEO a vytvořili ALI
sou tam už 2forá + 1 chat
doufám že se tam ukážete:)
www.middle-earth-online.wz.cz
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2004 :  02:07:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm.. myslim ze tenhle projekt je spis takovej komercni stek.. kterej bude jeste hodne dlouho mrtvej..... jestli vubec nekdy vyleze ven..

btw > to vite, ze ubisoft se vysral na matrix online ? oficialne to pry nic neznamena a jede se dal.. ale nevim nevim ;] zatim nikdo z nich poradne nenastinil o cem ta hra ma bejt.. porad jen same hlasky "uvidite, uvidite, neco uplne noveho a originalniho, nemuzeme nic moc rict ale urcite se vam to bude libit".. uz pul roku. o nicem.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Carn
Starting Member

3 Posts

Posted - 27/02/2004 :  08:06:54  Show Profile  Send Carn an ICQ Message Send Carn a Private Message  Reply with Quote
já vím že to nevypadá moc dobře ,ještě na tom pracuju,ale stejnak nejde o to jak to bude vypadat,de o to sehnat spolek lidí kteří by to hrály!!!
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2004 :  18:08:15  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja prece mluvil ot e hre ;-D ne o tvem webu..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Carn
Starting Member

3 Posts

Posted - 27/02/2004 :  19:21:31  Show Profile  Send Carn an ICQ Message Send Carn a Private Message  Reply with Quote
ok to sem to asi špatně pochopil:P
no nic uvidíme až bude otevřený betatest
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2004 :  19:38:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no snad nekdy bude... ale hry co maj moc velke ambice na to vetsinou kaslou.. navic ted startuje fura her.. FF11, horizons, za chvili wow.. to sou same fantasy se skvelejma svetama.. i kdyz je jasne ze LOTRa si asi zahraje hodne lidi.......

edit..ten tvuj web ma peknej uvod ale jinak teda nic moc :( na co mas flashove menu ? dyt to se da udelat i s gifama.. nebo s css stylama textove..atp


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 27/02/2004 20:00:24
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 27/02/2004 :  19:50:35  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

no snad nekdy bude... ale hry co maj moc velke ambice na to vetsinou kaslou.. navic ted startuje fura her.. FF11, horizons, za chvili wow.. to sou same fantasy se skvelejma svetama.. i kdyz je jasne ze LOTRa si asi zahraje hodne lidi.......

jenze hromada se na to vysere, protoze budou tm svetem pana rpstenu velice omezeni. treba kouzelnika si nezahrajes, protoze v panu prstenu jich je jen par...
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/02/2004 :  20:03:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak tim bych se netrapil.. v Matrixu byl taky Vyvoleny jen ten jeden a v MO to bude defakto kazdej hrac :-DD


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000